Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98201) fdisk


fdisk
őstag

Xposedes call recorder modul, ami működik is, létezik-e? (442-re,stock droid)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#98202) szuszinho


szuszinho
őstag

Sziasztok,

Titanium B. Pro-val szeretnék mentéseket készíteni, de nem áll szerinte rendelkezésre elegendő hely.
/data: free 2.5G
/cache: free 371M
/system: free 196M
/storage: free 2.6G

:F

(#98203) Kékes525 válasza szuszinho (#98202) üzenetére


Kékes525
félisten

Elképzelhető, ha nagyon sok applikációd, adataid, fényképed, zenéd és filmed van. Szabadíts fel tárhelyet és/vagy ne ments el mindent egyszerre, szelektálva ments. Ahogy anno Mária Terézia: apródonként. ;] A részmentéseket nyomd fel egy felhőbe és töröld a telefonról.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#98204) szuszinho válasza Kékes525 (#98203) üzenetére


szuszinho
őstag

Van már mentésem jó pár alkalmazásról, és most egyet szerettem volna még pluszban, de nem engedi.

(#98205) Kékes525 válasza szuszinho (#98204) üzenetére


Kékes525
félisten

Akkor csak a különbségeket mentsd el. A TB-vel lehet úgy is. Titanium Backup User’s Guide Nézd meg a "ii. Subsequent backups" részt.

Amúgy nincs jelentősége a több backupnak, ha ugyanarra a tárhelyre teszed. Ha a telefonod elromlik, akkor ugrott az összes mentésed róla, ha rajta volt. Ezért érdemes külső adathordozóra is menteni.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#98206) szuszinho válasza Kékes525 (#98205) üzenetére


szuszinho
őstag

Tisztában vagyok hogy működik. Azért fura, mert van pár mentésem, amiket frissítenék, illetve hozzáadnék még egy alkalmazást, de nem engedi egyiket sem. Ráadásul van hely bőven.

(#98207) air válasza szuszinho (#98206) üzenetére


air
nagyúr

Milyen Android?
Van joga írni a storage-ra?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98208) mobilizmo válasza szuszinho (#98206) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Mi lenne, ha felszinkronizálnád a mentéseidet felhőbe (én GDrive-ba), így törölhetnéd a telefonról a korábbiakat.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#98209) Bozek válasza #50751744 (#98200) üzenetére


Bozek
nagyúr

Itt kérdezd meg esetleg. Vagy a játékos topic-ban.

(#98210) szuszinho válasza air (#98207) üzenetére


szuszinho
őstag

Kell legyen, mert korábban mentett. (Root joga is van).

Muszáj lesz töröljem a korábbi mentéseket, aztán kiderül, úgy jó lesz-e.

[ Szerkesztve ]

(#98211) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Van valami ecceru EQ app, ami Bluetooth on keresztül is megy? Főleg a basszusra gondolok.
Köszi

(#98212) kaciokos válasza #79335424 (#96745) üzenetére


kaciokos
őstag

A lezárt képernyőnél YouTube videó lejátszás BSPlayer-rel működik? Csak mert nálam nagyon nem akarja megnyitni a linkat a BSPlayer. Van valami trükkje?

(#98213) Tesztelo.hu válasza aprokaroka87 (#98189) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

De hogyan tanulna? Tudtommal nem lehet visszajelezni, hogy rossz a kiejtés. Ha meg letölti az ember a hangfájlt, akkor nem is használ szervert a beszédhez.

(#98214) VIBO


VIBO
őstag

Nova launcher 125 Ft

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#98215) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Nem tudtok olyan lehetőleg magyar névjegyzék alkalmazást, amiben hívócsoportokat tudok kialakítani? Igazából a célom csak annyi hogy adott emberekhez (csoportosan nem egyenként) más csengőhangot tudjak megadni az általánoson kívül.

Üdv: Fishor

[ Szerkesztve ]

(#98216) aprokaroka87 válasza Tesztelo.hu (#98213) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem használ vagy nem használhat?
Nem mindegy.

(#98217) #79335424 válasza kaciokos (#98212) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nagy trükk nincs benne. A beállítások -> Hálózat és Streaming -nél meg kell adni a preferált YT felbontást. A lejátszás beállításainál a videóra engedélyezni a háttérben lejátszást, és a felugró kis ablakban lejátszást. Aztán böngészőben hosszan nyomni a linkre, és a feljövő ablakban megosztás -> BS player. Ennyi.

(#98218) nyisziati válasza fdisk (#98201) üzenetére


nyisziati
veterán

Muszáj Xposed-osnak lennie?
Sima roottal megy a Total RecAll és az ACR is, mindkettő jól működik/ött nálam. Ja és sima 4.4.2-esen szintén.

[ Szerkesztve ]

(#98219) fdisk válasza nyisziati (#98218) üzenetére


fdisk
őstag

Nem muszáj.
Akkor kipróbálom valamelyiket.
Köszi.

