Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16301) Phülöp válasza zetor2000 (#16300) üzenetére


Phülöp
addikt

nem passzol :)

enpera: nem vagyok meggyőzve, hogy akarok plusz pénzt adni a logóért

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#16302) qnadam válasza zetor2000 (#16300) üzenetére


qnadam
veterán

ezek a kínai rádiók tök jók, mindent tudnak, amit csak el tudsz képzelni, általában csak ez a hangminőség dolog nem szokott nekik összejönni. de mindent nem lehet.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16303) qnadam válasza npera (#16293) üzenetére


qnadam
veterán

gondolkozom egy ilyenen, de nem merem megvenni addig, amíg nem tudtam kipróbálni. viszont kipróbálni sehol nincs kirakva..

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16304) qnadam válasza npera (#16290) üzenetére


qnadam
veterán

a kihúzók se egyformák. mondjuk a pio kihúzóeszköze a kedvencem, annyira gyenge, hogy nem lehet rendeltetésszerűen használni :)
viszont a qp-ban csavarozva van, és nem azért mert gányolás, hanem az egyik sztenderd beszerelés a keretbe becsúsztatás, a másik viszont csavaros. nekem ez utóbbi a megoldható.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16305) zetor2000 válasza qnadam (#16302) üzenetére


zetor2000
senior tag

Van, amikor működik.
Vettem egy Bluedio fülest, ez odab*sz. Persze nem tudni, hogy ez a fejegység mire képes, de hátha. Nem az én pénzemet költi :)) (remélem)

Mielőtt a fülest megvettem, megnéztem a youtuben, van e infó. Az összes teszter jókat mondott úgy a márkáról, mint a fülesekről, nagyon rosszat egyikről sem mondtak.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#16306) Samott válasza zetor2000 (#16305) üzenetére


Samott
addikt

Milyet vettel? En egy T6S-t vettem karacsony korul, bluetooth, aktiv zajszuros, olcso, de jo. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#16307) qnadam válasza zetor2000 (#16305) üzenetére


qnadam
veterán

fülesem nekem is van kínai ami jó és olcsó is, KZ márkájú, de arról van sok teszt meg minden. de a kínai fejekről alig van valami. a később frissíthetetlen androidjaiktól meg különösen tartok... egy jó megoldást tudok elképzelni, ha a rádió nem ad ki analóg jelet, hanem utána van egy dac meg egy erősítő, de akkor meg már rég nem olcsó az egész történet.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16308) Jahno válasza Gabibácsi (#16256) üzenetére


Jahno
őstag

Néha megborul, de a messenger része működik, csak visszalapozni és keresni szopó. Nekem az egyéb motorjával akad bajom, de most már az üzleti élet is kezd morgolódni, viszont nincs mit tenni. No meg idehaza 1-2 marketinges kitalálta, hogy mától az Insta a menő és most az lesz a menő :-D

(#16309) zetor2000 válasza Samott (#16306) üzenetére


zetor2000
senior tag

T4S, ez is aktív zajszűrős.
2-3 falon lakáson belül még tökéletes a BT vétel, és az akku meg jó sokat bír. 3-4 hetente kell tölteni, napi 1-2 órai használattal.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#16310) Jahno válasza Bujdy81 (#16236) üzenetére


Jahno
őstag

Akkor a használt olcsóbb lett volna (:-

(#16311) Jahno


Jahno
őstag

Ez egyre durvább. Megnézném mit rakunk össze, de esély nincs rá:

(#16312) Grillo válasza Jahno (#16311) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, láttam osztotta a mester, menni kell, nem kérdés.

(#16313) Jahno válasza Grillo (#16312) üzenetére


Jahno
őstag

Jövő szombaton nem nézel el a Népfürdő utca felé? Kiscsoportos délutános összejövés lesz.

(#16314) eattila válasza qnadam (#16304) üzenetére


eattila
csendes tag

En suzkaban tartottam ket alulapot, ami a szamitogephazak hatuljan letorendo bovitokartya eseten. Es megvolt a kihuzoeszkoz :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#16315) qnadam válasza Bujdy81 (#16237) üzenetére


qnadam
veterán

ismerős csaj megcsináltatta a szemét a régebbi technológiával, de 0 helyett -1ig jutott csak.
nekem most érzésre romlott a szemem kicsit, de ez majd kiderül a nemsokára aktuális új szemüveg előtti vizsgálatnál, viszont a mostanáig kb tartott érték olyan 25 éves korom körül állt be csak. szóval nem tudom, mennyire kőbe vésett dolgok ezek.
ja meg ne nyúlkáljanak mindenféle lézerekkel a munkaeszközömbe :D

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16316) Phülöp


Phülöp
addikt

80-as táblánál kacagva tartottam a 40-es tempót hajnalban.
Egyik oldalon egy jegesmedvemama próbálta védett helyre terelni a kicsinyeit, a másik oldalon az új Delta-főcímet forgatták épp.

