Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99151) Bozek válasza vadászcsiga (#99150) üzenetére


Bozek
nagyúr

ACR?

(#99152) pikszel válasza Mr.C (#99101) üzenetére


pikszel
őstag

Nem kellene órákig mókolni, ha tudnád mi akarsz...Tehát akkor itt a lényeg az, hogy megérintesz egy gombot és már művész is vagy? És ezt el is hiszik az emberek. Jaj.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#99153) 1egaly válasza vadászcsiga (#99150) üzenetére


1egaly
aktív tag

A PixelPhone pro is tud felvenni!

(#99154) Sofian válasza pikszel (#99152) üzenetére


Sofian
őstag

Mindenki bevette a gazdagréti kisnyugdíjas tablettát? Ez egy jópofa app, amivel lehet effektezni képeket. Ennyi.. pillanatnyi hóbort amit majd valamelyik nagy cég megvesz és beépíti a saját 1001 cucca közé.

Jópofa, érdekes app, pillanatnyi hype.. csak ennyi.

(#99155) doddencs válasza pikszel (#99152) üzenetére


doddencs
senior tag

használsz egy netes filtert, vagy végigmész egy tutorial-on, és azt hiszed, már PS-mágus vagy? fordítva is megy ez..

(#99156) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Van olyan app ami tényleg állítja a fényerőt és nem csak filtert rak a kijelzőre?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#99157) aprokaroka87 válasza enginev3.0 (#99156) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Fényerő és a "kékfény" szűrés szerintem teljesen külön dolog
de pl Darker app elég sokat tud.

(#99158) #79335424 válasza enginev3.0 (#99156) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Lux nálam működik. Van automatikus, és manuális fényerőállitás, ki/be gyorskapcsoló (aktívált állapotban pl. a videólejátszók fényerőállítása nem működik), külön filterek is vannak, és a pro verzió Tasker beépülő.

(#99159) ollie válasza enginev3.0 (#99156) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van, pl Lux, de kell hozzá root.

***

(#99160) Mr.C válasza pikszel (#99152) üzenetére


Mr.C
őstag

nnnem, nem ezt mondtam :)
Egyszerúen nekem tetszenek. PS-ben én még nem láttam olyan filtert (kihangsúlyozom az "én"-t és a "még" szócskát), amire rámész és kész az olyan kép, mint amit a Prisma csinál. Semmi "művésznek tartom magam" vagy hasonló nincs, egyszerűen csak azt mondom, hosz számomra nagyon impozáns képeket tud kreálni úgy, hogy nem kell fél órát effektelni. Számomra ez az ami tetszik. Pl a Cel-Shaded effekt is igen jó hatásfokkal dolgozik és az a grafika számomra nagyon bejön (mint pl a borderlands játékok).

szvsz, no offense :))

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#99161) Bozek válasza ollie (#99159) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mióta kell a Lux-hoz root?

(#99162) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!

Visa Electron kártya helyett kaptam egy Maestro csodát, amit már nem tudok beregisztrálni a play áruházba. Ennek dacára kértem, egy Visa virtuális internetkártyát (Erste), de ez sem tetszik neki. :F Más is tapasztalt olyat, hogy a virtuális kártyákat sem fogadják el?

(#99163) beg válasza #41635072 (#99162) üzenetére


beg
veterán

Igen.

Unsupported payment types
Google Play can't be used with:

Wire transfers
Bank transfers
Western Union
Money Gram
Virtual Credit Cards (VCC)
Health Savings Account (HSA)
Transit cards
Any escrow type of payment

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99164) air válasza #41635072 (#99162) üzenetére


air
nagyúr

Virtuális MasterCard-ot biztosan elfogad.

(#99163) beg

Vigyázat! A credit card (hitelkártya) nem keverendő a debit carddal (bankkártya)!
Nekem OTP-s virtuális kártya van hozzáadva, és évek óta működik.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99165) Bozek válasza beg (#99163) üzenetére


Bozek
nagyúr

Amióta Google Play-t használok, virtuális webkártyával fizetek.

(#99166) kaciokos válasza #41635072 (#99162) üzenetére


kaciokos
őstag

Nekem az Erste Bank-os Visa Virtuon van beregisztrálva, működik.

(#99167) brownus válasza beg (#99163) üzenetére


brownus
veterán

nekem erstés wizzair betéti kártyám van, ezzel semmi gond.

magyarországon működik már a telefonnal való fizetés? nfc/paypass? tök jó lenne csak a telót elővenni, nem előbányászni minden vásárláskor a kártyát..

