Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rdt89


rdt89
addikt

Ezzel játszik még valaki? Én 1 órát kínlódtam vele, de konkrétan semmit nem tudnék mondani, ami jó lett volna benne. Inkább kipörgetem a Black Flag-et megint!

(#2) oriic válasza rdt89 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván nem véletlen a free trial, hátha valakit még meg tudnak győzni :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Kíváncsi lennék összesen mennyi pénzt vitt el ez AAAA játék,és mennyit hozott vissza.

Ps5,A34 5g,galaxy watch 4

(#4) rdt89 válasza oriic (#2) üzenetére


rdt89
addikt

Remélem hatalmas pofára esést kap az Ubi, mert már rájuk fér a sok szemét húzásaik miatt

[ Szerkesztve ]

(#5) Dhampir


Dhampir
félisten

Pirates Will Return :)

[ Szerkesztve ]

(#6) HELLAFLUSH válasza oriic (#2) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Engem meggyőztek a zárt bétával, hogy ne vegyem meg. :DDD

(#7) flexxx2


flexxx2
őstag

ne 1 hétre, min 1 évre adják ingyen, akkor talán megnézem, nem merem kipróbálni se ennyi negatív után

(#8) nubreed


nubreed
veterán

Ebből is látszik mennyire érdektelen, szarul sikerült és szarul teljesítő játék ez. Amúgy nem, ingyen se akarom kipróbálni. lapozzunk.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#9) floatr válasza zsolesz967 (#3) üzenetére


floatr
veterán

Egy teljes stúdiót sok éven keresztül fenntartottak Szingapúrban egy kormányzati paktum miatt, akik nem tudták megfejleszteni a játékot. Így gyakorlatilag legalább duplaannyiba került az ubinak, mint kellett volna, és még így is elkapkodott dologról van szó, mivel a fejesek pénzre szerették volna váltani a befektetést. Az AAAA arra utal, amit a vezetőség mondott, amikor a várható megtérülést meglátták ;)

(#10) Raysen623


Raysen623
addikt

Engem pedig érdekel egy kis kalózkodás. Rá fogok nézni ezek után oszt meglátom legalább mire ez a nagy fanyalgás.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#11) pRoject22


pRoject22
őstag

Mi rámegyünk, max insta delete de attól kipróbálni kilehet

¯\_(ツ)_/¯

(#12) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

Aki erre pénzt akart kidobni, az már rég megtette. Az alapvető probléma hogy nem jött át a fejlesztőknek hogy mitől volt jó a Sid Meiers Pirates, és ezen -50% se segít már. Sőt, -100% se.

Inkább egy Settlers 2 21. századi remakeben gondolkodjanak. DRM-ben meg véletlenül se, az eddig se ment nekik, csak a legális vásárlókat tudták vele szopatni.

[ Szerkesztve ]

(#13) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ejj, csak most küldtek emailt... Kíváncsi vagyok hogy észak nyugat benne van-e már (írnám az előbbit ha nem épp egy hete néztem volna rá egy random streamerre, míg nem a mapot meg nem nézi....)
De na, ha aGhost recon Wildlands-ot Alfától végig vittem free-weekendeken, akkor talán ez is ilyesmi lesz ;]

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hát a "bespawnolunk pont eléd olyan hajókat amik csak azért léteznek, hogy nálad gyorsabbak lévén növeljék az exitmement levelt, de őket bármikor, bárhol, azután is instant miután kilőtted az előző ilyeneket", meg a "lőjj ki X féle hajót, amik kettesével járnak, de amint egyik 50% alá esik elindul az ellenkező irányba mint amibe menekülni próbálsz, de eléd meg berakunk egy fullHPs pótlást, konstans, 1-2 perces váltásokkal, 10 percen keresztül" nem a legjobb kombó

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#15) Raysen623


Raysen623
addikt

Pár óra játék után elég tetszetős és élvezetes a kalózkodás, még nem látom át milyen mély a nyúl ürege, de szerintem nem eléggé. Ha csak annyira le tud kötni mint a Helldivers 2, akkor már jó lehet, persze az új kontenteken sok fog itt is múlni. Grafikára nekem nincs panaszom, ahol meg nem sikerült a legjobban, javításokkal lehet orvosolni a problémát.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#16) ledgeri válasza ledgeri (#14) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Fenti körülményeim között csinálnám a küldiket (száld meg az ellen hajóját), csinálnám, de jön egy fenti random-egem-támadós frakciós. Velük is kombat... erre jön egy másik-random-engem támadós frakciós is aki engem támad, majd ki is lő mkor épp darabszámos limitjébe ütköztem a hajó szállítási képeségeinek. Ok respawn, mennék oda, persze mindenki ott, persze egyből kiszúr megint, felveszem a cuccaim, és menekülnék erre kifagy a játék.
Oké, visszatöltve "minden veszett, de ott vagyok. "mi az ott, valami úszik" és 95%-át az összes ott elveszített dolognak visszaszedtem.

