Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28301) zetor2000 válasza Jahno (#28300) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azért 1-2 SD kártya csak kitelik... :)
Ha nem, válts! :DDD

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#28302) ezittketto válasza Jahno (#28270) üzenetére


ezittketto
csendes tag

"Mondjuk itt volt olyan aki reggel 5kor már az irodában volt és este 11 utánig rendszeresen. Néztem is furcsán, de munka van meg kell oldani. Aztán akkor meg arra a cégre néztem furcsán aki az ilyen niggert zavarja el leépítéskor"

Az mondjuk még nem egy mérőszám, hogy ki mettől meddig van bent egy munkahelyen..
Van aki perceken belül megold egy olyan dolgot, amivel más órákig szenved és még akkor sem biztos, hogy a jó megoldásra jut.. :U

[ Szerkesztve ]

(#28303) Jahno válasza zetor2000 (#28301) üzenetére


Jahno
őstag

Beleszámoltam a pántot és az akkukat, baszokat.

(#28304) Sipi-


Sipi-
tag

Kolléga volt egy hónapot Hollandiában kocsival (B merci). Második napon feltörték a kocsit és kilopták belőle a navit. Rendőrség már ki sem ment ilyenekre. Az üvegesnél majdnem az összes kocsi oldalsó ablakcserére várt...
Utána kiírta a kocsiban egy lapra, hogy nem érdemes feltörni, a navit már ellopták belőle :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#28305) Sipi-


Sipi-
tag

Ogremobil
Minek még egy bérelhetős valami, nem értem.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#28306) npera válasza Sipi- (#28304) üzenetére


npera
újonc

Helsinki már Nyugat?

(#28307) -NoVa- válasza Sipi- (#28305) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hazai vállalkozók sötétsége. Pénze van, látja másoktól, hogy valami szokatlant csinálnak, aztán úgy néz ki, még megy is, gyorsan önt bele pármilliót, hátha bejön.

Vagy hazai informatikai kisvállalkozók zsenialitása. Az elsőnek lefejleszti a követős bérlős mobilappos keretrendszert, a többinek eladja új skinnel ugyanazt, profit.

(#28308) Phülöp


Phülöp
addikt

#dragasagaink

Furminator

Furminator 2 perc használat utáni eredmény

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#28309) Samott válasza Phülöp (#28308) üzenetére


Samott
addikt

Ez kutyara is jo? Mert akkor lenne itt egy kis melo neki:

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#28310) -NoVa- válasza Phülöp (#28308) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ugyanezt bármelyik szőnyeggel tudom reprodukálni Dyson V6 Animal Pro-val, és 3 hosszú hajú lánnyal a házban. Igazából nem hülyeség még a szőnyegre kerülés előtt begyűjteni a kontentot, kosárba be.

(#28311) Gabibácsi válasza -NoVa- (#28307) üzenetére


Gabibácsi
tag

Oszt ezzel a bigfoot járgánnyal majd tapossák el a gyalogosokat meg a bringásokat járdán, bringaúton

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#28312) -NoVa- válasza Gabibácsi (#28311) üzenetére


-NoVa-
őstag

Minden mással IS ezt csinálják. Mondjuk ma reggel láttam valami extrémebb sleeper villanyrollert lámpánál legyorsulni a forgalmat a Szentmihályin. Na azt a pofáraesést nem akarom látni, amit védőfelszerelés nélkül 40km/h környékén bemutat egy kátyún majd a tulaj egy random pillanatban, mert kb annyival ment nagyon hamar. Tényleg teljesen értékelhető, jó közlekedési eszközök lennének ezek, csak felelőtlen, és tapasztalatlan hülyék is rákapnak tömegesen, akik csak gyalog és autóval közlekedtek eddig, és semmilyen köztes lépcsőfokról nincs semmiféle tapasztalatuk. Ajtórányitás, beláthatatlan bárhonnan kilépő/kihajtó akadály, amikre egy bringás/rolleres/görkorcsolyás előre odafigyel, nekik váratlan meglepetés.

