Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102851) eattila válasza blueboi69 (#102840) üzenetére


eattila
csendes tag

Filler szöveg. :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#102852) eattila válasza Samott (#102839) üzenetére


eattila
csendes tag

:DDD :DDD

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#102853) Jahno válasza WiZARD (#102838) üzenetére


Jahno
őstag

Lehet vizuál megtervezte, mások meg nem sejtették, hogy ez nem a kész anyag.

(#102854) qnadam válasza Jahno (#102853) üzenetére


qnadam
veterán

biztos nem volt pénz kompetenciára

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#102855) zetor2000 válasza npera (#102844) üzenetére


zetor2000
senior tag

Azt nem is tudtam, hog új cangát is fejlesztettetek :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#102856) Jahno válasza qnadam (#102854) üzenetére


Jahno
őstag

Láttunk mi már mindent is. Küldjed már, infó kell, adjad már. Nem érkezett meg határidőre? Jónapot. Legalább más meg tudja vonni a vállát és ez van. Nekem ilyenkor jön a szopás :-D

(#102857) npera válasza Samott (#102839) üzenetére


npera
újonc

(#102858) eattila


eattila
csendes tag

Jelentem a szerveren az ftpt megcsináltam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#102859) Samott válasza eattila (#102858) üzenetére


Samott
addikt

Es mi volt a baj? (ugy ertem a megoldas)

Mas: konyhamuveszet: egyreszt / masreszt :DDD

[ Szerkesztve ]

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#102860) eattila válasza Samott (#102859) üzenetére


eattila
csendes tag

A baj az volt, hogy mikor installtam az elején, megadtam home dir-nek olyan mappát, amit nem kellett volna. Aztán hiába uninstalltam a szervert, mivel volt kapcsolat, maradt memóriában, és a konfig sem állt át. Szóval user home-dirjét, lemódosítottam, és minden saját usert letöröltem csoporttal együtt. Meg leszedtem a proftpd-t is. Restart, usereket újra kreaáltam, proftpd-t újra felraktam, és puff, műxik.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#102861) Samott válasza npera (#102857) üzenetére


Samott
addikt

:D

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#102862) eattila válasza Samott (#102861) üzenetére


eattila
csendes tag

Tejóisten! :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#102863) npera


npera
újonc

Dícsértessék! :C

(#102864) npera


npera
újonc

Boldogok a lelki szegények....

(#102865) Phülöp válasza Samott (#102859) üzenetére


Phülöp
addikt

:DDD

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#102866) Phülöp válasza Samott (#102801) üzenetére


Phülöp
addikt

Minden erdekel.
Koszonom.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#102867) hobizoli


hobizoli
nagyúr




több drón kell ;P

(#102868) npera válasza hobizoli (#102867) üzenetére


npera
újonc

Kíváncsi vagyok ki csinálja meg hozzá a rendes kormánykerekes modot. Mert valaki meg fogja lépni a modderek között.

(#102869) Jahno


Jahno
őstag

Óóóhigyaz eukaliptuszos k. anyját, meg a 2es villamos sem jár végig, fél városnak záróra.

(#102870) hokuszpk válasza eattila (#102824) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

umask -- legalabbis a vsftpdnel -- az egy "and" "xor" muvelet, szoval 777 and xor 755 szepen marad a 022 .

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#102871) Jahno válasza hokuszpk (#102870) üzenetére


Jahno
őstag

Hát Te mit itt :-O Csak összefújja a szemetet a szél :-O

(#102872) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

Már majdnem poén:

(#102873) Jahno válasza A. Crowley (#102872) üzenetére


Jahno
őstag

Posta is most írt egy figyelmeztetést, hogy jajj vigyázzunk az adathalászokkal, de bammeg, amíg a saját hivatalos levelezésük olyan feladóval megy, amit élből átlapoznék, addig mit mondjunk rá az átlag Sanyikának?

(#102874) hokuszpk válasza Jahno (#102871) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

mint az athuzott "and" -bol latszik, beneztem.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#102875) Phülöp válasza hokuszpk (#102874) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha így folytatod, én szívesen látlak hosszabban is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#102876) npera


npera
újonc

919 Street

(#102877) eattila válasza hokuszpk (#102870) üzenetére


eattila
csendes tag

Már megvan, nem ez volt a gond. :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#102878) npera


npera
újonc

Megjött egy pár Shimano 105 fékpofa és egy pár Rose saját márkás. A Rose olcsóbb és nagyságrendekkel szebb kidolgozottságú (és fém a pofa tartója). Kíváncsi leszek a fék hatékonyságára hőterhelés alatt.

