Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26751) zetor2000 válasza npera (#26725) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jah, csak néha 35 fok, néha 12... vicces. Illetve, nem. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26752) npera válasza Grillo (#26743) üzenetére


npera
újonc

31 fok nem is meleg. Én simán grilleznék, de dulván :C

(#26753) npera válasza zetor2000 (#26750) üzenetére


npera
újonc

Attól függ milyen rig. Lehet "csak" újra kell indítani, de egy emissziós mérést lehet teljesen alapból kell kezdeni. Hetente kábé 100k SEK egy rig üzemeltetése, ha egy egyszerűbb rigről van szó. Egy komolyabb cucc persze drágább. Nem ingyen van.

(#26754) npera


npera
újonc

Aaaaaa, eladtam a mekbúkot. Végre. Inkább össze sem számolom a sok retardáltat akik rövidítették az életemet eddig.

(#26755) Atti777 válasza npera (#26753) üzenetére


Atti777
senior tag

És ebbe nem fért bele a szünetmentes táp ára?

Путин, иди нахуй!

(#26756) Grillo válasza npera (#26752) üzenetére


Grillo
senior tag

Ó, én kivártam a 29 fokot, a csirke és sajt már kész a családnak, az én oldalasom még alakul. Hoegaarden velem van, hogy kitartás legyen.

(#26757) npera válasza Atti777 (#26755) üzenetére


npera
újonc

A szélcsatorna annyi áramot fogyaszt, mint Alingsås városa 27k lakóval.

Egy teljes autót rázó NVH rig sem AA-elemről működik. Elég durva fogyasztókról van szó, amikre biztosan lehetne alkotni szünetmentest, csak éppen arra az Isten pénze sem lenne elég. Vonatokon és villamosokon sincs gyakran szünetmentes. Ha leszakad a felsővezeték, akkor megáll.

(#26758) npera válasza Grillo (#26756) üzenetére


npera
újonc

Akkor védőital van, ez fontos.

(#26759) zetor2000 válasza npera (#26757) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ha a szönetmentes bele is fér a cucc árába, mert mondjuk kell... de mennyire kalkuláljon az ember fia, hogy elmegy az áram? 1-2 óra ekkora fogyasztásnál irgalmatlan méretű akkutömb, amit kezelni / karbantartani kell, a semmire... mert jóesetben van áram.
1-2 perces kiesés is szép kapacitás ekkora fogyasztóknál, de alapból nem ekkora a megcélzott áthidalási idő. Ennyi alatt egy rendes dízel épp, hogy felpörög.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26760) Grillo válasza npera (#26758) üzenetére


Grillo
senior tag

Igen, a kiszáradás csúnya vég, gondolnom kell a gyerekeimre is.

(#26761) zetor2000 válasza Grillo (#26760) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt azért ne feledd, hogy az alkoholos italok eléggé vízhajtóak, emiatt (ki)száradást okoznak. Kell inni még egy sört... :) Amúgy tényleg kiszáradást okoz az alkohol túlzott bevitele, ezért iszunk másnaposan rengeteg vizet, meg minden mást.

Most nekem is inni kell, mert a doki azt mondta, mindennap igyak bő két liter folyadékot. Ami eddig is megvolt, mert napi egy liter reggeltől-estig nem kunszt, este meg 1-2 sör simán legurult eddig is, de most figyelek, nehogy kimaradjon nap... néha 3-4 is játszik. De azért Zacher mester is figyelve van, hogy "ne legyen harmadik" olyan sokszor. Meg mostanában tömény se. Meleg van hozzá.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26762) Sipi- válasza npera (#26754) üzenetére


Sipi-
tag

Melyik jóképességűnek? 4500-ba? :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#26763) Sipi- válasza Grillo (#26740) üzenetére


Sipi-
tag

Igen. Asszonynak és nekem Amazfit Bip, gyerekeknek Amazfit Verge.
Jó cucc mindkettő, de kicsit másra valók.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#26764) Sipi- válasza zetor2000 (#26761) üzenetére


Sipi-
tag

Mostanában kulacsot szoktunk használni asszonnyal. Reggel megtöltöm teával, ha elfogyott, akkor meg hideg vízzel. Sokkal többet iszok én is meg asszony is azóta, mióta ezt a módszert alkalmazzuk :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#26765) Phülöp válasza Sipi- (#26764) üzenetére


