Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99401) beg válasza Tesztelo.hu (#99399) üzenetére


beg
veterán

Weather underground alkalmazásban még egy megyei jogú városban is 4 automata közül tudsz választani. Tehát nem csak város szinten tájékozódhatsz, hanem városrészenként is.
Nem hivatalos állomások, de pontosabb képet adnak, némelyik még uv szintet is mér.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99402) Teodor52


Teodor52
senior tag

Köszönöm a segítséget!

(#99403) darvinya válasza #79335424 (#99392) üzenetére


darvinya
titán

Most nálam is ment, de eddig nem. :F

Más

Érdekes dolog történt.
Gmail app frissült, erre másodlagos Exchange fióknál írja, hogy ki van kapcsolva a szinkronizáció.
Pedig hozzá sem nyúltam ehhez.
Frissítés okozta volna????

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99404) Bozek válasza darvinya (#99383) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem is tökéletesen megy.

(#99405) csadi0011 válasza darvinya (#99403) üzenetére


csadi0011
őstag

Nekem is történt furcsaság, de nem komoly. Frissítés után a másodlagos fiók összes nem olvasott emal-jét behozta értesítésben, mint az új email-eket.

[ Szerkesztve ]

(#99406) DrBubo77 válasza aprokaroka87 (#99366) üzenetére


DrBubo77
addikt

Linket tudsz adni ehhez az Időjárás&Radar apphoz?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#99407) DrBubo77 válasza DrBubo77 (#99406) üzenetére


DrBubo77
addikt

Közben sikerült megtalálnom. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#99408) beg


beg
veterán

5 hasznos tipp a nemsokára beállítható family library-hoz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99409) csibabu


csibabu
tag

Sziasztok! Futáshoz melyik alkalnazás a legjobb? Mérje a távot, időt, átlagot, meg sebesség is jó lenne :)

iPhone 14 Pro

(#99410) darvinya válasza csadi0011 (#99405) üzenetére


darvinya
titán

Azért ez sajnos komoly, mert kikapcsolt szink. miatt nem kapom meg az üzenetet.
Ami egyáltalán nem semmiség. :(((

Csak azt nem értem milyen jogon tudta kikapcsolni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99411) Narxis válasza Tesztelo.hu (#99399) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez a magyarázkodás akkor lenne hiteles ha nem az időképnél hallanám először. Azonban nem csak a városokkal van nekik gondjuk, régiókra se tudnak előre jelezni. Nagyon pontatlanok lettek mostanra.

Thanos was right.

(#99412) csadi0011 válasza darvinya (#99410) üzenetére


csadi0011
őstag

Úgy értettem, hogy amit nekem csinált, az apróság, mivel nem negatív dolog, csak jeleztem, hogy furcsaság azért történt. :)

[ Szerkesztve ]

(#99413) aprokaroka87 válasza darvinya (#99410) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha bele kukkantasz a Gmail app engedélyeibe ott van benne a szinkronizálás be-ki kapcsolása dolog.

(#99414) darvinya válasza aprokaroka87 (#99413) üzenetére


darvinya
titán

Ezzel nem mondtál újat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99415) hodostamas válasza Narxis (#99411) üzenetére


hodostamas
addikt

Vagy talán az időjárás lett kiszámíthatatlan? Még a kifejlődött cellát se tudod megmondani merre megy és meddig fog éllni manapság..

(#99416) flash-


flash-
veterán

Szerintetek hogy chateljek facebook chattel higy a legkevesebb adatforgalmat hasznaljam?

Bongeszovel vagy a messengerrel?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#99417) Viktor0610 válasza flash- (#99416) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Opera Minin keresztül. :D
Valószínűleg az a legköltséghatékonyabb. :)

Samsung Galaxy A54

(#99418) aprokaroka87 válasza flash- (#99416) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Facebook Lite pl.

A képek minőségét vedd le minimálisra

(#99419) goom válasza csibabu (#99409) üzenetére


goom
senior tag

Pap és papné esete... Nekem évek óta remekül bevált az Endomondo. Sok ismerősöm is van ott, már csak amiatt is maradok mellette. De tetszett pl. a Runtastic is...

