Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26801) npera válasza Phülöp (#26791) üzenetére


npera
újonc

Bringázható távolságra mozdulsz? Hajrá!

(#26802) ncc1701 válasza FőDudu (#26798) üzenetére


ncc1701
veterán

Nekem anno, mikor kiraktam kb 3 éve, akkor kb fél centi maradt az egészben. De már nem foglalkoztam vele, így is valami 4-5 órát egyengettem a talajt alatta a napon. Plusz elötte kivettem egy bazi fűzfát a helyéről.

(#26803) FőDudu válasza ncc1701 (#26802) üzenetére


FőDudu
addikt

Ki lehetne vizszintezni teljesen, de iranyitottan akarom csinalni a tulfolyast.
Azaz ha a viz valami ugralas vagy egyeb okbol tucsordul, akkor lehetoleg azon az oldalon tegye ahol direkt 1 centivel lejjebb lesz a medence pereme.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#26804) npera válasza FőDudu (#26803) üzenetére


npera
újonc

Ott fog kifolyni ahol kireped a fala a medencének. Utána a víz eléggé picit lesz empatikus a balanszírozás tekintetében. Ömlik majd, mint az állat. Nézd meg a jutúb kompilációkat, elég rendes özönvizet lehet csinálni.

(#26805) ncc1701 válasza npera (#26804) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem akartam írni. :) Ezek általában jó vastag fóliák. Ami nekünk van, az körben acél egész magasságában, úgyhogy ott ha kilukad, akkor lassabban történnek a dolgok.

(#26806) npera válasza ncc1701 (#26805) üzenetére


npera
újonc

Ha automotive minőség, akkor nem aggódom.

Ettől függetlenül vicces megnézni a medencés kompilációkat, mert csak a kreativitás szab határt és abból nagyon sok van :C

(#26807) eattila válasza ncc1701 (#26792) üzenetére


eattila
csendes tag

Nem volt neki, csak gáztartály :D De volt nálam bicska. Viszont amikor megtudták, akkor kijelentette mindenki, hogy melee attack nem játszik :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#26808) eattila válasza Phülöp (#26793) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez nagy ötlet, legközelebb felvetem :D
Az utolsó meccsben egyik főnök a kiszóródott golyókkal dobálózott már :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#26809) Samott


Samott
addikt

#comic pictures

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#26810) Sipi-


Sipi-
tag

Kértem márkaszervíztől a Xsara Picasso-m vezérléscserére árajánlatot (vezérlés, görgők, vezetők, vízpumpa, hosszbordás szíj, hűtőfolyadék). Kaptam egy barátinak nem mondható 271ezres ajánlatot :Y Kedvezményekkel talán 200-ig le lehetne menni, de ez akkor is még brutális ár egy olyan motorra, amilyen típust kb. minden harmadik Citroen/Peugeot kocsiba szereltek.
Azthiszem nem márkaszervízben fogom ezt megcsináltatni :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#26811) Phülöp válasza npera (#26801) üzenetére


Phülöp
addikt

50km, de félúton van Helsinki, szóval valamelyik felét el tudom csalni bringával.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#26812) Grillo válasza Sipi- (#26810) üzenetére


Grillo
senior tag

Baze, nekem kevesebből megvolt a teljes motorfelújítás összes csapággyal, meg egy gyűrűvel, plusz a vezérlés

(#26813) qnadam válasza Grillo (#26692) üzenetére


qnadam
veterán

De azért nagyon kéne egy lefelé is fordítható optika rá.

mondtam én :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#26814) Grillo válasza BobaHWSW (#26784) üzenetére


Grillo
senior tag

MIlyen appal használod? Strava? El kéne kezdenem mozogni, és akkor már legyek raj :DDD

Ja és megvettem az órát, 2 napot használt, így 30%-kal olcsóbban kaptam meg.

[ Szerkesztve ]

(#26815) Grillo válasza qnadam (#26813) üzenetére


Grillo
senior tag

Igen, nem volt kérdés, hogy ez hátrány, de egyrészt kispénz, kisfoci, másrészt tényleg most, hogy megvan látom, hogy milyen faszán tudná segíteni a doksizást, vagy akár csak az FBre pár jó kép a melóról. Még így is össze-össze jön 1-2, de egyértelmű, hogy a korlátok nagy hátrányt jelentenek.
Ha tényleg összejön, és lesz Spark, akkor az egyikre lehet lecsapok, ha meg nem működik a dolog, akkor veszek egy Fimit, vagy Zinot, vagy amit akkor épp érdemes.

