Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#85982) npera válasza -NoVa- (#85979) üzenetére


npera
újonc

Ugye, hogy? A legnagyobb veszély eddig az volt, hogy a kislány anyja leadta a leányt úszás előtt, hogy vigyem el őket úszni. De igazából ő nem jött úszni, hanem csak a kezembe nyomta a kiscsaj úszócuccát, aztán hajrá. Így akkor mentem a 3 gyerekkel úszni egyedül.

A koreográfia úgy nézett ki, hogy először a fiamat kellett letusolni, majd átöltöztetni, majd beadni az uszodatér felé vezető ajtón, míg a csajokat is figyelemmel kellett kísérni. Aztán amire a fiamat kiadták az ajtón, addigra a csajok letusolva és glédába vágva várták a sorukat, mert akkor vette be őket a másik úszómester. Akkor a fiamat lecsutakoltam és megszárítottam, majd vártunk vele türelemmel, mire a csajok készen is lettek.

Aztán gyakorlott mozdulatokkal lecsutakoltam a csajokat (a másik leány haja tényleg derékig ér, kell rá sampon rendesen, meg öblíteni is kell), aztán jött a hajszárítás. Ami szintén mókás ennyi hajra.

És itt jött az igazi kihívás, fonjam be a lányok haját. Nem mondanám, hogy tökéletes lett, de befontam :C

Ehhez képest a saját hajam annyi, hogy bevágom a fürdőszoba ajtaját és a huzat már meg is szárította..... :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.