Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#68551) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

A legjobb az öntudatos bringás aki miután szabálytalankodott, nem adta meg az elsőbbséget, még vissza is pofázik ahelyett hogy intene, bocs.
és ne pofozzam fel az ilyet, mert jófej vagyok

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68552) Gabibácsi válasza Samott (#68546) üzenetére


Gabibácsi
tag

Orosz biznisz fontos :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68553) ncc1701 válasza Samott (#68546) üzenetére


ncc1701
veterán

Delaza.

(#68554) Sipi-


Sipi-
tag

Vettünk a gyereknek biciklit. Elég jól megy vele :) Mázlink volt, mert az első boltban volt, nem kellett a fél várost átjárni miatta.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#68555) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Én a transparency internationalnál akarok dolgozni, négy nap munkáért 1 milla, de lúzer vagyok

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68556) Phülöp válasza Gabibácsi (#68555) üzenetére


Phülöp
addikt

Ott én is szívesen, próbaidő utolsó napján hajlandó leszek beismerni, hogy ez nem az én utam.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#68557) npera válasza Gabibácsi (#68551) üzenetére


npera
újonc

Szerintem a legközelebbit kérdés nélkül pofozd fel és akkor a karma végre kiegyenlítődik. Ha pedig nem érti, akkor csak oda kell vetni foghegyről, hogy "karma sucks..." és egy 88 mph-s dupla égő csíkos gyorsulással otthagyni :C

(#68558) npera válasza Sipi- (#68554) üzenetére


npera
újonc

Ezen van egy igen fontos feature: gumiharang a telón. Akkor nem koszolódik és izéli szét a szimmeringet a szennyeződés.

(#68559) npera válasza Gabibácsi (#68555) üzenetére


npera
újonc

Ott lehetnék gender eszkalációs ombudszmann. Bár a mann ebben a szövegkörnyezetben pont rossz. Még szerencse, hogy a svédben van egy semleges nemű utaló szó. Akkor szerintem oké is...

(#68560) ncc1701 válasza npera (#68558) üzenetére


ncc1701
veterán

Vagy bent tartja a szemetet. :)

(#68561) npera


npera
újonc

Ez jó. Jive Turkey szonáros volt egy nukleáris tengeralattjárón, van tapasztalata bevetésekről. Kielemzett egy 1982-es svéd hidronfonos felvételt, amikor a svédek csapdába csaltak egy szovjet tengeralattjárót ami a vizeiken kémkedett.

(#68562) npera válasza ncc1701 (#68560) üzenetére


npera
újonc

Néha alá lehet nézni rutin karbantartás során.

(#68563) Sipi- válasza npera (#68558) üzenetére


Sipi-
tag

A valóságban nincs rajta :(
De a gyerek súlyától a teló nem mozdul be, rossz utakon meg nem fog menni vele. Meg rossz időben sem, hobbi bringa, nem közlekedési eszköz.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#68564) Gabibácsi válasza Phülöp (#68556) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ha sikerül odakerülnöm, mindenképpen szólok neked is, távmunkából nyomhatnád

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68565) Gabibácsi válasza npera (#68559) üzenetére


Gabibácsi
tag

Milyen jó hogy a magyarban nincsenek a főneveknek neme...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68566) Gabibácsi válasza npera (#68557) üzenetére


Gabibácsi
tag

Fel akartam, de asszony nem engedte. Pedig mondhattam volna hogy szuka bljáty mielőtt fejberem a csavarkulccsal