(#26816) Sipi- válasza Grillo (#26812) üzenetére


Sipi-
tag

Hol csináltattad?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#26817) Grillo válasza Sipi- (#26816) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, ez még 2014ben volt, és zuglóban a Fenyő Autójavítóban (Madách utca). Nem tudom, megvannak-e még, én úgy kerültem oda, hogy a szomszédjukban dolgozott Sabján János, akihez hordtam az autót, és a motorgenerálokat ő kiszervezte nekik, mert ő nem tudta megoldani fél kézzel.
Panaszom nem lehetett rájuk, utána egy csepp olajat sem evett az autó. De bazi lassan végeztek vele, meg az árat is kissé későn nyögték be, de a kommunikáción kívül nem lehetett panaszom.

[ Szerkesztve ]

(#26818) ncc1701 válasza Grillo (#26817) üzenetére


ncc1701
veterán

Ma már egy kicsit drágábbak a dolgok. Válság után senkinek sem volt pénze kocsi szerelésre, úgyhogy a szerelők is szaré-hugyé dolgoztak.

(#26819) zetor2000 válasza Grillo (#26814) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én most egy laza irodaházban melózom, mindenfélét is. Aki kinn van, és van valami lépésszámlálója, az ~12-15E lépést mond, hogy megvan, naponta. Az ~10-11km alsó hangon. Kell ettől több mozgás nekem? Ez ilyen séta vízszintes folyosón, vagy létra / lépcsőzés. Nem megterhelő, csak a másofik-harmadik héttől óránként szeretnék 2-3 védőitalt, mert még meleg is adódhat, ha kimegyek az udvarra / utcára.
És amilyen kalandok vannak... Csoda, hogy nem kezdtem el rendszeresen inni.

Villanyszerelő meséli:
Festő leteszi a hengert, mellé. Még nedves, most végzett egy fallal. Jön a villanyszerelő, kezében a horonymaró...
-Mi A Terv?
-Hát, ez horonymaró, fentről le, vagy lentről fel, mindegy, kivésem, bele a gégecső, alá a szerelődoboz, visszaglett, csiszolás, glett, csiszolás, festés.
-Nem!!!
-De...
-De NEM!!!
-De...
-Hívom a Főnököm!
-Hívd...
Főnök jön...
-De, horonymarás, 2xglett+csiszolás, festés...
:))) Nem volt vidám a festő.

És ez csak ilyen "napi turin". Szervezettség jeles.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26820) hobizoli válasza Sipi- (#26810) üzenetére


hobizoli
nagyúr

lehuzos gecik
itthon mar kb nyugati arak vannak, de a dolgozok balkani fizetest latnak belole csak
birom amikor a maszek szerelo is mar kb markaszervizes oradijakkal akar szamolni
hagyjukmar
lasd a Muhelyprn a TC-n
ket elso fektarcsa csere egy Multipla-n 100k
'nyad
Bosch cuccal szamolva is 40k hozza a cucc
60k-ert meg ne szamolja el a 15-20perces melot plz :U

több drón kell ;P

(#26821) FőDudu


FőDudu
addikt

Modanszie feltoltve, vegyszer betoltve, skimmer elesitve.

Furdes nem volt, beteg a gyerek, nem akartam fajditani a szivet.

Ittam egy literes Faxe-t a munka vegeztevel.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#26822) Grillo válasza zetor2000 (#26819) üzenetére


Grillo
senior tag

Az a baj, hogy rendszertelenül eszem, meg nem feltétlenül olyanokat, mint leslie, így mozdulnék valamerre, és esélyesebb, hogy néha a mozgás inkább beleférne. Vagyis inkább azt mondanám, hogy nem csak fogyni szeretnék, hanem kissé fittebb lenni, az meg csak egészséges evéssel úgysem megy.
Elindulok valamerre, aztán meglátjuk.

Vagy nem indulok el, de van egy szép órám. :DDD

(#26823) eattila válasza Grillo (#26822) üzenetére


eattila
csendes tag

En ilyen megfontolasbol tollasutoket rendeltem. Ugy gondolo, hogy amig a gyerek hintazik, addig mi a nejemmel tollasozunk. A semminel tobb.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#26824) Gabibácsi válasza Grillo (#26822) üzenetére


Gabibácsi
tag

Hát sétálj át hozzám, iszunk egy sört és mászkálunk 5-6 km-et :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#26825) zetor2000 válasza Grillo (#26822) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szép óra az a Longines alap modelljeinél indul... vasház, 2 mutató, sima öltönyóra...