Phülöp
addikt

Szerencsére nekem nem nagyon kell figyelnem, hogy meglegyen a napi adag. Máltán simán megvolt a napi 2x1.5 literes víz, nyáron több is, minimum 3, de jobb napokon 4 is. Itt meg mégjobban vidéken a mai napig rá tudok csodálkozni, hogy milyen jó a csapvíz. Melóban 2x töltöm a 7decis kulcsot, otthon meg van szódagép, ki van használva rendesen.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#26766) zetor2000 válasza Sipi- (#26764) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én ezt a hűtőnél használom ki.
Rendszeresen behűtök egy félliteres üdítős flakont, amit néha-néha elöblítek. Csak én iszom belőle, elvileg tiszta, de néha el is van mosogatva. Így nincs gond a reggeli KV mellé a hideg vízre. Jah, az is vízhajtó. :-)
Melóban kaja mellé szoktam ~félliter üdítőt/vizet (mikor mi van, vagy mihez van kedvem), de van, hogy többet. Aztán meg ami adódik.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26767) Grillo válasza zetor2000 (#26761) üzenetére


Grillo
senior tag

Igen, tudatában az általad leírtaknak még egy Hedon Credo is betársult a 2 búza mellé. Ugye 1 sör nem sör.

(#26768) Grillo válasza Sipi- (#26763) üzenetére


Grillo
senior tag

Akartam is írni, hogy a gyerekeknél bevált a Verge? Gondolkodom fiamnak valami órán, és akkor már kicsit lehessen vele eltolni a mobiltelefont, ha megoldható.

(#26769) npera válasza Sipi- (#26762) üzenetére


npera
újonc

A Borås városából induló versenyző vette meg. Felküldte a haverját ide, aki egy nagyon durván elhízott valami távol-keleti csóka volt. Egy fejjel alacsonyabb volt, de nehezebb nálam vagy 20 kilóval. Rendes srác volt, facetime közvetített a számítógépről, néha karattyoltak a saját nyelvükön. Amikor nézegette a gépen az esetleges karcolásokat akkor kapott egy zseblámpát, hogy több karcolást lásson. Meg végignyomkodta a billentyűzetet, de nem akad és működik. Megnézte a serial numbert, ami jó ötlet, mert nem is tudtam, hogy bele van gravírozva az aljába. Most már tudom. Egyezett a számlával, így megnyugodott a srác. A lányának vette, hogy begyakorolja a kiscsaj a számítógép használatát.

Egy kiscsaj is jött volna érte egy 150 km-re levő kisvárosból, ő lett volna a következő versenyző.

Azt kell mondjam, hogy ha a gép nem döglik meg egy hét múlva (ami nagyon kínos lenne), akkor ez jó üzlet volt. Van rajta még fél év jótállás, szóval ha gond van akkor a számlával tud érvényesülni a srác.

(#26770) npera válasza Sipi- (#26764) üzenetére


npera
újonc

Melós hátizsákom oldalzsebében figyel egy ilyen (kék). Szépen töltöm és iszom kifelé. Csapvíz, mert viking vagyok.....

(#26771) npera válasza zetor2000 (#26761) üzenetére


npera
újonc

Ez fontos, hogy akármennyit iszol a végén kell még egy sör hidratálni :C

(#26772) -NoVa-


-NoVa-
őstag

NAS update:
Debrick megvolt, most telik. Recovery firmwareből felment a gyári legfrissebb, minden beállításom megmaradt.
Ami meglepő különbség, hogy míg a Gen 1 rendes Debian maggal, apt-gettel rendelkezik, a Gen 2 firmwaréből idővel kiollóztak mindent, ami nem kell alapból. Semmi apt, semmi fdisk, parted, úgyhogy jól jött a pendriveról bootolás.
Viszont a felhasználók az erősebb vasra összetákoltak Synology DSM-es Debiant, nagy a kísértés.

(#26773) npera válasza -NoVa- (#26772) üzenetére


npera
újonc

Taranis Q7 rádió update:

06-06-2019 03:01 The item is pre-advised SWEDEN

Még nincs konkrét infó, de látják a tracking námbört.

