Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99501) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Time Laps alkalmazást keresnék, ami beállítható, hogy külső sd-re mentsen, lezárt képernyőnél is működjön és ingyenes, mivel egyelőre csak tesztelni kellene egy régebbi 4.0.4 androidra.

#?*@&!

(#99502) #79335424 válasza Mr.C (#99492) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én ezt másképp látom. Sztem a szinkronizáció lehet egy, és kétirányú. Van, hogy az egyik mód a hasznosabb, és van, hogy a másik. De, ennek a beállíthatóságát tartom a legfontosabbnak. Ezért nem használom közvetlenül a Google szinkron megoldásait, hanem közbeiktatom a Foldersyncet.

(#99503) Mr.C válasza #79335424 (#99502) üzenetére


Mr.C
őstag

Voltaképp tény, hogy fogalom kérdése, mert amit te említesz én nem nevezném másnak, mint automatikus feltöltésnek ill. letöltésnek.

(#99500) vadászcsiga: kommentekben vannak már mirror-ok, azok közül csak él valamelyik

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#99504) #79335424 válasza Mr.C (#99503) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ebben is van igazság.

(#99505) vadászcsiga válasza Mr.C (#99503) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Él, és már le is töröltem :)

(#99506) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Üdv!

Nem tudjátok, hogy van-e arra mód, hogy a google fiókból kitörölt telefonszámokat valamilyen módon vissza lehet állítani? Létezik valami kuka vagy hasonló? Véletlen egy kontaktot töröltem, amit nem kellett volna... :F

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#99508) dokee78 válasza dokee78 (#99497) üzenetére


dokee78
félisten

UP!

(#99509) Heisenberg69 válasza #50751744 (#99507) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Ahh, köszönöm szépen!
Jól látom, hogy itt csak 30 napig lehet visszaállítani? Tehát, ha kitöröltem egy másik névjegyet fél éve, akkor azt már buktam?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#99510) D0zeR


D0zeR
tag

Sziasztok, olyan YouTube appot keresek ami fut a háttérben. A stream nem tetszett mert nem tudtam élőhozni a videó részét. Köszönöm

(#99511) beg válasza Heisenberg69 (#99509) üzenetére


beg
veterán

Fél év sok idő egy lomtárban, 60 nap után törlődik onnan.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99512) Heisenberg69 válasza beg (#99511) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Köszönöm! :R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#99513) Pttypang válasza Pttypang (#99493) üzenetére


Pttypang
veterán

Erre semmi? :(

Everybody lies.

(#99514) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, én kesesek bénán, de nem találok választ.
Adott egy nem rootolt, nem bővíthető készülék (S6 Edge+), amiről véletlenül törlésre kerültek fájlok (videók).
Hogyan lehet ezt visszaállítani? Ha van rá mód. :)

Crytec210:
Volt olyan billentyűzet (talán pont ez), amit azért kukáztam, mert nem lehetett ezeket a funkciókat kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#99515) daginyomigec válasza aprokaroka87 (#99438) üzenetére


daginyomigec
csendes tag

Bocsánat, nem vettem észre hogy előzőleg válaszoltál.

Apámcsávó, MINDEN tiszteletem a Tiéd :Y :R :R :R

Megértettél és segítettél! :R

Köszönöm :DD

(#99516) Pttypang válasza Viktor0610 (#99514) üzenetére


Pttypang
veterán

En mar kukaztam a swiftkeyt, de a gyari samsungon folyamatosan "melleutok". A swiftkeynel nem volt ennyi melleutes, de ott meg ez a villogas elegge zavaro, foleg, hogy lemarad..
Most milyet hasznalsz? Csak szigetes elrendezesu van droidon?

Everybody lies.

(#99517) #61600768 válasza D0zeR (#99510) üzenetére


#61600768
törölt tag

Ogyoutube

(#99518) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sziasztok! Vpn-re milyen megoldást érdemes választani? Kisebb (<500mb) adatmennyiséghez van esetleg megbízható ingyenes szolgáltató, ami aztán nem saját szakállára gyűjti az adatokat?

Egyetemi cisco vpn-hez van hozzáférésem, de az mintha csak a böngésző forgalmával foglalkozna - pl mobil hotspot módban nem megy (+nem tudom, mennyire titkosított az adatfolyam).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#99519) csurgoi


csurgoi
aktív tag

Kérdés:mondjatok egy kezdő androidosnek egy jó rootolos progit.
Android 5,1-hez kellene.

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#99520) atike válasza csurgoi (#99519) üzenetére


atike
nagyúr

Kezdő androidos szerintem ne root-al kezdjen... :U Na meg nincs általános root... Milyen telefon, milyen rendszeren...?

(#99521) Mr.C válasza atike (#99520) üzenetére


Mr.C
őstag

Szerintem meg de, mert ott kezdődik az android megismerése, hogy belelát a rendszerbe...

Kingroot sok eszközön megy és könnyű unroot-olni is, próbálja azt.