A mozgás kell... az jó.
A rendszertelen étkezést kerülném. 2x naponta, de az legyen jó, vagy sokszor keveset, de az meg legyen mégjobbabb.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26826) zetor2000 válasza FőDudu (#26821) üzenetére


zetor2000
senior tag

...egs! Én valami Innis and Gunn "pirosat" tolok. 0.33, 6.6%. ez a második. Ebből... előtte volt félpohár Gambrinus, előtte meg valami lejárt finn cucc. Nem, nem vodka. Az nem jár le. 0.33 volt az is, lapite.. akármi.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26827) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ezt meg javasolni kell, hisz a KÖZSZOLGÁLATin ment...

"maradj árnyékban, igyál alkoholt" dikk...

3 liter sört, tüskével...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26828) Grillo válasza Gabibácsi (#26824) üzenetére


Grillo
senior tag

Majd egyszer úgyis összejön.

(#26829) npera válasza zetor2000 (#26826) üzenetére


npera
újonc

(#26830) zetor2000 válasza npera (#26829) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jah, ez, csak 0.33, és 2015ben március 20ig meg kellett volna inni. Nos, nem sikerült, eddig. Amúgy semmi baja nem volt, se mellékíz, se szag, se semmi. Végig hűtőben volt.
Régebben Starobrno-t találtam, az ~5 éve volt megdögölve, de az is hibátlan volt. 6 év múlva, mert akadt más is. :)) Üveges.
Végülis, ittam hordóból 2x éves pálinkát, annak se volt baja, hacsak az nem, hogy nem lehetett venni belőle 5 litert... :) de felet se. Apródonként kínálták.

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26831) npera


npera
újonc

Van új RunCam 5, ami majdnem akkora mint a GoPro Session 5. Szerintem ez lesz a HD-kamera a quadon, ha majd egyszer megtanulok repülni. 99 dodó.

(#26832) FőDudu válasza zetor2000 (#26830) üzenetére


FőDudu
addikt

En tegnap talaltam egy 2012 marciusban lejart bio cukkinikrem lekvart....

Nem tudom honnan lehetett ilyesmi a szekrenyben, ennek mar a neve is annyira zold, hogy tuti meg nem (v)ennenk :)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#26833) zetor2000


zetor2000
senior tag

Nah, akkor a nap végére a pont az i-re:

Meg egy Moods szivarka... erkély, sötét, nyugi...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26834) Sipi- válasza ncc1701 (#26818) üzenetére


Sipi-
tag

De azt Te sem gondolod ugye komolyan, hogy két ékszíj, vízpumpa, pár görgő és fagyálló és 4 óra munka 271ezerért reális egy olyan motoron, ami milliószámra rohangál az utakon? Nem egy V12 vagy valami szívatós ritka Wankel, egyszerű 1.6 HDi.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#26835) FőDudu válasza zetor2000 (#26830) üzenetére


FőDudu
addikt

Eskuvomon elokerult a szuletesemkor elrakott hazi szilvapalinka. Nagyapam pont akkor fozte, elraktak belole.

Jo cucc volt, igazi gyogyszer....

FőDudu

(#26836) FőDudu válasza Sipi- (#26834) üzenetére


FőDudu
addikt

271-ert adnak hozza vagy 5 komplett motort :)

Sot, Bujdy meg egy kishazat is utanakot :)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#26837) ncc1701 válasza Sipi- (#26834) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem tudom, nem értek hozzá, meg kellene kérdezni mást is. Első blikkre az a tippem, h nem akartak foglalkozni veled. Én akkor szoktam irreális összeget mondani valamire, ha nem akarom megcsinálni.

Szerelő span cserélt már láncot bömösön 3 napig. Egy nap moci ki, mert az okosok hátra tették a láncot, mert úgy gondolták, h örök élet+1 nap, csak kiderült, h az örök élet az max 200ekm. Másnap kicserélte, majd elkezdte visszatenni a mocit, harmad nap befejezte. Ott nyilván nem 20e a munkadíj.

(#26838) npera válasza npera (#26831) üzenetére


npera
újonc

A videó végén van pár különböző felbontáson próbavideó. Háááát. Lehet mégsem veszek ilyet. A fű olyan, mint a vízfesték és egy kisgyerek által "mázolt" kép. A sharpening brutális, a színek trinitronosak és elég gyakran rángatódzik a kép mozgásra. Ami egy quad esetén nem ritka.

