Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99451) Viktor0610 válasza Krystal_s (#99450) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézd meg itt. :)

Samsung Galaxy A54

(#99452) Krystal_s válasza Viktor0610 (#99451) üzenetére


Krystal_s
addikt

Megnéztem és összehasonlítottam. Méret alapján megegyeznek. Onnan nem szeretném telepíteni. Már visszatettem a legújabbat a Storeból, csak érdekelne mi lehetett a gond.

(#99453) Krystal_s válasza Viktor0610 (#99451) üzenetére


Krystal_s
addikt

Mégis elindítottam az apkmirror oldalról letöltött Firefoxot és az is ugyanazt írja ki..

(#99454) aprokaroka87 válasza Krystal_s (#99450) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hello!
Megtudnád osztani az SD Maid féle firefox mentést valahogy?
Pl Google Drive,dropbox...

(#99456) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Itt is kérném a hozzáértők segítségét:

A mai napon vettem egy Huawei E3372-es sticket de nem sikerült felvarázsolnom a tabra.
A T-Mobilosok azt mondták, hogy nagy valószínűséggel nem fog menni vele, sőt az ilyen "félig noname" gépekkel a stickek zöme nem működik .
A gyártó oldalát javasolták megnézni, de ott egyáltalán nem találtam semmilyen infót az OTG és a modem kompatibilitását illetően.
Van olyan app, amivel ez a stick konkrétan használható?
Illetve mit kell tennem, hogy életre keltsem?
Ha tudtok segíteni azt nagyon szépen megköszönném :R

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#99457) atike válasza daginyomigec (#99437) üzenetére


atike
nagyúr

....én már csak azt nem értem, hogy azzal a lendülettel, ahogy KIKAPCSOLOD a telefont miért nem lehet előtte a felvételt leállítani...? :F

A kikapcsolás folyamata mi...? Feloldod előbb a képernyőzárat, majd hosszan nyomod és kikapcs...? Vagy lezárt képernyőnél nyomod hosszan - de akkor az újraindulás...

Miért nem lehet "csak" leállítani a felvételt...?

Mi az alapkoncepció....? Mi indokolja az ilyen használatot...? "Kémkedés"...? :F

(#99458) beg válasza aprokaroka87 (#99454) üzenetére


beg
veterán

Miután az apkmirroros sem megy neki, csak a play áruházas legújabb, teljesen felesleges megosztania. Pedig meg_________tudná.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99459) kisspall


kisspall
aktív tag

Bevált , jól működő wifi ébren tartó programot keresek.
Tehát, hogy kikapcsolt képernyő esetén is menjen. Root és Xposed is van, de root nélküli eszközre is érdekelne megoldás.

(#99460) Bozek válasza aprokaroka87 (#99454) üzenetére


Bozek
nagyúr

"Tessen szíves olvaani amit írtam,és megpróbálni nem előadni úgy mint ha mi nem értenénk.Köszönjük!"

Te is olvashatnád, amit más ír...

(#99461) aprokaroka87 válasza Bozek (#99460) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hozzád megint ki szólt?
off hsz gyűjtős.

Leírtam a dolgot neki,ha olvasta olvasta,ha nem nem

(#99462) beg válasza aprokaroka87 (#99461) üzenetére


beg
veterán

Ezt pont te mondod. Itt hagyd abba.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99463) nyisziati


nyisziati
veterán

Hajjaj, érik megint a kispad. ;]

(#99464) #79335424 válasza csurgoi (#99456) üzenetére


#79335424
törölt tag

Valószínűleg nem a Tab a "bűnös". 34584 -től olvasgass!

[ Szerkesztve ]

(#99465) darvinya válasza Krystal_s (#99450) üzenetére


darvinya
titán

Adat szemét miatt nem tudsz régebbit felrakni, ami új app hagyott.
Takarítsd mikor törlöd az app-ot, utána telepítsd régebbi apk-t.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99466) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Használja valaki a Light Manager nevű programot? Tegnap vettem meg, ment is jól úgy egy napig, ma már semmit nem jelez úgy ahogy be volt állítva, pedig azóta nem nyúltam a telefonhoz (P8 Lite dual független).

Viber miatt raktam fel, nem is volt vele gond, engedélyek rendben vannak, futhat a háttérben, mégsem működik.

Let the Zone take me if I am.

