Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99951) tonnni1 válasza Bozek (#99948) üzenetére


tonnni1
tag

Ez csak akkor működik ha náluk van az előfizetésem.

(#99952) Bozek válasza tonnni1 (#99951) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Olyan alkalmazást keresek amin tudom nézni az angol focit"

Más kikötés nem volt. Ezen lehet. :)

(#99953) tonnni1 válasza Bozek (#99952) üzenetére


tonnni1
tag

Igazad van. Keresgélek tovább.

(#99954) air válasza helixP (#99946) üzenetére


air
nagyúr

Google Photos továbbra sem tol fel mindent automatikusan, csak amit kiválasztasz. Lásd alább:

Nálam ezekben a mappákban vannak képek. Így ezeket tudom kiválasztani.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99955) SharpSA


SharpSA
veterán

Mit kell beállítani ahhoz, hogy ne az Operában, hanem a youtube programban induljanak el a videók?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#99956) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#99942) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Illetve tudtok olyan appot, amivel az appok engedélyeit lehet kezelni? Például beállítom, hogy GPS-t egyik app se kapjon, azaz ne legyen engedélyezve. Szenvedés lenne mind a 200 appnál ezt beállítani :(

Illetve amire válaszoltam, az a kérdés még mindig él.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#99957) fdisk


fdisk
őstag

Megfogott pár reklámot.
És ezt kb 1 hónap alatt.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#99958) Deck válasza fdisk (#99957) üzenetére


Deck
titán

Adguard 3nap 25ezer.

PS5

(#99959) #79335424 válasza holozis_HUN (#99956) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az appok engedélyeit (meg még sok egyebet) az App Settings Xposed modullal szoktam kezelni, de ez is apponként szabályoz.

(#99960) zeon.hu válasza #79335424 (#99959) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mire jó a Huawei jogosultságkezelője!
Gyárilag akár egyesével, akár egyszerre szabályozhatóak az engedélyek.

#?*@&!

(#99961) holozis_HUN válasza #79335424 (#99959) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Találtam egy jót a sima beállításoknál :B

Pl: GPS engedélyek, rámegyek és felsorolja az appokat, és egy kapcsoló.

Böngésző kérdés még áll.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#99962) #79335424 válasza zeon.hu (#99960) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem is van gyári, de azt fölöslegesen írnám, mivel nem Play app, vagy Android feature, hanem Zopo kreálmány.

(#99963) zeon.hu válasza #79335424 (#99962) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Xposed modul miben jobb?

#?*@&!

(#99964) Feri1977


Feri1977
senior tag

swipe for facebook: Minden cache törlése böngészőkben és ebben is után a bushlike, civilhetes és több más oldat is külön böngészőbe akar megnyitni, sok oldalt persze megnyit, úgyhogy még koránt sem tökéletes a program. másrészt amikor üzenetet írsz, lassú, picit akad, lassan ír, pedig komoly telefonom van, ennyi egyenlőre.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#99965) Feri1977


Feri1977
senior tag

Azért tiszta gáz, hogy 3 appot kell használjak egy rohadt facebookozás miatt. A chrome vagy más böngésző nem tud csak 3 képet feltölteni egyszerre, azaz ha kirándulok, nincs kedvem 3-asával felrakni a képeket ahol épp vagyok, így felraktam a facebook lite-ot csak emiatt, mert abban lehet sokat egyszerre, ezt csak erre használom. Akkor van a chrome, ami tökéletes böngészni, de az üzeneteket ugye már nem tudja megnyitni, mert szétesik a kép vagy messengert kér.., azaz ezt csak facebookozásra használom.
Aztán van a swipe, amiben tudok írni végre üzeneteket, de az meg pár hírt megnyit, párat meg külső böngészővel akar megnyitni+az üzenetírás akad, lassú rajta, de legalább tud írni üzenetet.
Komolyan mondom nevetséges, miért nem tudnak egy normális böngészőt vagy appot csinálni, amiben minden van és tökéletes minden téren, komolyan íratok egyet programozó társammal.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#99966) goop válasza helixP (#99943) üzenetére


goop
őstag

Onedrive, a személyes része 5 Gb -ig ingyenes, alapban a kamera mappát szinkronizálja, de bármit adhatsz neki, a linkelés is egyszerű. Ja, tömörítés mentes, azért használom én is, jelszavazható, ha új mappát érzékel akkor pedig kérdez, hogy mi legyen.

[ Szerkesztve ]

(#99967) beg válasza Feri1977 (#99965) üzenetére


beg
veterán

Hajrá, írass egyet. Csak engedd el a gumicsontot, mert kicsit kezd egyhangúan monoton lenni. Nincs számodra megfelelő. Értettük elsőre is. Ajánlottak olyat, ami másnak jó, neked nem volt az. Ezt is megértettünk. Én csak azt nem értem miért kell ezen ennyit rugózni. :) Fogadd el vagy engedd el, de több sz@rafácseésakrómmegaswipe ne legyen ha szabad kérnem.