#finland
#snowfall
#nightdriving

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#16317) Gabibácsi válasza Grillo (#16288) üzenetére


Gabibácsi
tag

És messengeren is lehet felhívni? Mert azt wa-ban igen sokszor használjuk

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#16318) Gabibácsi válasza Phülöp (#16316) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szép is az ilyen vidéki élet

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#16319) Phülöp válasza Gabibácsi (#16317) üzenetére


Phülöp
addikt

Telegramot ajánlom - amióta nincs BBM, mi ezt használjuk.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#16320) eattila válasza Gabibácsi (#16317) üzenetére


eattila
csendes tag

Fel. Mindent lehet abban is. Megy sms helyett ha akarod, chat, video, stb.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#16321) -NoVa- válasza Phülöp (#16316) üzenetére


-NoVa-
őstag

A Dead Snow 2 elején volt jó Finn hóeséses vezetős jelenet. Rakott rádiót, hogy ébren maradjon. Bekapcsolta, és beszèlgetős műsorban egy bácsi lasyan monoton kedves hangon magyarázott a fametszésről. 2 másodpercet bírt ébren :)

(#16322) Grillo válasza Jahno (#16313) üzenetére


Grillo
senior tag

Meglátjuk, asszonynak lesz szülinapja, de a konkrét ünneplés szokott esetlegesen családfüggőn másik napra esni, úgyhogy még majd kiderül.

(#16323) Grillo válasza Gabibácsi (#16317) üzenetére


Grillo
senior tag

Igen, van hanghívás, meg videohívás is.

(#16324) Sipi- válasza Phülöp (#16316) üzenetére


Sipi-
tag

Lehet, hogy Te voltál a főszereplő. Ember megy a hóban helyett ember megy autóval a hóban.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#16325) npera válasza Phülöp (#16316) üzenetére


npera
újonc

Megállhattál volna, hogy kedvesen megpaskold a kis bocsok hátát és utána adj nekik egy kis rágcsálnivalót az útra.

(#16326) ncc1701 válasza npera (#16325) üzenetére


ncc1701
veterán

Ő maga lett volna a rágcsa.

(#16327) Sipi- válasza eattila (#16229) üzenetére


Sipi-
tag

Milyen keresősáv?
Neked is Xiaomi Mi A1-ed van? Akkor nem éri meg frissíteni? Nekem is bejelezte már, hogy mehetek 9-esre.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#16328) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Híres Magyarok rovat:

(#16329) Jahno válasza Sipi- (#16327) üzenetére


Jahno
őstag

Frissíteni kötelező, max. viseljük a következményeit. Kereső engem ott nem zavar, más menüpontok fejvakarósabbak lettek.

(#16330) Sipi- válasza Jahno (#16329) üzenetére


Sipi-
tag

Nem veszett el semmi?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#16331) Jahno válasza Sipi- (#16330) üzenetére


Jahno
őstag

Csúnya is lenne. Nem Linux ez :-D Előző Xiaom évekig úgy frissült, hogy az újraindulás tűnt fel.

(#16332) zetor2000 válasza Phülöp (#16319) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én telómon még megy a BBM... vagy már csak Chuck Norrisén?
Az annyival volt jobb, mint ezek, hogy tud csoportos üzenetet.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#16333) ncc1701 válasza Jahno (#16331) üzenetére


ncc1701
veterán

Linuxnál is csak 32 bit -> 64 bit váltásnál kell újratelepíeni, amúgy tud frissülni. Persze kissebb-nagyobb szopás benne van a használt alkalmazások verzió ugrásakor, de ez ilyen.

(#16334) eattila válasza Sipi- (#16327) üzenetére


eattila
csendes tag

Az. Ami a fő képernyőn felül volt, google kereső sáv, az most lentre került. Az értesítési sávban baloldalra került az óra, és feszt azt hiszem, hogy van valami értesítés. A task manager is más, másképp is működik. És ha frissíted nézd át a hangerőket, mert annak a kezelése is változott, és valami default értékkel felülcsapja pl az ébresztőt, amitől ma reggel baromira megijedtem.
Amúgy nincs vele baj.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#16335) Jahno válasza ncc1701 (#16333) üzenetére


Jahno
őstag

Kisebb-nagyobb, igen :-D

(#16336) Gabibácsi válasza Jahno (#16335) üzenetére


Gabibácsi
tag

nekem sosem volt, de én nem értek hozzá, csak használtam, biztos azért :D

amúgy a píden nem linux fut?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#16337) Jahno válasza Gabibácsi (#16336) üzenetére


Jahno
őstag

Persze, ha csak úgy használgatod, akkor okés. Málnán az fut, ezért merem mondani, hogy szét is rohad két naponta, mert ilyen-olyan alkalmazásokat használna az ember :-D

(#16338) ncc1701 válasza Jahno (#16335) üzenetére


ncc1701
veterán

Úgy gondolod egy windows szerver frissítése jobban menne egyik verzióról a másikra? :)

(#16339) FőDudu válasza ncc1701 (#16338) üzenetére


FőDudu
addikt

En frissitettem DC-t in place upgrade modon.
Mukodott utana.

