Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KROK640


KROK640
veterán

Ingatlanos topic!

Ide lehet belinkelni érdekes hirdetéseket, mehet a beszélgetés a házakról, lakásokról, környékekről, város rendezési tervekről.
Saját történetek, élmények, és tanulságok.
Nem csak ingatlan közvetítőknek, hanem mindenkinek!

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#2) KROK640


KROK640
veterán

Kezdem rögtön egy elrettentő példával a múltból

1,3Millióért gyakorlatilag bontott tégla, de még kibontani is ki kell :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#3) KROK640


KROK640
veterán

Kádár kocka 53,9Milla

Nos, a fürdőszoba rémes, csempe és padó, de szerintem a kádat is cserélnáém, nagyon oldschool. A parketta sem túl bizalomgerjesztő, de még elfér ha retrora vágyik az ember.
A nyílászárókat cserélni kellene, a házat meg újra vakolni. A "garázst" inkább bontanám.

Az utolsó képen meg gondolom azt látjuk, mi történik, ha újabb 53Milliót még ráköltünk. Igen, úgy bele lehet látni a szépet...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#4) pirosvilamos válasza KROK640 (#3) üzenetére


pirosvilamos
tag

Az öntöttvas radiátorokról nem beszélve...

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

(#5) opr


opr
veterán

Hú mi lesz itt. Topik mentve, popcornt készítem. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#6) KROK640 válasza pirosvilamos (#4) üzenetére


KROK640
veterán

Na, igen, az megint szép. :D
Kell az az utolsó képhez még az 53 Milla ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#7) hobizoli


hobizoli
nagyúr

:DDD

[link] 140 misi

több drón kell ;P

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Visszatalálós hsz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) KROK640 válasza hobizoli (#7) üzenetére


KROK640
veterán

Nem is rossz, ha megnézem a környezetet meg a fekvést.
Persze magyar tárcával más... de lassan BPn sem kapsz ilyet :(

Ha tudsz még ilyeneket, linkelj bátran :)

Spanyol/görög tengerpartról mi a véleményed?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#10) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] :DDD

több drón kell ;P

(#11) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] ez egy 10(!) eves video eredetileg, de zsenialis ma is ;]

több drón kell ;P

(#12) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] egy masik klasszikus ugyanezektol :DDD

több drón kell ;P

(#13) KROK640 válasza hobizoli (#10) üzenetére


KROK640
veterán

A nagy ablakokból kitaláltam, hogy 432 Park Avenue. :D
nagy kedvencem lett az az épület mióta elkészült, eléggé egyedi jelenség a vékony hasáb formával és a hatalmas ablakokkal

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#14) hobizoli válasza KROK640 (#13) üzenetére


hobizoli
nagyúr

170millio USD, de nincs egy terasza vagy medence, vagy akarmi :DDD

amugy azt olvastam errol az epuletrol vhol, hogy nagyobb szeles idoben metereket kileng a felso szinteken, meg hogy eleg sok kecot mar eladtak a hajdani elso lakas vasarlok is joval az ujkori ara alatt... mintha "menekulnenek" belole

több drón kell ;P

(#15) KROK640 válasza hobizoli (#14) üzenetére


KROK640
veterán

Igen, a nagy kilengéséről én is olvastam.
De már eleve luxus belvárosi lakásoknak tervezték. Azt h menekülnek nem tudom.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#16) opr válasza hobizoli (#10) üzenetére


opr
veterán

Ez valami borzalmas. Nem csak ezen az áron, hanem úgy egyáltalán is. Ezen az áron meg... Pfhuh. Konkrétan nevetséges. Mondjuk ahogy írták alatta kommentben, pénzmosásra tökéletes.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17) KROK640 válasza opr (#16) üzenetére


KROK640
veterán

Azért mondjuk a kilátás nem rossz belőle... de nem ennyiért.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#18) opr válasza KROK640 (#17) üzenetére


opr
veterán

Oszinten szolva ez engem sose erdekelt. Ha ugy van, fel kell egyszer menni az Empire State Building tetejere, megnezni a kilatast, orul, latta, kesz, hazamegy.
Marmint, kilatas vs kilatas.
Kilatas a) Kinezel az ablakon, es egy gyonyoru tajat latsz? Esetleg tengert/oceant? Vagy a hatalmas, uberfasza kertedet, mindenfele gyumolcsfaval meg egyebekkel, sajat medencevel, stb? Na az igen, az valami, az kene, de nagyon!
Kilatas b) Kinezel az ablakon, es tobb betont latsz, messzebb, mint a 30 szinttel alattad lako Jozsi. Haaaaaaaat, szerintem ez pont kurvara nem er semmit. Egyszer tyuha, ketszer tyuha, eltelik ket het, es semmi, zero, nada, le se szarom.

