Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34201) -NoVa- válasza JonesC (#34199) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mondd a sógornőmnek. Ő képes automatával is lefulladni, visszagurulni, bármit. Skill.

(#34202) Phülöp válasza #09908736 (#34178) üzenetére


Phülöp
addikt

Köszi, ránézek.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#34203) Sipi-


Sipi-
tag

Lejött az Amazfit Bip órám kijelzője, csak a szalagkábel tartja az óránál :(( Remélem telefon kijelzőcserével foglalkozó bolt vissza tudja ragasztani.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#34204) FőDudu


FőDudu
addikt

Audiban hogyan fer bele ennyivel tobb szabadido?
Nincs hittan/erkolcstan? ;)

FőDudu

(#34205) Jahno válasza #09908736 (#34192) üzenetére


Jahno
őstag

Kölcsön gyerek most kicsit elgondolkozott, mert versenyen is belefut 1-2 nem tetszetős dologba, hetente kétszer azért hülyére veretni sem akarja magát, meg végső érvként azt mondta, hogy nem ebből lesz a pénze így edzés helyett most inkább tanulna. Aztán meglátjuk.

(#34206) qnadam válasza -NoVa- (#34200) üzenetére


qnadam
veterán

ali nekem is feldobta. még nem jöttem rá, hogy mire jó. esetleg télen ha süt a nap, jobb bent az időjárás.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#34207) qnadam válasza #09908736 (#34189) üzenetére


qnadam
veterán

ha jól értem a dolgot, akkor a barátkozás is jól megy meg a tanulás is. innnentől nem hiszem, hogy nagy baj lehet :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#34208) Jahno válasza qnadam (#34206) üzenetére


Jahno
őstag

Sufnituningos menőség.

(#34209) Samott


Samott
addikt

Frissult a hwsw is, a forum meg megvan, de a cimlaprol mar nincs link ra.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#34210) Grillo válasza Phülöp (#34140) üzenetére


Grillo
senior tag

Elvileg az S3 Frontier tudja, GMapps appal, van vagy 500 Ft, de még nem próbáltam. Lehet mindjárt meg is veszem.

(#34211) npera válasza WiZARD (#34197) üzenetére


npera
újonc

Füstös kocsi.

(#34212) Jahno válasza Samott (#34209) üzenetére


Jahno
őstag

Voltak abban lukak is bőven, meg sejtettük, hogy szép lassan el fog tűnni. Azon mondjuk mocskos mód felháborodtak, hogy lementettük, de ez van :-D

(#34213) Jahno válasza Grillo (#34210) üzenetére


Jahno
őstag

De jó, hogy látlak! Olvasgatok valami rendeletet a tájképi elemek megőrzéséről, ahonnan a gémeskutakat teljesen jól le tudtam tölteni, elias át is konvertálta, azzal minden jó, de a fa- és bokorcsoportok már nem ilyen egyszerű. Erre nincs valami forrásod? Esetleg sok másra, mert elég kuli munka a romtemplomokat is egyesével nézegetni, de azért még egy bazi nagy mákom mégis akadt :-D

(#34214) eattila válasza Jahno (#34212) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem adatbazis szinten lett mentve. Ami meg kilatszik, azt menteni is lehet. Most is mehetne ra egy wget akar.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34215) eattila válasza Jahno (#34213) üzenetére


eattila
csendes tag

Szoljal ha kell meg a cuccba valami. Max mas markerrel jeloljuk.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34216) Jahno válasza eattila (#34214) üzenetére


Jahno
őstag

Válaszom is hasonló: "Weben van, olvassuk, semmit nem csinálunk (:-"

(#34217) Jahno válasza eattila (#34215) üzenetére


Jahno
őstag

Ez tökéletes, ha egyéb konverter nem lesz és bírod, akkor lesz még ilyen. Elég az Excel file, ezt most kétfelé szedem, aztán...

Ja, napi poén. Mert a kunhalom is nyilvántartott dolog. Azt hittem ismerem az ország összes szélmalmát, azokkal most nem is foglalkoztam, de mondom mi ez a kunhalom izé? Térképre dobtam, egyiknél véletlenszerűen utcai nézetre böktem erre pont egy szélmalom állt rajta :wub:

(#34218) Sipi- válasza Sipi- (#34203) üzenetére


Sipi-
tag

LCD ponttól lepattantam, gsm-es is elküldött. Keresek valami órást :(
Nem bonyolult, kell hozzá kevés ml ragasztó, összenyomja és ennyi.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#34219) Grillo válasza Grillo (#34210) üzenetére


Grillo
senior tag

Vagy mégsem, most a Here-t nézem.

