Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#103326) npera válasza qnadam (#103315) üzenetére


npera
újonc

180 mm-ig bármit IS tudok majd nyomtatni, ha kész lesz a nyomtató.

Ma Hällereden voltam, egy PS2-vel. Egész jól kanyarodik kanyargós "70-es" utakon, a futómű még a nem Performance Pack-es példányon is kellemes. A gázpedál kalibráció teljesen pihentető, a Tesla fejtámlát lekoccolós tranzienseit mellőzi. Viszont ha lakóautót kell előzni, akkor mélyre nyomva a pedált kellemesen megindul.

Visszaérve a Totoyával hazafelé indulva azt hittem, hogy 2 henger le van kapcsolva :B :C

Megnéztük délután az ASTA Zero tesztpályát, ami AD megoldások tesztelésére van kihegyezve. Van egy 700 méter hosszú "sátor", belül 40 méter széles a keskeny részeken és 60 méter a felénél. 2000 lument adó fényszórók vannak a plafonon mátrix mintában elrendezve, hogy a mérésekre használt részen egyenletes legyen a fény. Kábé 30-40-el végiggurultunk rajta egy 8 autós konvojban (4 db XC40 BEV és 4 db PS2), az élmény teljesen sci-fi volt. Nagyon szívesen kipróbáltam volna egy maximális gyorsulásos és maximális fékezéses menetet, de nem volt szabad. Az kábé olyan lett volna az optikai hatás miatt, mint egy hipertérugrás vagy a Tesla Plaid animációja.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.