Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98901) kaciokos válasza Armahun (#98897) üzenetére


kaciokos
őstag

Én szintén ES-ről váltottam, de Total Commander párti vagyok. :)

(#98887) 7Sony7 - Én a sima ébresztőt használom e célra, az nyivákol akár fél óráig is. Vagy az nem elég?

(#98902) #79335424 válasza kaciokos (#98901) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem nem lehet egyértelműen győztest hírdetni. Nekem három van telepítve. Solid, TC, Root Explorer. Mindegyik másban domborít.

[ Szerkesztve ]

(#98903) rjg válasza Armahun (#98897) üzenetére


rjg
őstag

Én évek óta elégedetten használtam, így amikor kijött a Pro, azt megvettem és nincs vele semmi gondom. Sem design, sem reklám szempontjából

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#98904) kaciokos válasza #79335424 (#98902) üzenetére


kaciokos
őstag

Persze, nem is azt akartam mondani, hogy TC überalles, ez szerintem eléggé ízlések és pofonok kérdés, ráadásul mindenkinek más a fontos egy file-kezelőben, csak egy kis diverzitást akartam vinni a véleményekbe. :)

(#98905) gaben0211


gaben0211
tag

helo. tudnatok mondani valamilyen keylogger programot ami nemcseréli le a billentyűzetet?

(#98906) #79335424 válasza gaben0211 (#98905) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahhoz le kéne "térképezned" a saját billentyűzetedet. De, nem hiszem, hogy engedné a program az ilyen külsős térképek integrálását. Szóval, magát a programot is meg kéne írni hozzá.

(#98907) Zaja2


Zaja2
senior tag

Szevasztok!

Olyan alkalmazásra volna szükségem 2.3.6 alá ami automatikusan törli a gyorsítótárat és tisztítja a készüléket
időközönként.
Mint pl. a DU Speed Booster.

Köszi.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#98908) Mr.C válasza Zaja2 (#98907) üzenetére


Mr.C
őstag

Már ide hallom Somatom válaszát:
E-robot-tal automatizálsz egy tisztító alkalmazást pl SD maid :D
Igaz, a pro alapból tudja de asszem a max időintervallum az 1 hét.

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#98909) 7Sony7 válasza kaciokos (#98901) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi, az ötlet jó, de azért hihetetlen hogy nincs erre app/igény!?

-

(#98910) Keeperv85 válasza Mr.C (#98908) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Csoda hogy az enyém még nem, hogy ez nem tamagochi, nem kell tisztábatenni, mert nem sz.rja össze magát... :U

(#98911) gaben0211 válasza #79335424 (#98906) üzenetére


gaben0211
tag

akkor csak billentyűzetes megoldas van sajnos. es valami olyan program vagy bongeszo van ami automatikusan elmenti a keresesi elozmenyeket?

(#98912) #79335424 válasza Mr.C (#98908) üzenetére


#79335424
törölt tag

Távol állnak tőlem az ilyen "tisztító" hókuszpókuszok. Egyszerűbben oldom meg az ilyesmit. 3GB RAM :)

gaben0211:
A billentyűzet nem csak egy felület, hanem egy input method, aminek érthető okokból elég szigorú követelményei vannak. A logolás csak az appon belül oldható meg, más billentyűzet alkalmazáshoz nem társítható.
A másik módszer az, hogy megkerülöd az Androidot, és kernel szinten olvasod ki a bevitelt. Ez viszont csak egy koordináta lesz. Kell hozzá egy "térkép" a billentyűzetről, ami alapján beazonosítható, hogy az adott koordináta milyen karakterhez tartozik (mint az offline naviknál).

[ Szerkesztve ]

(#98913) Mr.C válasza #79335424 (#98912) üzenetére


Mr.C
őstag

Az ilyen '1-clict boost to 500%' dolgok persze hogy engem se vonzanak (mint DU), de az SD Maid igen intelligens tisztító alkalmazás, de szerintem erről ti is hallottatok már.
És nincsen benne memória "tisztító"

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#98914) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!

Használja itt valaki a Gello Mod- vagy a Tugabrowser böngészők valamelyikét?
Más topikban olvastam őket ajánlásként, mindkettő egyelőre csak XDA Labs-ból tölthető le és még csak a Gello Mod-ot próbáltam eddig (pár nap után összevetem a másik ajánlottal is), de kegyetlen gyors és tudásilag is teljesen korrekt böngésző.