(#99168) enginev3.0 válasza ollie (#99159) üzenetére


enginev3.0
félisten

De ezek nem csak filtert húznak a képernyőre?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#99169) brownus válasza brownus (#99167) üzenetére


brownus
veterán

(#99170) beg


beg
veterán

Köszi srácok, régebben nekem is volt gubancom virtuális kártyával, de akkor nem ez lesz a gond :R

Évek óta nem használok már virtuális kártyát, mióta 3 faktorban tudom szabályozni a jelenlegit.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99171) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

A Charge Cycle Battery Stats-ot használja valaki? Töltési ciklusok számára lennék kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#99172) nightzone válasza nightzone (#99128) üzenetére


nightzone
aktív tag

Tipp hasonló appra? A Google Keyboard, Swype elvileg tudja a szöveg beillesztést, de Swiftkey-hez kellene amiben ha minden igaz nincs benne.Amúgy ezt lehet vele:

[link]

(#99173) vadászcsiga válasza Bozek (#99151) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szar, ahogy a call recorder is. Lehet hogy az egész a MM hibája hogy a ritkán használt appokat aludni küldi bar gyakran hívnak.

1egaly
Köszi, kipróbálom

[ Szerkesztve ]

(#99174) beg válasza vadászcsiga (#99173) üzenetére


beg
veterán

Nemrég frissült a pixelphone, a pro verzió megkapta a hívásrögzítést. Egy próba?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99175) vadászcsiga válasza beg (#99174) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Dialer nélkül is működik? Egyébként 1egaly is ezt ajánlotta :)

[ Szerkesztve ]

(#99176) beg válasza vadászcsiga (#99175) üzenetére


beg
veterán

Nem tudom, nem próbáltam :) Nekem ez a tárcsázóm évek óta. (Persze a gyári is fentvan a zárképernyős segélyhívás miatt.)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99177) ollie válasza enginev3.0 (#99168) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Lux nem filtert használ, hanem konkrétan a fényerőt állítja.

***

(#99178) pikszel válasza doddencs (#99155) üzenetére


pikszel
őstag

Kereken 20 éve használom az ominózus szoftvert, még az is lehet, hogy professzionális szinten kezelem. De itt inkább arról van szó, hogy ha effektezni akarok, akkor tudom, hogy mit szeretnék végeredményként látni, nem kiválasztani egy nekem tetszőt, ami annyira egyedi mint egy homokszem.
Béke.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#99179) #79335424 válasza enginev3.0 (#99168) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az előbb csináltam egy tesztet. Abból indultam ki, hogy filter esetén a háttérvilágítás fényereje nem változik.
Csináltam egy Robotparancsot, ami:

Manuális fényerőbeállításra állítja a Luxot
Visszaveszi -70 -nel a fényerőt
Vár pár másodpercet
Buboréküzenetben kiírja az aktuális fényerőértéket
Átállítja Lux -ban a fényerőt +70 -nel
Várakozik
Ismét kiírja a fényerőt
Ismétli a teljes műveletsort.

A Robot az OS -től kérdezi le az aktuális fényerőértéket. Ha filterrel történik a sötétítés/világosítás, akkor ez az érték nem változna. De a sötétedéssel/világosodással arányosan változnak a fényerőértékek.

(#99180) Partyface007


Partyface007
őstag

Sziasztok!

5-ös android alatt használtam egy flash notification alkalmazást konrétan

ezt

de sem ezt sem másik programot nem tudok működésre bírni 6-os android alatt.

ha számít a korábbi készülék egy sony z1 compact volt az új a 6-os androiddal egy z5 compact

használ valaki ilyen programot 6 alatt?

köszönöm a válaszokat előre is

(#99181) Bozek válasza brownus (#99167) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, működik, de úgy látom, hogy csak OTP-vel és csak a Telekomnál, valamint a Vodefone-nál.

(#99173) vadászcsiga: Ha nálad nem megy rendesen, attól még nem az alkalmazás sz*r. Nálam Sony Xperia V-n, Z1 Compact-on és Z5 Compact-on is tökéletesen működik. Az is lehet, hogy csak a beállításokkal van gond.

(#99177) ollie: Helyesen úgy van, hogy "nem csak filtert használ", mivel van lehetőség benne úgynevezett csillagász módra, ahol meg már filtert húz a képernyőre.

(#99180) Partyface007: Van értesítési LED a telefonon, akkor minek a kamera vakuját villogtatni? Egyébként minden engedélyt megadtál neki? Hozzáfér az értesítésekhez? Be van kapcsolva a kisegítő lehetőségeknél is (bár erre nem biztos, hogy szüksége van)?

