Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27288) npera


npera
újonc

Elég sok bénázás után rájöttem miként lehet bemenni a Taranis X7 megfelelő menüjébe, most be tudtam állítani a súlyozást és az expót a csűrőre és a magassági kormányra. Kegyetlen jó ez a tekerős interface, a Turnigy 9X nyomkodós menüjétől kábé agyf*szt kaptam....

Egyelőre a kis tiny whoop klónnal próbálgatom. Tegnap óta talán fél órát nyomkodtam aktívan, de vagy egy órát be volt kapcsolva. Ennyi idő alatt lemerült a 700 mAh-s 2S lipó akksi. Beállítottam a feszültséghatárokat, hogy a kijelző jól mutassa (4,2V a full és 3,7V az üres), valamint egy figyelmeztetést 3,8V-os cellafeszültségre. A móka az, hogy mióta felraktam a kiegészítő adatokat az SD-kártyára már beszél is, "a néni" bemondta, hogy transmitter battery low...

Elképesztő, hogy ez az egyik legolcsóbb rádió manapság és ilyeneket tud. Ami még jobb, hogy idővel tudok bele venni hall-szenzoros gimbalt is, akkor aztán teljesen fel lesz pimpelve minden.

Délután lehet kipróbálom a szimulátort is vele, elvileg ezzel megy a Real World Drone Simulator.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.