Eddig kb 1-2 éve UC browser volt a fő böngészőm és igazából azzal sem volt a mai napig komoly gondom, de miután megtapasztaltam, hogy böngészés sebességben milyen előbbrelépés lehetséges, szerintem azt csak pót böngészőnek fogom a telefonon hagyni ezentúl.
Egyedül az fog hiányozni UC-ből, hogy az nagyon sok oldalt képes volt megőrizni újratöltés nélkül.

(#98915) géeles válasza fery02 (#98914) üzenetére


géeles
aktív tag

Joó lenne link ilyenkor....
:(((

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#98916) Narxis válasza géeles (#98915) üzenetére


Narxis
nagyúr

Gello Mod

Tuga

Thanos was right.

(#98917) gaben0211 válasza #79335424 (#98912) üzenetére


gaben0211
tag

eleg bonyolultnak hangzik. na mindegy akkor ezvan. koszi a segitseget

(#98918) Mr.C válasza fery02 (#98914) üzenetére


Mr.C
őstag

amég a googly acc. sync nincs benne (és/vagy a bookmark import) addig nekem felejtős....
De elég szépen növekszik. Asszem valahogy január-február krnyékén rakták be a CM-romba és akkor volt úgy-ahogy használható

sudo rm -rf /*

(#98919) beg válasza Mr.C (#98918) üzenetére


beg
veterán

Az alap még fele ennyit sem tud, ez egy mod verzió és még ebbe se fért bele a gsync. Gyors mint a mérgezett egér, de ahogy egy chrome szintjére jut tudásban (pedig még az is fapad, könyvjelző sorrendet sem változtathatunk 2016-ban :W ) szerintem úgy fog lecsökkenni a szintjére. Szintetikus tesztekben 10% körül ver jelenleg a chrome-ra.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#98920) fery02 válasza Mr.C (#98918) üzenetére


fery02
addikt

A Tugabrowser-ben állítólag van Gsync, amúgy azt gondolnám látatlanban, hogy mindkettő hasonló lehet (talán mindkettő Chromium alapokra is épül, de ezzel nem akarok hülyeséget mondani).

Nekem a Gello Mod-ban tetszik a sebesség mellett még, hogy van opcionálisan Immersive mode, plusz energiatakarékos funkció is. Mivel 95%-ban szöveges formában netezek, oda még jól is jön nekem, hogy nem pörgetik szét magát a processzor feleslegesen (márha valóban működik ez az energiatakrmód persze).
A könyvjelzők szerencsére nem érdekelnek mobilon, szóval nekem nem okoznak gondok a fentebbiek.

@beg: Bevallom ilyesmi infók reményében is írtam be eleve a témában. Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#98921) mzso


mzso
veterán

Akad olyan alkalmazás amivel mérni lehetne az alkalmazások okozta energia fogyasztást?

Gyanúsan gyorsan lemerült legutóbb a telefon...

Más:

A google keep csak nálam retek, vagy mindenkinél? Ha kézzel frissítek csak karikázik de még véletlenül sem szinkronizál. Ha meg bekapcsolom az automatikus szinkronizálást akkor az egész mindenségre bekapcsolódik. Pl a gmail-re is amit kifejezetten nem akarok. (Most meg már az automatikus szinkronizálás beállítás is eltűnt...)

(#98922) kaciokos válasza mzso (#98921) üzenetére


kaciokos
őstag

Az Android beépítettje nem jó? Esetleg próbálkozhatsz a GSAM Battery Monitor-ral is, anno nekem bejött.

(#98923) géeles válasza Narxis (#98916) üzenetére


géeles
aktív tag

Tetszik mindkettő. Köszi.
Bár 4Giga ram van..., nagyon nem lassú a róka sem, de remélem nem eszi sec perc alatt le a powert.
:F

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#98924) mzso válasza kaciokos (#98922) üzenetére


mzso
veterán

Én beépítettről nem tudok. A másikat megnézem, kösz.

(#98925) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Hi!

Van olyan app ami kiírja a Wifi modul tulajdonságait? Konkrétan az érdekel hogy milyen van pontosan a telóban. Köszi.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#98926) zolka95


zolka95
őstag

Hellóka!
Olyan appot keresek, amivel korlátozni tudom a mobilnetet egyes alkalmazásoknál.
Fizetőst is ajánlhattok.

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#98927) aprokaroka87 válasza zolka95 (#98926) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Beírod a play áruházba hogy "firewall" és válogatsz,attól függően hogy rootolt-e a telefonod avagy sem.

De pl az Opera Max is tudja azt.