(#99467) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Üdv!
Olyan stopperalkalmazást keresek, ahol az idő megállítása után azt menteni lehet, és megjegyzést hozzáadni. És persze a háttérben mérjen, ne tudja az Android kilőni mérés közben.

4 8 15 16 23 42

(#99468) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Opera Mini böngészőt használok.
Be lehet valahogy állítani, hogy pl a youtube linkek/videók ne a böngészőben induljanak, hanem a youtube alkalmazásban?

(^)(>.<)(^)

(#99469) Wasquez


Wasquez
senior tag

Sziasztok!

Az normális dolog, hogy kikapcsoláskor elfelejt bizonyos beállításokat a telefon, és a főképernyőre kirakott ikonokat is eltünteti, újra ki kell húzgálni őket!? 4.0.4 android, és xperia mini pro készülék, a négy sarokból tűnnek el az ikonok.
A másik kérdésem, hogy ha egy alkalmazást automatikusan el szeretnék indítani minden indításkor, akkor azt hogyan kell megoldani?

PC

(#99470) #79335424 válasza Wasquez (#99469) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem, az nem normális.
Automatizálóval tudsz rendszerinduláshoz alkalmazásindítást társítani. Pl. E-Robot, Tasker, stb.

(#99471) csurgoi válasza #79335424 (#99464) üzenetére


csurgoi
aktív tag

Köszi Somatom!
Közben visszakértem a Tesoban a modem árát, mert teljesen behalt.

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#99472) zz13zolika válasza t-shirt (#99389) üzenetére


zz13zolika
csendes tag

Google ajánlása szerint ezt próbáltad?

-----<>-----
Távolítsd el és add hozzá újra a fizetési módot
A fizetés meghiúsulhat az adatokkal kapcsolatos problémák miatt is. A kártya eltávolítása és ismételt hozzáadása megoldhatja ezeket a problémákat, és segíthet tranzakciód végrehajtásában.

Távolítsd el a fizetési módot
Jelentkezz be Google-fiókoddal a http://payments.google.com webhelyen.
Koppints a Menü Google Play Store Menu Icon > Fizetési módok elemre.
Keresd meg az eltávolítani kívánt fizetési módot, és koppints rá.
Kattints az Eltávolítás > Igen, szeretném eltávolítani lehetőségre.

Add hozzá újra a fizetési módot
Nyisd meg a Google Play Áruház alkalmazást Play Store.
Koppints a Menü Google Play Store Menu Icon > Saját fiók > Fizetési módok elemre.
Koppints a Fizetési mód hozzáadása lehetőségre.
-----<>-----

https://support.google.com/googleplay/answer/1267137?hl=hu&ref_topic=3365267&co=GENIE.Platform%3DAndroid&oco=1

Innen navigálj el (Sz.tem PC-n!!!) http://payments.google.com jelentkezz be, töröld a fizetési módot, mentsd el a változást, majd a telefonodon add hozzá újra, működnie kell!!! :)
Lehetséges, hogy a telefont nem árt újra indítani.

Üdv,

Z.

(#99473) zeon.hu válasza Wasquez (#99469) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Csak az ikonok tűnnek el vagy az egész sarok buborék, amiben benne vannak.
Utóbbi esetben a képernyőn lévő egyéb ikonok/widgetek lehetnek útban, azokat áthelyezve látszani fog a sarok.

#?*@&!

(#99474) zeon.hu válasza zeon.hu (#99473) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Az első mondat végére egy kérdőjel került volna.

#?*@&!

(#99475) bigrock


bigrock
addikt

Üdv,
Olyan fotó szerkesztő alkalmazást keresek, amiben lehet batch műveleteket végezni (pl. egyszerre 10-15 képen elvégezni egy szín korrekciót vagy auto kontraszt funkciót)
Fizetős is jöhet.
Köszi!

(#99476) Mr.C


Mr.C
őstag

Frissült a Kernel Adiuthor....
Nagyon pofás lett szerintem, főleg az ovarall fül

sudo rm -rf /*

(#99477) nyisziati válasza Mr.C (#99476) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja... Csak a profilbeállításokat felejtette el, hiába volt elmentve, csak a név maradt... Bírom az ilyen frissítéseket... :(((

[ Szerkesztve ]

(#99478) t-shirt válasza zz13zolika (#99472) üzenetére


t-shirt
veterán

Köszönöm, így sikerült, végre működik. Akkor nem is a telenor volt a ludas.