(#26774) zetor2000 válasza npera (#26770) üzenetére


zetor2000
senior tag

Tegyél bele Vikingfjordot, Apetor is azt issza...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26775) zetor2000 válasza -NoVa- (#26772) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nah, csak lesz ebből a téglából valami...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26776) npera válasza zetor2000 (#26774) üzenetére


npera
újonc

Apetor egy stabil pont a jutúbos nézegetésben.

A melóban zéró tolerancia van mindenfajta alkoholos befolyásoltságra, inkább nem kísértem a sorsot. Múltkor pont viccelődtem vele, hogy az alkoholos billentyűzettörlőkkel lehetne irish KV-t csinálni (párat bele kell áztatni) vagy hónalj alá szorítva párat szerintem felszívódna a véráramba. A helyi kiskatonák a pofabagót rakják be hónalj alá, akkor ott beszívódik és durván be lehet tőle lázasodni. Aztán akkor lehet gyengélkedni.

(#26777) Sipi- válasza Grillo (#26768) üzenetére


Sipi-
tag

Nagyon szeretik. Jó, mert millió fajta watchface tölthető le és egyszerű rámásolni is. Tud rámásolt zenét lejátszani saját hangszóróján és bluetooth-on keresztül is. Van sok fajta tevékenység benne (futás, mászás, bicikli és még jópár), méri az alvást, jön reggelente időjárás előrejelzés, stb. Be lehet állítani, hogy csak az időt kiírja-e folyamatosan vagy legyen teljesen sötét, stb.
Viszont gyerekkézre kényelmes, nekem úgy-ahogy, nejem meg azt mondja kényelmetlen neki viselni. A szíja elég mereven csatlakozik az órához (másik szíjjal is ilyen lenne, mert ilyen a kialakítása). Akkuja sok piszkálás mellett kb. 2 napot bírja csak (színes kijelző biztos sokat eszik). Viszont megbízható az akku, nem fog kikapcsolni 15%-ról fél óra múlva. Nagyon gyorsan tölt, fél óra alatt belenyom kb. 50%-ot.
Rendszeresen frissül az óra firmware-je is, nem elhanyagolt termék.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#26778) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Bananapi update

Marad, rasbiannal megtáltosodott, működik minden pöpecül.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#26779) FőDudu válasza Grillo (#26756) üzenetére


FőDudu
addikt

Medence kesz. Haromnegyedig toltve.

Holnap pH teszt es annak fuggvenyeben oxigenes vizkezelo betoltese.

1m3 homok rahordva a nylonra, szepen kiszintezve, holnap meg vizszintezzuk a fem peremet (ne a lakas fele omoljon ki a viz ha epp tulcsordulas van).

Amugy jonak tunik, de letra is kell, mert amit en atlepek azt a nejem es a fiam tutira nem...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#26780) FőDudu válasza npera (#26771) üzenetére


FőDudu
addikt

1m3 homok 20 meterre torteno elhordasa utan 2db Faxe befigyelt. 1*IPA es 1*voros.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#26781) -NoVa- válasza npera (#26773) üzenetére


-NoVa-
őstag

Fülesupdate már elrepült Kínából.

Inkább technikai érdekességet várok, aztán ha nem jobb a FiiO-nál, akkor másabb. 2x8 armatúrát ki kell próbálni.

(#26782) BobaHWSW válasza Grillo (#26740) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Igen. Pont olyanom van. Gear s3 frontier.

90%ban edzeskor hasznalom 10% turazas.

(#26783) Grillo válasza BobaHWSW (#26782) üzenetére


Grillo
senior tag

Én mondjuk mindennapokban használnám, ehhez jönne hozzá valamilyen testmozgás, mert megígértem magamnak, hogy ha veszek valami ilyet, akkor muszáj elkezdeni mozogni is (ezzel tudom magamnak megindokolni a költést :DDD ).

(#26784) BobaHWSW válasza Grillo (#26783) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Hat mit mondjak rola...2naponta tolteni kell ha rendesen hasznalod amugy azon kivul szeretem. Jo a kijelzo, egyszeru a hasznalata es jo a telefonhoz hozza az app. Direkt valami feligmeddig utesallo vackot kerestem amiben van elfogadhato pontossagu pulzus mero. Sport dolgokra szerintem eleg jo.

Mindennapi dolgokra csak kiprobaltan de nekem nem volt ra igenyem. Smsre emailre tudtam valaszolni, hivni nem hivtam, zenehallgatas okes.