(#102879) Grillo


Grillo
senior tag

Nekem meg a Tanya füles. Majd még tesztelni kell, de anyagminőség, csomagolás és mellékelt dolgok szempontjából már most nagyon tetszetős.

(#102880) zetor2000 válasza npera (#102876) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem a kedvencem a 917es. De nem annyira az utcai, mint a pályagép.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#102881) -NoVa- válasza Grillo (#102879) üzenetére


-NoVa-
őstag

Úri cucc, elég szoros versenyben a legjobb 100$ alatti IEM pozícióra. Pár óra járatás után rakd be ezt a számot, csukd be a szemed, és kellemesen körbevesz, nem a füledből jönnek a hangok, mint az árkategória többségénél. Aztán ugyanezt mindenféle zenére jól tudja. Némi járatás után a Mele is javult ebben, ha nem is éri el a Tanya szintjét, az a nyitott hátlap miatt előnyben van ilyenekre.

(#102882) -NoVa- válasza zetor2000 (#102880) üzenetére


-NoVa-
őstag

Á, egy 944-est elparkolnék a ház elé bármikor. Még akad is belőle eladó, ki is tudnám fizetni, csak a józan ész tart vissza :D

(#102883) Sipi- válasza -NoVa- (#102882) üzenetére


Sipi-
tag

Eladó Subarud nincs? :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#102884) -NoVa- válasza Sipi- (#102883) üzenetére


-NoVa-
őstag

Most 2 hétig pont nincs, azzal járok, mire sorra kerül a Volvo a szervizben, és kap némi gondoskodást, meg visz némi pénzeket. Majd utána, természetesen pont lesz egy :)

(#102885) Jahno


Jahno
őstag

Nem tudom mikor jelent meg ez az új roller, de ad 20 percet, hamar ki fogom próbálni. Szimpatikusan erős és használható, ahogy látom gyors megoldással akkut tudnak benne cserélni, két fékkar és index is van. Ezek szerint nem kell a teljes gépet vinni feltölteni. Ha jól látom.

(#102886) npera


npera
újonc

Most jött egy kölcsöngyerek itt aludni (egyik focista kiscsaj a lányom csapatából), de mielőtt még beindult volna az este kijutottam repülni.

Most a régi RunCam Nano 2 van a gépen, ami a TinyHawk II-n volt eredetileg, de leműtöttem róla.

A Caddx Ant Lite kamerához képest ég és föld a különbség, de nem a jobb képminőség irányába. A színek gyengébbek és a felbontás is nagyon gyengus, de azt kell mondjam a képminőség konzisztensen pocsék. Ami nem feltétlenül hiba, mert a Caddx Ant Lite eléggé tud "vibrálni", ami viszont zavaró tud lenni adott esetben.

Megpróbáltam naplementét elkapni, ami pont nem sikerült ahogy akartam, mert akkor adták le a kiscsajt és pont lement egy felhősáv mögé a Nap akkor. De még a horizont felett volt, így tudtam próbálgatni feszegetni a vevő modul határait, hogy hátha szétesik a kép a bebukott erdősávval és naplementés ragyogó égbolttal a háttérben. És nem akart szétesni a kép.

Ezek szerint az egyébként silány képű RunCam Nano 2 mégiscsak jól cisnál valamit, mert nem volt az a laterális diszintegráció (most találtam ki), ami a Caddx kamerával konzisztensen előjön hasonló fényviszonyok esetén.

Akkor már vissza sem rakom a Caddx Ant Lite-ot, ameddig fel nem tudom tenni a Foxeer Toothless 2 Nanót.

Nyomtam pár gyorsabb kört is, kis szlalom, meg kocsik követése szépen a füves rész felett maradva. Egy sportmotort is követtem, ami éppen ment haza, simán tudja a TP3 az a tempót még (50-es úton lopakodott 70 körül a motoros). A parkolóban mozgó emberek nem igazán bagóznak rá, a hangja csak teljes gázon olyan visító, hogy az utca egyszerű népe felfigyeljen rá.

(#102887) npera válasza zetor2000 (#102880) üzenetére


npera
újonc

Simán csak közlekedni utcán a standard 911 és a Cayman S nagyon ott van. Ha elmész a GTS és GT3 (vagy 4) irányba, akkor az kirázza a lelket is belőled "sima" úton. A vicc az, hogy a kurrens 911 GT3 első futóműve és segédváza gyakorlatilag a 911 RSR-ből jön, ami nagyon durván pályaautó alap. Ezek után bizsergető belegondolni, hogy milyen lesz majd a GT3RS a "mezei" GT3-hoz képest. Úúúúúúúú....

