Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98301) Bozek válasza Eclips21 (#98300) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt most magyarul is. Milyen kezeket?

[ Szerkesztve ]

(#98302) Criminal017 válasza Eclips21 (#98300) üzenetére


Criminal017
őstag

Az utolsó menüsávban van, az a beállítások. Ott van a "fényképek és média" menüpontban a hangulatjelek almenü, ott állíthatod.

(#98303) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Keresek olyan video felvevő alkalmazást, ami tud memória kártyára menteni 4K-ban, van benne manuális fókusz állítási lehetőség. (ingyenes-fizetős mindegy.)

Na most többet is kipróbáltam már. Cinema FV-5 és ProShot szerint nem írható az SD :U továbbá 1080 felett nem hajlandóak rögzíteni hiába állítom be a 4K-t. Az Open Camera habár nem tud SD-re menteni, tettem egy próbát és szintén 1080p a max.

A telefon egy LG G5, ami röhögve vesz fel SD-re 4K-ban a gyári appal, de kissé hiányos és ezért keresek másikat. Van ötletetek?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#98304) kismokesz


kismokesz
tag

hello van egy LG G4c-m gyári beállitást csináltam most hiába hivószám kijelzése van kiválasztva nem jelzi ki sehogy se

(#98305) #79335424 válasza brd (#98299) üzenetére


#79335424
törölt tag

Erre nehéz válaszolni. Ha jól tudom, akkor ez kill parancsot jelent. Erre szinte minden esetben tok-vonó bezáródik az alkalmazás. De, lehet olyan szolgáltatást kreálni, ami az app -tól függetlenül tovább futhat. Lásd Dolphin browser, Watch Server processz.

[ Szerkesztve ]

(#98306) Kékes525


Kékes525
félisten

Tudnátok ebben segíteni?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#98307) Bozek válasza Kékes525 (#98306) üzenetére


Bozek
nagyúr

Talán ez megoldja, de nem próbáltam.

(#98308) kismokesz


kismokesz
tag

valaki tudna segiteni?

(#98309) Kékes525 válasza Bozek (#98307) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi! Már dolgozik... :K Hosszú a 2.5 év... Ahogy látom először letölti a Runtasticról az adatokat naponként. 64. napnál tart, hát eltart egy ideig. Nem baj van idő egész éjjel.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#98310) darvinya válasza kismokesz (#98304) üzenetére


darvinya
titán

Visszaigazolta a szolgáltató a hívószám kijelzést, azaz te hívószámodat.
Mert fogadáskor túloldalon kell engedélyezni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98311) kismokesz


kismokesz
tag

akkor nem elég az enyém engedélyezni hanem a másikon is kell? de gyári beállitást csináltam előtte mutatta a számomat akit hivtam. de azóta nem. a kártya benne volt a telefonba.

(#98312) ///Krisz\\\


///Krisz\\\
senior tag

Sziasztok!

Gondolkozom rajta, hogy váltanék UPC mobil-előfizetésre, viszont nem tudom belőni, hogy nekem elég lenne-e az a korlátozott sebesség. Nem tud valaki olyan applikációt amivel maximalizálható a mobilnet sebessége, hogy kipróbálhassam, hogy mennyire lenne vészes?

Előre is köszönet! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#98313) #79335424 válasza ///Krisz\\\ (#98312) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nincs ilyen applikáció, mert az Android nem ad rá lehetőséget. Hotspot módban tudsz sávszélességet korlátozni. Vagyis, másik telón korlátozod a hotspot sávszélességét, majd Wifin csatlakozol rá a telóddal. Így tudod tesztelni. Vagy, "okosrouterrel".