(#98202) szuszinho: Nekem is hasonló problémám volt.
Nálam az SD fix kitkat megoldotta a dolgot.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#98220) maestro87


maestro87
őstag

Van olyan alkalmazás amivel microSD kártyát tudnék formázni pl. FAT32-re?
Van egy kártyám amit a gép nem ismer fel (tv-ben behalt a fájlrendszere), de a tablet-ben úgy néz ki, hogy működik, ezért valamilyen alkalmazással kellene helyreállítani. :R

(#98221) kaciokos válasza #79335424 (#98217) üzenetére


kaciokos
őstag

Hmmm, mindent beállítottam, ahogy írtad, de csak annyit kapok, hogy "Error opening...". Akár YouTube alkalmazásból osztom meg a BSPlayer-rel, akár böngészőben kimásolom a linket, és a BSPlayer-ben "Open URL"-el próbálkozom, ezt kapom. :(

(#98222) beg válasza maestro87 (#98220) üzenetére


beg
veterán

Most akkor formázni vagy helyreállítani? :)

Beállítások/tárhely/sd kártya törlése?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#98223) Bozek válasza nyisziati (#98218) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az ACR még root nélkül is megy.

[ Szerkesztve ]

(#98224) maestro87 válasza beg (#98222) üzenetére


maestro87
őstag

Formázni.:) A törlést felkínálta ahogy behelyeztem, mert neki sem tetszett elsőre, de törlés után Solid Explorer-rel már másoltam is rá, viszont Windows továbbra sem látja. :(

(#98225) maestro87 válasza maestro87 (#98224) üzenetére


maestro87
őstag

Ezzel sikerült. :C

(#98226) Kékes525


Kékes525
félisten

Többen érdeklődtek privátba, hogy írjam le, hogy hogyan lehet az Endomondot megtanítani magyarul, annak ellenére, hogy nem tartalmazza a magyar nyelvet. Röviden összefoglalom a menetét.

A következő programok lesznek szükségesek:

1. SVOX Classic Text To Speech Engine

2. SVOX Hungarian/Magyar Mariska, SVOX UK English Victoria Voice

3. Google szövegfelolvasója Android 6 tartalmazza (alacsonyabb verzióknál nem használtam, így nem tudom, hogy ott megvan-e. Azonban a Play tartalmazza: Google Szövegfelolvasó

Menete:

1. Töltsük le a fenti programokat és telepítsük őket.

2. A telefon Beállítások ==> Nyelv és bevitel ==> Szövegfelolvasó. Itt állítsuk be hogy melyik szövegfelolvasót akarjuk használni és az adott szövegfelolvasón belül állítsuk be a használni kívánt nyelvet (magyar).

3. Endomondon belül: Settings ==> Audio Settings ==> Languages and Voices ==> SVOX Classic TTS ==> English (UK) Victoria: Female ==> SELECT VOICE

Ha a Mariskát választjuk, akkor a Mariskán belül a ceruza ikonra kattintva a fordításokat megtehetjük az input (fordítandó) output (fordítás) megadásával.

A trükk az, hogy az SVOX-ot használjuk a szövegfelolvasó modul hívásához. Ez azért kell a Google felolvasásához is, mert az Endomondo csak ezt ismeri, és csak akkor tudjuk a felolvasó részét aktiválnunk, ha ez telepítve van. Az Endomondo felolvasáskor hívja a szövegfelolvasót, de az Android az alapértelmezettnek adja át a feladatot.

Ha valami probléma van, akkor írjátok meg, ha tudok válaszolok.

Bocs, ha kicsit hosszúra sikeredett, de nem hiszem, hogy bonyolult lenne.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#98227) xSide válasza Fishor (#98215) üzenetére


xSide
őstag

Az alap tárcsázónak tudnia kellene, ha google szinkronban mented a névjegyeket.

(#98228) Fishor válasza xSide (#98227) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

Csak SIM kártyán illetve telefonban vannak a névjegyek. A neteseket nem akarom belekeverni. Sajnos a Vodafon Smart Prime 7 telefonomban nincs csoportba rendezés. Csak egyesével tudok képet meg hangot adni a neveknek. Ezért szeretnék valami dialer programot ami magyar és jól működik. Próbáltam a PP dialert ami az összefoglalóban van, de az amint csnegőhangot akarok adni a csoportnak leáll. Valami stabilabb megoldás kell annál.

Üdv: Fishor

(#98229) xSide válasza Fishor (#98228) üzenetére


xSide
őstag

Google fiók...

(#98230) FrezeR válasza #61600768 (#98187) üzenetére


FrezeR
senior tag

Még 4.2.2 rendszer van a telómon :B

(#98231) Tökimanó válasza Fishor (#98228) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Próbáld ki a True Phone Dialer & Contacts alkalmazást ! Nekem tökéletesen bevált. Igaz csoport csengőhangot nem próbáltam.

(#98232) #79335424 válasza kaciokos (#98221) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lehet, hogy megint a Google kavart valamit a Youtube -bal. Most nem tudom tesztelni, mert roamingban nem szeretnék Youtube -ozni.

