Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92171) zetor2000 válasza Phülöp (#92164) üzenetére


zetor2000
senior tag

remegett az ujjam - de tényleg - hogy "elherdáljak" még 2xK HUF-t egy Diplomatico TDC Single pot still-ért. De lebszéltem magam. Mondom ezt írták a fórumon, hogy jó, baze, kóstold meg, ha nem jön be, csak elfogy, aztán akkor ott van az a single pot, lesz az még. Ez a Don Pepe meg már volt,. hogy nem volt (raktáron). Ez azért jelent valamit - egy üveget eladtak... De ma kiderült, hogy ennél többről van szó. Nem hasonlítom semmihez, ez egy szint, ami alatt lehet maradni, de jobb lenne megugrani, vagy legalábbis közel férkőzni.
Eddig ár/érték bajnok nálam, legyen az akármilyen alkoholos ital.

Egyet nem tud legyőzni, a 2012es birses szilvánkat. Apósjelöltem még élt,haver adott 3 zsák birset, nekünk volt ~3 hordó szilva. Együtt cefréztük... Abból lett egy olyan de olyan de olyan... szilva, hogy eltettem féllitert, azóta nem merem megbontani. Ennek 9 (kilenc!) éve! De az más, az pálinka. Szóval ez odatette magát. Fülöp szigeteken nem csak az elektronikai cuccok jók, és a kislányok szépek, de a rum is finom. Érdemes lenne odalátogatni... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.