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#19) KROK640 válasza opr (#18) üzenetére


KROK640
veterán

Persze, kilátás és kilátás között is van különbség, Cipruson az első emeleten olyan kilátásom volt, amit sokan BP-t a tizediken sem kapnak meg.

Másik oldalról, a 30 szinttel alatt lakó Józsi csak a szemközti tűz/üveg falat látja, míg te azért rálátsz a városra. Ez is lehet ám bejövős :)

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20) opr válasza KROK640 (#19) üzenetére


opr
veterán

Na, erről beszélek. Ez kilátás. Az, hogy 4 vagy 400 méterrel odébb lévő homogén betonfelületet látok, az nekem oly mindegy. Egyedül este látok benne fantáziát, az pár napig biztos érdekes lenne, de utána tuti megunnám. Pláne, hogy nem tudok kiülni és a "friss" levegőn élvezni a látványt.
De,ismét, kinek mi. Engem abszolút nem vonz. 10.emeleti lakásról is annyi ugrik be, hogy amikor ott laktam, néha beszart mindkét lift. Nem volt jó. Illetve máshogy fogalmazok: Ha legalább két zsugor vizet vettem, biztos beszart mindkét lift. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#21) KROK640 válasza opr (#20) üzenetére


KROK640
veterán

Hát ez volt félévig a kilátásom :) szerettem is :)
Este a sötétben... te vágod a tóci kanyarházait szerintem : fantasztikusak voltak pl a hatodikról (egy időben a hatodikon laktam) végignézni az ezernyi fényt, és valahogy én sosem untam meg! Nappal kevésbé volt fenkölt, de éjszaka meg naplementekor kiadta

(ide egy story : én a 123-ban laktam 3/11 sokévig. Aztán mikor visszamentem tizen sok év múlva 133-ban laktam a 6ikon, de a 133-ban 3/11-ben lakott egy ugyanolyan(!) nevű egyén mint én, és vele szemben pedig egy csaj, aki alapból kedvenc falunkban lakott (a sulitól nem messze), csak ott albérleteskedett) ... kicsi a világ mi? :D )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#22) opr válasza KROK640 (#21) üzenetére


opr
veterán

Persze, hogy vágom, konkrétan laktam a tóciban, az egyik 4 emeletesben a harmadikon, nagyon sokáig. Igazán kicsi gyermekkorom emlékeinek a 90%-a onnan van, folyamatosan tekertük a bringát körbe a házak közötti nagy park körül, parkban szó szerint minden délután ment a foci, az öregek addig nyomatták a sört meg a paklit vagy a sakkot, nagyon imádtam. Ott nekünk a parkra nézett az ablak, nem kifele, azt a kilátást gyerekként nagyon szerettem, bár már akkor is inkább a park látványa érdekelt este, mint körülötte a sok panel, mindegy milyen fények voltak hol. :D

Amúgy is ilyen elfuserált vágyok, imádom a természetet este, akár a seggsötét erdőt is, de aminél tényleg nincsen jobb, az az, ha mediterrán helyen nyáron találsz egy nem szétturistult, homokos, nem kivilágított tengerpartot, és ott kidőlsz valami plédre (este azért már elég hideg tud lenni a sima homok még ott is), és csak hallgatod a hullámokat, közben az orroddal érzed a tenger illatát, a szemeddel meg látod a végtelen mennyiségű csillagot meg a tejutat meg minden. Na nekem EZ az, ami abszolút mindent visz. Városi kilátás... Le se szarom. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#23) KROK640 válasza opr (#22) üzenetére


KROK640
veterán

Na, akkor tudod miről beszélek :D
Ugyanezt éltem én is.

s3ggsötét erdőt a Zánkafürdői lakhelyemen találtál volna, mikor 2013ban munkából hazamntem , minden este telefonnal világítottam, h ne essek pofára :D

