Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68451) Gabibácsi válasza -NoVa- (#68443) üzenetére


Gabibácsi
tag

Akkor talán nem annyira súlyos, de ez tényleg nem látszik

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68452) npera válasza Gabibácsi (#68429) üzenetére


npera
újonc

Igazuk van. És hiába félvér a nő, ha nem transznemű. Mert akkor csak egy sima kisebbség (kisebbség egyáltalán a nem teljesen fehér ember, BTW?) és nem kiválasztott kisebbség. Nagy különbség.

(#68453) npera válasza -NoVa- (#68440) üzenetére


npera
újonc

Jobbulást neki. Gondolom ez picit hosszabb processz, mint egy kis megfázásból lenne.

(#68454) Gabibácsi válasza FőDudu (#68444) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ezért kell a maszk , csak az idióták nem fogják fel. Sok a tünetmentes fertőző.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68455) Gabibácsi válasza npera (#68452) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ne is mondd, vannak a kiválasztottak is. Holokauszt filmben csak holokauszt túlélő játszhat?vagy kiválasztott vagy gój is?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68456) Jahno válasza Samott (#68349) üzenetére


Jahno
őstag

Most mi a baj, ebben a formában a jelszó még biztonságos is.

(#68457) npera válasza -NoVa- (#68424) üzenetére


npera
újonc

Most alapvetően egész jó irányba megy a motoros modelpaletta. Jönnek az Indiában és hasonló térségben gyárott 3-4-500 ccm-es kisebb gépek.

Már csak azt kellene elérni, hogy legyenek olyan modellek, amire felnőtt ember is felfér és tud kormányozni a térdétől és akkor kábé meg is érkeztünk.

A Honda CRF-450L például ideális lenne. Asszem 28 lóerő, de van alatta futómű és elég magas, hogy elférjek rajta. Az 1500 km-es olajcsere mondjuk nem olyan vidám, mivel ez egy CRF-450X krosszmotor lefojtott változata végső soron rendszámmal és világítással.

De például egy KTM390 Duke az király. Volt, amíg mellé nem álltam egy parkolóban. Egy nagyobb gyerek jól elfér rajta, de nekem sajnos fizikailag picik ezek. Kellene valami felnőtt méretű de 50 lóerő alatti géposztály, az elég jó lehetne értelmes fékkel és futóművel.

(#68458) Jahno válasza ncc1701 (#68446) üzenetére


Jahno
őstag

Különben is csak pánikolnak.

Ezt nem tudom csak akartam-e mutatni, vagy be is raktam-e, de egyre többször látok hasonlót, vagy még jobban beöltözött személyzetet szerte a városban. És nem volt körberakva Sparks logós transzporterekkel sem. Az is gyanús, mikor a beteg vagy durcán elcsomagolva, valószínű nem a bokája fordult ki:

(#68459) ncc1701 válasza FőDudu (#68444) üzenetére


ncc1701
veterán

Mi jönne, tüntetések, balhék, ilyenek. Belgrádban már kezdődött tegnap, ilyen jó időben nem igazán fognak az emberek otthonra bezárkózni a panel lakásba, a fincsi 35 fokba. Ne magunkból indulj ki, nem általános, h kert, meg medence van.

Amúgy eddig is a levegőben terjedt, nagy változás nem történt. :) Ezek szerint még apróbb cseppekben terjed, ergo a maszk még kevésbé véd. Elvileg terjedhet tárgyakon is, de ilyenre nincs dokumentált eset. Szóval, megint az van, h nem változott kb semmi.

(#68460) FőDudu válasza Gabibácsi (#68455) üzenetére


FőDudu
addikt

Es na'cit honnan vesznek az orokhoz? ;)

FőDudu

(#68461) ncc1701 válasza FőDudu (#68445) üzenetére


ncc1701
veterán

Műtét után eleve adják 2 hétig. De nem nagy poén, mert ha megütöd/vágod magad, akkor meg elvérzel simán, mert nem alvad.

(#68462) -NoVa- válasza FőDudu (#68460) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az van bőven, manapság elég ha kimondja, hogy minden élet számít :)

(#68463) JonesC válasza ncc1701 (#68461) üzenetére


JonesC
csendes tag

Azért annyira nem.

(#68464) JonesC válasza -NoVa- (#68462) üzenetére


JonesC
csendes tag

Az egyértelműen rasszizmus

(#68465) Jahno válasza ncc1701 (#68461) üzenetére


Jahno
őstag

Fenét vérzel el. Kicsit intenzívebb és kb. ennyi.

(#68466) Jahno válasza ncc1701 (#68459) üzenetére


Jahno
őstag

Azért mert Te ilyen balhés arc vagy, ez rám már kevésbé jellemző. És persze ilyenek után mi szoktunk szopni.