(#34220) Grillo válasza Jahno (#34213) üzenetére


Grillo
senior tag

Ezt most kicsit írd körbe jobban, mert még csak fél pohár szentandrási feketét ittam, és nem jön át a kérdés.

(#34221) Jahno válasza Grillo (#34220) üzenetére


Jahno
őstag

Tudsz-e nekem valami letölthető listát szolgáltatni a "fa- és bokorcsoportok"-ról. Meparban ott van, de csak szelvényekre bontva és eléggé kezelhetetlenül:

(#34222) BobaHWSW válasza -NoVa- (#34201) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Hogy?

Konkretan nemtudtam, hogy fizikailag lehetseges lefulladni automataval.

(#34223) Grillo válasza Jahno (#34221) üzenetére


Grillo
senior tag

Régész vagyok, nem kertész :DDD
Ami tájképi jelleg, és érinthet, azok a kunhalmok, földvárak. Mondjuk növény azokon is van.
Az egyedi azonosító hasonló, mint a lelőhelynyílvántartásban, de 6856 az egy vésztői lelőhely, műemlékként ezen a törzsszámon egy szécsényi patika van, azonosítóként egy vizslási tájház.
Szóval te valami más adatbázisból dolgoznál, nekem ahhoz nincs hozzáférésem.

(#34224) Jahno válasza Grillo (#34223) üzenetére


Jahno
őstag

Mint kiderült ez mind tájképi jelleg. Meg valami terasz, állategység, egybeművelt tábla, partvonal és mittomén. Te ehhez úgyis jobban értesz :-D És ott volt a felsorolásban a kunhalom ezek közt, gémeskúttal. Utóbbiból indult ki az egész :-D

(#34225) Grillo válasza Jahno (#34224) üzenetére


Grillo
senior tag

OK, de én a zöldnyilvántartásban nem tudok keresni, régészül máshogy híjják.
De ha mondasz egy koordinátát, vagy mittomén, akkor meglelem.

(#34226) djculture válasza Jahno (#34224) üzenetére


djculture
félisten

Az öreg Svihákkal alias Szökével mi van? Már a facebook oldala is eltünt...

(#34227) eattila válasza Jahno (#34217) üzenetére


eattila
csendes tag

Kunhalom az van itt par. Kunsag fovarosa vagyunk. Meg szelmalom is. Mondjuk az a getto szelen.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34228) eattila válasza Jahno (#34217) üzenetére


eattila
csendes tag

Ebbe mar sok bonyodalom nincs. Ha tablaban az adat. De csinalhatok import-export izeset is. Azt onnantol onmukodo kb.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34229) Jahno válasza Grillo (#34225) üzenetére


Jahno
őstag

Okés, akkor így jártam. Most akkor majd simán csak iszunk.

(#34230) Jahno válasza eattila (#34227) üzenetére


Jahno
őstag

Gettó széle jó, mert nincs világítás :-)

(#34231) halapidori


halapidori
csendes tag

Ma internetet szereltünk az oviban. Eddig nem volt. Jahnotol kaptunk leselejtezett számítógépeket és utpkábeleket. Kihúztuk a kábelt, az ovis piros ragasztópisztollyal rögzítettük, vittem otthonról egy régi routert.
Ha viszek be egy 20 centis fúrószárat, akkor szívesen átfúrják a falat és el tudjuk vezetni addig a számítógépig a kábelt, amiről akár nyomtatni is tudunk majd! Erre még várnunk kell, mert ma hallottuk, ahogy szaporán pattognak a szikrák a biztosítéktábla mögött, valószínűleg sokáig várjuk majd a villanyszerelőt. Kérvényezni kell a tankerületnél, az hosszú idő. Aztán keresni kell egy olyan balek villanyászt, aki szívesen dolgozik úgy, hogy csak a szikrázást háríthatja el, minden más nyilvánvalóan tűzveszélyes dolgot maximum véleményezhet. Utána nem fizetik majd ki a munkáját úgy fél évig, de ezt ő még nem tudja.
Mindez egyébként abban a teremben van, amit a kolleganőim linóleumoztak júniusban.
Fasza hely az a közoktatás amúgy.

(#34232) JonesC válasza halapidori (#34231) üzenetére


JonesC
csendes tag

Jahnotól kaptam usb-s wifit, megspórolhatjátok vele a falfúrást.

