Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86366) zetor2000 válasza Phülöp (#86353) üzenetére


zetor2000
senior tag

Saját tapasztalat... CAD felhasználásra (nekem használni kéne, de nem értek hozzá, csak ugatom a témát) nincs elég nagy felbontás. 32" meg már szerintem igényli a 4K-t, én egy 4K kijelző mellett tenném le a voksomat. Nyilván drágább most venni egy akármilyet, ami 4K képes, mint egy 2K-t, de később nem kell venni, mert "tudja" a mostani.
Jelenleg egy LG27UK850W előtt ülök, asszem. :) Ez 4K, IPS, USB3.0 uplink, és downstream is van, azaz össze tudom kötni a gépet és a monitort USBvel is, és akkor mehet pendrive a monitorba, mert "kényelmes". Igazából nem, mert az USB hátul van, és macera oda nyúlkáni. Ezen felül van rajta HDMI (ez néha jól jön), DP (ez jól jön) és USB-C (ez meg majd jól fog jönni). Ennek a talpa pivot képes, azaz lehet rajta álló és fekvő is a kijelző orientációja. Ez inkább weblap szerkesztéshez jó, mint CADhez.
Nem mondom, hogy ilyet vegyél, mert nem biztos, hogy az, amire neked kell, ez tuti. De egy 4K lapos (nem ívelt) kijelzőt nézegetnék inkább.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.