Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34351) Gabibácsi válasza Jahno (#34349) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szinte? Akkor az is izé.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#34352) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Postás drágaszágok téma. Egyrészről megmozdult a planar füles, 1 hét állás után jött a notification, hogy vámkezelés vége, megy belföldi továbbításra. Sikerült elég meggyőző német akcentussal beszélnie az amazonos kínai kereskedőnek, vagy tényleg nem kell vám+áfa egy Németországból rendelt termékre akkor, ha amúgy a raktár a vevő hivatalos tudtán kívül Kína. Jövő héten végre talán talán :D
Másrészt megjött a füleskábelem is (jobb oldali 16 eres vastag), talán egy fokkal jobb, mint Dudué :P

(#34353) WiZARD


WiZARD
addikt

Tesla autopilot V10 beta software

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#34354) FőDudu válasza -NoVa- (#34352) üzenetére


FőDudu
addikt

Viszont egy fokkal sem vagy elorebb, hiszen uganugy csak kabeled van ;)

FőDudu

(#34355) FőDudu válasza WiZARD (#34353) üzenetére


FőDudu
addikt

Mi az a szurke ize a kormanyon?

FőDudu

(#34356) Jahno válasza FőDudu (#34341) üzenetére


Jahno
őstag

Na majd meglátjuk ezzel mire jutnak:

https://index.hu/belfold/2019/09/19/m._richard_igy_videozta_sajat_magat_a_baleset_pillanataban/

(#34357) Jahno válasza -NoVa- (#34352) üzenetére


Jahno
őstag

Most 1 hónapig volt cuccom az itteni postán. 6 nap alatt jutott el a rendeléstől számolva.

(#34358) -NoVa- válasza FőDudu (#34354) üzenetére


-NoVa-
őstag

Csak nekem már eleve volt mit a végére dugni, az eredeti szarabb meg megy fiókba tartaléknak. Ha meg a P1 helyén is valami más lesz a csomagban, kizavarom kicsicsajt az Amazonhoz a frissen szerzett kick-box kupájával, és leveri rajtuk.

(#34359) #09908736


#09908736
törölt tag

Megvolt 2 óra német + nagyszünet teszt. Arról nem volt kétségem, hogy a német tudása elég lesz, inkább az összbenyomás és a hangulat lesz-e olyan, hogy azt mondja, hogy át akar menni.
Jól fogadták az osztályban, van Kínából hazatelepült kisfiú, meg Izlandról is, úgyhogy nem lehet akadály a szint megugrása.
Este még telefon a tanárnővel, aki elmondja a véleményét, mert óra végén csak 5 perces szünet volt, aztán szerintem lépünk.

[ Szerkesztve ]

(#34360) Samott válasza WiZARD (#34353) üzenetére


Samott
addikt

Mondjuk az ilyen is elmehet az anyjaba, atveri a gepet mintha fogna a kormanyt aztan meg ha kene, akkor ugy kerul be a hirekben hogy megolte a tesla.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#34361) hobizoli válasza Samott (#34348) üzenetére


hobizoli
nagyúr

az azert van benne, ha tulvallalna magat a pilota vhol, akkor ne kelljen eltemetni

azert fura, hogy ehhez kepest a Plaid S-ben meg nincs semmi, es Musk allitasa szerint 7 ulessel mennek

ejjel rakerestem, es egy egyelore meg nem erositette input szerint a ujabbik S a 3 motorral meg a meg nagyobb akksival kb 160kg-val lesz konnyebb a mostaninal
az mindjart megmagyazza miert tud gyorsabb is lenni ennyivel

vagy annyibol azert tudhatnanak tenni bele tobb hangszigetelest is akar :DDD

több drón kell ;P

(#34362) Samott válasza Jahno (#34349) üzenetére


Samott
addikt

De itt most elcseszted a forditast, amit Zoli idezett aszerint a Taycan volt kibelezve.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#34363) WiZARD válasza FőDudu (#34355) üzenetére


WiZARD
addikt

Súly, hogy ne szóljon be a software azért mert nem fogja a kormányt. Hisz nem onvezeto, és max x másodpercig vezethet az autó anélkül hogy user fog a a kormányt.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#34364) -NoVa- válasza WiZARD (#34363) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na ezért szar az önvezető autó, a Volvoval simán elmegyek Budaörstől Győrig úgy, hogy egyszer sem picsog, hogy nem fogom a kormányt.

(#34365) WiZARD válasza npera (#34340) üzenetére


WiZARD
addikt

Azt tegyük hozzá hogy a Taycan ideje se hivatalos...

És nem is széria autó volt.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#34366) hobizoli válasza WiZARD (#34365) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mind1, majd meglatjuk mi a hivatalos innen is, meg onnan is

lehet a Porsche csak altat, aztan jon a Turbo S Nürburgring package Limited Edition egy szerenytelen 6:59-l

:DDD

több drón kell ;P

(#34367) FőDudu válasza -NoVa- (#34358) üzenetére


FőDudu
addikt

Linsoul-os Amazon ugyanugy kinabol kuldi.
Szoval azzal egy csoppet sincs beljebb a user....