Ez a tengerparti kilátás nekem is sokszor megvolt, főleg mikor dög fáradtan kijöttem a tengerből egy munkanap után pokróc sem kellett, hogy elterüljek, és bámuljam a csillagokat, majd lezuhanyzom... olykor 1-1 eltévedt bulizó lánykát is meglehett fogni, ilyen-olyan happeningre. :D

Gondolkodtam h mibe lehet ott egy ház?
(hobbizolinak : Ciprus, Protaras --- Paralimni nem jó már messzebb van, fentebb a hegyekben).
Az idő miatt kint is lehett aludni éjszaka a parton, csak ereggel 8 előtt ébredj, mert leégsz, meg mert 7-re menni kell dolgozni...

Neked hol volt meg ez a tengerparti élmény?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#24) opr válasza KROK640 (#23) üzenetére


opr
veterán

Olaszország, Spanyolország, Görögország, Horvátország, röhögni fogsz - Anglia (kicsit csípősebb az idő, pláne este, cserébe sokkal könnyebb gyönyörű, de gyakorlatilag teljesen elhagyatott, sok km hosszú partszakaszt találni, mint bárhol máshol). Igazából egyszerű a képlet, bárhova megyek, ha van tenger, ez az élmény nekem meglesz, mert imádom.
Ha minden jól megy és végre megülne a seggén a covid nyáron, akkor most megyünk majd két hétre kocsival Albániába. Na azt nagyon várom, állítólag iszonyatosan jó élmény. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#25) hobizoli válasza KROK640 (#23) üzenetére


hobizoli
nagyúr

[link] ....mondjuk ez nem ház

több drón kell ;P

(#26) opr válasza hobizoli (#25) üzenetére


opr
veterán

Ugyan, ki venné meg ezt a fost, amikor már csak egy kicsit kell hozzárakni, és kaphatsz akár egy 7. emeleti, 52nm-es, 1,5 szobás panelt is Budán? :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#27) hobizoli válasza opr (#26) üzenetére


hobizoli
nagyúr

vagy a Balatonnal kapnal ennyiert egy télen panoramas fahazikot
ertsd: amikor nincsenek levelek a fakon es akkor a kert bizonyos pontjairol latszik 3km-re a Balaton :DDD

a szomeszed keco egy dózer érett valyoghaz, berogyott nádtetovel :DDD

több drón kell ;P

(#28) opr válasza hobizoli (#27) üzenetére


opr
veterán

Azaz! :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#29) KROK640 válasza opr (#24) üzenetére


KROK640
veterán

Akkor azért te is eléggé sok helyen megfordultál. (Spanyolország, Franciaország, Olaszországi tenerpartok nekem is megvoltak), Anglia meg tudom, hogy gyönyörű, képeken már láttam rengeteget, nagy vágyam a vidéki angliába eljutni.
Albánia csoda szép, ismerősök voltak ott, mind jókat mondtak, hogy olcsó, és szép meg finomak a kaják is.
Mi Horvátba akartunk eljutni 4 évig (ott még sosem voltam, barátnőm meg tengert sem látott) de hol pénz nem volt, hol covid volt... :(

A Ciprusi kilátásom meg így nézett ki délután

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#30) opr válasza KROK640 (#29) üzenetére


opr
veterán

Ez gyönyörű, ezt életem végéig mosolyogva nézegetném. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#31) KROK640 válasza hobizoli (#25) üzenetére


KROK640
veterán

Ezt nemigazán értem : Mert a képen egy hotel van, ugyanakkor 37nm-esként írja, 1 fürdővel, de a képeken meg nagyon úgy tűnik, hoigy az egész hotelt árulja. Nem mellesleg 145 ezer angol fontért szerintem is kb az egész hotel ér annyit.
Amúgy Protaras, itt laktam, a hirdetés képeiből a tengerparti szakasz nagyon is ismerős (fig tree bay mellett van követlenül), tuti, hogy eljárkáltam ezelőtt is néha napján.
Egyébként most a covid miatt nehéz helyzetbe került a szakma, Az Illiadat (ahol dolgoztam) tavaly és idén sem nyitották ki, Kefaláék (a tulaj család neve) pedig állítólag árulták is az épületet. Mellette a Silver Sands (ott laktam, és néha ott is dolgoztam) pedig kinyitott, legalábbis idén nyáron nyitva volt.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#32) KROK640 válasza hobizoli (#27) üzenetére


