Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16801) ncc1701 válasza npera (#16789) üzenetére


ncc1701
veterán

Az meg a másik. Plusz eleve utcai lámpa ad annyi fényt, h megaláljam az utat otthon. A farkamat meg tudom hol keressem. :)

(#16802) Vodike válasza Jahno (#16793) üzenetére


Vodike
tag

Nem tudom mire gondolsz meg hogy jön ide a kék led, ez így néz ki és nagyjából vádli magasságában van a falban

exTiga

(#16803) Vodike válasza ncc1701 (#16801) üzenetére


Vodike
tag

Hasznos lehet az utcai lámpának a fénye, ahol nincs közvilágítás (nálunk mordorban) és le van húzva egyébként is a redőny :D

exTiga

(#16804) Samott


Samott
addikt

Eldolt: And the Earth is flat :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#16805) Gabibácsi válasza Samott (#16804) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igu lebukott

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#16806) Jahno válasza Gabibácsi (#16797) üzenetére


Jahno
őstag

De egy csomónak van gyakorlati haszna.

(#16807) Jahno válasza Vodike (#16802) üzenetére


Jahno
őstag

"hogy jön ide a kék led"

Aki burokban él...

(#16808) blueboi69 válasza Samott (#16804) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez jó :D

(#16809) Jahno válasza Gabibácsi (#16799) üzenetére


Jahno
őstag

Most egy sima napelemest is leszúrtam anyósnál, mert sógor szemmagasságba rakott egy 100 wattos reflektort és mondogatták, hogy kössem vissza, annál milyen jól lehetett látni. Fényesség mondjuk akadt, de azon kívü mást pont nem láttál, hogy elérje a célját :-D Most van alap teszt, aztán ha occsó lesz megint szerzek egyet.

Eredetileg a ház falára akartam, de az túl messze lett... Fényerő és színhő konfigható, valamin X üzemmód. Mozgásra bekapcsol és 1-X percet marad, vagy szürkületben halványan világít, erősen világít, és ezek kombinációi a mozgással. Tavasszal lefixálom, de jónak néz ki, télen is feltölt. Akku meg remélem bírja pár évig.

(#16810) guga válasza blueboi69 (#16808) üzenetére


guga
Közösségépítő

Na mi van SUNCA?

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#16811) Jahno válasza guga (#16810) üzenetére


Jahno
őstag

Na, a kávéárusvaze. Vége lesz a világnak.

(#16812) npera válasza -NoVa- (#16800) üzenetére


npera
újonc

Nálam is gond van az infrás cuccokal, többnyire nem érzékel a pisszoár, aztán rájön hogy lehet van ott valaki és öblít menet közben.

A legjobb reakció még 2004-ben egy már nem létező székesfehérvári portán történt a mozgásérzékelővel. Berakták a mosdóba, hogy kapcsolja a villanyt. Valami melós nagyon haragudott rá, hogy lekapcsolt állandóan és ököllel (vagy más tompa eszközzel) beverte az érzékelőt szépen. Utána ment vissza a kapcsoló inkább. A karbantartós igazgató meg ott sajnálkozott utána, hogy miért kellett ezt.

Ott küldte ki a HR-es az Excel táblát, hogy ki mennyi prémiumot kapott. Mivel fix százalék volt, ezért egy újabb oszlop kellett csak mellé és egyből megvolt a fizetése az összes alkalmazottnak a magyarországi vezérigazgatótól kezdve az utolsó karbantartóig. Sokan felhúzták a szemöldököt utána, volt móka és kacagás.

(#16813) qnadam


qnadam
veterán

cukik ezek a kínaiak.

Hello dear friend ,So sorry for the delay, the goods has been sent to you, is on the way, pls kindly waiting, thanks for your patience in advance!If later you still do not receive it, will give you a full refund, pleace don't worry. Regards and a hug,

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16814) Jahno válasza qnadam (#16813) üzenetére


Jahno
őstag

Egyk most más negyedszr kérdezi meg a címem. Mármint az után, hogy kétszer elküldte a csomagot. Igaz csomagkövetéshez számot még nem tud mondani, csak terel és kérdezősködik. Én azt sem értem mikor érdemes lezárni a jegyet, mert nekem az az értelemszerű, hogy ha megkaptam és jóság van.Szerinte meg akkor, ha elfogadom a felajánlott megoldást...

