Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20842) guga


guga
Közösségépítő

Jahno! A fiam szólt, hogy segítsek lefordítani magyarra, amit privátba beszélgettetek.
Azzal kezdeném, amit már sokszor hangoztattam, nincs kannás bor, Svetlé Pivo van, ráadásul cseh sör.
Mert megtehetem.

Másrészt a nejem problémája, amit a fiamra bízott az egy kibaszott egyszerű php, egy írjon nekünk ablak vagy menü.
No de egyikőjük sem csinálta még. Total Commander májaskuelt biztos, hogy nem fog találni, mert tuti más felület kell hozzá és nyelvezet, ez nem felülírom html. Nem is szerettem volna nagyon beleszólni ebbe a témába, csak elbeszélgettek egymás mellett.
Baszottul semmi köze nincs a fiamnak ahhoz, hogy te éppen mit és milyen szerverre költöztetsz.
De az sem érdekel, hogy a domain tulajdonosa elcsúszott a fizetéssel.

Itthon egyetlen feladat vár végleges megoldásra, az írjon nekünk ablakocska. Elég, ha néhány egyszerűen megfogalmazott mondatban leírod, hogy így és így éri el, ezzel a loginnal. A fiam a többit tudni fogja, csak az elérhetőség kell, hogy böngészőbe ezt a faszomat írd be vagy akármi.

Bocs, hogy megzavartam a langyos állóvizet, nem szívesen lépek be és nem szívesen szólok hozzá.
Remélem megérted, maradok "meleg" baráti tisztelettel.

guga

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.