(#98233) Narxis válasza FrezeR (#98230) üzenetére


Narxis
nagyúr

Frissíts. :Y

Thanos was right.

(#98234) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

CIB bank alkalmazást hány eszközön lehet használni? Tudom nem ide tartozik de talán tudjátok.

(#98235) beg válasza #79335424 (#98232) üzenetére


beg
veterán

Igen, állandóan variálják, hogy a 3rd appok ne tudják a háttérben lejátszani. Sőt, a legjobban azt szeretnék, hogy az előtérben sem :)
Reklámbevétel és fizetős yt red mindenek felett sajnos...

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#98236) Fall-N válasza Kékes525 (#98192) üzenetére


Fall-N
veterán

A legidegesítőbb benne az, hogy ha be van kapcsolva az optimalizálás akkor állandóan értesítést küld feloldása után, amit persze sehol sem lehet kikapcsolni. Legalábbis S4 i9506-on.

[ Szerkesztve ]

(#98237) Fishor válasza xSide (#98229) üzenetére


Fishor
senior tag

Kipróbáltam ezt is, meg azt a True dialert is, de akármelyiknél is állítok be más csengőhangot akár egyénre akár csoportra, sőt képet is állítottam egyénre, és minden alapértelmezetten szól, és a képe sem jelenik meg híváskor. Szerintem az a baj, hogy a simen is vannak nevek és amikor hívás van az az alpértelmezett és felülír mindent. Viszont a sim-en meg nem lehet se képet, se hangot beállítani, szóval mit lehet ilyenkor csinálni hogy jó legyen?

Üdv: Fishor

(#98238) Fall-N válasza beg (#98235) üzenetére


Fall-N
veterán

De hiába, ha a saját termékük a Chrome tudja kezelni külön a hangsávot. Magyarul megy a háttérben a YT Chrome alatt.

[ Szerkesztve ]

(#98239) beg válasza Fall-N (#98238) üzenetére


beg
veterán

Az igaz :) De ugye a chrome házinyúl.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#98240) kaciokos válasza Fall-N (#98238) üzenetére


kaciokos
őstag

Ebben biztos vagy? Nálam már akkor is leállítja a videót, ha másik tabra váltok.

(#98241) beg válasza kaciokos (#98240) üzenetére


beg
veterán

[link]

Ez még működött, nem tudom változott-e valami azóta.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#98242) DxxD25


DxxD25
tag

Sziasztok.
Androidra létezik olyan alkalmazás aminek kérdéseket tehetek fel és válaszol? Virtuális asszisztensre gondolok,mint pl a Cortana,de az nem tud németül,angol nyelvtudásom meg minimális.
Sokszor jól jönne csak megkérdezni mennyi az időjárás, stb. Köszi a válaszokat! :)

(#98243) air válasza beg (#98241) üzenetére


air
nagyúr

Írja a videón, hogy az 50-es Chrome-ban javították ezt a "bug"-ot. 49-esen még működik.
Apk mirrorról telepíthető.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98244) brd válasza DxxD25 (#98242) üzenetére


brd
nagyúr

Igen, úgy hívják, hogy barátnő 1.0. Csak vigyázz, nehogy frissüljön feleség 1.0-ra, mert akkor idővel elindítja a gyerek processzt is, ha kell, ha nem!

The only real valuable thing is intuition.

(#98245) harcikoca


harcikoca
senior tag

Üdv, a Lapse it Pro androidos alkalmazassal szeretnek felvenni kb 24 orat 3 percben. Valaki hozzaerto tudna segiteni benne, hogy hogyan allitsam be? Holnap mennek Angliabol magyarorszagra, es felvennem az utat :)

AMD+Ati powee'R

(#98246) Bozek válasza brd (#98244) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem jó, mert bugos. Néha hiába kérdezi az ember, nem válaszol, mert morcos. :D

(#98247) punky10 válasza Bozek (#98246) üzenetére


punky10
addikt

Az a baj, hogy a morc az összesbe be van építve.Hiába frissíted egy újabb verzióra, előbb-utóbb felbukkan ez a "fícsör"... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#98248) Kékes525 válasza Bozek (#98149) üzenetére


Kékes525
félisten

Kipróbáltam a Google szövegfelolvasót, jobb mint a Mariska, mert tisztább és hangosabb a hangja. Persze a kiejtése neki sem tökéletes, de ezt eltudom viselni. Ennél maradok.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#98249) air válasza harcikoca (#98245) üzenetére


air
nagyúr

Könnyen kiszámolhatod.
3 perc az 180 másodperc, 24fps mellett ez 4320 képkocka.
24 óra az 1440 perc.
Vagyis 3 percenként kell egy képet csinálni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#98250) DS39 válasza air (#98249) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem percenként 3 kép? ☺
Hiszen 3x annyi kép kell mint ahány perc van egy napon. (a számításod elejét követve)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.