(#99420) ollie válasza flash- (#99416) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha nem tévedek, már nem tudsz böngészőben chatelni facebookon.

***

(#99421) Viktor0610 válasza ollie (#99420) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Opera Minin keresztül működik. :)

Samsung Galaxy A54

(#99422) pikszel válasza ollie (#99420) üzenetére


pikszel
őstag

Az üzenetek úgy működnek mint a chat, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#99423) Viktor0610 válasza pikszel (#99422) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ollie arra gondol, hogy a k. Facebook átirányít az üzenetek oldalról a Messengerre. :(((
Opera Mini alatt nem. ;]

Samsung Galaxy A54

(#99424) Rigormortiis válasza t-shirt (#99389) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem is akadt hasonló problémám. WP-ről jöttem, ott gond nélkül tudtam vásárolni telenor számlára. Droiddal nem megy. Amikor próbáltam, valami furi smseket küldött egy telenoros számra (meg is ijedtem, de kiderült, hogy a play áruház próbálkozik). A pannonnál nálam is csak széttárták karjaikat.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#99425) pikszel válasza Viktor0610 (#99423) üzenetére


pikszel
őstag

WP10/Edge alatt sem. ;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#99426) evo87


evo87
őstag

Sziasztok!

Az alábbi jelenség: a viber és a messenger üzenetek érkezésekor az illető képét teszi ki az értesítési sávra. Nem tudom, hogy ez 6.0 funkció vagy a Huawei találmánya, de nem lehet valahogy kikapcsolni, hogy ehelyett a hagyományos módon a messenger és a viber logóját tegye ki az értesítési sávra?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#99427) daginyomigec


daginyomigec
csendes tag

Sziasztok!

Létezik olyan hangrögzítő app, ami akkor is elmenti a rögzített hangot, amikor nem a 'felvétel megállít' gombot nyomom, hanem csak kikapcsolom éjszakára a telót?

Köszi :R

(#99428) Viktor0610 válasza daginyomigec (#99427) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A másik topikban IS kaptál választ. :(((

Szerinted melyik app az, amelyik akkor is működik, mikor a telefont kikapcsolod? :F
A megoldást a repülő mód bekapcsolása jelentheti, így nem kapsz értesítéseket, de a programok futhatnak.

Samsung Galaxy A54

(#99429) atike válasza daginyomigec (#99427) üzenetére


atike
nagyúr

...én amúgy nem is értem ezt a kérdést. Mikor is kellene rögzíteni....? ...menteni...? :F

(#99430) SharpSA válasza daginyomigec (#99427) üzenetére


SharpSA
veterán

Ha kikapcsolod, akkor nem működik a készülék...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#99431) ollie válasza Viktor0610 (#99428) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem arra gondolhatott, hogy beszélget valakivel a telefonon, miközben rögzíti a beszélgetést. Majd kikapcsolja a telefont, de előtte nem állítja le a felvételt, vagyis nem ment az app. Nyilván így sem lehet megoldani, amit akar, de azért fogalmazhatna világosabban.

***

(#99432) daginyomigec válasza Viktor0610 (#99428) üzenetére


daginyomigec
csendes tag

Először is, nem azt kérdeztem, hogy melyik az a rögzítő, amelyik a telefon KIKAPCSOLT ÁLLAPOTÁBAN IS RÖGZÍT!!!!!! Ilyen idiótaságot nem szokok kérdezni :DD

Másodszor, az előző topikban azt a választ kaptam, hogy kopogtassak ebben a topikban.

Akkor leírom a kérdésem kicsit másként.
- Szóval van e olyan hangrögzítő app, ami elmenti az addig rögzített hangot, amikor is én nem a 'rögzítés leállítása' gombot nyomom meg, hanem a telefont KIKAPCSOLOM?

Köszönöm! :R

(#99433) #79335424 válasza daginyomigec (#99432) üzenetére


#79335424
törölt tag

Vagyis, egy realtime mentő hangrögzítő? Hmmm... Jó kérdés. E-Robotban van hangfelvétel indítás/leállítás művelet, és "rendszer leáll" esemény. Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#99434) ollie válasza daginyomigec (#99432) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs.

