Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34101) npera válasza Phülöp (#34091) üzenetére


npera
újonc

Itt jön egy vihar, 25 m/s szél lesz éjszaka és még arra jönnek a széllökések. A grill takaróját rátépőzáraztam a grill lábára, ahogy szoktam. Így legrosszabb esetben lehúzza róla a szél, de elvinni nem tudja.

Pár fár már kicsavart a szél a városban, meg a környéken. Most kezdi el rendesen nyomkodni az ablakokat, amikor szinte érezni ahogy görbül az üveg. Van benne erő.

(#34102) JonesC válasza npera (#34100) üzenetére


JonesC
csendes tag

Túl sokat írogattál :D

(#34103) FőDudu válasza JonesC (#34102) üzenetére


FőDudu
addikt

Autobunti? ;)
Vagy inkabb autoba(h)n?

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#34104) npera válasza JonesC (#34102) üzenetére


npera
újonc

Nincsen gomb. Felül van az avataros ikon, hogy be vagyok lépve. Meg lehet nézni az üzeneteket. És van egy nagy sárga gomg, hogy oldal elmentése.

(#34105) BobaHWSW válasza eattila (#34075) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Jahajjdecukker.

(#34106) npera válasza FőDudu (#34103) üzenetére


npera
újonc

Mit csinálok rosszul?

(#34107) BobaHWSW válasza Phülöp (#34091) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Mienknek baja van. Fogy.:( Pedig eszik. Voltunj dokinal. Mas kaja etrendre allitottak at valami renal cuccot kap mert a veseje ugy fogalmaztak kezd ugy viselkedni, ahogy egy normalis macska vese viselkedik 13-14 evesen.

Most kell agyaljunk mivel etessuk a dietas szaraz es nedves kaja mellett. Tolni kellene bele a kajat mert fogyott fel kilot az elmult evben es 3.5 kilobol necces felet fogyni.

(#34108) FőDudu válasza npera (#34106) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem vagy premium tag?
A reklam mentesseg fizetos.
Klikkelj a nevem melletti sarga csillagra.

FőDudu

(#34109) JonesC válasza BobaHWSW (#34107) üzenetére


JonesC
csendes tag

Ennyi idősen az a renal motyó az szinte kötelező. Macskák nagyon keveset isznak, ha nem cukorbetegek vagy ilyesmi, és lekónyad a veséjük ahogy idősödnek, főleg a kandúrok.

[ Szerkesztve ]

(#34110) eattila válasza BobaHWSW (#34105) üzenetére


eattila
csendes tag

Ma mar rossz volt mint a fene :D 20 percenkent lemerult par orara :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34111) BobaHWSW válasza JonesC (#34109) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nem cukorbeteg szerencsere, ez allitolag igen egeszseges allapotban van de 0as fazisu vese elegtelensege van. Azt mondta doki, hogy meg nagyon az elejen van es csak kezdodik de mostantol alljunk at ezekre a dolgokra.

Nem mondom, picit draga dolog de remelem segit. A nedveset eszi es szereti de a szarazat csak nyammogja. Van kis tubusos nyomhato cuccunk azt szereti meg ugye macska halat meg normal embereknek szant lazacot azt nassol. Azt akarom ma kideriteni mi mast adhatnek meg a macseknak, hogy hizzon.

Csaj macsekrol van szo.

(#34112) BobaHWSW válasza eattila (#34110) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Fogd meg a farkat es lassan kezd el orajarasnak megfeleloen gyorsulva tekerni. Elso masodik fujasta tuti beindul ujra.

(#34113) eattila válasza BobaHWSW (#34111) üzenetére


eattila
csendes tag

Jobbulast neki!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34114) eattila válasza BobaHWSW (#34112) üzenetére


eattila
csendes tag

Megmutattuk tegnap neki a kutyat. A levego mar nem poshad bele, mert fujva borzolva hattalt :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34115) Sipi- válasza npera (#34106) üzenetére


Sipi-
tag

A hozzászólás felett van egy ilyen sor.
(#34106) npera FőDudu (#34103) Új Válasz 2019-09-15 22:01:30

Nyomj rá arra, hogy Új.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#34116) Jahno válasza eattila (#34114) üzenetére


Jahno
őstag

Mienk már kijön vele. Pedig egy időben a saját árnyékától is rettegett. De az lehet a másik volt, nem mindig tudtam követni.

(#34117) eattila válasza Jahno (#34116) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez is ismerkedik már. De még beszari :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34118) npera válasza Sipi- (#34115) üzenetére


npera
újonc

Dzsízász! Köszönöm!