:B

(#102888) npera válasza Jahno (#102885) üzenetére


npera
újonc

Ez igen jó ötlet, mert akkor kábé szögletes akksikkal megpakolt furgon jóval több rollert tud mozgóképessé lenni. Vagy cargobike ;) :C

(#102889) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Tőlünk nem messze meg lesz mekdönci :C szóval ha balaton felé az m7 dugóban megéheztek, akkor tudtok zabálni, én meg csak odasétálok.
Tegnap megtudtam, hogy már van a városban foxpost automata is.
Fejlődünk vazze :DD

(#102890) eattila


eattila
csendes tag

Nem nyughattam, amíg le nem mostam a láncot a teraszon :D Bár 2 bringalámpa világított csak. De jól megöblítettem WD40-el. Hagytam picit állni, aztán rongyokkal töröltem át, meg egy ecsettel. Aztán újra olajoztam. Igaz nem voltam annyira profi, mint n/a, nem szedtem le, de már hangos volt. Most elvileg jó. Eddig még csak némi fogkefézés volt. De ahogy látom évente nem árt így elmosni. Majd még holnap kap némi olajat a tókör előtt. :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#102891) Phülöp válasza eattila (#102890) üzenetére


Phülöp
addikt

WD40 helyett brigeciol, és lehetőleg gyakrabban
De amúgy jah :)

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#102892) eattila válasza Phülöp (#102891) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez volt itthon perpill. De majd veszek olyat. Meg egy rendes, keményebb kefét is.
Csak ha bevillan, hogy meg akarom csinálni, akkor meg kell csinálni. Vagy nyugtalan maradok :D

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#102893) Samott


Samott
addikt

Komoly problemara komoly valasz :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#102894) Phülöp válasza Samott (#102893) üzenetére


Phülöp
addikt

Hősöm :R

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#102895) zetor2000 válasza Samott (#102893) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az Üvegtigris óta tudjuk (legalábbis abban dokumentálva volt), hogy a lekvárost nem kell feltekerni. :D Abból ki kell nyalakodni a lekvárt.

A többire mondjuk jó lehet. Csak egy adagoló kell, meg valami, ami megsüti a palacsintákat.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#102896) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Mindjárt grillezésés lesz. Tarja.
csináltam mustárosat, van egy borsos-fokhagymás csípősebb, meg egy újfajta, kakukkfű+szójaszósz+fahéj. Kiváncsi leszek rá.

(#102897) eattila


eattila
csendes tag

Jol kezdodik a nap. A bringas boltam nem kaptam kulsot (megint) es lanctisztito kefet.
Szerszamboltban meg kezi vesot nem kaptam. Es muanyag sorteju kefet. OMG.
Mindjart megyek oltonyt nezni. Hatha az se lesz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#102898) eattila


eattila
csendes tag

Gazt akartam, de nem találtam. Aztán ezt akartam bimbósan, mert csavaros és izé, de a lányom kezében leesett a szárról. Szóval maradt ez. Helios, meg f/tizensok, stb.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#102899) Jahno válasza eattila (#102898) üzenetére


Jahno
őstag

Beadtam pár filmet hívásra, szerdára lesz kész. Elmúlt hetek keményen mentek, egyelőre esküvős képeket nem merem elkiabálni, de első adag teljesen jó lett. Baján csak lógtunk és aludtunk, meg persze fagyi és sör, aztán végigjártam a wellnesszt ha már benne volt az árfekvésben. Nem sok kép született, haverral megdumáltuk, hogy indokolatlanul lomósra gyártunk mindent, amit csak találunk:

Fujija sokkal jobban bírja a dinamikakülönbséget, szemben fényt, sötétet meg egyebet, mint a Pana.

És lehet mutattam, de csak fél pillanattal maradtam le, mikor őnagysága felzabálta a modellem és elégedetten pislogott utána a kamerába:

Fotóztunk még pécsi felhőket meg mindent amit a parton találtunk, most válogatok, szelektálok.

(#102900) eattila válasza Jahno (#102899) üzenetére


eattila
csendes tag

Nekem kb 30 percem volt a projektre. Alnykereses nelkul. Feldobtam a studiot gyorsan (kinyitottam a fekete kartont) aztany gyi. Most a panyom rajzol ps-ben…

Kameleon cukker. Kar, hogy lemaradtal!

[ Szerkesztve ]

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.