KROK640
veterán

Télen panorámás :D Végre valaki szépen összefoglalta mi is az a jelenség amit én is ismerek, te most leírtad, és lett rá egy frappáns szó.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#33) hobizoli válasza KROK640 (#31) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez szerintem egy apartman abban, es ha nem vagy ott, akkor ok tudjak kezelni

több drón kell ;P

(#34) hobizoli válasza KROK640 (#31) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez 145k EUR = ~53 megaforint

több drón kell ;P

(#35) KROK640 válasza hobizoli (#33) üzenetére


KROK640
veterán

Hát az úgy marha drága.
1,4Millás négyzetméter ár... Hm, azért annyira nem is...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#36) hobizoli válasza KROK640 (#35) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a Balatonnal vannak 2-3 milliosak is :DDD

több drón kell ;P

(#37) KROK640 válasza KROK640 (#32) üzenetére


KROK640
veterán

Téli panorámásról jut eszembe : régebben csináltam egy álláshirdetésekhez szótárat :

rugalmas munkaidő = éjjel nappal dolgozhatsz, bármikor berángathatnak; ezt sokan úgy értelmezik, hogy majd el lehet kéreszkedni ha valami dolgunk van, és előnynek veszik
dolgozni akaró = ha mindent IS megcsinálsz szó nélkül, és sosem panaszkodsz a sok munka miatt, akkor ez vagy te
Önnáló munkavégzés = csak bedobunk a mélyvízbe te meg oldd meg a helyzeteket.
probléma megoldó képesség / stressztűrő képesség = nagyon sok bajod lesz ezen a helyen, amit pont leszarunk
ügyfél orientált = sok hülye ügyféllel lesz dolgod, akiket neked kell lenyugtatni, más hülyesége miatt
megbízható = 5 év múlva is itt akarj dolgozni, táppénzre pedig sose merj menni
karrier / előrelépési lehetőség = ha még 10 év múlva is itt dolgozol, akkor talán előléptethetünk
Heti 40 óra munkavégzés a nyitvatartási időn belül = úgy dolgozol napi 8 órát, hogy az eshet délutánra, éjszakára, hétvégére. h-p 8-16.00-át felejtsd is el...
akár X ezer ft-os bér = elméletileg annyit is el lehet érni, ha a maximum maximumját nyújtod. Senkinek sem sikerült még kétszer elérni
folyamatos munkavégzés = műszakos meló, dolgoztathatnak éjjel-nappal-hétvégén-ünnepnap
műszakpótlékok = havi pár ezer ft-ért este 10 előtt nem sűrűn végzel, és pár hétvégédnek is annyi
szakmai elhivatottság = szeresd a szakmát, mert különben itt nem bírod ki
fiatalos környezet = jelentkezhetsz 30 felett is, de úgysem veszünk fel
Versenyképes jövedelem = a szektor minimumját, vagy 1%-al többet adunk, pont ahogy a többiek is... (van amikor titoktartásit is aláíratnak veled)
túlóra lehetőség = túlóráznod kell. Ha tetszik, ha nem.
Lendületes munkavégzés = nem lesz egy perc nyugtod sem
Rugalmasság, terhelhetőség, Dinamikus, proaktív személyiség = megszakadsz majd a melóban
Csapatmunkára való nyitottság = többen csináltok majd egy feladatot, és ha valaki elb*ssza akkor mindenki megszívja
Nyitottság tanulásra, új ismeretek megszerzésére = ne legyél (teljesen) hülye
céges tréningek, programok = még hétvégén vagy ünnep napokon is a kollégák fejét kell bámulnod, csapatépítő tréningek címén.
béren felüli juttatás = álljuk a bérleted egy részét, esetleg cafateria
cafateria = kapsz havonta pár ezret a szép kártyádra. de tényleg csak pár ezret
bejárás támogatása = a városból már senki sem vállalja el ezt a melót, ezért lehetsz vidéki is
Utazási hajlandóság = sokat kell utazz, és estére nem érsz haza. Előbb vagy utóbb, a hétvégéid is áldozatul esnek majd
Felsőfokú végzettség = ha nincs diplomád, be se gyere. A diplomás és a "nem kell semmi tudás gyere minimálbérért segédmunkásnak" végletek közé szorult emberkék kerüljenek.