(#68467) ncc1701 válasza Jahno (#68466) üzenetére


ncc1701
veterán

Én nem fogok kimenni tüntetni, engem az itthoni "karantén" semmiben sem akadályozott. Ugyanúgy jártam bevásárolni, edzeni, bicajozni, kirándulni. Pont leszarom, eleve nem szoktam nagy társaságba járni.

(#68468) Gabibácsi válasza ncc1701 (#68459) üzenetére


Gabibácsi
tag

A buták tüntetnek, az okosok felfogják hogy az érdekük

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68469) -NoVa- válasza FőDudu (#68444) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nem fogják, mert gazdaság. Részben továbbra is jogosan nem fogják, de az egyéni izolációt támogathatnák jól, a kötelező maszk kihagyását meg szankcionálhatnák, és részemről jó.
Halt meg ismerős csaj most az egészségügy ellátóképtelensége miatt is, az elcsúszott kezelések miatt az állapota átbillent kritikusra. Aztán ahol létbizonytalanság van, ott sem számít egy kis kockázat, akkor sem, ha 5-10%-osan halálos valami. USA-ban sem véletlen most a BLM-es hülyeség, ott nincs akkora szociális védőháló, mint az EU-ban, pár hetes kiesés után könnyű utcára vinni a kétségbeesett tartalékok nélküli tömeget. Pár plusz hónap és az EU sem lesz jobb. Szóval inkább minimalizálni kell a fölösleges melóbajárást.

(#68470) -NoVa- válasza Gabibácsi (#68468) üzenetére


-NoVa-
őstag

A többség nem okos. A túlnyomó többség. Nem teljesen fabot egyszerűségű, de egy folyamatos tanulást és hozzáalkalmazkodást igénylő aktuális világban szeretnek megrekedni egy pillanatnyi általuk biztosnak vélt tudással, és mindenre abból a készletből feszíteni magyarázatot.

(#68471) Jahno válasza ncc1701 (#68467) üzenetére


Jahno
őstag

Ha nem akadályozott és az egész maszkos mizériával is szerintem innen a csoportból én szívok a legtöbbet, akkor addig minek ugrálsz?

(#68472) ncc1701 válasza Jahno (#68465) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez ilyen elv. Aztán az orvos is lehet sötét hülye, fenti havernak, mikor ténylegesen trombózisa volt, az egyik nagyon okos elnézte az adagolást, és a hatásos adag kb 100-ad részét adagolta. Biztos, valami homeopátiás fsz lehetett. Mákja, h megmaradt a lába, mert egy másik meg észrevette. Na, ezekből én az ellenkezőjét is kinézem simán. Meg ugyanez a srác esetében, mikor összetörte magát bicajjal csak addig voltak nyugodtak a mentősök, míg ki nem derült, h szed vérhigítót. Onnan elkezdtek kapkodni.

[ Szerkesztve ]

(#68473) ncc1701 válasza Jahno (#68471) üzenetére


ncc1701
veterán

Én nem ugrálok, majd ugrál helyettem az, akit húsba vágóan érint a téma. Lesznek bőven elegen, ne aggódj. Most meg ugye tény, h az állam bácsi nem segít anyagilag, csak megtilt, és gondolom, ezen nem akarnak változtatni. Szóval, ha itthon is be akarnak zárni mindenfélét, akkor itt is lesznek hőzöngések.

(#68474) Jahno válasza ncc1701 (#68472) üzenetére


Jahno
őstag

Elv az olyan, de azért mikor odahaza kicsit megvágod magad kontra összetöröd magad bicajjal közt (annyira, hogy mentős is kell) van némi átmenet. Nyilván ne műtét után menjünk fogat húzatni se.

(#68475) Jahno válasza ncc1701 (#68473) üzenetére


Jahno
őstag

Sarki plakát szerint segít anyagilag, de biztos nem úgy van, meg nyilván nem is próbáltam és nem néztem az apróbetűst sem. Bármilyen fasságot kinézek belőlük, az igaz, de amúgy mit lehet tenni? Mármint azon kívül, hogy kemény vagy, mint a vídia és néhány dolgot direkt nem akarsz érteni?

Mondjuk sok hasonló ismerős van, akit nem érint, de ugrál és hőzöng. Ez olyan.