(#98314) csadi0011


csadi0011
őstag

Voice Access-t próbáltátok már?
Nekem nagyon tetszik eddig. Mármint próbálgatni. Ha jönnek bele új funkciók akkor azokat kipróbálom majd, de igazából nincs szükségem rá. De tök jól el lehet vele lépegetni az appokban. Minden, amire kattintani lehet, azt számmal jelöli. Ha kimondod a számot, akkor arra kattint. Az mondjuk vicces, hogy magyarul kell kimondanom a számokat, másképp nem működik, de amúgy angol az egész hangvezérlés De ez a számos megoldás nem mindenhol jó, főleg a homescreen-en nem nálam. Görgetni scroll down/up paranccsal lehet.

(#98315) ignisz


ignisz
senior tag

Az utóbbi napokban a Zooper widgetben a hely meghatározás nem vált át. Teló újraindítására vált. Mi lehet a gond?

(#98316) edeleny


edeleny
őstag

Sziasztok!

Lehet, hogy nem jó helyen kérdezek!

Van egy Samsung S3 telóm. Az utóbbi időben furcsaságokat csinál! ( pl. egyik nap 4-5 óra alatt lemerül, úgy hogy csak a fiókban van, ha töltőre dugom akkor csak szinten tartja, pár nap múlva ugyan abban a "fiókban" kibírja a napot)

Szóval szeretnék gyári visszaállítást csinálni, hogy tiszta legyen. Viszont van pár program, ami jó lenne, ha utána is működne. Pl az Igo Szülinapp, amit már nem lehet letölteni.

Meg lehet ezt csinálni valahogy?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#98317) sopruk válasza edeleny (#98316) üzenetére


sopruk
aktív tag

A Szülinapp-ot én is feltelepítettem korábban. Jelenleg törölve van a telefonról, viszont a Playen ott van az "összes" alkalmazásaim között vissza tudnám rakni. Szerintem ez az e-mail címhez van rendelve...
Itt is ezt írja.
"Aki nem telepíti április 29-ig, annak később már nem lesz lehetősége, aki viszont beszerzi az appot, az új eszközein is tudja majd használni."

Azt nem tudom, hogy a többi programnál is így van e...

[ Szerkesztve ]

(#98318) edeleny válasza sopruk (#98317) üzenetére


edeleny
őstag

Köszönöm a gyors választ.

A telóról kell a Play-ra felmenni, és úgy találom meg az alkalmazásaimat?

Az itteni leírások szerint nem fogok "csodaprogikat telepíteni"

Viszont van egy másik problémám.

Van egy tabletem.

Időnként eltűnik róla a hely! (a fiam használja) 4 giga a Nand, tele tudja rakni, ha törlöm az adatokat, kb 1,5 használt van)

A programok szemetelik tele. Az alkalmazáskezelőben a gyakori alkalmazások adatait kell kézzel törölni (Facebook, Chrome, stb.)

Ezt csak így lehet, vagy van rá valami program?

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#98319) beg válasza edeleny (#98318) üzenetére


beg
veterán

SD Maid segít helyet felszabadítani, az nem "csodaprogram" csak teszi a dolgát :)
A pro verzió még több mindent takarít.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#98320) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Hogyan lehet azt megoldani, hogy egy adott számról ne tudjanak nekem SMS-t küldeni?
Az android menüjében csak azt találtam meg, hogy levélszemétként kezelje.
Tehát az lenne a cél, hogy meg sem kapjam.

(#98321) air válasza GEPESZ66 (#98320) üzenetére


air
nagyúr

"Hogyan lehet azt megoldani, hogy egy adott számról ne tudjanak nekem SMS-t küldeni?"

Azt sehogy.

"Tehát az lenne a cél, hogy meg sem kapjam."