(#99479) NY_A


NY_A
őstag

Sziasztok.

Van egy kis problémám.
Szabadságon vagyunk feleségemmel, tegnap és ma is csavarogni voltunk. Rengeteg fotó készült. A fotók automatikusan szinkronizálódtak a Google Fotókra. Valamiért kétszer töltött fel mindent, volt amit háromszor. Gondoltam én, hogy törlöm a Fotók tárhelyről az összeset aztán majd a telefonról újra feltöltöm őket. Nos ennek az lett a vége, hogy ez az aranyos alkalmazás az én telefonomról is letörölte a fotókat, nem csak a felhőből. Még a kukában sem találhatóak. Majd 400 kép ugrott a picsába. Egyébként azt sem értem, hogy ő miért nyúl az én eszközeimhez szinkronizáció címszó alatt. Az, hogy feltölt valamit róla ami ott még nincs az oké, de miért kell az én telefonomhoz neki hozzányúlnia és törölni róla. Na mindegy, ez van így jártam.
Kérdésem az, van akár kicsi esély is arra, hogy én ezeket az egyébként nagyon jól sikerült képeimet visszakapjam? Találtam olyan programot ami annyi pénzt kért volna tőlem, hogy fele annyiért újra elutazok oda és megint lefotózom amit láttam.

(#99480) Bozek válasza NY_A (#99479) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha van root, akkor DiskDigger.

(#99481) Krystal_s válasza darvinya (#99465) üzenetére


Krystal_s
addikt

Szia! Én is erre gyanakszom, mert kipróbáltam egy másik programot aminek simán fel tudtam telepíteni egy korábbi verzióját így .apk-ból.
Firefoxot is SD Maid-el töröltem. Nem tudom mit hagyhatott még maga után. :U
Windowson a profil mappa szokott megmaradni, ha külön nem töröljük, de Androidon minden FF beállítás is törlődött.
Nem tudod véletlenül, hogy Firefox melyik mappában, mit hagy fent eltávolítás után?

(#99482) darvinya válasza Krystal_s (#99481) üzenetére


darvinya
titán

SD main nem töröl mindent, ha nem úgy kéred.
De ez a gyári Alkalmazások-nál is külön van egy gomb Adatok törlésére.
Nem tudom hova mit pakol FF, mert soha nem szerettem így nem használtam.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99483) air válasza NY_A (#99479) üzenetére


air
nagyúr

Júzer error. :W
Pics@z@s előtt el kellene olvasni, hogy hogyan is működik az alkalmazás.
De ha a Photos alkalmazásban törölsz, még figyelmeztet is, hogy a készülékről is törölni fogja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99484) aprokaroka87 válasza air (#99483) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ez nem csak user error.
Az ehhez hasonló dolgoknál érdemes lenne ezt választhatóvá tenni.

(#99485) Bozek válasza aprokaroka87 (#99484) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ismét egy értelmes hozzászólást olvashatunk tőled. Ha ki is írja, hogy törölni fogja a telefonról is a képeket, akkor user error. Amúgy meg még mindig a FolderSync a legjobb erre a célra, ott bármit be tudsz állítani.

(#99486) aprokaroka87 válasza Bozek (#99485) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

De ne törölje ki...ennyire egyszerű ez.

Bizza a felhasználóra.
Figyelmezttésel semmire nem fogsz menni bizonyos helyzetben.

(#99487) air válasza aprokaroka87 (#99484) üzenetére


air
nagyúr

Ha most a te szavad járásával akarnék élni, akkor azt mondhatnám, hogy "Hozzád ki szólt?".
De én kultúr embernek tartom magam, ezért én ilyet nem mondok.
Viszont mondom azt, hogy ez jelen esetben, igenis júzer error.
Így működik, így kell használni.
Hogyha szerinted ezt választhatóvá kellene tenni, ez egyéni álom kategória.
Írj a Google-nek, hogy tegye választhatóvá!
Egyébként a figyelmeztetés pont arra szolgál, hogy tudja a júzer, hogy mi fog történni.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99488) beg válasza NY_A (#99479) üzenetére


beg
veterán

Google Fotók Súgó

Ha bekapcsoltad az Automatikus mentés és szinkronizálás funkciót, és áthelyezel egy elemet a kukába, az a Google Fotók-könyvtárral szinkronizált összes eszköz Kuka mappájában megjelenik. A törölt elemek 60 napig maradnak a kukában, aztán a rendszer véglegesen törli őket.