Igazából értem, hogy a GoPro miért olyan drága: mert az jó :C

(#26839) zetor2000 válasza FőDudu (#26835) üzenetére


zetor2000
senior tag

Áhh.. .olyan nincs is...
Azt bizonyítani kell :-) :*)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26840) zetor2000 válasza npera (#26838) üzenetére


zetor2000
senior tag

A GoPro nem véletlen annyi, amennyi. Meg a rendes gimball sem.
Gimballra nincs magyar szó? :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26841) ncc1701 válasza Grillo (#26822) üzenetére


ncc1701
veterán

Múlt héten asszonnyal 6 nap alsó hangon napi 6-8 órát mászkáltunk a hegyekben, vagy bicóztunk, jó kis szintekkel. Edzeni nem jártam ugye, kajára annyira nem tudtam figyelni, de nem szálltam el, de volt kis jégkrém, kis péksüti. Plusz 1 kiló lett belőle. :)
A séta becsapós, mert elfáradsz, de igazából sok kalóriát nem visz el. Pulzusod nem nagyon pörög fel. Ha van lépcső, és bírja a térded, az viszont nagyon adja, ha napi fél órát mész felfele.

(#26842) npera


npera
újonc

Az 5:10-nél kezdődő klipp piros SUV-ja érzetre 60 lóerős és 2,5-tonnás a menetdinamikát tekintve. Lepadlózza, aztán a 4-sebességes automata (3 előre, 1 hátra) visszavált és leforgatja az erőforrást, de dulván. És gyakorlatilag nincsen gyorsulás. Egy teherauót berakja inasba (copyright Totalcar.hu) a piros telekjárót. Borzalom. Én sírnék, mint egy gyermek.....

(#26843) Sipi- válasza ncc1701 (#26841) üzenetére


Sipi-
tag

Tegnap délután elmentünk családilag a Libegő alsó végállomására és onnan felsétáltunk a Tündérsziklához majd onnan fel a Libegő felső állomására. Nem volt nagy táv, csak 2 km, de brutálisan leizzadtunk (hátitáska is volt rajtunk igaz). Elég jó emelkedős szakaszok voltak benne, de megérte, mert jó volt a kilátás és már hiányzott egy kis túrázás. Lefelé Libegővel jöttünk :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#26844) npera válasza zetor2000 (#26840) üzenetére


npera
újonc

Magyarul gimmball, két emmel és ellel, nem? :C
Vagy girostabilizált kamerafelfüggesztő kallantyúcska.

Most nézem, hogy refurbished gopro session 5 még kapható. Ha a főnökasszony nem néz oda, akkor lehet megnyomom a gombot, aztán utána mélyen hallgatok. De nem jó, mert sem időm nincs repülni, sem gyakorlatom nincsen hozzá. Addig marad a DVR nézegetése, az sem rossz móka.

(#26845) npera válasza ncc1701 (#26841) üzenetére


npera
újonc

Intervallum. Tabánból fel a Várba. Aztán még 25x. Utána lehet enni egy banánt és kis joghurtot. Esetleg avokádó.

Ha túl könnyű, akkor vinni kell cementet vállon.

:C

(#26846) zetor2000 válasza ncc1701 (#26841) üzenetére


zetor2000
senior tag

Rohadt lift...
Ha van, hangfelosmerős: bekiabálod az aknába, hanyadikon vagy, a liftes meg megy oda.
De ha nincs... mehetsz "hátra"', azt fel. Vagy le.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26847) zetor2000 válasza npera (#26844) üzenetére


zetor2000
senior tag

biztos gimball, de lehet, okosok adtak neki értelmes nevet... ezek szerint még nem.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#26848) BobaHWSW válasza Grillo (#26814) üzenetére


BobaHWSW
újonc

A sajat cuccat amit felajanl. Galaxy wears vagy mi. Meg van samsung health ha a tobb reszlet erdekel. Engem nem. :D nekem foleg pulzus grafikonok es kaloria szamlalo kellett.

(#26849) Grillo válasza npera (#26845) üzenetére


Grillo
senior tag

Múltkor vittem végig a váron egy összecsukhatós létrát a Bécsi kaputól a Dísz térig, meg vissza.
Nem is a súlya volt nagy, hanem a sok turhista, aki konkrétan csak akkor veszi észre az embert, meg a létrát, mikor a feje koppan az alumóniumon.
Hihhetetlen. :D
Aztán közben volt egy fasza pincebejárás, meg még alatta egy mélypince is, kicsit nehezített terepi részekkel.
Néha vártuk, hogy a TEK mikor lő oda egy kérdésest, mert mégis csak a Kamelita szomszédja a telek, de egyenlőre megúsztuk.

[ Szerkesztve ]

(#26850) ezittketto válasza npera (#26838) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Hát nem tudom. Nekem [ezen] a felvételen simán felveszi a versenyt a GoPro-val..
Aztán lehet, hogy nincs meg a szemem hozzá.. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.