Aminel Amazon raktarbol jon a cucc - mint pl. a BTR3 a fiio.de lerakatabol az Amazon sajat raktaraban - no ott egyszerubb a tortenet.

Kis ketszi meg megszivta:

FőDudu

(#34368) -NoVa- válasza FőDudu (#34367) üzenetére


-NoVa-
őstag

Annyival azért beljebb van, hogy nagynevű+múltú kereskedő nem akar renomét rontani.

(#34369) Samott


Samott
addikt

"...a hollandoknak is a Model 3 lett a kapudrog a nagyüzemi villanyautózáshoz. ... a 10 ezer 400 darabos idei összeladás pedig azt jelenti, hogy magasan vernek mindent a holland újautós piacon, ahol a második jelenleg a VW Polo 9500, harmadik pedig a Ford Focus 8200 eladással."

Megvan a második ország, ahol egy villanyautó a legjobban fogyó új autó

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#34370) JonesC válasza npera (#34340) üzenetére


JonesC
csendes tag

Akár, de az autómárkák nem rövidítve voltak, csak becézve.

(#34371) FőDudu válasza -NoVa- (#34368) üzenetére


FőDudu
addikt

Jah.
3 het utan visszakapom a penzem es ugyanugy nincs fulesem.

Majd lassan megjon amit amerikabol rendeltem...
Mind a harom.

FőDudu

(#34372) -NoVa- válasza FőDudu (#34371) üzenetére


-NoVa-
őstag

Tárolták a pénzed, és még banki költséget sem számoltak fel rá, profit. USA-ban több játékkereskedés is panaszkodott erre, hogy sokan előrendelésekben tároltak komoly összeget, és időnként jöttek és lemondták az előrendeléseiket, későbbi megjelenésekbe tették át a pénzt.

(#34373) hobizoli válasza Samott (#34369) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mondjuk ezt a hiresen kornyezetvedos, 20-30 eve is mar szelturbinazos Hollandokbol pont ki is neztem

több drón kell ;P

(#34374) Jahno válasza hobizoli (#34373) üzenetére


Jahno
őstag

Norvégiában is a támogatás miatt terjed, itt sem biztos, hogy a környezetvédelem van elöl, mikor a parasztnak csak az ára számít.

(#34375) halapidori válasza Sipi- (#34318) üzenetére


halapidori
csendes tag

ez pont így van, én a kollégáimon is látom, hogy aki közoktatásban dolgozik, jó szakember és nem idegroncs, annak zsebpénz a fizetése, és eltartja a férj.

(#34376) halapidori válasza -NoVa- (#34327) üzenetére


halapidori
csendes tag

Magánsuliban ezzel a könyvvel gyakorlják az olvasást a srácok. Ott ez a triplaidézőjeles "kötelező olvasmány", imádják.

(#34377) hobizoli válasza Jahno (#34374) üzenetére


hobizoli
nagyúr

de a tamogatast megkapnak akkor a Leaf-re is akar

több drón kell ;P

(#34378) FőDudu válasza hobizoli (#34377) üzenetére


FőDudu
addikt

Annyira azert nem szegenyek/szarragok a Norvegok, hogy Leaf-el bohockodjanak.
Meg ott hideg is szokott lenni - Leaf meg hijan van az akku/inverter temperalasnak... (by Wizard)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#34379) -NoVa- válasza halapidori (#34376) üzenetére


-NoVa-
őstag

Én csak beleolvastam könyvesboltban, instant vettem, és most a négyéves is csillogó szemekkel hallgatja.

(#34380) WiZARD válasza FőDudu (#34378) üzenetére


WiZARD
addikt

Továbbra se a hideg a baj, arra van is némi fűtés hogy ne fagyjon meg. A meleg a baj, és hűtés nincs.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#34381) hobizoli válasza FőDudu (#34378) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a meleg a baj, azzal meg pont norvegiaban sok gond nem lehet :DDD

több drón kell ;P

(#34382) eattila


eattila
csendes tag

Ma vezettem bmw-t. A vegen mar nem indexeltem. Eszek is C vitamint :D

Bitang hangja van.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34383) qnadam válasza eattila (#34382) üzenetére


qnadam
veterán

eddig is béemvés voltál, csak titokban...

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#34384) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Tesla @Tesla
Data from our track tests indicates that Model S Plaid can achieve 7:20 at the Nürburgring.