Köszönöm.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99968) holozis_HUN válasza Feri1977 (#99965) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Sima FB app + messenger, legegyszerűbb.

Nekem ezek vannak. Facebook app nincs is az aksilistában. Ugyan addig bírja a telóm. Greenify, aztán hibernálom. Ennyi. Ez a legegyszerűbb (szvsz).

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#99969) Feri1977 válasza beg (#99967) üzenetére


Feri1977
senior tag

Oké, de számomra 3 feltételnek kell, hogy megfeleljen egy böngésző, olyan legyen mint a chrome: azaz, gyorsan gördülékeny és dinamikus legyen, a görgetés se túl sok se lassú ne legyen, és ne akadjon, alul eszköztár ne legyen mert totál felesleges és csak a képernyőből foglal helyet, totál felesleges, mert úgy is az ember gombokkal írányit vagy a telefon saját virtuális gombjaival, a harmadik feltétel, hogy asztali nézetben vagy bárhogy de az üzeneteim lehessen olvasni, hiszen, utálom párommal és kollégáimmal együtt e messngert. De mivel elbaszták a chromeot, hogy már nem lehet üzeneteket nézni benne normálisan, így kell más app is. Letöltöttem feltelepítettem 15 böngészőt legalább, egyik sem volt ilyen jó mint a chrome, az egyetlen hibája a chromenak de ez a többi böngészőben is van, hogy csak 3 kép van feltöltés. Azaz kell az a rojadt facebook lite is, amivel sokat tudok ha megyek valahova, így 3 app kell, szánalmas..Írunk egy tökéletesen év végéig barátommal, ami mindent fog tudni, ő profi programozó. +Okés, többet nem íról róla ígérem.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#99970) Feri1977 válasza holozis_HUN (#99968) üzenetére


Feri1977
senior tag

Messenger zabálja az aksit, idegesítő értesítői dolgai vannak, amit ha mind kikapcsolsz, akkor is csinál valamit, jelez stb. meg lemarad a szöveg vége stb. +nekünk kényelmi szempontok miatt volt jó a chrome, mert egy helyen tudtunk böngészni és üzenetet írni is, számunkra teher hogy 2 külön appban kéne ezt.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#99971) beg válasza Feri1977 (#99970) üzenetére


beg
veterán

Az előbb kértem valamit...
Akkor még szépen.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99972) Feri1977 válasza beg (#99971) üzenetére


Feri1977
senior tag

Bocsánat mester, csak válaszoltam másik úrnak is, befejeztem értettem elnézést. :-(

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#99973) holozis_HUN válasza Feri1977 (#99970) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Privát akkor.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#99974) Sungoo válasza Feri1977 (#99969) üzenetére


Sungoo
addikt

Kezd kicsit unalmassá válni már ez a fb miatti sírás. Meg van adva a fejlesztők elérhetősége, csak le kell görgetni. Segítek, itt a rinyasupport:

(#99975) Deck válasza Feri1977 (#99965) üzenetére


Deck
titán

Swype nekem szuper.. Kipróbáltam mine böngészőben nyit meg. Nincs lag, lassulás, se semmi.

Messenger meg jó az üzenetekre. Nem meríti a telefont annyira. A Chrome vagy a reklámok sokkal jobbam merítenek. Semmi probléma nincs vele.

"Messenger zabálja az aksit, idegesítő értesítői dolgai vannak, amit ha mind kikapcsolsz, akkor is csinál valamit, jelez stb. meg lemarad a szöveg vége stb"

Ez vicc..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#99976) tomboy0013 válasza Feri1977 (#99969) üzenetére


tomboy0013
veterán

Mondjuk abban nemtudom mi bonyolult vagy megterhelő ha használod a Facebook app-ot meg közben meg van nyitva chat fej akivel éppen beszélgetsz, kevésbé körülményes mint Chrome-ba asztali nézettel bohóckodni. Ha épp chatelni akarsz ráböksz a fejre ha facebookozni akarsz akkor meg vagy a fej mellé koppintasz vagy nyomsz egy vissza gombot és leteszi kicsibe. Ott a komplett beszélgetés a szemed előtt ha akarod. Szerintem ez azért elég gyors és kényelmes is egyben.

(#99977) holozis_HUN válasza tomboy0013 (#99976) üzenetére


holozis_HUN
veterán

+1

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#99978) Viktor0610 válasza Deck (#99975) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerencsétek, hogy a topikgazda már kérte, hogy fejezzük be a témát (amit ti nem tettetek meg ;] ), mert így nem írom le, mit gondolok a Messengerről. :D

(Bocs beg, töröld nyugodtan, ha gondolod. :) )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#99979) Deck válasza Viktor0610 (#99978) üzenetére


Deck
titán

Régóta használom, minden nap és semmi problémám vele.