(#16815) Jahno válasza npera (#16812) üzenetére


Jahno
őstag

Nálam letudtuk az év végi értékelést, több vádpontban is bűnösnek tekintettek, mikor a múltban azt csináltam, amit a felsőbb vezetés parancsolt. Már akkor megírtam, hogy ebből még baj lesz, csak rosszat lehet tenni, szóval nem újdonság :-D

(#16816) guga válasza Jahno (#16811) üzenetére


guga
Közösségépítő

Bassza a csőröd, hogy végre valami talpra állt? Nem az én érdemem, én csak promotálom ami már működik, nem sok közöm van azon kívül hozzá, hogy értéktelen hírnevemmel forward. Egyébként tetszene az egész megmozdulás, ha látnád belülről, hogy kikkel és mit. Én csak a nevemet adtam hozzá, de legalább végre valami, ami működik.

Ennyi év után? A kurva anyját az ilyen működésnek, hogy ennyit kellet várni [rá]

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#16817) qnadam válasza Jahno (#16814) üzenetére


qnadam
veterán

ez az, amit a tracking szerint x ideje leszállítottak pápára. vicces, hogy a legtriviálisabb ellenérvvel nem próbálkozik, biztos véletlen.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16818) Jahno válasza qnadam (#16817) üzenetére


Jahno
őstag

Én sok csomagnál addig jutok el, hogy "in transit". Aztán "tudok-e várni még 1-2 napot". De ez is hülyén van megoldva, Alin ugye lehetett szállítási határidőt kiterjeszteni, azt megdumáltuk, vártam, kész. Itt meg semmi ilyesmi nincs és bányszhatom az előéletet, hogy hol mit üzengettem, melyik mikor járt le, ki nem ért ide. Aztán ha olyan csomagok is jöttek amit átvettem már vagy nem rendeltem, annyi erővel elbaszhatja a többit is.

(#16819) qnadam válasza Jahno (#16818) üzenetére


qnadam
veterán

oda volt írva a termékhez, hogy 60 napos szállítási garancia, és ha nem, akkor refund. innentől bekaphatja.

másik meg... vettem sony f akksit. tök jó meg minden, kis ledekkel tudja mutatni a töltöttséget, minden fasza. kivéve, hogy két mm-rel hosszabb, és így már nem fér be a helyére :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16820) Gabibácsi válasza guga (#16810) üzenetére


Gabibácsi
tag

Levelek lehullottak már?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#16821) Jahno válasza qnadam (#16819) üzenetére


Jahno
őstag

Kérd vissza az árát és lehet nekem jó lesz másra :-) Néha nézegettem, de annyit nem tudom, hogy minek és itt ez a tonna Ladda/Eneloop. Csak mikor 30-40 darabot kell hirtelen tölteni, akkor elgondolkozik az ember :-D Aztán megint elhessegeti, ha évente kétszer használja hobbizni.

(#16822) Samott válasza qnadam (#16819) üzenetére


Samott
addikt

Legalabb biztos nem lotyog. :) Nekem meg masmilyen kabelt kuldtek, suru bocsanatkeresek kozt megegyeztunk hogy kuld egy olyat is amit rendeltem. Remelem most sikerul neki.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#16823) qnadam válasza Samott (#16822) üzenetére


qnadam
veterán

olyan nekem is volt, bár amikor blu-ray olvasó helyett egy dvd-olvasó + cd-író kombót sikerült küldeniük, akkor kellett néhány leválváltás, míg kifizették.

lötyögni nem fog, mert így nem tudom használni :D

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16824) Phülöp válasza qnadam (#16819) üzenetére