(#34119) FőDudu


FőDudu
addikt

Alis kinai szepen kifutott az idobol, erre Ali Customer Service bedobta a full refund osszeget amit el is fogadtam.

E-mail erkezett, hogy 'An agreement has been reached for Order No.'...
Az elado ajanlata meg mindig 'No return and no refund.'

Akkor most mivan?
Nem vagyok jaratos az Ali panasz kezelesi proceduraban.

FőDudu

(#34120) Gabibácsi válasza npera (#34118) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem is így ment eddig, sosem használtam holmi gombokat

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#34121) qnadam válasza FőDudu (#34119) üzenetére


qnadam
veterán

semmi, pár nap múlva megkapod a pénzt, az ali meg valószínűleg leveri az eladón.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#34122) sutszi válasza Jahno (#34074) üzenetére


sutszi
veterán

Itt mi történt? :Y

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#34123) FőDudu válasza sutszi (#34122) üzenetére


FőDudu
addikt

Odaverte az aljat, mert:
a: nem tisztelte
b: megy mint az allat
c: szarfos auto
d: all above

;)

FőDudu

(#34124) FőDudu válasza qnadam (#34121) üzenetére


FőDudu
addikt

Majd elkuldom ezt a szarfos kablet Nova-nak ;)

FőDudu

(#34125) qnadam


qnadam
veterán

van két bringa, egyiken 32 622 gumik vannak, másikon 25 622. ezek felcserélhetők egymással, vagy a felninek is változnia kell?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#34126) Jahno válasza sutszi (#34122) üzenetére


Jahno
őstag

Előttem egy Ignis bement egy bejárón, én meg fennakadtam. Pedig ezeknél már sakkozni szoktam, de alattomos módon nem látszott és a beton odavert a dobnak.

Elejét meg ilyennel intéztem el, pontosabban valamelyik előttem lévő már kicsit megtépte, hogy én könnyebben beleakadjak az elejével. Csak a műanyag lap felét vitte el, nem számít.

(#34127) Jahno válasza FőDudu (#34123) üzenetére


Jahno
őstag

Elvileg ma kapok ajánlatot, persze mindenki magyarázza, hogy ne költsek rá, de akkor megint farkába harap a kígyó. Ennyit meg egy új autóra is hamar el lehet költeni, használtra meg nyilván csak többet.

(#34128) -NoVa- válasza FőDudu (#34124) üzenetére


-NoVa-
őstag

Dobd ki nyugodtan, az alap is jó, meg jön mellé majd egy ilyen. Majd egyszer ideér. Ha az van a csomagban.

(#34129) Samott


Samott
addikt

#animgif topik

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#34130) npera válasza qnadam (#34125) üzenetére


npera
újonc

Én ezt még ráraknám simán ugyanarra a felnire.

(#34131) Bujdy81 válasza qnadam (#34125) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Komoly eséllyel cserélhető. Abban az esetben, ha a 25-ös keskeny felnin van, akkor nem, de mondjuk 10 évnél fiatalabb, akkor jó eséllyel cserélhető. Kérdés, el fog-e férni a villában?

(#34132) qnadam válasza Bujdy81 (#34131) üzenetére


qnadam
veterán

állítólag igen, ránézésre is.
köszönöm, urak :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#34133) qnadam


qnadam
veterán

ha valakinek ez a vágya, logout.hu felől érkezve még a régi felület van.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#34134) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Voltunk Fiuméban, nektek már nem kell mennetek,

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#34135) qnadam válasza Gabibácsi (#34134) üzenetére


qnadam
veterán

ha szólsz, időben elmondom, hogy neked se.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#34136) Gabibácsi válasza qnadam (#34135) üzenetére


Gabibácsi
tag

Azt hittem szép de már elmúlt

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#34137) Phülöp válasza BobaHWSW (#34111) üzenetére


Phülöp
addikt

Lehet, hogy érdemes beírni itt a szomszédban a macskás topikba is, hátha másnak is volt/van ilyen gondja.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#34138) FőDudu


FőDudu
addikt

Kinai felajanlotta, hogy vagy ujrakuldi a fulest, vagy terit kb 40%-ot.
Azaz siman lehuzna 40 Euroval. A kis ketszi... ;)

Elutasitottam, nem bizom benne.

FőDudu

(#34139) -NoVa- válasza FőDudu (#34138) üzenetére


-NoVa-
őstag

BG simán refundolt, teljes összeget, aztán az USB-C draút ingyen volt.

