Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102974) Jahno válasza Samott (#102967) üzenetére


Jahno
őstag

Csak ha nem tudjuk mi a színvonal, akkor nem értjük mi a színvonal. Próbálta mondani M. Coelho :U

Tegnap belefutottam valami előválasztási vitába a TVben, első két nyomorék próbált valami nagyon okosat ígérni, mondom lapozzunk erre is. Ma reggel már haverjaim azokat is éltették a napi hírek alatt. Aztán jó ég tudja, eddig mondogattam, hogy nincs miből válogatni de ha egy átlag nincstelen drogosra rámutatnának, hogy nahh, erre le lehetne váltani az komplett miniszerelnöki pereputtyot mindenestől, akkor felőlem próbáljuk ki és rábólintok.

Ha nem is minden intézkedéssel, de a követőkkel és stílusukkal mindenképp problémám van. Haver írt pesti állapotokról egy szösszenetet, de nem találom pedig az mintának jó lett volna, hogy mire gondolt a költő, miképpen.

És ma is egész gyorsan beértem melóba, bár akadt némi buszsávos könnyítés, ez megint nem teljesen mérvadó.

Én meg ilyen kereszteződést is kifogtam, ami nulla forgalom lehet sosem létezett:

Sebajja, hétvégére bevállaltam egy kutyás rendezvény fotózását, meglátjuk mire jutok vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.