(#68476) Samott válasza Jahno (#68475) üzenetére


Samott
addikt

Ez a plakat, mint erv, komoly? Akkor is hazudnak ha kerdeznek. Te meg oriasplakatrol tajekozodsz?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#68477) Sipi-


Sipi-
tag

Nálunk home-office továbbra is, szó sincs arról, hogy bemennénk az irodába. Asszonyéknál már be lehetne menni, de nem megy.
Ismerős ügyvédi irodában dolgozik, nekik viszont be kell járniuk, mert a huszonéves kollégák lusták voltak és nem dolgoztak home-office alatt. De hülyék is, mert instagram-ra, facebookra tolták fel a napozós, semmittevős képeket :C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#68478) qnadam válasza Jahno (#68475) üzenetére


qnadam
veterán

Sarki plakát szerint segít anyagilag

a lófaszt.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#68479) ncc1701 válasza Jahno (#68475) üzenetére


ncc1701
veterán

Lófaszt segít. De még ha segítene is, és kipótolná a mindenki fizetését mondjuk 80%-ra. És most barokkos húzással felejtsük el azt, itthon sokan minimál béren vannak. Az államnak miből van pénze? Az adóbevételből, amit az emberkék fizetnek be. Támogatásból nincs adóbevétel, már közép távon sem tudja fizetni az állam, ehhez hitelt kellene felvennie. Amit megint mi fizetnénk ki.

(#68480) Jahno válasza Samott (#68476) üzenetére


Jahno
őstag

Járjunk utána. Bár az itt nem nagyon szokott menni. Nem óriásplakát, hanem kicsi, az amivel a jcdeaux terjeszkedik ezerrel.

(#68481) Jahno válasza FőDudu (#68460) üzenetére


Jahno
őstag

Weben, házhozszállítással.

(#68482) -NoVa- válasza ncc1701 (#68479) üzenetére


-NoVa-
őstag

Itt úgy segítenek, hogy bárkit felvesznek fizetett katonának, aki nem talál mást. Gondolom ezért az ötletért is kapott valaki jutalmat.

(#68483) Jahno válasza qnadam (#68478) üzenetére


Jahno
őstag

Eddig nem érdekelt, csak a szemem akadt meg rajta, mert itt van minden sarkon. Holnap járok arrafelé, max megnézem rendesebben és megállapítjuk, hogy fasság.

(#68484) qnadam válasza Jahno (#68483) üzenetére


qnadam
veterán

engem érdekelt, ezért tudom. nem vagyok taxis sajnos, azok kicsit elsírják magukat hogy nekik rossz, aztán nekik máris nem kell adót fizetniük.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#68485) qnadam


qnadam
veterán

csinos polo harlekin valakinek?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#68486) Jahno válasza qnadam (#68484) üzenetére


Jahno
őstag

De Te megfoghatatlan katás vállalkozós valami vagy. Itt elsőre sima honpógárról volt szó. Addig kaptál ingyen parkolást, ezt-azt Neked sem kellett fizetni, mittomén.

(#68487) qnadam válasza Jahno (#68486) üzenetére


qnadam
veterán

minden ezt-azt fizetnem kell. az ingyen parkolás remek volt, csak hely nem volt miatta.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#68488) ncc1701 válasza qnadam (#68487) üzenetére


ncc1701
veterán

Nekünk most a fizetős parkolás miatt nincs hely, mert mindenki összeparkolja a környéket. De nem panaszkodom, csak 15 perc séta az autó. Ezt a távot ma 4x teszem meg.

(#68489) zetor2000


zetor2000
senior tag

Kitakarítottam a pincém egy részét. Kihajítottam belőle rengeteg szemetet, optimálisabban rendeztem pár tároló rekeszt, akármi, azaz kulturáltabb lett, meg kevesebb dolog is van benne, jóval. És mégsem tudok levinni 2db NAS dobozt, mert nem fér be. :D
Ma ráment 2 és fél órám, de lehet, holnap is nekiesek. Bizonyára van még, amit lehet optimalizélni. Igazából a fenti lakás felét le kéne vinni, mert pár év alatt felhalmozódott annyi vacak idefenn, hogy csak na. Értékes motyók, bizonyos mértékig, kidobni még kár lenne. Meg kicsit szortírozni kell, az a nagyobb idő / energia vámpír.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#68490) -NoVa- válasza zetor2000 (#68489) üzenetére


-NoVa-
őstag

Jahno?

(#68491) Jahno válasza zetor2000 (#68489) üzenetére


Jahno
őstag

"Igazából a fenti lakás felét le kéne vinni,"

Nekem is, de kényes fotós egyéb cuccok, amit aztán nem szeretnék a lakás-kocsi közt mozgatni, mert ki tudja milyen bogár költözik bele. szopófaktor, most ezekre amik nem vasak és egyszerűek napokban kezdtem el gondolkozni, hogy mit kellene. Lehet csak összerakni rendesen az új ágyunkat és minden befér alá :F

Szortírozs szopó, míg csak borogatom egyik sarokból a másikba, vagy most éppen az üres polcokat féltem, vagy nem akarok a pinyó hátsó sarkaiba visszapakolni. Idén tavaszig azért pár jelentős lépést megtettünk előre. Az jó.