Oszinten szolva en kinezet alapjan is valasztottam. :)

(#26785) qnadam válasza -NoVa- (#26772) üzenetére


qnadam
veterán

a qnapból is ki van gyomlálva csomó minden, még az md5sum is fapados, csak 1 fájlt tud egyszerre csekkolni, .md5-öt már nem kezel. biztos vagyok benne, hogy ezzel rengeteg erőforrást megspóroltak.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#26786) -NoVa- válasza qnadam (#26785) üzenetére


-NoVa-
őstag

BusyBox van az újabbon, nem Debian. A WebUI gyorsabb, filemásolásban ugyanaz, Igazából jó, hogy nem egyféle rendszeren van a kettő, nem ugyanattól omlanak össze egyszerre.

(#26787) qnadam válasza -NoVa- (#26687) üzenetére


qnadam
veterán

Hát, idén eddig többet néztem balettelőadást qnadammal, mint amennyit repültem.

idén több balettet néztem Novával, mint amennyit repültem, és az a négy akksi se hobbiból történt...
mondjuk csütörtökön kellene egy szállítmányozó cég raktárát meglőni fentről a csepeli szabadkikötő környékén, eredetileg azt mondták hogy műlt hét kedd vagy csütörtök jó nekik, én meg mondtam, hogy de nekem nem. akkor most kedd? oké. majd kitalálták, hogy inkább most csütörtök. kíváncsi vagyok, mit fognak szólni, ha holnap megírom, hogy jövő szerdáig bp és paks között a duna fölött és tőle 2 km-re teljes légtérzár van, és aki engedély nélkül belerepked (márpedig engedély nincs rá), azt liszbe forgatott gumibottal fogják megdugni.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#26788) zetor2000 válasza qnadam (#26787) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja, most mopndta épp a rádió. A TEK oldalán van, hogy mik a tiltott részek épp. Árpád híd meg Paks, amit hallottam.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26789) -NoVa- válasza -NoVa- (#26781) üzenetére


-NoVa-
őstag

És megjött az országba. A nagy kínai részecskegyorsító csodás, így most a Magyar posta dolga, hogy még hetekig húzza a kiszállítást.

(#26790) eattila


eattila
csendes tag

A tegnapi céges paintball elég jól sült el :D Bár az egyik főnök csapattársam volt, a másikkal meg nem kerültem össze. De legtöbbször nem lelőttek, hanem kifogytam a skulóból. Volt sniper, meg m4, de a hagyományos marker sokkal használhatóbb volt. mivel könnyebb, kisebb. 4 óra csata frankó volt. Igaz kb minden kiizzadtunk magunkból. Volt TDM, CTF.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#26791) Phülöp


Phülöp
addikt

Ha adódik időtök pénteken, szorítsatok nekem, 2-kor állásinterjú.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#26792) ncc1701 válasza eattila (#26790) üzenetére


ncc1701
veterán

Puskatus is ér, ha kifogytál. :)

(#26793) Phülöp válasza ncc1701 (#26792) üzenetére


Phülöp
addikt

alkoholos filc bajonettként
tán NoVa mesélt valami ilyesmit

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#26794) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

én meg nézem a tenerifei szállásokat nyaralásra

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#26795) -NoVa- válasza Phülöp (#26793) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az egy francia katona volt, bement egy épületbe egy filccel, és sorban jöttek ki a káromkodó ellenfelek körberajzolt nyakkal.

(#26796) Phülöp válasza -NoVa- (#26795) üzenetére


Phülöp
addikt

Igen, erre emlékeztem.
Elég erős poén volt a részéről.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#26797) -NoVa- válasza Phülöp (#26796) üzenetére


-NoVa-
őstag

Lazán kapcsolódik, elég erős poén:

(#26798) FőDudu


FőDudu
addikt

PH megmerve, 7,5
Mehet bele a vegyszer, aztan johet a furdes...

Meg kicsit mokolok a labakon (deszka ala, stb...), egyik oldalan 3cm difi van a vizszinben (azt 1 centire behozom es kesz is...). Szerencsere pont jo iranyba dol/lejt.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#26799) Phülöp válasza -NoVa- (#26797) üzenetére


Phülöp
addikt

Lyuly

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#26800) qnadam válasza Phülöp (#26791) üzenetére


qnadam
veterán

előző nap mindenképp szólj!

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.