Phülöp
addikt

egy fogásból leszedem a felesleget
bármikor

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#16825) qnadam válasza Phülöp (#16824) üzenetére


qnadam
veterán

félek, hogy a lítium-ion cellák nem annyira szeretnek lukasan működni :(

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16826) qnadam válasza Jahno (#16821) üzenetére


qnadam
veterán

áh, bele se kezdek, igazából semmi szabvány nem rögzíti, hogy egy f970-es akku mekkora is pontosan, a konkrét kamera meg nem szerepelt a listában, csak egy sor özönvíz előtti. olcsó volt, vagy elhasználom itthon, vagy eladom, bármi másra simán jó, ahol nem jön mögé még egy cf rögzítő is.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16827) guga válasza Gabibácsi (#16820) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ahogy olvastam van ennél nagyobb problémád is. Nem irigyellek, s nem is vádollak semmivel. a téma az, hogy az életednek nem én vagyok a problémája, de a megoldása sem. Valahogy vésd agyba, s utána felejts el. Soha nem az történt, hogy én basztattalak téged. Na vajon miért? Nálad van a probléma fütyi! Ha véletlenül visszaütök, csodálkozásnak van helye?

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#16828) qnadam


qnadam
veterán

már megint kezdődik :(

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16829) guga válasza qnadam (#16828) üzenetére


guga
Közösségépítő

Végződik :D még csak olvasni sem.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#16830) Jahno válasza guga (#16827) üzenetére


Jahno
őstag

Lazíccsámá. Indexre beírtam a 20 forintos dumád, erre kitiltották a fél csoportot :-D

(#16831) guga válasza Jahno (#16830) üzenetére


guga
Közösségépítő

Nem készültem feltörni. Sőt, senkinek se adok autogramot, mert emberből vagyok, nem híresség.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#16832) Gabibácsi válasza guga (#16827) üzenetére


Gabibácsi
tag

Miről van szó? Nyugodtan kémkedhetsz, de én csak kérdeztem hogy lehullottak e már a levelek😜

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#16833) Gabibácsi válasza Jahno (#16830) üzenetére


Gabibácsi
tag

Jó, de te hülye vagy :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#16834) Gabibácsi válasza guga (#16829) üzenetére


Gabibácsi
tag

Akkor viszlát :C

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#16835) Gabibácsi válasza guga (#16831) üzenetére


Gabibácsi
tag

Én bármelyik csajnak a mellére adok autogramot, én kedvesebb vagyok

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#16836) Gabibácsi válasza qnadam (#16825) üzenetére


Gabibácsi
tag

A műanyagtokból nem tudsz annyit leszedni?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#16837) qnadam válasza Gabibácsi (#16836) üzenetére


qnadam
veterán

gondoltam rá, de ott van a kijelzés, hogy mennyi szufla van benne.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16838) guga válasza Gabibácsi (#16835) üzenetére


guga
Közösségépítő

Gondolom nem zavar, hogy engem sem zavar, hogy ostoba vagy. Szerinted van rá okom, hogy miattad nem olvasok s nem szólok hozzá, vagy te vagy itt a mérföldkő? A tudatlanságod kiábrándítódó, s egyben megnyerő. Rád lehet számítani, ha megvezetik a népet, első sorban fogsz csápolni.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#16839) Jahno válasza Gabibácsi (#16833) üzenetére


Jahno
őstag

Jajj, úgyis dumálnunk kell. Meghülyítettél a Nintendóval is, itt nyomtam az előszobában pár kört. Jó cucc, de nem kell :-D Viszont azokat a 4 dolláros kalóz kiadású multi kártyákat lehet kipróbáljuk.

