Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#97274) Jahno válasza zetor2000 (#97267) üzenetére


Jahno
őstag

Ááááá, egyelőre nem szeretném bonyolítani az a fél pénz meg arra volt jó, hogy egy közepes szint legyen és még többet bele lehessen tolni. Meg annak a sokszorosát. Amígy sok 100ezer pénz 1-1 kézműves objektív és ilyen-olyan még nem ártana. Sok minden kitaláció is nehéz, no meg rengetegnél is több időt kellene rászánni a leglehetetlenebb időpontokban. Majd kiderül, persze mindig van feljebb, de most az aprólékokon morgok, mert másik géphez másik kioldó, jajj 1ezer pénz, nem számít. Tartalék akku, ésatöbbi. Akkort azokhoz akkutartó, memkártya tartótk és pár doboz/műanyag alatt néha amortizálódik is (lassan szétkopik a táskám, állványom már tavaly elrepedt, stb.). Tartozékoknál 1-2 ezer forint a kiadás, elvileg lófasz pénz. Gyakorlatilag csak az obik végére a kupakokra simán 10ezres nagyságrendet költöttem és akkor sehol nem tartunk.

Meglátjuk. Új váz baromi jó, másikra van nagylátó, közepes minőségű nagy telém, közepes minőségű közepes telére szett jóféle szűrő meg a sok játszós orosz vacak. Makró szerencsére elkerül, de ami késik az nem múlik :-D És itt van az, mikor hétvégén le akartam képezni egy fát nagylátóval, és nem bírtam vele, mert nem kihajtogatós a kijelző. Másik gépnél meg látószögben nem fértem bele. Áááááááá. Mennyibe kerül egy kihajtogatós kijelzős vas? 5-6 éves használtan közepes kilométerrel német Ebay minimuma 110ezer pénz. Na, olyan nem lesz most megint és biztos abban is találnék hibát. Haver már tudja, hogy amit most vett év végén akciósan újat, azt jó pár év múlva nekem szeretné eladni nyomott áron +2 sörért. Én még nem tudok róla, de ráérek, kivárom :-D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.