(#28313) Jahno válasza Sipi- (#28305) üzenetére


Jahno
őstag

Csinálják csak a piacot, nekünk csak jó lehet. Az is lehet, hogy nem új szereplő, csak a szokásos stratégia, úgy néz ki, mint ha választási lehetőséged lenne, de ugyanaz a cég van mögötte más kinézettel, vagy valaki azt látja, hogy megalapozták előtte a piacot és belevág sokadiknak. Milyen unalmas lenne, ha pizzafutárból is csak egy lenne, nem? Naugye. Én most a DriveNowra leszek kíváncsi, iszonyat mennyiséggel bővítik a flottát, meg sok elektromos basz lesz, azt azért megnézem miképpen sikerül fenntartani, kezelni. No meg kiszorozva is elég látványos mennyiségű pénzt öntöttek bele.

(#28314) Sipi- válasza Gabibácsi (#28311) üzenetére


Sipi-
tag

Ugyanilyen kerekű, üléses rollereket láttam a napokban az Üllői úton menni.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#28315) Phülöp válasza Samott (#28309) üzenetére


Phülöp
addikt

Igen, kutyáknak is hasznos.

link

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#28316) Samott válasza Phülöp (#28315) üzenetére


Samott
addikt

Igen, kozben gugliztam, kerestem, mar meg is rendeltem. Koszi a tippet. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#28317) Phülöp válasza Samott (#28316) üzenetére


Phülöp
addikt

Remélem, az állat fajtáját (kutya/macska), méretét és a szőr hosszát is figyelembe vetted a kiválasztás során:)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#28318) Jahno válasza Samott (#28309) üzenetére


Jahno
őstag

Pfff, nálunk is úgy hullik a szőre, hogy kb. úszik az egész kert, fél lakás :-/ Az meg már kritikus állapot, ha nekiállok porszívózni.

(#28319) Samott válasza Phülöp (#28317) üzenetére


Samott
addikt

Jaja: kutya, nagy es hosszu szoru. Eleg sok kombinacio van.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#28320) Phülöp válasza Jahno (#28318) üzenetére


Phülöp
addikt

Nálunk tavasszal volt nagyon gyász, amikor a két északi gonosztevő ledobta a téli bundát. Jövőre már felkészülten várjuk ezt az eseményt.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#28321) -NoVa- válasza Phülöp (#28320) üzenetére


-NoVa-
őstag

"amikor a két északi gonosztevő ledobta a téli bundát."

Meg még a macskák is ott voltak.

(#28322) Jahno válasza Phülöp (#28320) üzenetére


Jahno
őstag

Ez folyamatosan dobja, van egy kutyasimogató kesztyű, azzal pillanat alatt lejön fél vödörnyi, aztán a dögön meg sem látszik.

(#28323) Phülöp válasza -NoVa- (#28321) üzenetére


Phülöp
addikt

Te könnyen vagy, neked még a gyíkot se kell borotválnod...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#28324) -NoVa- válasza Phülöp (#28323) üzenetére


-NoVa-
őstag

De jó, hogy mondod, most veszek fűtőizzót mielőtt megint elfelejtem. Tegnapelőtt kiégett, a dög meg megvető pillantásokkal számonkér azóta, és hiába dobok be levegőből levert cserebogarakat engesztelésül, látom rajta a gyűlölet.

(#28325) Samott válasza Phülöp (#28323) üzenetére


Samott
addikt

Touché :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#28326) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Igu, koszi a tippet!

Itt tel van es akkora pamacs a macska, hogy ihaj.

(#28327) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Nova, 4 cellen megvolt mar a hand of the king. Sajnos akkor estem pofara amikor nem dobta az 5iket mert azt az orias dobja. 4 cellen eddig felutig sikerult max lezuzni de meg probalkozom. Kixsit duhito, hogy 50-60 perc jatek van egy probalkozas kozott.