***

(#99435) Viktor0610 válasza daginyomigec (#99432) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, én vagyok a hülye, hogy a "a telefont KIKAPCSOLOM?" nekem azt jelenti, hogy a telefont kikapcsolod (a ki-bekapcsoló gomb megnyomása után a kikapcsolás lehetőséggel), és nem pedig csak a kijelzőt kapcsolod ki. :U

Nem a nagybetűket kell erőltetni, hanem értelmesen kell fogalmazni...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#99436) aprokaroka87 válasza daginyomigec (#99432) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Megnéztem
Nekem a Recforge 2 app elmenti,amíg tart a kikapcsolási folyamat.
Gondolom az ideiglenes könyvtárba menti le.

Play Store-ban fent van az app.

Nézd meg,hátha jó lenne arra amit akarsz.

(#99437) daginyomigec


daginyomigec
csendes tag

Akkor ismét leírom a kérdésem, ismét egy kicsit másként.
- Szóval van e olyan hangrögzítő app, ami elmenti az addig rögzített hangot, amikor is én nem a 'rögzítés leállítása' gombot nyomom meg, hanem a telefont KIKAPCSOLOM és úgy is/ akkor is elmenti az addig rögzített hangot?????????

Köszönöm! :R

(#99438) aprokaroka87 válasza daginyomigec (#99437) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tessen szíves olvaani amit írtam,és megpróbálni nem előadni úgy mint ha mi nem értenénk.Köszönjük!

(#99439) brd válasza Viktor0610 (#99435) üzenetére


brd
nagyúr

Nem csak neked, magyarul írva, ezt jelenti. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#99440) Tesztelo.hu válasza beg (#99401) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Másról beszélünk. Én időjárás előrejelzésről, te pedig aktuális időjárásról... Időjárás-előrejelzést szerintem sehol sem készítenek város szintre.

(#99441) t-shirt válasza Rigormortiis (#99424) üzenetére


t-shirt
veterán

Lett valami megoldás vagy továbbra is fennáll ez a helyzet?

(#99442) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Van olyan billentyűzet ami olyan mint a Sonyé csak más emocotionokkal? Hangulatfejekkel

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#99443) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, egy Navon teló képét hogy tudom legegyszerűbben kiküldeni egy Technika okosTV re?

-

(#99444) darvinya válasza 7Sony7 (#99443) üzenetére


darvinya
titán

Celluxozd oda a tv-re telot. :)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99445) xSide válasza ollie (#99420) üzenetére


xSide
őstag

Opera még tuti engedi...
Most próbáltam és CSAK ott tudom kilőni az értesítés ikonom hiába átirányit a reklámszűrős Chrome Messengerbe, a hagyományosnál mindig ott marad olvasatlanként!...

[ Szerkesztve ]

(#99446) pikszel válasza xSide (#99445) üzenetére


pikszel
őstag

Akkor ez gyakorlatilag úgy néz ki, hogy a böngésző linkje megnyitja a natív messenger alkalmazást?

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#99447) zzola


zzola
félisten

Üdv!

Adott egy Huawei P8 Lite és a Runastic PRO. Az app menet közben jelez, hogy "GPS signal lost". Én milyen alkalmazással tudnám ezt tesztelni, hogy tényleg eltűnik a GPS signal? Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#99448) #61600768 válasza ollie (#99420) üzenetére


#61600768
törölt tag

Nálam még mindig lehet Chrome alatt..

(#99449) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Van olyan weboldal vagy alkalmazás, amiben ha megadom milyen könyveket szeretek, ajánl azok alapján? :R

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#99450) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok!
Firefox régebbi verzióját szerettem volna visszatenni, mert a legújabb gyakran összeomlik, kilép.
SD Maid-ben szoktam az .apk-t kimenteni minden telepített programomról, ha pl egy frissítés miatt az új nem lenne jó.
Töröltem a Firefoxot. Elindítottam az .apk-t, kiírta, hogy telepítés, majd a végén sikertelen. :\ Mi lehet ennek az oka? Többször próbáltam.(biztonsági beállításokban engedélyeztem az ismeretlen forrást és hogy ne ellenőrizze..) Ezzel a módszerrel semmilyen programot sem tudnék majd telepíteni? Elég sok mentésem veszne kárba. Droid verzió: 4.4.2

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.