Munkád során lehetőséged lesz közvetlenül és önállóan megoldást találni problémákra a kollégák támogatása és mentorlása által. = bedobunk a mélyvízbe és annyi ...

Szóval valami ilyesmi összedobhatnánk akár ingatlanokra is :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#38) opr válasza KROK640 (#37) üzenetére


opr
veterán

Anno én írtam ilyen kiakadóst magyar ingatlanhirdetésekről, de szerintem már egyszer valamelyik topikba itt is bemásoltam, nem tudom, hogy jó ötlet-e mégegyszer ugyanazt, mert minek, de ha nem emlékeztek rá / nem olvastátok még, de érdekel, bemásolom. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#39) hobizoli válasza opr (#38) üzenetére


hobizoli
nagyúr

jöhet :DDD

több drón kell ;P

(#40) opr válasza hobizoli (#39) üzenetére


opr
veterán

Régen írtam, szóval adatok elég elavultak benne, pl számokat úgy kell értelmezni, hogy kb 10 évvel ezelőttiek.
Van neki amúgy második része is, de azt most így hirtelen nem találtam. Ha igény van rá, akkor rászánom az időt, hogy legörgessek addig facebookon (eredetlieg ott posztoltam).
Módosítás nélkül bemásoltam csak, íme:

Az albérletkeresés gyönyörei, részlet:
Szóval, nézegetek mostanában felrakott albérlet hirdetéseket és az így felgyűlt tapasztalatok alapján készítettem egy kisokost mindenkinek, aki lakást szeretne kiadni Budapesten.
Amit fontos tudni az alábbi listához:
Alapnak vettem, hogy sok ember nem tévedhet, így az átlag hirdetési metodikákat helyesnek fogadtam el. Ha valmailyen oknál fogva ezek mégsem helyesek, annak csak az lehet az oka, hogy az emberek, sajnos, hülyék. Akkor is, ha van lakásuk.
És akkor jöjjön a lényeg, a lista, avagy mit tegyél, ha Budapesten lakást szeretnél kiadni. Fontossági sorrendben:
- Alaprajzot _NE_ tölts fel. A hülye is ki tudja következtetni a képekből, meg ha albérletet keres, amúgyis van ideje.
- A szobák száma annyira absztrakt, amennyire csak szeretnéd. Így tehát egy 1,5 szobás galériás lakás _NYILVÁN_ valójában 3 teljesértékű szoba, és az ára is ennek megfelelő. És amúgyis, milyen kibaszottul korrekt vagy, se a fürdőszobát, se a budit nem számoltad bele a szobákba, mindenki kussolva játszódjon szépen a sarokban, egyedül. Ne parázz rajta, akinek van havi 150k albérletre, az úgyis egy barom, simán átbaszod. Az, hogy 52m2 az egész kurva lyuk? Ugyan, úgyse veszi észre. Ha ott van, akkor se.
- Az a lakás, amiben van egy hűtő meg egy mosógép, az bútorozott, teljesen gépesített.
- Az a lakás, ami tele van bútorral, de a hálószobában nincs szekrénysor, az bútorozatlan.
- Ha képeket is raksz fel, nagyon fontos, hogy keresd meg a piacon a legkisebb látószögű kamerát, és fotózd vele körbe a sarkokat. Mást ne. Még fontosabb, hogy ne látszódjon a képeken, hogy milyen a padló. Fontos, hogy ezt a hirdetésbe se írd bele.
- Ha lefotózod az ablakot, ezt minden esetben akkor tedd, amikor oda süt a nap. Hiszen, bazdmeg, FÉNYKOCKA!!! Mekkora király már! Hát ki ne akarna olyan szobában lakni, aminek a közepén lebeg egy kibaszott FÉNY-KOC-KA?! Ez annyira fontos, hogy ha kell, akár szabadságot is vegyél ki miatta.
- Ha valahova véletlenül felragadt egy 4 évnél fiatalabb csempe, az a lakás felújított. Pont. Más szempontot figyelembe venni hiba és potenciálisan piaccsökkentő a hatása.
- Nagyon fontos a triviális ekvivalenciák korrekt használata. Így tehát parketta vagy hajópadló == keményfa burkolat. Járólap == csempe. Purhabbal körbefújt 70 éves ablak == felújított nyílászáró.
- Mindenképpen írd bele a hirdetésbe, hogy dohányzó gyerek kizárva. Hadd lássák, hogy sziveden viseled a jövő generáció sorsát.
Ha a fenti tanácsokat megfogadod, biztos lehetsz benne, hogy Te is egy vagy a sok közül, a hirdetésed nem lóg ki, tökéletesen belesimul a tömegbe, ami jelzi, hogy jó úton jársz! Hiszen kapitalizmus van, vagymi, ott meg ezerszer bebizonyosodott, hogy ha el akarsz adni valamit, az legyen pont ugyan olyan, mint mindegyik más, elvégre azokat is eladták, vagy nem?!
Ha valakit megsértettem, akkor elnézést - helyett önvizsgálatot kérek tőle.
Písz.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#41) hobizoli