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68567) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Ja, ma volt egy interjúm, egy piros telko cég akik megvettek egy másikat itt oszt sok a munka. Nagyon szimpi volt a fickó, egy baj van hogy megint kontraktor lennék.
pénteken lesz másik interjúm, az is második kör, nagyon nagy emberrel, az meg pénzügyi szektor, de vért hugyozós manageres.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68568) eattila válasza Gabibácsi (#68567) üzenetére


eattila
csendes tag

Ver hugyozasbol mostansag itt sincs hiany. Perpill 3 iranyba tolok 5 projektet.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#68570) zetor2000 válasza eattila (#68568) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ez a baj... hogy nem egy irányba tolod! Egy irányba kéne, azt akkor menne előre vagy hátra. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#68571) Gabibácsi válasza eattila (#68568) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ez ilyen fura. Mindent is nekem kéne létrehozni. De őszintének tüntek, én is őszinte voltam (azt mondtam ez brutális feladat és nem csináltam még ilyet, de ijesztő). Erre behívtak második körre.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68572) Samott


Samott
addikt

A szerbek teljesen megzakkantak: Miután tüntetők törtek be a parlamentbe, a szerb elnök bejelentette: mégsem lesz kijárási korlátozás

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#68573) FőDudu válasza eattila (#68568) üzenetére


FőDudu
addikt

Csomo kulfoldi kollega vissza sem jott.
Nem tudott, nem.akart, stb.

Per pillanat vert hugyoznak bizonyos reszlegek, annyi a vendeg, hogy nem gyozzuk oket.

Raadasul a helyi kormany 200 Euro per kopf voucherje is nagyon megy, 1 hetvege alatt 80K eur lett belole.
Szoval mindenki meg van orulve, mindenki kolteni akarja a talalt penzt, es eleg sokan a luxust valasztjak ha mar ingyen van...

Nincs eleg szobank kielegiteni az igenyeket, a telefonok nonstop csorognek, de nem tudunk mit tenni.
Nem emelhetjuk az egbe az arakat, nem lenne fair.

FőDudu

(#68574) FőDudu


FőDudu
addikt

gyerekek most allnak neki pillecukrot grillezni.
Szar amcsi baromsagnak tartottam, de valojaban kurvajo.

Lidlis csomag marshmallow, eszembe se jutott, hogy finom. A masik modszer a 2 keksz, koze berakni, mikroban megolvasztani es mini szendvics. Az is tok finom.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#68575) -NoVa- válasza Sipi- (#68563) üzenetére


-NoVa-
őstag

2 komolyabb tuninglehetőséged van annál a Suntournál. Szétkapod, és vagy az egyik oldalon kikapod a rugót, amitől már szépen mozog a gyerek alatt asszimetrikus terheléssel is, vagy motorboltban veszel Simpson teleszkópba való puha rugókat. Feleség kicsit komolyabb cuccát is átalakítottam anno a súlyával kompatibilisre, még flex sem kellett.

(#68576) FőDudu válasza FőDudu (#68574) üzenetére


FőDudu
addikt

Igaz 84% cukor az nem viccel...

FőDudu

(#68577) npera válasza Samott (#68572) üzenetére


npera
újonc

Elég vegyes volt a nyitóképen a maszkok viselete és nem viselete. Mondjuk ha eleve ízzadtan akarsz verekedni a készenlétis rendőrökkel nagy tömegben, akkor a maszk már-már látszatintézkedés....

(#68578) npera válasza FőDudu (#68576) üzenetére


npera
újonc

Akkor ez 16%-ban még fogyaszt igazából, mert nem teljesen cukor :C

(#68579) FőDudu válasza npera (#68578) üzenetére


FőDudu
addikt

Mondjuk sulya az nincsen. Egy 15 dekas zacsiban van vagy 50 darab.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#68580) Phülöp válasza FőDudu (#68574) üzenetére


Phülöp
addikt

Én rühellem az amerikaiakat, és nem akarom azt gondolni, hogy akár csak egy dolgot is jól csinálnak. Éppen ezért nem sütögetek pillecukrot.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#68581) FőDudu válasza Phülöp (#68580) üzenetére


FőDudu
addikt

Nejem megvette, gyerek megmikrozta, ez dogoljek meg, de jobb a legtobb vanilias keksznel.

Amugy barbecue-t tuti jobban csinaljak az europaiaknal....