PS5

(#99980) #79335424


#79335424
törölt tag

Nincs Facebook, nincs sírás háhá
Hogyha túl sokat akar, akkor csak ints neki á-á! ;]

(#99981) Deck válasza #79335424 (#99980) üzenetére


Deck
titán

Olyan ez az egész, mint maga a szent írás
Hogy ha nincs facebook akkor napjaidat boldogan élheted ;]

PS5

(#99982) #79335424 válasza zeon.hu (#99963) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pl. bele tudsz nyúlni egy app megjelenésébe (pl. fekvő nézet kierőszakolása, DPI érték, betűméret), nyelvi beállításaiba, stb., stb.

(#99983) gyurkikrisz válasza Feri1977 (#99970) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

teher, hogy 2 külön appban kell. ezért használsz 3 appot. :C

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#99984) air


air
nagyúr

És akkor még nem láttátok, hogy a "kolléga" napokig szarozta a CSR2-t a topikjában, mert neki nem tetszik.
Sajnos csak így tudja kifejezni magát. Don't feed the troll! Ahogy a bölcsek mondják. Ignorálni kell és kész.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99985) nyisziati válasza Feri1977 (#99972) üzenetére


nyisziati
veterán

Próbáld ki a Photon Browsert. Nem túl gyors, de eddig az helyettesítette a legjobban nekem az asztali környezetet.
Kis időt igényel a betanulás, nem kell türelmetlennek lenni. Megéri.

(#99986) SharpSA válasza Feri1977 (#99969) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem tudom milyen böngészőket próbáltál ki, de nálam az Operában jól működik a facebook mobilos oldala és tudok benne üzenetet is írni. Én ott szoktam ránézni a facebookra.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#99987) DS39 válasza SharpSA (#99986) üzenetére


DS39
nagyúr

Jaja, az Opera simán jó az üzenetváltásra.

(#99988) kiskacz


kiskacz
senior tag

Nagyon régen, még a félig okos :D Nokiáimon (N95, stb.) volt üzenetrögzítő programom.
Felmondtam, pl., hogy "Kondiban vagyok, hagyj üzenetet, vagy ekkor hívj" és nem a szolgálatatónál, hanem a telefonra rögzített. Amikor átálltam androidra elkezdtem keresni, mert hiányzott de nem találtam.
Létezik ilyesmi?

Huawei Mate 8

(#99989) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

Huawei y5-öm van és keresek egy megbízható sms és szám blokkoló programot
Ez a Blacklist plus megbízhatatlan, mert a tiltott számról ugyanúgy átengedi az sms-est
A hívásnál egyet kicsörög a számom a hívott félnél, és utána utasítja el.
Nekem olyan program kellene ami egyből tiltja a számomat az illetőnél

A lényeg lényegében lényegtelen

(#99990) air válasza kiskacz (#99988) üzenetére


air
nagyúr

Nem, mert Androidon a hívásba nem lehet hangfájlt bejátszani.
Vagyis a te kimenő üzenetedet nem tudja lejátszani.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99991) Sungoo válasza zsof Nokia (#99989) üzenetére


Sungoo
addikt

A gyári nem jó?

(#99992) ignisz


ignisz
senior tag

Frissült az mx playerem. Most nincs hang. A gyökérbe bemásoltam a dekódert de az alkalmazás nem látja, nem tudom kiválasztani. Valaki tudna segíteni?

(#99993) zsof Nokia válasza Sungoo (#99991) üzenetére


zsof Nokia
aktív tag

Gyárilag én nem találtam benne tiltást

A lényeg lényegében lényegtelen

(#99994) SharpSA válasza kiskacz (#99988) üzenetére


SharpSA
veterán

A szolgáltató hangpostája miért nem jó? Ja mert talán van némi költsége.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#99995) rjg válasza kiskacz (#99988) üzenetére


rjg
őstag

Kíváncsiságból rákerestem a Playben a Voicemail kifejezésre. Az Easy Voicemail (fekete tárcsás bakelit telefon a képen) a leírása szerint tudja azt amit szeretnél, próbáld ki.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#99996) ignisz válasza ignisz (#99992) üzenetére


ignisz
senior tag

Megoldódott, működik.

(#99997) #79335424 válasza rjg (#99995) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kíváncsi lennék arra, hogy milyen trükköt alkalmaz (már, ha tényleg tudja).

(#99998) helixP válasza air (#99954) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi, ez a bajom, hiába van ott ez a kapcsoló tábla, ennek ellenére felnyomja pl a Viber mappát, amit ki sem tudok kapcsolni,lévén ott sincs ebben a táblában. Érted a gondomat? Egy csomó mappa nem jelenik itt meg, amit feltölt.

(#99999) air válasza rjg (#99995) üzenetére


air
nagyúr

"Easy Voicemail (fekete tárcsás bakelit telefon a képen)"

Ilyet én nem is látok.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#100000) dokee78


dokee78
félisten

Hogyan tudom kiszedni rootolt Android telóról a mentett wifi jelszavakat?
Valami wp supliant file azt hiszem.

Vagy van már erre alkalmazás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.