Maig megy, lassan ki kell hajitani... :)

FőDudu

(#16340) Jahno válasza ncc1701 (#16338) üzenetére


Jahno
őstag

Nem verziókról beszéltünk, hanem kvázi SPről. WU-t bármikor meg merem nyomni, nagy baj nem lehet. Bár ezzel 4 éve ugyanitt tartottunk :-D Azóta csak még jobban megváltoztak a disztribek, mint akik direkt ki akarnak baszni az emberrel, hogy véletlenül se legyen 2 azonos parancs vagy strukúra. sudo apt get update, upgrade és kész. Másik is csak a billentyűzete verte le magáról, aztán jó lett volna ha előtte lanosra tervezzük, hátha meg lehet reszelni. Almúlt fél évben több hasraesett Linuxot láttam, mint Wint és akkor nem is az a fő csapásirány.

(#16341) Jahno válasza FőDudu (#16339) üzenetére


Jahno
őstag

Poénból éleset mi is. Aztán fél év múlva ugyanígy levertem.

(#16342) ncc1701 válasza Jahno (#16340) üzenetére


ncc1701
veterán

Linux verzió frissítés az nem olyan, mint egy service pack, hanem olyan, mintha új verzióju windows használnál. Mittudom én 8.1 -> w10. De nyilván ezt tudod.
Mondjuk olyan szervert, ami cakkos, h működik-e, vagy sem, én sem dist-upgradelek már. LTS verziókat használok, 5 év után igazán le lehet cserélni a vasat is alatta, akkor meg új telepítés.

(#16343) Jahno válasza ncc1701 (#16342) üzenetére


Jahno
őstag

De itt nem 5 éves távlatokról beszélünk.

(#16344) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Újra fényszór a Volvo, kapott xenonokat. Dícsérte a szerelő a fényszóróház tervezőjét rendesen, először tegnap, amikor beleejtette a ferde, nehezen kitapintható és egyáltalán nem megközelíthető helyre az izzót, aztán máig folyamatosan, miközben leszerelte a lökhárítót, kivette a fényszóróházat, megcsinálta rendesen, visszarakott mindent, és szopott vele pár órát önszorgalomból. Részemről a továbbiakban látok előre, a műszerfal nem baszogat hibaüzenettel, mission completed.

(#16345) Gabibácsi válasza -NoVa- (#16344) üzenetére


Gabibácsi
tag

látod, ilyen könnyen szerelhető :D

nekem azért volt széttörve mindkét fényszóróm belseje, mert kivétel nélkül cserélték az izzókat
úgyhogy beázott, párásodott

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#16346) -NoVa- válasza Gabibácsi (#16345) üzenetére


-NoVa-
őstag

Azért a 2008-as S60 fényszóróháza már szerszám nélkül kikapható. Ez meg célszerszámokkal, és nagyjából tizenhétezer bazmegeléssel. Már csak políroztatni kéne lassan, még látni a karcoktól, hogy dereng odabent valami fény, de már nem kéne sokáig húzni :)

(#16347) eattila válasza -NoVa- (#16346) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem a bal hátsó lámpabúrán van egy repedés, amint felvonték a szemöldöküket a műszakin. Következőre ki kell cserélni, mert ejnyebejnye lesz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#16348) Gabibácsi válasza -NoVa- (#16346) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ez nem tudom hogy kapható ki, de a lökhárító levétele sem egyszerű, szóval én hozzá nem nyúlok :D

viszont a hüllő kft-t ajánlom a 13. kerületben, nekem ők javították meg a fényszórómat, és polírozást is vállalnak, az nekem még nem kellett

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#16349) Phülöp válasza Gabibácsi (#16348) üzenetére


Phülöp
addikt

Gyíkember-technológiát használnak?

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#16350) npera válasza -NoVa- (#16346) üzenetére


npera
újonc

A V70-en amikor kiégett a helyzetjelző a sarokban, akkor elkezdtem nézni, hogy mennyi dolgot kellene kivenni, hogy kijöjjön a fényszóróház. Aztán, hogy mennyire férne be a kezem. Aztán, hogy mennyire jól esik a parkolóban állni a hidegben és keresgélni a leejtett csavarok a sötétben. Aztán elvittem szervízbe.

A Rözsón kicseréltem, ott kozáktáncot lehetett járni a motortérben, mivel eredetileg 6,75-literes V12-re tervezték, de aztán végül egy 1,4-literes 4-hengeres építettek bele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.