Multkor neztem egy videot, szegyet csinslt fuston.
Reggel nyolctol, delutan otig. Ns erre nem lenne turelmem, pefig biztosan jo.

Itt van egy crepnje nevu kaja amikor egy ustben csinaljak a krumplishust aminek a tetejere parazst halmoznqk es orakig lassan keszul. Na az is kurvajo.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#68582) zetor2000 válasza FőDudu (#68581) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az szerintem is igaz. De náluk eléggé más az alapanyag is hozzá.
Volt egy cikk valahol, hogy egy-két hazai csapat bejutott egy kinti versenyre, mert idehaza és több európai versenyen is jót csináltak. És akkor látták odakinn, hogy mi a dörgés. És az alapanyag is teljesen más. Más a fa is, más az összes minden is. Meg talán nagyobb a hagyománya is, mint errefelé.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#68583) Gabibácsi válasza Phülöp (#68580) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én sem csinálnék ilyesmit.
Ellenben gyerek előszőr sütött tegnap este szalonnát, és nagyon élvezte. Megevett két nagy darabot meg egy csomó grillkolbászt.
nem kell ide pillecukor

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68584) FőDudu válasza zetor2000 (#68582) üzenetére


FőDudu
addikt

En csak most kezdtem a grillezest, igaz a grill amerikai, van benne kraft rendesen. Kurvajo.

Amiota megvan kb minden nap hasznaljuk, van amikor naponta tobbszor.

Es meg csak a direkt grillezes megy. Se pizzat se indirekt grillezedt nem probaltuk.

Amugy lidlis grillt elraktam neked, felraktam bontatlanul a padlasra.

FőDudu

(#68585) FőDudu válasza Gabibácsi (#68583) üzenetére


FőDudu
addikt

Ma a lapos grilllspra ranyomtam 3 tojast, kozben a racson sult a hatszin steak. Elengedem, nehez jol atsutni. Vagy hosszaban felbevagom. Nem birom, ha csorog a husle. Pedig a disznotort parszor vegigcsinaltam. Szoval nem felwk a vertol vagu egyeb nedvektol.

De egyszerubb egy jo tarja/burger/pleskavica.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#68586) zetor2000 válasza FőDudu (#68584) üzenetére


zetor2000
senior tag

De az azért megvan, hogy a BBQ és a grill nem teljesen ugyanaz a műfaj?
A grill relatíve gyorsan készül, a BBQ meg pont nem :D

A félretevést köszi, alkalomadtán a mikorholt egyeztetjük :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#68587) Jahno válasza FőDudu (#68581) üzenetére


Jahno
őstag

"Amugy barbecue-t tuti jobban csinaljak az europaiaknal...."

Erős mindegyik felhozatal, de reggel 8-tól délutánig még nem is sok. Nézegess hazai grilles bandákat, belekarcolnak ott a 20-40 órákba is, különféle szakaszokkal és módszerekkel.

Jó ám az ja, csak ne hívjuk grillnek, mert felhúzzák a szemöldöküket.

Chef Zozi így csinálta az oldalast 10 órán keresztül, de mikor milyen kaja. Tudomány ez erősen, néha percek kellenek, hőfok variálás, füsttel vagy marhát szigorúan füst nélkül.

(#68588) Jahno válasza eattila (#68568) üzenetére


Jahno
őstag

Itt vihar előtti csend, konkrétan semmi nem történik. Már kezd fura lenni.

(#68589) zetor2000 válasza Jahno (#68587) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jó ez a tojgli, csak k. drágának tűnik. Láttam hasonló terméket, BGE árban, csak jobban felszereltet. Kérdés, persze, melyik milyen. Jelen helyzetben ebből az olcsóbb is drága :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#68590) Jahno válasza zetor2000 (#68589) üzenetére


Jahno
őstag

És ez csöppet átalakított cucc (:- Oldalt van egy hajlított lemez, akkor pld. BBQ füstölősebb. Jó hát, csak idő kellene hozzá meg némi szakértés.