Ez megint más. Van hozzá pár alkalmazás: SMS (hívás) blokkolók

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98322) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

2 SIM kártyás telefonom van. Keresek olyan appot, amivel egyszerűen ki/be tudom kapcsolni, hogy a 2-es SIM-re érkező hívások legyen átirányítva hangpostára. Még jobb lenne, hogy automatizálni lehessen, hogy pl. munkaidőn kívül a bejövő hívások legyen átirányítva hangpostára. A telefonom nincs rootolva.
Köszi előre is! :R

SZERK.: az is jó, ha nem átirányítja, hanem elutasítja a 2-es SIM-re érkező hívásokat, a hívó meg azt hallja, hogy ki vagyok kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#98323) batai15


batai15
félisten

üdv a mobilos, és böngészőből elérhetőségen kívül van valami jó facebook alkalmazás alternatíva?

(#98324) Mr.C válasza batai15 (#98323) üzenetére


Mr.C
őstag

Ha angolul tudsz.... :)

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#98325) havri1


havri1
félisten

Hali!

Facebook messengerben megjelent pár hete az üzenetek között a kedvencek, elérhető tagok (akikkel pl soha nem beszéltem), ezt hogy a francba lehet kilőni?
Nekem úgy kéne, mint régen, ha megnyitom, csak azok az üzenetek láztszódjanak, amik valósak, tehát akikkel beszéltem. Most az első 3 sor ilyen, aztán egy kedvencek, majd alatta 5-10 aktív elérhető tag, és utána folytatódik a saját üzenet.

Borzasztó!
:R

havri

(#98326) Mr.C válasza havri1 (#98325) üzenetére


Mr.C
őstag

Apkmirror-rol telepítsd a régebbi verziót, hátha. A Facebook erőszakkal tolja a userek képébe a frissítéseit és ezalól most az iPhone userek se mentesultek....

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#98327) havri1 válasza Mr.C (#98326) üzenetére


havri1
félisten

Félek, hogy akkor a verzió különbségek miatt lehetnek gondok (hang hívás pl), vagy ez nem lehet gond?

havri

(#98328) IG55


IG55
senior tag

Létezik olyan app, ami Wifi függően tud készülék üzemmódokat állítani? Tehát pl ha kapcsolódik egy előre megadott Wifire, akkor működjön ilyen üzemmódban, ha másikra, akkor egy másik üzemmódban. Ha nincs Wifire kapcsolódva, akkor pedig egy megint más üzemmódban. Üzemmód alatt a főbb funkciók változtathatóságát értem. (hangerő, mobil adatkapcsolat, háttérvilágítás, stb)

(#98329) Mr.C válasza havri1 (#98327) üzenetére


Mr.C
őstag

lehetséges, ki kell próbálni. bár sztem nem fog gondot okozni (főleg ha pl egy 4.0.4-es droidos tud hívni 6.0.1-es droidost is)

(#98328) IG55: én nem szoktam automatizálókat használni, de sztem ő tudja

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#98331) Bozek válasza $p@rr0w (#98330) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mert mindenféle sz*r fel van telepítve a telefonodra. Anélkül, hogy tudnánk, mik ezek, nehéz lesz válaszolni, hogy mit távolíts el.

(#98332) Mr.C válasza $p@rr0w (#98330) üzenetére


Mr.C
őstag

ilyen ratyi-gagyi ingyenes letöltő és/vagy telefont szupergyorsító, ultraenergiaforrást felszabadító, "repülőgépes üzemmódtól tényleg repülni fog a telefonod" alkalmazásokat töröld

sudo rm -rf /*

(#98333) pvt.peter


pvt.peter
őstag

AdGuardon kívül van még vmi használható 3rd party app reklámblokkolásra?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#98334) t181 válasza pvt.peter (#98333) üzenetére


t181
senior tag

AdAway-t használok már nagyon régóta, eddig bevált.