(#68492) ncc1701 válasza -NoVa- (#68490) üzenetére


ncc1701
veterán

Á. Ilyenkor félre kell tenni vagy 5 évet, míg már semmit sem ér, és akkor nyugodtan ki lehet dobni. :)

(#68493) Beba Snake válasza ezittketto (#68401) üzenetére


Beba Snake
junior tag

Véresen! Tavasszal lett 150 rugó ráköltve + vizsgadíj. a Maruti jövőre lesz "Vetyerinár". 2 év műszakija van, utána megy a bontóba muter 80 éves korában. A járgány 50-et se ér kb. Pedig a belsejét én raktam rendbe egy pöpec, de durván törött Piros, lányos Marutiból. Agysebészi precizitással.
Az is a KISFASZOM kategória ........................

Szigorú a stílusom, mint a lópokróc. Nem miattad, nem ellened. A sündisznó is tüskés b@ssza meg a ló! Aki meg belém rúg, azt székely módra visszaadom!

(#68494) Jahno válasza -NoVa- (#68490) üzenetére


Jahno
őstag

Én sem akarom kidobni a sok Mikrobi antennát és kábelt, de nem tudom mi verzió legyen belőle. Szomszéd eddig jól tolta az ipart, de most csavarog és egyre jobban húzza a száját, hogy jaaaaaaaj ez meg az nem sokat ér, ne adjuk el 10ezresért. Bammeg, van belőle 15 darab? Van. 10ezres/darab 150ezer? Igen. Itt hempereg évek óta kihasználatlanul? Igen. Akkó meg mi a többi kérdés? Ami takarodjon, az takarodjon. Persze pár dolog helyét felváltották a kisTV-k és egyéb motyók, az egyelőre kisebb kupac. Tonna riasztós- és egyéb dobozért jó lenne némi aprópénzt kapni. Meg is lepődtem, hogy Mean Well tápokkal jött bontva, azokat megtartom, apránként elfogy. Csak pár nap idő és sok 10ezer forint kellene, többi nem számít :-D

(#68495) Jahno válasza ncc1701 (#68492) üzenetére


Jahno
őstag

Vagy felmegy az ára, vagy 5 év után rájön az ember, hogy még mindig ér valamit. Esetleg a joker-érv: valamire jó lesz. Sok éve kiszórtam a P1eseket meg csomó hasonló vackot, aztán olyan ára van a piacon, hogy ihajj.

(#68496) Samott válasza Jahno (#68480) üzenetére


Samott
addikt

Minek jarsz utana, bakker? Persze, segitett a slepjenek, de nem neked vagy itt barkinek. A plakat merete mindegy, a jcdeauxnak van mindenfele, ok az egyik legnagyobb kormanypropaganda felulet. Milliardokat szorunk el arra hogy toljak a propagandat.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#68497) Jahno válasza Samott (#68496) üzenetére


Jahno
őstag

"Minek jarsz utana, bakker? "

Ha már rágjuk a gittet rajt, akkor akárminek. Amúgy mi van ráírva?

(#68498) Samott válasza Jahno (#68497) üzenetére


Samott
addikt

Te lattad a plakatot, en latatlanban megelolegezem, hogy hazudnak szokas szerint. En meg olyan cikket, hozzaszolast nem olvastam ahol annak orult volna valaki hogy segitettek rajta. Te is csak plakaton. Itt is kapod az arcodba a valosagot a reakciokbol, de nyilvan nem te vagy a helikopter. Hanem mindenki mas.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#68499) Beba Snake válasza Gabibácsi (#68427) üzenetére


Beba Snake
junior tag

Az faja járgány volt, a ruszkik egy az egyben gyártották, a tököm se tudja mi a neve. Alig lehet megkülönböztetni a kettőt. :D

----------

" "és néha mindenkinél elgurul a gyógyszer és adja a gázt."
Én azt majd rolleren :-D "

Én a kedvenc sörözőmben szoktam n+1 Unicum + csapolt Dreherrel. Utána taxit szoktam hívni. 800m-re lakok a kocsmától. Láttál te már boldogtalan taxist? :DD Mert én láttam néhányszor. Szoktam adni olyankor egy ezrest. :))

Szigorú a stílusom, mint a lópokróc. Nem miattad, nem ellened. A sündisznó is tüskés b@ssza meg a ló! Aki meg belém rúg, azt székely módra visszaadom!

(#68500) Samott


Samott
addikt

Húsz embert gyanúsítanak korrupcióval a Mozaik utcai műszaki állomás ügyében

"...rendszeres kenőpénz fejében soron kívül vizsgáztatják le a gépjárműveket, és elnézik a vizsgák során felmerülő szabálytalanságokat." - ez nem igy volt mindigis? Sok-sok eve olvastam cikkeket kotegekben beadott papirokrol, meg soronkivul attolt autokrol. Nyilvan akkor se ingyen csinaltak...

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.