hobizoli
nagyúr

[link] :DDD

több drón kell ;P

(#42) opr válasza hobizoli (#41) üzenetére


opr
veterán

És a durva az, hogy ezt halál komolyan gondolják... Esküszöm nem értem. Azt, aki eladja, azt értem. Hát hogyne érteném! Egy reálisan nagyon maximum 100-150 millát erő lakást ad 7-szeres áron, nyilván el akarja ennyiért adni. Én azt nem értem, hogy TÉNYLEG van olyan vadbarom, akinek van ennyi pénze és ezt hajlandó megvenni belőle? :W
Az egyetlen magyarázat erre az árra az, hogy emberünk vette a környéken a mindenféle beleélvezős nemkihúzós támogatással egekbe tolt árú házakat, és beszorozta minimum 1,5-el, mert jakuzzi, aztán meg azoknak a fosoknak az egekbe tolt négyzetméterárával felszorozta a sajátját. Aztán rádobott 10%-ot, merugye alkura is számítani kell.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#43) hobizoli válasza opr (#42) üzenetére


hobizoli
nagyúr

gondolj bele, hogy ez 2+ millio USD manapsag....

[link] itt veszel kettot es osszenyitatod :DDD



[link] vagy megveszed ezt es meg maradt frutti ~300 milliod akarmire :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#44) opr válasza hobizoli (#43) üzenetére


opr
veterán

Igen. Vagy nem szállsz el ennyire, és veszel 4db házat, darabját 500k usd-ért. Mondjuk, ok, V. kerülethez képest olyan lebuj lepukkant szar helyeken, mint Miami, Ibiza, Málta, Spanyol/Francia Riviéra, stb... :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#45) hobizoli válasza opr (#44) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez kb olyan, minz ahol hugomek laktak Ausztriaban a svajci hatarnal

"hasznalt" lakast venni nem annyira draga ott, bp-i arak plusz 10-20%
de egy uj epitesi telek annyiba kerul, hogy meghalsz

neztek a lehetosegeket, a Raiffesen bank arul telkeket is:

:DDD

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#46) opr válasza hobizoli (#45) üzenetére


opr
veterán

De eskü nem értem, ki az a barom... Büdös életben nem hozza vissza az árát, mindegy mit csinálsz...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#47) hobizoli válasza opr (#44) üzenetére


hobizoli
nagyúr

[link] :DDD

[link] :K

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#48) KROK640 válasza hobizoli (#41) üzenetére


KROK640
veterán

Bazzeg... ez nem négy lakás sak egy. Mert ugyebár a 15nm-es(!) ami konkrétan még egy embernek is szűkös, tehát marad tároló. Vagy a fran tudja mi, de teljes értékű lakás biztosan nem. A 30nm és a 40nm már elmegy, de mégis minek ha ott a nagy lakás? Max azért hogy a szomszédok ne zavarják, de egyébként fölös árfelhajtó tényező, mert úgysem a kislakásokban fog lakni. max vendéglakás.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#49) KROK640 válasza hobizoli (#45) üzenetére


KROK640
veterán

Bregenz. Frankó környék nagyon :)
Tavaly ott dolgoztam én is :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#50) KROK640 válasza hobizoli (#47) üzenetére


KROK640
veterán

Suwannee házikó állat jó (minek fedett medene? ott a tó a kert végében :D ) de nekem túl nagy lenne, a fele is bőven sok lenne egy 4 tagú saládnak is

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.