Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99051) Heisenberg69 válasza Bozek (#99047) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

A lényeg hogy telefonon lássam a Pc-n lévő mappát és annak tartalmát. Maga a mappa meg legyen szinkronizálva a PC-n is meg a telefonon is.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#99052) zeon.hu válasza adrian94 (#99049) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem használom az instagram-ot, így nem tudom megnézni.
De ha a teljes beszélgetés nincs betöltve, akkor annak szerintem nem is tud a tetejére ugrani.
Whatsapp és viber hosszabb beszélgetéseknél sincs nálam gond.

#?*@&!

(#99053) #79335424


#79335424
törölt tag

Találtam egy úgy-ahogy működő megoldást a Whatsapp, és VOIP klienses problémámra. Sensor Disabler Xposed modul. A pro verzió elvileg Tasker plugin, de a Robotnak valamiért nem akar engedelmeskedni. Van benne szenzor kikapcsolás, de nálam az sem működik. Van app fehér és feketelistázás, de az sem akar működni. Egyedül az működik, hogy a szenzor távolságérzékelést felhúzom maximumra, amivel tulképp kikapcsolom a szenzort. De, ezt csak mindenre érvényesítve tudom beállítani, mivel a blacklist -ben csak a teljes szenzor kikapcsolást lehet beállítani. Szóval, ha tudnék angolul, akkor lenne mit kommunikálnom a fejlesztővel.

(#99054) #33253120


#33253120
törölt tag

Üdv. Ide lettem irányítva.
Ez lenne a gondom.
Tudtok rá orvosságot?

(#99055) lalakov


lalakov
senior tag

Tudnátok olyan programot ajánlani, ami nem engedi kikapcsolni a képernyőt? Endomondohoz kellene, sajnos nincs benne ez az alapvető beállítási lehetőség(és nem is tervezik :( ). Írtam nekik, ők a Wakey-t ajánlották, de az megszívatott ma, nemhogy kikapcsolódott, de még a programot is bezárta. :W

Köszönöm.

(#99056) Fall-N válasza #33253120 (#99054) üzenetére


Fall-N
veterán

Vagy csinálsz egy gyári visszaállítást és utána CSAK hiteles forrásból telepítesz (Play, Apkmirror.com) vagy felraksz egy vírusirtót. Pl. Avast, Kaspersky stb.

Ha megvan így a tettes utána le is törölheted a víruskergetőt.

(#99057) Bozek válasza Heisenberg69 (#99051) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha úgyis szinkronizálsz a két eszköz között, akkor minek külön még látni a PC-n lévő mappa tartalmát is? Hiszen akkor a telefonon is ugyanazok az adatok lesznek. A szinkronizáláshoz meg ott a FolderSync.

(#99058) nyisziati válasza lalakov (#99055) üzenetére


nyisziati
veterán

Settings-ben kéne legyen olyan pont a képernyőbeállításoknál, hogy : kikapcs: soha.
Én is ezt használom. Lollipop alapú MIUI.

(#99059) lalakov válasza nyisziati (#99058) üzenetére


lalakov
senior tag

Az lenne a legegyszerűbb, de nálam nincs olyan.

(#99060) tordaitibi válasza adrian94 (#99049) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Soha nem fog,
mint ahogy a fb.messenger sem ugrik fel mult havi-evi beszelgetes elejere,
ahhoz a szerverrol be kell toltenie elobb.
Ez nem az adott app hibaja, o felugrik az akkori betoltott lap tetejere, feljebb nem tud, csak ahogy toltogeti be az elozmenyeket.

(#99061) zeon.hu válasza #79335424 (#99053) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A Whatsapp-hoz nekem is jól jönne pedig.
MobileVoip és klónjaival nincs ilyen gondom szerencsére.

#?*@&!

(#99062) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

SZiasztok!

Másnak is rossz a legfrissebb aliexpress?
A FLIPNWIN gyakorlatilag játszhatatlan, kifagy az app, vagy évek alatt tölti be. A többi egyéb menüpont is akadozik néha néha.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#99063) seger


seger
addikt

Sziasztok!