(#34233) Jahno válasza halapidori (#34231) üzenetére


Jahno
őstag

A gépek egy része Dudutól is származott.

(#34234) FőDudu válasza Jahno (#34233) üzenetére


FőDudu
addikt

Van meg ilyen DC5800 vagy 10-15db.
Ha jar erre valaki, viheti.

Es talatam a Micros erintokepernyos cucchoz par standet.
Olyan ami kb 45 fokban megdonti. Szerintem a KFC-ben olyan van nekik.

FőDudu

(#34235) Jahno válasza FőDudu (#34234) üzenetére


Jahno
őstag

Pfúbaze, az cucc talpát tedd félre, azzal eléggé szívunk. Tudom, kölcsön lónak ne nézd a fogát :-D Állva el lehet vele lenni, de asztalnál ülve mindenféle bizonytalan dologgal kell alátámasztani. De a gépeket is összehozzuk valamikor. Még gyűjtögess, hogy gazdaságos legyen a kerülő. Na majd a végén még lehet idén meg kell lesnem.

(#34236) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Na ilyen se gyakran tortenik. 8 honappal szerzodesem lejarta elott mondtak, hogy ne parazzak a dolgokon, amikor szolol HR akkor adja a kovetkezo szerzodesem.

Most volt egy meetingem a reszlegunk vezetojevel. Ugytunik kapok egy teszt projectet ahol rakoncalkodhatok es megnezik, hogy keszen allok e rangbani feljeb lepesre vezetoi poziciora. Vegigmentek a cv-men ujra, cegbeni eddigi teljesitmenyemen stb. Most mar csak ne szurjam el.

(#34237) -NoVa- válasza BobaHWSW (#34236) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na ez majd határozottan biztató valami lesz.

(#34238) Phülöp válasza halapidori (#34231) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha találtok villanyszerelőt, egy napi nettó béremre számíthattok támogatásképp. A többit privátban.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#34239) #09908736 válasza FőDudu (#34204) üzenetére


#09908736
törölt tag

Egyszerű a magyarázat, államiban 16:10-ig van órája a gyereknek. Kivéve szerda és péntek.
Audiban meg 13:30 a vége a sulinak, utána már csak tanulószoba van, de az nem kötelező.
Más órái lesznek, mint itt.

(#34240) #09908736 válasza Jahno (#34205) üzenetére


#09908736
törölt tag

Nyilván nem tanulás helyett lesz sport. Addig lehet ilyen mennyiségben szabadidős tevékenység, amíg nem a tanulás rovására megy.

[ Szerkesztve ]

(#34241) Gabibácsi válasza Samott (#34209) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jól kinyírták ezzel a kaotikus átláthatatlan ócska dizájnnal

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#34242) eattila válasza Jahno (#34230) üzenetére


eattila
csendes tag

Viszont nyakon döfhetnek :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34243) eattila válasza BobaHWSW (#34236) üzenetére


eattila
csendes tag

Grat! Menni fog :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34244) qnadam válasza Phülöp (#34238) üzenetére


qnadam
veterán

:R
viszont nem tartom kizártnak, hogy csak úgy minden engedély nélkül hozzá se lehet nyúlni az épület dolgaihoz. de ennyire nem látok bele.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#34245) qnadam válasza BobaHWSW (#34236) üzenetére


qnadam
veterán

ha eddig nem basztad el, talán nem most fogod. legalább könnyebb lesz megtalálni a neved a stáblistán :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#34246) qnadam válasza JonesC (#34232) üzenetére


qnadam
veterán

köszi :)
a helyszínt régen láttam (ha egyáltalán azt láttam), de úgy rémlik, hogy nyomtató is arról menne meg több gép is. megnézzük.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#34247) Samott válasza Gabibácsi (#34241) üzenetére


Samott
addikt

Ja, en is neztem hogy valami gond van-e a bongeszommel, de Chromeban is pont ugyanugy nez ki. Mintha valami hiba miatt szet lenne esve.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#34248) qnadam válasza -NoVa- (#34201) üzenetére


qnadam
veterán

a visszagurulást még értem automatával, de lefulladni hogy kell?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#34249) eattila válasza qnadam (#34248) üzenetére


eattila
csendes tag

Igen rég vezettem automatát (15 éve biztos van), de ott nem kell nyomni a féket indításkor? Vagy park módból kivételkor?

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#34250) hobizoli válasza WiZARD (#34196) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a Taycan gyartosori videon latszik az egyik monitoron a datum is, hogy 07.24-n vettek fel

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.