Nikon D3200 // Acer Aspire 5 A515-51G-51JP // OnePlus 3 // Nexus 4

(#98335) pvt.peter válasza t181 (#98334) üzenetére


pvt.peter
őstag

Ja igen, regebben en is azt hasznaltam.
Csak sajnos ahhoz root is kell, ez viszont eleg macerasan oldhato meg a jelenlegi keszulekemen.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#98336) Mr.C válasza pvt.peter (#98333) üzenetére


Mr.C
őstag

AdClear xda-n
Root nélküli de akkor más proxy/vpn nem fog működni

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#98337) pvt.peter válasza Mr.C (#98336) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszi, megnézem.
Kb. hasonló akkor az AdGuard -hoz.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#98338) tordaitibi válasza havri1 (#98327) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Lesz a fenet, en egy 2014-es fb,messengert hasznalok, es egy szinten 2 evnel oregebb skype verziot.

(#98339) havri1 válasza Mr.C (#98326) üzenetére


havri1
félisten

Basszus, tök egyszerű a megoldás : hosszan nyomvatart a rész felett (külön a favorites és külön az online), majd hide this section. És eltűnik :D

havri

(#98340) tordaitibi válasza $p@rr0w (#98330) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Keress egy chartboost foldert.
Ha van, mar jo nyomon jarsz, torold batran.
Ide ''gyujtogetik'' az appok a reklamokat, de azert gusztustalan hogy mar nem csak jatek alatt hanem barmikor felugrik a reklam.
Ha ilyen nincs, ajanlom egy tuzfal alkalmazas hasznalatat, az amazonaws.com'es tarsai'letiltasat.
Valamint reklamblokkolo alkalmazas.

(#98341) Mr.C válasza havri1 (#98339) üzenetére


Mr.C
őstag

na, ennek örülök akkor!

sudo rm -rf /*

(#98342) [KgP].Robot


[KgP].Robot
aktív tag

Sziasztok!

Volt hasonlo kerdes de nem teljesen fedi le azt, ami nekem kene.
Olyasmit keresek, ami elore megirt terkepen navigal. Csinaltam utvonalat a googlmapsen (desktopon), megosztottam az utvonal linkjet de nem navigal rajta a Google maps mobil app, csak megmutatja az utvonalat. Amikor pedig elerek egy koztes pontot, akkor olyan mintha celba ertem volna. Szoval olyan kene, ami sok koztes ponton keresztul visz a celig. Az is jo ha valamivel elotte rogzitem es vissza tudom tolteni ujra navigalas celjara.
Sorry ha volt mar ilyen kerdes.

Udv

(#98343) postasbeci


postasbeci
csendes tag

Ha megvásárolim a Sigyc navit, egyszerre hány darab eszközre telepíthetem fel?

(#98344) ///Krisz\\\ válasza #79335424 (#98313) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Köszönöm, akkor megpróbálom úgy. :)

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#98345) paolinho


paolinho
őstag

Miért van az, hogy az Opera alatt, ha a Gyorshívó-ba lementek egy oldalt, akkor már egy ideje csak egy szines ikont kapok a mentett oldal kezdőbetűjével gyorsindító linknek. Korábban a mentett oldal egy képszelete volt az adott oldal induló linkje. Ez nekem jobban tetszett.

(#98346) McAdam6 válasza postasbeci (#98343) üzenetére


McAdam6
tag

Egyre.
De migrálható.

[ Szerkesztve ]

(#98347) darvinya válasza paolinho (#98345) üzenetére


darvinya
titán

Most Mentet oldal vagy Gyorshívó ?
Utóbbin oldalon lévő bélyeg látszik, ha honlap tartalmazza.
Különben honlap Screenshot lesz.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#98348) #79335424 válasza fausto (#98322) üzenetére


#79335424
törölt tag

Milyen SOC?

IG55:
Sztem ezt bármelyik automatizáló tudja. Pl. E-Robot, Tasker. Mindkettőnek van itt topikja.

(#98349) fausto válasza #79335424 (#98348) üzenetére


fausto
addikt

Szia,

Kirin 620, egy Honor 4x-ről van szó

(#98350) kismokesz


kismokesz
tag

köszönöm a segitséget megoldodott. olyan alkalmazás kellene amivel router-t, router-eket tudok beállitani anélkül hogy ip-n keresztül belemásznék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.