Tudtok olyan progit amivel be lehet állítani hogy 1 csörgés után legyen átirányítva a telefon másik számra?
Szabin leszek és jó lenne tudni mennyi hívásom lesz hogy tudojam mennyi melo megy a kollégához.
Köszi

(#99064) Sungoo válasza LyonnaisFan1 (#99062) üzenetére


Sungoo
addikt

Ellenben a kollégám S5 minijén az egyik legnagyobb fogyasztó. :)

(#99065) #33253120 válasza Fall-N (#99056) üzenetére


#33253120
törölt tag

Negatív. Egy apk eltávolítása miatt nem akarok rendszervisszaállítást csinálni. Ez olyan mint egy pc-nél egy bármire azt mondani, hogy formázzon, telepítsen... :)
Eddig csak (mennyiségi sorrend) play, Galaxy apps, apkmirror volt a forrás. Soha, semmit máshonnan. És nekem modjuk az apkmirror a gyanús, mert ez az első második apk amit onnan töltöttem, de bakker mindenki azt mondja, hogy ott ilyen nincs.... Pedig kb azóta van.

(#99066) ollie válasza seger (#99063) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A mobilcégnek van hívásátirányítás szolgáltatása. Appal ilyet nem lehet megoldani.

***

(#99067) Kobe


Kobe
veterán

sziasztok

androidra, illetve asztalira is keresek valami fejlettebb böngészőt, ami támogatná a google fiókot, és pl tudja az asztali - telefon közötti szinkronizálást mint chrome, de mégsem az :)

mit ajánlanátok ?

(#99068) stewe780 válasza Debilon (#99050) üzenetére


stewe780
őstag

:R
Ezek szerint túl lassan megyek. :D

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#99069) darvinya válasza Kobe (#99067) üzenetére


darvinya
titán

Opera

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99070) #79335424 válasza zeon.hu (#99061) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem értem, hogy miért nem csinálnak vele valamit. A szöszim nagyon szereti a hangüzenet funkciót. Rábökök a lejátszásra, és ha véletlenül a szenzor fölé ér a kezem, akkor képernyő ki, rendszer lezár, C-Locker be, a lejátszásnak meg annyi. Whatsapp hanghívásnál dettó. Felraktam a legfrissebb bétát, de azzal is ugyanez a szitu. A FAQ ennyit ír a jelenségről. Köszi, ezzel aztán előrébb lettem! Igazi Facebookos hozzáállás!

(#99071) tonyrulez


tonyrulez
őstag

A jó édes .... a MoneyManagerEX-nek. :W
Beállítottam a Google Drive szinkronizálást telefonon, alapértelmezetten PC-n használom napi szinten, telefonon csak néha adok hozzá dolgokat. Egy hétig nem nyúltam hozzá telefonon, megnyitom, leszinkronizálja a telefonon lévő állapotot, amiben a legutolsó rekord 14-én volt. Gyorsan nézem PC-n, szintúgy. Szerencséje hogy GDrive-ban van verziókezelés, vissza tudtam hozni, MMX-ben indításkori backupot is beállítottam, telefonról pedig instant delete. Vigyázzatok vele.

4 8 15 16 23 42

(#99072) seger válasza ollie (#99066) üzenetére


seger
addikt

Megoldottam. Miui rom tud ilyet!

Ugyanakkor app-al is megoldható. Pl 5mp csörgés után irányít át! Pl ezzel: RedirectCall-call forwarding

De miuival sokkal jobb. Csak 1 ikont tesz ki hogy volt hivásom és egyből továbbítja a kivánt számra és még kivételekt is lehet beállítani!!!

(#99073) seger


seger
addikt

Lenne egy olyan kérdésem:
Kocsiba beépítettem egy 7"-os samsung tabot. Navigációra használom meg netrádio mert sokat vagyok úton és a kocsiba gyenge a rádio.
Olyat szeretnék megvalósítani amennyiben lehet, ha töltést kap a tab, akkor kapcsoljon be, valamint ha nem kap áramot, tehát nincs töltés, akkor kapcsoljon le.
Szerintetek megoldható?

(#99074) #79335424 válasza seger (#99073) üzenetére


#79335424
törölt tag

A kikapcsolás megoldható szoftveresen, a bekapcsolás nem.

(#99075) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az apkpure mennyire megbízható forrás? Pár appból kéne régebbi verzió - ami ugyebár a store-on nincs meg. Használja esetleg valaki és futott bele vírusba?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#99076) beg válasza t72killer (#99075) üzenetére


beg
veterán

apkmirror inkább szerintem

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99077) t72killer válasza beg (#99076) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igo szülinapp (előző verzió) nincs benne ;]:(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#99078) beg válasza t72killer (#99077) üzenetére


beg
veterán

Vékony jég, ne erőltesd.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99079) t72killer válasza beg (#99078) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#99080) #79335424 válasza beg (#99078) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez tetszett. Udvarias tématerelés indoklással, négy szóban. Zseniális! :C

(#99082) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Mióta települt a 6.0-ás frissítés a telefonomra (Vibe X3), azóta a YouTube nem hajlandó live stream-ekről értesíteni. Csak akkor csörög, ha az adott videó kikerül visszanézhető formában. Mit kellene máshogy állítani mint eddig?