With some improvements, 7:05 may be possible when Model S returns next month.
4,124 7:41 PM - Sep 19, 2019

több drón kell ;P

(#34385) eattila válasza qnadam (#34383) üzenetére


eattila
csendes tag

Minden massal indexelek :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34386) Jahno


Jahno
őstag

Végre gányolhattam egy rendeset:

(#34387) hobizoli válasza Jahno (#34386) üzenetére


hobizoli
nagyúr

van itt nalam egy TPLink TL-WR542G tipusu 54G-s router v6.6
azt tudod vmire hasznalni?

több drón kell ;P

(#34388) Jahno válasza hobizoli (#34387) üzenetére


Jahno
őstag

Mire az eljut hozzám... Amúgy persze. Ha másképp nem akkor az óvodás kupacnak is jó lesz.

(#34389) Gabibácsi válasza eattila (#34382) üzenetére


Gabibácsi
tag

Miért , milyen motoros volt?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#34390) eattila válasza Jahno (#34386) üzenetére


eattila
csendes tag

Hahahaha! :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34391) eattila válasza Gabibácsi (#34389) üzenetére


eattila
csendes tag

Sor 6-os, 2.5-es benzin.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34392) FőDudu válasza -NoVa- (#34372) üzenetére


FőDudu
addikt

Amcsik is? Ma reggel jott a paypal refund. Mindharom fulest refundoltak.
Mi folyik itt kerem? Buktam 2 Eurot. Valtozott az Eur/USD arfolyam?

1 nap alatt 450 euro refund? :W
Fulesem meg meg mindig nincs...

Amazon.de lesz ebbol, 3 napos szallitassal.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#34393) npera válasza WiZARD (#34365) üzenetére


npera
újonc

Hivatalos mérés az érdekes, a különféle marketinges "mérések" nem annyira érdekelnek.

Amikor majd futnak már széria gépek és jönnek 3rd party mérések azonos körülmények között és lehetőleg nem elferdítve az adott gép erősségeire igazítva, akkor az érdekes lesz.

Addig minden más csak érdekes információ.

(#34394) npera válasza hobizoli (#34381) üzenetére


npera
újonc

Autópályán felmelegszik az akksi ott is. Aztán jön a lassabb töltés.

(#34395) Sipi- válasza npera (#34393) üzenetére


Sipi-
tag

Egyébként kíváncsi lennék, hogy van-e olyan újautó vásárló aki megnézi, hogy a Tesla vagy a Porsche tudott jobb időt és az alapján választ a két autó közül (és meg is veszi).

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#34396) eattila válasza Sipi- (#34395) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez szerintem csak farok méregetés. Meg marketing fogás, hogy köztudatba kerüljenek / beszéd tárgyává legyenek (újra).
Akinek van rá pénze és igénye, úgyis a porshe kereskedésbe megy be. Ahogy blue BMW-t vett, mert azt szereti és olyat akart. Ennyike. Szerintem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34397) hobizoli válasza Sipi- (#34395) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ha nem lenne, akkor a Porsche sem arcolgatna az idovel

meg egyik masik gyarto se vinne ki oda hivatalos idot merni az aktualis akarmilyet, hanem elkorozgetnenek maguknak

itt azert az is benne van, hogy az egysegsugaru csak annyit tud, hogy Porsche vero a Tesla, neki akkoris az lesz, ha a nem fullos P100D+ all a szomszed garazsaban, hanem csak a fapad verzio

Civic-bol is a Thai/ adja el a tobbit, de minden gyarto azert csinalja ezeket a kiviteleket

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#34398) ezittketto válasza -NoVa- (#34200) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Megnéztem az általad javasolt "A bűnös" című filmet.
Tényleg baromi jó volt. Köszi a tippet!! ;)

Ezek után két kérdésem is van feléd.:
- Tudsz-e még javasolni manapság megjelent filmet, amit érdemes megnézni?!
- Neked honnan van tudomásod ezen filmek létezéséről egyáltalán? :)

(#34399) -NoVa- válasza FőDudu (#34392) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez a Szlovén posta műve lesz, téged vernek :)

Az enyémet most bringáztatja a postás egy kört, bedob egy fecnit róla, és holnap reggel felveszem az átvevőablaknál. Majd kiderül, kavicsot kaptam-e, vagy fülest.

(#34400) FőDudu válasza -NoVa- (#34399) üzenetére


FőDudu
addikt

A dolgokat el se kuldtek.
Szep, terjedelemes nagyon sajnaljuk, nem tudjuk teljesiteni, blablabla...

It has been brought to our attention that the IEMs you ordered have become backordered. We're afraid we don't know if more inventory will become available. As we're unable to guarantee that we will receive this item, we've cancelled your order and issued a full refund to your original payment method. You can expect to see the funds back in your account within the next 2-3 business days.As a token of our apology, we've applied a $5 credit to your member account. This credit will be applied to the next run you participate in and will appear as a discount in the checkout page. It expires one year from today.If you would like to be notified when another run for this product becomes active, please click the "Request" button on the run page. Feel free to contact us if you have any questions or concerns.

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.