(#68591) qnadam válasza zetor2000 (#68511) üzenetére


qnadam
veterán

Van egy SGI akármi PC házam

jóój, azok nagyon szépek tudnak lenni!
négyterás környéki vinyód nincs eladó? :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#68592) Gabibácsi válasza FőDudu (#68585) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én múltkor reggelit csináltam asszonynak grillserpenyőben sajtot grilleztem, majd utána közéütöttem pár tojást
sajna se kertem se grillem

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#68593) eattila válasza zetor2000 (#68570) üzenetére


eattila
csendes tag

Mindegyik másfelé tart :D Ez ilyen :D Van ami viszsafelé tart, az nem jó :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#68594) eattila válasza Gabibácsi (#68571) üzenetére


eattila
csendes tag

Mert ebből látszik, fel tudod mérni a feladatot, van fogalmad róla. És az jó. Az őszinteség is jó, mert nem sunnyogsz vagy vetítesz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#68595) FőDudu válasza zetor2000 (#68586) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem ez erosen magia jellegu - kvazi hideg fustoli a szuvidalt szegyet sok oran at.
Eloszor kibontva, majd alufoloiaban hontartassal..

Ugyanis ez ilyen oldalara forditott olajos hordo jellegu cucc volt ahol egy csovon vezette be a masik (kisebb) tuzterbol a fustot az egyik oldalarol (es a masikon volt a kemeny).

Na kb. ilyen lehetett amikor nagyapamek a 'goreban' fustoltek a fellogatott sonkat/kplbaszt , a melle rakott sparheltben rakott tuzrol a tobb meteres kemenyen at kivezetett fusttel hetekig.
Telen, a fagyban jol lehult a fust mire atert.
De jo is volt, fene enne meg...

A masik meg a fureszporban parazsrol fustolos verzio volt - ott aztan ment a varialas, hogy akacfa/bukkfa/cseresznye vagy epp almafa volt a hozzavalo por.

FőDudu

(#68596) eattila válasza FőDudu (#68573) üzenetére


eattila
csendes tag

"Nem emelhetjuk az egbe az arakat, nem lenne fair."

A Balatonon megtették. Kereslet/kínálat nem?.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#68597) FőDudu válasza Gabibácsi (#68592) üzenetére


FőDudu
addikt

En ismerek olyat aki erkelyen grillezett es mellette meg paradicsomot is termelt.
Mindezt a masodikon.

Szoval semmi nem akadaly, ha elszantsag van.
Mellesleg egy ilyen osszecsukhato es hordozhato grill barhol elokaphato.

Ma este kicsavartam a kis palackot (Coleman 440g) - kb felig lehet 3 napnyi hasznalat utan - aztan bekotottem az 5 kilos PB palackot. Szoval maradt tartaleknak (meg hordozhatonak) a kis palack, allandora meg az 5 kilos.

FőDudu

(#68598) FőDudu válasza eattila (#68596) üzenetére


FőDudu
addikt

Felelos ceg nem csinal ilyet. Az ar/ertek arany nem mindegy.
Lehet, hogy elmennenek a szobak dupla aron is - de az a vendeg tuti nem jonne vissza tobbet.
Mi pedig nem jatszunk a sok legy effektusra...

Az a jo, ha elegedett a vendeg. Ha jo a szoba akkor mast is vasarol.
Az ettermunk is benne van a helyi Michelin konyvben, ott is jot lehet enni ha valaki arra vagyik.

Igy is a belepo arunk kb 250 Euro es minden szoba elkelt honapokra elore.
Azaz ennel csak dragabb akad ha epp akad 1-1 ures.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#68599) eattila válasza FőDudu (#68597) üzenetére


eattila
csendes tag

Elektromossal én is tolom teraszon, bár az csak grill, másra nem jó. Paradicsom is terem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#68600) Phülöp válasza FőDudu (#68597) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerintem használd el a kis palackot, cseréld be egy telire, és úgy rakd el tartalékba/utazósnak.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.