(#99182) Partyface007 válasza Bozek (#99181) üzenetére


Partyface007
őstag

Szia!

Igen mindent

időközben feltettem a Flash alerts 2 -t ami végre működik. Igaz csak hívás és sms -re állítható be de ez legalább működik....

köszi azért a választ

(#99183) Bozek válasza Partyface007 (#99182) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor az alkalmazással van probléma.

Amúgy ilyen célra én még mindig a LightFlow-t ajánlom, igaz, azt én főleg a LED színének megváltoztatására használom, de tud jelezni a vakuval is.

(#99184) Deck


Deck
titán

Van rá valami app, hogy mikor hívnak kimondja a hívó fél nevét? Csak headsetnél használnám.

PS5

(#99185) Mr.C válasza pikszel (#99178) üzenetére


Mr.C
őstag

Én meg csak kóstolgatom a ps-t, mert közel se tudom kiaknázni azt a lehetőséget, ami benne rejlik. :)

sudo rm -rf /*

(#99186) sbwolf válasza Deck (#99184) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Van egy "pár".

(#99187) Deck válasza sbwolf (#99186) üzenetére


Deck
titán

Köszi!

Esetleg olyan működő app, ami ha beszélek valakivel kijelzi, hogy az illető hol tartozkodik?

PS5

(#99188) sbwolf válasza Deck (#99187) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Pasz.

(#99189) ollie válasza Deck (#99187) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az durva lenne, személyiségi jogokba ütközik, másrészt csak akkor lehet ilyet, ha valamilyen módon az illető megosztja az interneten nyilvánosan, hogy hol tartózkodik.

***

(#99190) Deck válasza ollie (#99189) üzenetére


Deck
titán

Egy ország is elég lenne, de akkor nincs. Viszont a play tele van sok ilyen kamu appal.

PS5

(#99191) #61600768 válasza ollie (#99189) üzenetére


#61600768
törölt tag

Nekem alapból kiírja a vonalas telefononról érkező bejövő hívást hogy melyik városból hívnak.

(#99192) aprokaroka87 válasza #61600768 (#99191) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Én emlékeim szerint ott nem a várost figyeli,hanem a körzet számot.

vagy mindig más várost ír ki akkor is ha egyezzik a körzetszám?

[ Szerkesztve ]

(#99193) beg válasza aprokaroka87 (#99192) üzenetére


beg
veterán

Nem tudom, de jó lenne egy olyan alkalmazás ami irányítószám alapján meg tudná mondani, hogy az melyik város...
Vagy ez változik és a postás írja kockás füzetbe?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99194) Partyface007 válasza Bozek (#99183) üzenetére


Partyface007
őstag

light flow-t én is használok de az csak az esemény után villog tehát feltételezem hívás közben pl nem villogtatná a vakut sem..

de majd kipróbálom azért

(#99195) t72killer válasza beg (#99193) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

google maps.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#99196) aprokaroka87 válasza beg (#99193) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Te most direkt csinálod?
Nem is tőled kérdeztem.

Nekem is ki írja de volt már hogy tévedett,mert más várost írt ki mint ahonnan hívtak.

(#99197) beg válasza t72killer (#99195) üzenetére


beg
veterán

Nahát, tényleg :)
Már csak azt kellene kideríteni, hogy ki digitalizálta az amúgy több száz éves telefonkönyvet. :)

aprokaroka87: én? csak hangosan gondolkodok.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99198) Mr.C válasza Deck (#99187) üzenetére


Mr.C
őstag

Van, a titkosszolgálatoknak, de nekik se olyan könnyű beazonositani. Ha tudod, hogy működik a mikrohullámú kommunikáció és hálózatra való csatlakozás, akkor tudod, hogy max az antennák háromszögelésével lehet nagyjából beazonositani, persze akkor, ha idő előtt még nem szakad a vonal...
Magánszemélyként ez eléggé Red hat téma

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#99199) Bozek válasza Partyface007 (#99194) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van Incoming Call is a LightFlow-ban, az villog bejövő hívásnál is. De kipróbálni nem tudom, mert Z5 Compact-on sehogy se akar menni a vaku villogtatása. Vagy csak én nem találom a megfelelő beállítást.

(#99200) vadászcsiga válasza beg (#99176) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kipróbáltam de ez inkább dialer. Nem jöttem rá hogyan kell beállítani az igényeimnek megfelelően.

Bozek
Csak bosszantó hogy keresném a hívásokat de csak a fele van meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.