(#28328) eattila válasza Phülöp (#28308) üzenetére


eattila
csendes tag

Jó cucc. Nekünk is van, kutyára.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#28329) eattila válasza Samott (#28309) üzenetére


eattila
csendes tag

Jó hát, van direkt kutyára is.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#28330) -NoVa- válasza BobaHWSW (#28327) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ugyanaz nálam is, csak egy kis szünettel, mert:

"From the development director of Bioshock and System Shock 2",
Void Bastards

És jó.

(#28331) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Ninxs xbone-om es ilyen jatek kepes pc-m sajnos pedig jonak tunik.

Lassan Sekirot is befejez csak epp valami festegetos magan projectet is tolok es keves ido marad jatekra. Melohelyen is kezdek koran bejarni es relative keson hazajonni.

Legerosebb gep a hazban az az i5os surface pro vagy talan az i7es laptop integralt hd520al. Van valami dedikalt ati gpu is bene de sztem az csak marketing. Jatekok fele hd520on jobban megy amit probaltam.

[ Szerkesztve ]

(#28332) -NoVa- válasza BobaHWSW (#28331) üzenetére


-NoVa-
őstag

"Ninxs xbone-om es ilyen jatek kepes pc-m sajnos pedig jonak tunik."

Nekem sem (ok, a TV mögé beásott, de extrém ritkán bekapcsolt doboz elvinné lazán), szerencsére a Macbook Pro is jó neki natívan :D

Igazából azt a kis időt, amíg beélesedik a Stavia, meg az MS féle game streaming, kicsit beállnak az árak, kivárom, és jó esetben nem is kell az otthoni nagyteljesítményű gaming vas.

(#28333) #09908736


#09908736
törölt tag

Tegnap beüzemeltem az új AIO gépem, amivel majd dolgozni fogok otthonról. Persze mi is lehetne a teszt, mint játék. :D 4K-ban tolja a FortNite-ot. Meg játszottam kevés World of Warship-et. Arcfelismerős windows login, meg wireless töltő telefonhoz a talpban. 256 Gb SSD + 1 TB HDD, meg Intel+GeForce kártya
Teljesen jó lesz.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28334) -NoVa- válasza #09908736 (#28333) üzenetére


-NoVa-
őstag

"4K-ban tolja a FortNite-ot"

De azt meg tényleg minek... Félrenevelt, rettenetes ízléssel megátkozott 10 éves gyerek sem mentség, ezt a játékmechanikai csődtömeget még akkor sem értem meg, nincs rá magyarázat.

(#28335) #09908736 válasza -NoVa- (#28334) üzenetére


#09908736
törölt tag

PUBG nem létezik Switchre.

(#28336) npera válasza Phülöp (#28323) üzenetére


npera
újonc

Too much detail!!!! :Y

(#28337) #09908736 válasza -NoVa- (#28334) üzenetére


#09908736
törölt tag

"Félrenevelt, rettenetes ízléssel megátkozott 10 éves"
Ezt gondolom csak poénnak szántad.

(#28338) Jahno válasza npera (#28268) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, románok? Itt egy fél perces közlekedéses oktatóvideó, hogy akkor nahát:

https://www.youtube.com/watch?v=V8e3BpCbmzU

(#28339) eattila válasza #09908736 (#28337) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem hiszem, hogy a fiadra gondolt, csak hozott egy elrugaszkodott példát, hogy akkor sem, ha egy olyan könyörögne érte :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#28340) eattila válasza npera (#28336) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem is az, vajon honnan tudja? :D :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#28341) Phülöp


Phülöp
addikt

Akciós volt a marhacomb, vettem gyorsan 3 kilót meg egy üveg vörösbort - a mai vacsora grízes tészta lesz "ahogy én szeretem" (by Nova)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#28342) eattila válasza Phülöp (#28341) üzenetére


eattila
csendes tag

Én grillezett tarján gondolkodom. Semmi nagy varázslat, csak só, meg bors. Némi breezer-el leölblítve.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#28343) -NoVa- válasza #09908736 (#28337) üzenetére


