Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Broken Roads teszt

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
félisten

Nagyon vártam a játékot a cikkben is említette aussie Fallout vibe miatt, de aztán a megjelenés eltolása után lankadt az érdeklődésem, amit aztán a játék és a fejlesztők sem akartak fenntartani.
Olyannyira nem, hogy fel voltam iratkozva q hírlevelükre és egy árva üzi nem jött arról, hogy megjelent a játékuk. Aztán mikor láttam, hogy kidobták és elkezdtem olvasgatni róla végképp elment a kedvem tőle. Talán egy nagyobb leárazásban rápróbálok, de most amúgy is tele a crpg zsáner jobbnál jobb címekkel, szóval ráér.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) Soderes


Soderes
aktív tag
LOGOUT blog

Nézegettem én is. Nagyon ígéretesnek tűnt és volna erre a műfajra igény. Elsiették a fejlesztők a kiadást és gyakorlatilag a fél játékot újra kell írniuk. Így már persze nem érdekel. Kár érte egyébként.

[ Szerkesztve ]

(#3) KJ82


KJ82
senior tag

Nekem az ATOM RPG jött be nagyon, a maga 80-as évekbeli Szovjetúniót idéző világával.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

körökre osztott?!.. .fszom :O

azt anno KJK könyvekben még elviseltem... de ingame már annyira nem :(

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) tntmax válasza - = Zk = - (#4) üzenetére


tntmax
aktív tag

http://www.kjkonline.atw.hu/ :))

(#6) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Ez igazából az első Mad Max, csak játékban! :D

plus ça change, plus c'est la même chose

(#7) Ferkósza válasza tntmax (#5) üzenetére


Ferkósza
tag

Nekem kapásból nem jelenítette meg a kétjegyű számokat a kalandlapon... Kár érte, pedig imádtam gyerekként ezeket :)) .

(#8) Soderes válasza - = Zk = - (#4) üzenetére


Soderes
aktív tag
LOGOUT blog

Avval nincs baj, hogy körökre osztott. A legtöbb rpg ilyen.

(#9) janeszgol válasza - = Zk = - (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Pedig azok a jók.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Broken Roads teszt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.