(#16840) Jahno válasza qnadam (#16837) üzenetére


Jahno
őstag

Ha nem világít, akkor már nincs... Nekem is a lámpa hátára kellene, de fut még az az opció, hogy gyárilag állítólag 8 voltos, egyébként sok helyen 12es tápot hirdetnek hozzá... Olyan akkum viszont van, csak nem szeretném elpukkasztani :-D Már azon voltam, hogy találtam pár ilyen döglött Sony akkut, annak a házába rakok elektronikát ami 7-8 környékére szabályoz, majd megtákolom kívülről 12 voltos akkuval és kész is. Ez lassan egy éve volt. Még ráérek, de szerintem ha kezembe akad a döglött akku, akkor inkább kihajítom szelektívbe és kész :-D

(#16841) qnadam válasza Jahno (#16840) üzenetére


qnadam
veterán

majdnem döglött f970 van kettő is.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#16842) npera válasza qnadam (#16819) üzenetére


npera
újonc

Arra gondolok spontán, hogy maga az akksi ugyanaz a méret, de a kis SOC-kijelző és az elektronikája 2 mm vastag. Tehát a reklamáció nem indokolt...... ;]

(#16843) FőDudu válasza ncc1701 (#16798) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk ketszer is meggondolod, hogy a furdoben az ejszakai seta eseten felkapcsolod-e a 32 wattos 4000 lumenes LED mennyezeti lampat.... BRUTALIS.

A 2 db 5 wattos OSRAM GU10 borotvalkozo lampa sehol sincs hozza.
Az egy lagy kis gyertyalangnak tunik - pedig ugyanugy 4000K.

FőDudu

(#16844) FőDudu válasza Vodike (#16803) üzenetére


FőDudu
addikt

Asszony nezegetett uj hazakat. El is ment megnezni parat.
Aztan rajott, hogy most:

- van elottunk parkolohely akar 4 autonak is
- van elottunk utcai lampa - jart 1-2 helyen ahol se parkolo se lampa
- elottunk van a buszmegallo, amivel a gyerek iskolaba jarhat - kesobb fontos lehet
- normalis a szomszed, sosem volt veluk gond az elmult 10 evben
- nem erre fuj a szel, nem hozza rank senki grillezeset/egeteset/fingszagat/dohanyfustjet
- jol megepitett a haz, 10 ev alatt csak a vizkovel es a lefolyo dugulassal kellett foglalkozni
- jo a hoszigeteles, nyaron nem melleg, telen nem hideg
- nyaron ejjel nem kell klima. Eddig talan parszor volt olyan meleg, hogy klima kelljen, egyebkent este tiz utan szepen 22 fok korul van.

Nos ezek miatt nehez lesz masikat talalni/epittetni.

FőDudu

(#16845) FőDudu válasza Jahno (#16811) üzenetére


FőDudu
addikt

Kavearus? Kihagytam valamit?

FőDudu

(#16846) eattila válasza npera (#16789) üzenetére


eattila
csendes tag

Nalam az ejjszakai feny a kozvilagitas. Pont eleg. Ha nem, akkor telo kijelzovel vilagitok.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#16847) FőDudu válasza Samott (#16822) üzenetére


FőDudu
addikt

En anno vettem Sony notebookhoz egy extended akkut kinaitol, ez volt vagy 8 eve.
Apam azota is azt hasznalja. Es birja.

Sosem hasznalja toltorol, ejjelre radugja, nappal hasznalja.

T400s-hez meg ugyanonnan rendeltem akkut, erre eredeti Lenovo volt. Vagy kurvajol masoltak.
Mert a Lenovo eredetiseg stickeret en szakitottam fel es a gep is eredetinek ismeri fel.
FRU-t meg egyebet siman mutat rola.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#16848) FőDudu válasza qnadam (#16825) üzenetére


FőDudu
addikt

Mosd ki.
Nejem is kapott karacsonyra gy uj kasmir pulcsit, most mar jo a fiamra.
Veletlenul kimosta 40 fokban....

FőDudu

(#16849) FőDudu válasza eattila (#16846) üzenetére


FőDudu
addikt

Abbol indultunk ki, hogy nem hasznalunk kutyut....
Amugy nalunk is vilagit az utcai lampa, de azert a WC deszkat meg a lukat csak el kell talalni valahogy.
Arra keves a feny...

FőDudu

(#16850) ncc1701 válasza FőDudu (#16843) üzenetére


ncc1701
veterán

Ott speciel nálunk is hasonló van, valami öklömnyi led. Nem is néztem oda, mikor lehúzták az árát. De végül is megérte, mert nagyon szép, meleg fénye van, kb mint a napé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.