(#98928) Mr Dini válasza aprokaroka87 (#98927) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Root nélkül is létezik már tűzfal? :Y

Amúgy, ezek a tűzfalak pontosan hogyan működnek? Ugyanúgy a kernelt használják ki? (netfilter)

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#98929) #79335424 válasza Mr Dini (#98928) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha jól tudom, akkor az AF Wall iptables -t használ. Elég jó vonala van az XDA -n, utána tudsz olvasni.

(#98930) Mr Dini válasza #79335424 (#98929) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Igen, az iptables is a kernelt használja ki. A zárójeles netfiltert. Namost, az én régi telómon le van tiltva a stock rom kernelében a netfilter, szóval nem tudtam a rootos tűzfalakat használni... Annó ezért készült el az első romom. :)

De kiváncsi vagyok, hogy van-e más mód rá, mert én nem tudok ilyet elképzelni.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#98931) kuda


kuda
csendes tag

Segítségre lenne szükségem. Valahol a házban eltűnt a mobilom, ami sajna le van némítva. Már felforgattuk az egész házat és sehol semmi. Sajnos nem voltam olyan előrelátó, hogy ilyen esetek orvoslására előre telepítsek egy alkalmalzást :W , de most már ez van.

Tudtok esetleg egy olyan app-ot ajánlani, amit távolról tudok esetleg rá telepíteni? A Google Play-en keresztül próbáltam már rátelepíteni az Androidlost-ot, de mint számomra utóbb kiderült, az újabb verziókra már nem lehet távolról aktiválni az alkalmazást.

A google android eszközkezelőjét is próbáltam, de nem csörgeti meg a készüléket, pedig wifi kapcsolatnak kell lennie, ha az Andoridlost-ot telepítette. Szóval nem értem.

Ötlet? Kedden tűnt el, ma csütörtök van, félek, ha lemerül az akksi, agyő. Sosem kerül elő. Előre is köszi!!!

(#98932) #79335424 válasza Mr Dini (#98930) üzenetére


#79335424
törölt tag

Telófüggő. MTK -ba alapból bele tudsz piszkálni.

(#98933) Mr Dini válasza #79335424 (#98932) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

What? :Y

Milyen kernel az? Alapesetben a menuconfiggal(/oldconfiggal) ki kell választani, hogy mi kerüljön a kernelbe és aztán le kell forgatni. Viszont, ha a NETFILTER nincs csillagozva, illetve a többi cucca, akkor nem kerül bele a kernelbe. És akkor futó rendszer mellett nem tudom, h hogy tudsz belerakni olyat, ami nincs is benne... :U

Vagy hogy megy ez?

Egyébként én mindig is irtóztam az MTK-tól... Lehet, hogy előítéletes vagyok Kína eme nemes találmányával szemben, de nem bízom annyira benne, Snapdragon párti vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#98934) #79335424 válasza Mr Dini (#98933) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én meg pont az ilyen fínomságokért kedvelem az MTK -t. Engineer menü:

De futtathatnék akár AT parancsot is.

(#98935) meko1 válasza meko1 (#98739) üzenetére


meko1
tag

a whatsapp üsz.azt válaszolta:telepítsem a playről,és olvassam el a gyik-et,vagyis ők el sem olvasták,amit én leírtam(a telepíthetetlenség kül. módozatairól)>>>más ügyfélszolgálatok is ilyen. bal....?
mellesleg,a változatlan kérdésre valaki?köszönöm,üdv meko1

(#98936) Mr Dini válasza meko1 (#98935) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Én arra tudok tippelni, hogy az Apk lelkében a manifest fájlban be van téve egy minimum SDK szint... Ha így van, akkor megpróbálhatod kibontani az apk-t (apktool-t ajánlom erre a célra, de akár a mobilos TC is tud ilyet(ha csak a manifest kell!)), majd moddolod a manifestet, visszacsomagolodés újraszignózod pl a ZipSigner android appal (play a barátod.

Bár ebben az esetben sem biztos, hogy menni fog, hiszen az sdk level nem véletlen van meghatározva néhány appnál. Lehet, hogy régi droidokon nincs még meg az a library stb...

De a legjobb lenne, ha keresnél/készítenél egy frissebb custom romot a telóra, azzal tuti nem lenne gond. ;) Annó az első droidom (egészen a mai napig használom) egy SG Mini 2 volt, 2.3.6-os GB rendszerrel. Fogtam, csináltam rá egy gyári kernelre épülő cm10.1-es rendszert, és azóta vígan használom. Még a kevés ramot sem érzem meg. Soha nem fagy le, akksi kibírja 2,5-3 napig és mindent fel tudok rá tenni a Playből. Jó, persze az Angry Birds Go picit laggolt rajta, amikor teszteltem a kicsikét, de nincs vele baj. Szóval hajrá! :D

@Somatom

Mostmár nagyon érdekel, hogy az ilyet hogy oldják meg. Nem tudsz itt valami mtk expertet, vagy doksit/kernel forrást ajánlani?