A töröl fotók és videók visszaállításának lehetősége

Nyisd meg újra a Google Fotók alkalmazást.
A bal felső sarokban koppints a menüre , majd a Kuka elemre .
Koppints a visszaállítani kívánt törölt fotóra vagy videóra, és tartsd lenyomva rajta az ujjad.
A jobb felső sarokban koppints a Visszaállítás elemre .
Ezzel a művelettel visszaállítod a fotót vagy a videót:
a telefonodra;
az alkalmazás Fotók szakaszába;
abba az albumba, amelyben korábban tároltad.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99489) beg válasza aprokaroka87 (#99486) üzenetére


beg
veterán

A szokásos kreált értetlenkedésen kívül nem tudnál valami hasznosat is tenni a topikban? Ha nem, akkor inkább ne írj. Köszönöm.
Mindig te gerjeszted az offhengert, nagyon hamar be kellene fejezned. Immár 1024x szólva érte.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99490) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

A telómon (S4 i9505) gyári rendszer van fent, és mostanában kiírja, hogy a Cerberus biztonsági kockázatot jelent, el akarom-e távolítani. 3 éve rajta van a telómon, régebben nem írta ki. Ti nem tapasztaltok ilyet, akár más Samsung telókon? (Ráadásul pont egy közismert biztonsági szoftverre írja ki...)

(#99491) Bozek


Bozek
nagyúr

Újból hasznos volt a Titanium Backup. Pár napja meghülyült a Gmail a céges telefonomon, amikor megpróbáltam elindítani, akkor egyből leállt. Persze az adatok törlése inaktív volt a menüben... Ma gondoltam egyet és ránéztem TiBi-ben, ott meg tudtam csinálni az adattörlést, egyelőre visszaállt a működése a normál kerékvágásba.

(#99492) Mr.C válasza aprokaroka87 (#99486) üzenetére


Mr.C
őstag

szerintem a szinkronizáció azt jelenti, hogy ugynaz van mind a telefonon, mind a gépen, mind a felhőben, mind minden szinkronizált eszközön, mivel szinkronban vannak, azaz összehangolás, egyidejűsítés

de persze hozzám ki szólt? :U ;]

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#99493) Pttypang


Pttypang
veterán

Sziasztok.

Swiftkeyt tesztelgetem, de nem lebet kikapcsolni a karakterek mutatasat, mikor ranzomok az adott gombra? Eleg zavaro, hogy ossze-vissza villog, ahogy irnek. A szotarat nem is kerdezem, gondolom az automata javitason tul nem lehet magat a tippek mutatasat kikapcsolni..

Everybody lies.

(#99494) Mr.C


Mr.C
őstag

Letölthető az új Nexus Launcher (unofficial)!
/xda forrás/

sudo rm -rf /*

(#99495) Wasquez válasza zeon.hu (#99473) üzenetére


Wasquez
senior tag

Csak az ikonok tűnnek el a buborékból.

PC

(#99496) pikszel válasza Wasquez (#99469) üzenetére


pikszel
őstag

Az automatikus futtatáshoz ez jó lehet.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#99497) dokee78


dokee78
félisten

Tudtok olyan alkalmazást amelyik hozzáfér a SIM számokhoz?

Vettünk apámnak egy Samsung Galaxy J5 2016 telót és nem találom hogyan lehetne SIM számokat importálni.
6.0.1 Android.

(#99498) zeon.hu válasza Wasquez (#99495) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A gyári alkalmazások tűnnek el (telefon, névjegyzék,stb) vagy a letöltöttek?
Próbáltam előhozni a hibát, telepakoltam alkalmazásokkal, de ott marad mind.
Topikjában nincs nagy élet, de egy próbát megérhet.

#?*@&!

(#99499) Wasquez válasza zeon.hu (#99498) üzenetére


Wasquez
senior tag

A letöltött alkalmazások, amiknek az ikonját a menüből kihúzom a főoldalra.

PC

(#99500) vadászcsiga válasza Mr.C (#99494) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Drive nem él.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.