-NoVa-
őstag

Is, meg persze játékmechanikai kritika a fejlesztők felé. A 10 éveseknek nincs választása, a kategóriában az egyetlen gyerekkompatibilis vizuális világgal rendelkező játék számukra élvezhető elemekkel, és taszító vizuális tartalom nélkül. Csak mint kompetitív online izé, teljesen reménytelenül szar, és nagyon nem kellett volna ekkorára duzzadnia. Adott egy környezet, ahol egy ideig számít a képesség, onnan pedig az építkezéssel bekerül egy extrémnagy randomfaktor, ezzel szerencsejátékká alakítva a kompetitív shootert. Meg persze nézhetetlenné is, mert kb annyi történik, hogy szalad a szerencsétlen a mező közepén, kinézi egy sniper, rálő, és hopp, kinő egy palánkváros, amit az egyik bont, a másik épít, és a végén egy keszekusza tákolmányban egy random pillanatban valamelyik szerencsésen időzítve talál.

Nagylány pasijával időnként elmerengünk rajta, hogy mennyire reménytelenül öregek lehetünk hozzá, hiszen a 12 éves öccse bezzeg szereti. Ok, 20 éves, annyira nem generációs különbség az öccsétől, és ha épp nem valami Souls játékon szivatja magát, akkor Hellblade, és efféle mélységű izékbe merül, szóval minőségi sznob gamer.

(#28344) -NoVa- válasza eattila (#28342) üzenetére


-NoVa-
őstag

Grillezett vöröslazacdarabokat öblögetek ki a fogaim közül ingyenes szar céges kávéval. Az így gasztro?

(#28345) eattila válasza -NoVa- (#28344) üzenetére


eattila
csendes tag

Amíg nem került a fogid közé, addig valszleg gasztó volt :D :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#28346) -NoVa- válasza eattila (#28345) üzenetére


-NoVa-
őstag

Igazából egyszer valami vírusos minden irányba gyorsankijövős fertőzés miatt meglepődtem, hogy sikerült kifelé is jóíző szarvassteaket hányni. Szóval valahol az utólagos ízélmény is ér.

(#28347) Jahno


Jahno
őstag

Ha már mindenki vásárol, akkor beállok a sorba: SSD, ISO400 fekete fehér film, hajsütővas, miazmás.

(#28348) npera válasza -NoVa- (#28344) üzenetére


npera
újonc

Én most estem ki péntek fííííkáról, volt főleg fahéjas süti és pisztáciás. Meg 2 csésze KV, egy a 3. emeletről, egy pedig az elsőről. A 3. emeleti jobb, de a lenti sem reménytelen. Most fogmosás, aztán szerintem hazabringázom. Most tetőzik a hőmérséklet, 17 fok van csak 6 m/s szél. Ha jól időzítem, akkor a 3 km hosszú sor mellett fogok elbringázni, mindenki áll majd a dugóban. Egy csomóan ma fejezik be a melót nyaralás előtt, így a sor vélhetően extra durva lesz.

(#28349) eattila válasza -NoVa- (#28346) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem többször volt ilyenhez szerencsém. De kifelé sem éreztem ízeket. Egy fajanszba ordítás közben valahogy elkerüli a figyelmem :D A további körök meg csak rontanak az élményen. Exponenciálisan.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#28350) eattila válasza npera (#28348) üzenetére


eattila
csendes tag

Én meg délelőtt kiózonztattam a gépet. Szerencsére van itt egy gép, és kihasználtam a megnövekedett kedvességet :D
Kicsit aggódom, hogy nem csöpögött a klímacső. Újra erőszakot tettem rajta, de akkor sem jött ki víz. Szóval szerintem szimplán nem generált annyi nedvességet, hogy látványos legyen. És az utastér padlója is száraz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.