:R

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#98937) Mr.C válasza Mr Dini (#98930) üzenetére


Mr.C
őstag

még érdekesebb, hogy miui rendszerben ugye van tűzfal (beépített) amiben én annyira nem bízok, viszont AFWal+l-t nem lehet életre kelteni. Mindig a beépített tűzfallal dolgozik a rendszer.
Öröm az ürömben, hogy az Xprivacy-val tudom blokkolni az internet és hálózat elérést.

sudo rm -rf /*

(#98938) shunter


shunter
aktív tag

Sziasztok! :)

Átszeretnék cuccolni a régi mobilomról az újra, csak sajna a régi telón megrepedt az érintő felület. Ha PC re dugom nem férek hozzá az adataimhoz, mivel pinkód védi. Így nem érzékeli a számítógép. Full PC vezérléssel viszont kitudnám kerülni az érintőpanelt.
Milyen programmal lehetne megoldani, hogy PC ről tudjam irányítani?

[ Szerkesztve ]

(#98939) beg válasza shunter (#98938) üzenetére


beg
veterán

Ha tud otg-t a telefon, akkor adapterrel egérrel tudod vezérelni. Ha nem, de be volt kapcsolva az usb debug akkor még van remény, de az már szakmai topik. Ha egyik sem akkor így jártál.
Fotó és névjegy szinkron legközelebb legyen :) Ingyen van.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#98940) #79335424 válasza Mr Dini (#98936) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én nem vagyok MTK guru, nem mélyedtem bele. Azt tudom, hogy vannak nyílvános API -jai, és külön SDK -ja.

(#98941) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Felraktam a link2sd-t és aminél engedte rámentem hogy linkelés sd kártyára, a telefonon jóval több hely lett, de az sd kártyán se lett kevesebb, és a telefon a beállításokban még mindig azt írja hogy a telefonon van az alkalmazás, a link2sd meg azt írja hogy linkelve sd kártyára

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#98942) Narxis válasza enginev3.0 (#98941) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ha csináltál ext partíciót sd kártyára akkor azt csak link2sd tárhely info résznél fogod látni. Telefon tárhely jelzője nem mutatja.

Thanos was right.

(#98943) Mr Dini válasza enginev3.0 (#98941) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

A link2sd csak akkor helyez át hatékonyan, ha van egy ext partíció az SD-den (pl ext2) és arra linkeled át az appot.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#98944) enginev3.0 válasza Narxis (#98942) üzenetére


enginev3.0
félisten

Link2sd azt írja hogy át vannak helyezve, de ext partíciót nem tudom hogy sikerült e csinálni mert többször próbáltam twrp alól

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#98945) Narxis válasza enginev3.0 (#98944) üzenetére


Narxis
nagyúr

Első indításnál kérnie kellett, hogy csatolni akarja és rebootot akar. Ha azután nem problémázott akkor csatolnia kellett. Link2SD-n belül Tárhely info-ban látnod kell minden partíciót.

Thanos was right.

(#98946) ollie válasza enginev3.0 (#98941) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még szép, hogy azt írja a telefon, hogy nem lett áthelyezve az alkalmazás, mivel a telefon alapból nem tud ilyet. A Link2SD becsapja a telefont, pont ez a lényege az áthelyezésnek, másképp nem lehetne.

***

(#98947) shunter válasza beg (#98939) üzenetére


shunter
aktív tag

És működik! :) Köszönöm szépen. Erre nem is gondoltam. :)

(#98948) Fall-N


Fall-N
veterán

Ha már böngésző, ajánlok kettőt, mert erről sosem elég társalogni.

Slimperience
Atlas browser

(#98949) kovisoft


kovisoft
őstag

Ha már böngésző, tud valaki ajánlani olyat a Chrome-on kívül, amiben van egyujjas zoomolás? A Chrome-mal (nekem) macerás a váltás a tabok között, fel kell nyúlni a lap tetejére. Olyan böngészőt szeretnék, ami támogatja az egykezes/egyujjas használatot amennyire csak lehet.

(#98950) enginev3.0 válasza Narxis (#98945) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen kérte akkor tuti működik, csak twrp alól formáztam a kártyát és mindig azt írta hogy fail, de akkor csak sikerült

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.