Következő: egyik bázisról hajóznék ki, random emberke igy ugyanarra tart. Ő elkezd közdeni, én segítek, győzünk. Jön az erősítés, 4-5 ellen hajó forgolódunk, minden renben. Jön még egy ember, mondom milyen jó erre lenne achi is, megjelenik az engem random támadó frakciós, forgolódás, és megint kifagy.
Menem kellett, így ide nem léptem vissza, de ez így jó ingyen tapasztalat. :(((

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#17) Peace válasza Raysen623 (#15) üzenetére


Peace
nagyúr

Én remekül elvoltam vele, nem is nagyon akartam mást elindítani az elmúlt napokban. Felpattintottam a sokat dicsért Sea of Thieves-t is 2 napja, de töröltem fél órán belül. Nekem nagyon nem adta. Ellenben szívesen folytatnám az Ubi féle kalózkodást. Ha 10k alatt be tudom húzni valami kulcsos oldalról, akkor elgondolkodom rajta...

(#18) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Én vígan játszottam d.u. 2 előtt, hogy na akkor nemsoká kidobnak. Jott is előtte negyed órával, hogy "hujuj, nem soká vége"... Aztán nem történt semmi... ment tovább. Gondoltam, de jó (volt már ilyesmim, de "egészkor kidobás" is), akkor még belefér majd 1-2 refinery refil 1-2 órával később. Picit később láttam is, hogy van még 5 órám.
D.u.3 után picivel, pont rohantam át Saint-anne kikötőjé kereszbe, nekimentem full sebességgel, 20kts, 2 hajónak, és a megjelenni akaró, kb millió "immune" feliratot nem bírta a gépem, és a játék behalt, asztalra crash-el. Újraindulni nem engedte a rendszer kód hiányában :O ;]

Ha az elején tudom, hogy mennyire keveset kellett volna tennem ahhoz, hogy az alap-business beinduljon, akor már open bétában eljutok oda, hogy minden be legyen állítva, de akkor csak felfedezgettem (persze a végén eltűntek a felhők a térképemről globálisan, onnan is ahol nem voltam még, így 2 achi emiatt nem lett meg most).
Most is úgy kezdtem, hogy "előbb az al-küldiket", és már azzal eljutottam oda, hogy a 200 helyes warehouse "necces". Annyi fegyvert és berendezést gyűjtöttem, hogy azon gondolkodtam, hogy csak azért veszek hajókat, hogy azokra legyen pakolva a cucc, még milőtt megtudtam, hogy annak lesz is értelme ;]
A fentit is úgy, hogy picit haladgatva már beadta az opium alapu dolgok leszállítását (én meg felvettem, hogy "je új", mikor még az ottani boss fel sem volt oldva , így most a hétből kb 4 nap gyorsutazás lehetősége nélkül történt nem tudtam, hogy 1 stori küldi kell, vagy 19...(kiírta, x órám van. majd x+1 óra után megint 23 órát írt rá.. gondolom a "napi küldi" napi része picit félre lett programozva [lejár ha megcsinálom, újraindul ha nem]) :)) Mondjuk alapból is túl megengedőnek, integráltnak érzem a fast travelt a ubi játékokban (valami csak így múködik idő alapján)
Amikor meg már beindult az Eight-ezés, elégettem az összes silverem annak vételével, gyors utazással, és lepárló munkadijjal (úgy vettem észre, hogy már megint nem tudtam gyorsutazni ;] )
Az utóbbi, az előbbi hsz-eimmel kombinálva meg azt hozta, hogy olyan ütemben haladtam át a rangokon (engem támadó AI-kat ölve), hogy a snow-val mentem kb két kört, és meg is lett a következő (akaratlan ai-ölés alapú xp gyűjtés).
A nagyüzemi gyártás meg sajnos picit kiábrándító: egy szepen megcsinált facebookos-kertész, vagy mobilos "támadható-vár management" játék a fizess, valós pénzt, hogy ne orákat várj"-rész nélkül: lépj be X óra múlva, letelte előtte nem tudod kitolni az időt maxra, de jaj, ha letelik, mert leader board". Picit kiábrándító volt megtapasztalni!
Mint írtam, ha előre tudom, akkor azt szépen beállítom, és kb el is felejtem, a "story"-t meg az alatt lenyomom... Mindegym majd legközelebb!

(Ha lenne ebben egy ghost recon-os féle "fegyvereknek nem rarity statjai és multiplátorai vannak, Hull statok és hp bar-ok ellenében, hanem ez üti azt, az védi emezt, akkor lehet, hogy jobb lenne. A the division volt az első realizáció, hogy a "baseball-sapka statra épülő tank build" furának érződik. Itt meg 2-3 legendary caxhe-ből [ ugrottam annyit, hogy alap boss-ok már semmik, de furi mód a random zargatók mindig csak egy szinttel vannak alattam :((( )

Összességében tetszik, a setup hangulatos, de észak nyugat el nem érhetősége még most is picit ehh, a harc oké, amig elő nem jön az, egy szállító emberkére (aki kap random támadókat) rá nem húzodik egy támogató emberke (és begenerált radom támadója), mindez olyan helyen ahol a helyi random támado bespawnol egy idő után (tök mindegy, hogy melyiké), és egy boss-on át vezet az egész út [megesett...]
A Quck-travel forszírozott (raknék rá valami "feljegyzett hajók bónusza" dolgot), az illegállis szállítás keret rendszere tetszik, a manufactury-jé meg "macro-micro management" ami egy másik féle játékba jobban illene szerintem.
Az én áram 5-7k inkább, és "van-e akaratom rászánni az X szezon napot kimaxolni az egészet legalább egyszer" kérdése ;] Mert ha egyszer meglenne, akkor egyszer tolnék bele mindent amit tudok! :))

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.