(#34140) Phülöp


Phülöp
addikt

Urak, tudunk olyan okosórát, amin fut navigáció, vagy képes a mobilon futó gmaps-ról térképes navigációt átvenni? Nem gps tracker kell, hanem rendes navigáció.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#34141) FőDudu válasza -NoVa- (#34139) üzenetére


FőDudu
addikt

Remelem nalam is igy lesz es Ali el lesz felejtve orokre - bar akkor pont Ali lesz korrekt es az elado paraszt....

Ilyet irt a kinai:
we lost 2 heads of the in-ear earphone, we will sincerely offer you 2 solutions : 1. resend you a new CCA C16 earphone, if you accept , pls contact us by IM ; 2. partial refund 30 dollars for this order , you could accept the dispute now

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#34142) FőDudu válasza Phülöp (#34140) üzenetére


FőDudu
addikt

Garmin dragabb orai tudnak sajat terkepet.
S5 vagy X5 Sapphire....
600-700 Eurotol felfele.

FőDudu

(#34143) npera válasza -NoVa- (#34139) üzenetére


npera
újonc

Nova, ma csináltam egy A-B-A összehasonlító tesztet a Peltor sötétzöld zajvédő füles és a Bose Quietcomfort 35 között. És azt kell mondjam, hogy a Bose jobb.

A Peltor tompítja a zajt, de különféle irányokból azért elég jól hallhatóan átmegy rajta a karattyolás. A fülem nem fér bele a mélyedésbe belül és nyomja a fülemet körben. És bár kitágítottam, de még így is határeset a szorossága. Éppen rámegy a fejemre, fogalmazzunk úgy. A Peltor előnye, hogy csak fel kellett vegyem a szertárból.

A Bose esetében most elkezdtem levelezni a szakszervezettel, hogy a folyamatos háttérzaj miatt nehezen tudok koncentrálni és a vállalatnak ezt meg kellene spendíroznia a munkakörülmények silánysága miatt.

Azt az érvet még nem vettem elő, hogy van akinek ortopéd egeret vagy klaviatúrát adnak, vagy speciális széket. Azokhoz képest ez bagóért van. De saját pénzből ezt nem akarom megspendírozni, ha úgyis 100%-ban a melóban használnám.

Kíváncsi leszek, mert van egy hivatalos panasz a biztonsági rendszerben a zaj miatt, amit már hónapok óta kezelnek, mert annyira komoly súlya van egy ilyen pontnak. És nem csak én éltem panasszal, hanem a részleg elég komoly része. Szóval nem izolált esetről van szó.

(#34144) npera válasza Phülöp (#34140) üzenetére


npera
újonc

(#34145) Phülöp válasza FőDudu (#34142) üzenetére


Phülöp
addikt

Garmin azt tudja, hogy előre megtervezett útvonalat rá lehet tölteni, aztán azt követi. Nekem nagyjából arra kell, hogy ha elbóklászok valamerre, visszataláljak a civilizációba úgy, hogy ne kelljen a telefont nézegetni folyamatosan. A Garmin a befutó eddig, az 5 Plus Sapphire Titan van célpontban, ha nincs jobb (jobb=egyszerűbb, kevesebb, nekem felesleges funkció, alacsonyabb ár). Most keresem ezt a jobbat.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#34146) Phülöp válasza npera (#34144) üzenetére


Phülöp
addikt

Suunto 9 Baro volt a kezemen tegnap, elriasztott a mérete.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#34147) Bujdy81 válasza FőDudu (#34142) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Garmin Forerunner Fenix 3 is tud már olyat, hogy letöltöd a térképet és mutatja, hogy azon az úton mész-e?

Amúgy ha rendes navigáció kell, akkor nem óra kell, hanem rendes navi. Pl. Garmin Oregon 650 kb. 70.000 HUF (240 EUR) használtan. Pont most fogok olyat venni.

(#34148) FőDudu válasza Bujdy81 (#34147) üzenetére


FőDudu
addikt

Fenix 5x vagy 5S, mar emlekszem.
Az tud terkepet, egyik kollegamnak olyan van.

Es persze Sapphire ....

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#34149) Phülöp válasza Bujdy81 (#34147) üzenetére


Phülöp
addikt

Azt mondod, rakjak fel még egy konzolt a kormányra a kmóra és a lámpa mellé?
Megnézem ezeket a vasakat, árban mindenképpen jó alternatíva.
Olyan kmórát választottam, ami gps tracker, pulzust és pedálcsapásszámot mér, de navi nincs benne, viszont ezeket az adatokat le lehet tölteni róla akár telefonra is. Ráadásul utolsó darab volt egy kifutó szeriából, ennek megfelelő árazással.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#34150) zetor2000 válasza Samott (#34129) üzenetére


zetor2000
senior tag

Törzsvásárló:

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.