Illetve a Chrome-ban tényleg nem lehet home gombot kitenni 6.0 után? Borzasztó amit a Google művel. :(

:R

(#99083) Heisenberg69 válasza Sofian (#99081) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Nagyon komoly program.. egy vicc. :W
Egy képet se csinál meg... mindegy milyen képet alakítanék át, csak pörög de nem csinál semmit... 5 percnél többet nem fogok várni...

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#99084) Mr.C válasza Heisenberg69 (#99083) üzenetére


Mr.C
őstag

Hát nálam működik, rendesen. És szvsz eddigi filtereket meghazuttoló algoritmusa van és igen egyedi képvilágot lehet vele létrehozni. Persze, ez nem mindenkinek nyerheti el a tetszését, de mindenféleképpen zseniális módosításai vannak.

sudo rm -rf /*

(#99085) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

OSMAnd-ot használ valaki? A here térképpel/navigációs képességekkel összehasonlítva milyen? (Leszámítva azt az "apróságot", hogy az OSMAnd KÉPES köztes pontokat kezelni)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#99086) zeon.hu válasza Heisenberg69 (#99083) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nekem ennyit mutat, no comment:

"Prisma is over capacity
There are too many people using
Prisma right now. Please wait a
moment and try again."

#?*@&!

(#99087) Sofian válasza zeon.hu (#99086) üzenetére


Sofian
őstag

Mivel most szabadul rá mindenki...

(#99088) zeon.hu válasza Sofian (#99087) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ios-re hamarabb kijött, számíthattak rá az ottani tapasztalok alapján.
Mellesleg egy ilyen program működhetne offline (is).

#?*@&!

(#99089) t72killer válasza t72killer (#99085) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az offline navis képességeken túl (eltévedés esetén újratervezés hatékonysága, stb) érdekelne még az akksihasználat a többiekhez képest. Olyasmi rémlik vhonnan, hogy az osm elég sokat nyúzza a procit a térképrendereléssel.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#99090) Sofian válasza zeon.hu (#99088) üzenetére


Sofian
őstag

1. Nem ismerjük mennyire számításigényesek az algoritmusok...
2. Hülyék lennének kiadni az algoritmusokat...

(#99091) zeon.hu válasza Sofian (#99090) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hiába véded őket, jelenleg nem működik.
Majd ha igen, akkor fogom értékelni pozitívan.
Mellesleg a netet így is eszi.

#?*@&!

(#99092) ollie válasza zeon.hu (#99086) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, és ebből következik, hogy online, a cég saját szerverén számolja a képeket, vagyis minden képet feltölt a felhőbe, magukhoz. A felhasználási feltételeikben benne is van, hogy ők szabadon használhatnak minden képet, amit a programjukkal csinálsz.

(#99091) zeon.hu: igen, a netet a fenti okok miatt eszi.

[ Szerkesztve ]

***

(#99093) #79335424 válasza ollie (#99092) üzenetére


#79335424
törölt tag

Király! Micsoda innováció! Ezzel az erővel használhatnék TeamViewer -rel Photoshopot is.

(#99094) atike válasza ollie (#99092) üzenetére


atike
nagyúr

Csak épp ez az "apróság" elkerüli a legtöbb ember figyelmét. Sajnos.

(#99095) brownus


brownus
veterán

üdv,

ha itt valaki játszik vonat szimulátor játékkal, akkor mondjatok ilyet :R

olyan is jó, ahol a pályát, jelzőket, minden szirt-szart neked kell építened

(#99096) atike válasza brownus (#99095) üzenetére


atike
nagyúr

Ezt nyúzza kollégám fia - imádja. Ezt az egyik ismerősnél láttam. Ez meg kisgyereknek tuti... :)

(#99097) brownus válasza atike (#99096) üzenetére


brownus
veterán

köszi! megnézem őket

(#99098) Mr.C válasza #79335424 (#99093) üzenetére


Mr.C
őstag

Ha a PS-ben lennének ilyen filterek, hidd el, azt használnám....

sudo rm -rf /*

(#99099) atike válasza Mr.C (#99098) üzenetére


atike
nagyúr

...láttad te már, hogy mennyi és milyen filtert be lehet rakni PS alá...? :F

(#99100) Sofian válasza #79335424 (#99093) üzenetére


Sofian
őstag

Jó hát persze.... Meg wget-tel is lehet netezni... :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.