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#99522) mobilizmo válasza Mr.C (#99521) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Hát Kingroot-ról hallani csúnya dolgokat...

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#99523) air válasza Mr.C (#99521) üzenetére


air
nagyúr

És kezdőként kapásból eltol valamit, majd jön a "szar-az-android"-ozás.
Nem, szerintem se roootolással kezdje az ember az Androiddal az ismerkedést.
Root nélkül is meg lehet ismerni, sőt.
Ha van root, akkor viszont már rombolni is tud.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99524) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hogyan tudom a teljes deezer tartalmat átteni memóriakártyára? S7 telóról van szó a legfrissebb android rendszerrel. Nem szeretném újból leszedni a teljes gyűjteményemet, és van is rá egy opció is deezeren belül, de figyelmeztet, hogy minden alkalmazásadat el fog veszni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#99525) atike válasza Mr.C (#99521) üzenetére


atike
nagyúr

Tévét sem úgy nézel, hogy szereled szerintem... :) Nem értek egyet azzal, hogy valaki root-al kezdjen.

(#99526) csurgoi válasza atike (#99520) üzenetére


csurgoi
aktív tag

Tablet, abból is egy TECLAST X16 Plus
Android 5.1

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#99527) csurgoi válasza atike (#99525) üzenetére


csurgoi
aktív tag

Nem turkálni akarok a rendszerben, mert ahhoz én öreg gyerek vagyok a magam 56 évével.
Csak az a gondom, hogy sehogy sem tudom stick-el használni a tablettet, mert rádugva semmit sem csinál és különféle segéd app-kal probálok netet csiholni rá.
A HUAWEI tárcsázójával nem jutottam semmire a PPP-meg azt írja hogy nincs root jogom.
Na ehhez a PPP-hez kellene root, mert különben más megoldást nem tudok hogy mobil netezni tudjak.
Ha egyáltalán ezzel a PPP-vel is fog menni. :W

[ Szerkesztve ]

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

(#99528) acsati


acsati
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem volna a QuickPic-kel kapcsolatban, hogy miért nem tudom az albumokat, képeket dátum szerint rendezni? Készítek egy új képet, nyitom a QuickPic-et, de egy régebbi Mappa van legelöl, nem az amiben az előbb készült kép került. Próbáltam már mindenféle rendezést, de nem akarja az igazságot.
Ezzel mit lehet tenni?
Köszönöm! :R

(#99529) Mr.C válasza air (#99523) üzenetére


Mr.C
őstag

& atike :
Feltételeztem, hogy ha csak olvasásról van szó (mármint könyvtárak, file-ok stb, akkor amiről nem tud semmit, utánaolvas. Tény, hogy tud ártani, de ha van mellette józan ész, akkor előbb kérdez/utánanéz, minthogy módosításokat végezzen. Valamilyen szinten igazatok van, lehet én gondoltam tovább a dolgot (mint pl logok olvasása, fogyasztás monitorozás és a többi)

sudo rm -rf /*

(#99530) nyisziati válasza Rigormortiis (#99524) üzenetére


nyisziati
veterán

Sajnos ahogy tapasztaltam a Deezer nem túl felhasználóbarát. Valszeg újra le kell tölteni a cuccokat. :(
Nekem is volt már erre példa. Sőt, egy frissítésnél úgy kiakadt, hogy a Telenornál kézzel kellett újrakapcsolni a fiókomat.

Kicsit olyan "Ubisoft"-os, tipikus francia.

[ Szerkesztve ]

(#99531) ollie válasza Rigormortiis (#99524) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fog menni az áthelyezés, újra kell töltened.

***

(#99532) Rigormortiis válasza ollie (#99531) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszi mindkettőtöknek. Ez azért csalódás.

Tehát akkor töröljem le a deezert mindenestül. Szedjem le újra a memóriakártyára telepítve, és újra töltsek le mindent? Mondjuk ez playlistből már egyszerűbb lesz, elvileg egy csúszkát elhúzok és leszedi. Remélem, mentette a fiókomhoz tartozó playlisteket :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#99533) mobilizmo válasza csurgoi (#99527) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Root leírás és linkek

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#99534) ollie válasza Rigormortiis (#99532) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kell leszedni a deezert, az alkalmazásban átállítod az SD-re a mentés helyét, úgy is töröl mindent az eredeti helyéről, majd a továbbiakban az SD-re fog menteni.

***

(#99535) hatpersze


hatpersze
tag

Ha valaki szeretne egy kicsit idegeskedni, de cserébe nézni flash tartalmakat, a puffin browser pro most akciós.

(#99536) HREH


HREH
senior tag

Zooper Widget-en kívül tud valaki profi, Tasker support-os widget programot?
Nem szívesen fizetnék ki érte (a Pro-ért) több mint 1000 ft-ot, látva hogy lassan már másfél éve nem frissült. Vagy ez nem is számít az ilyen programok esetében?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#99537) ollie válasza HREH (#99536) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem várd meg a 7-es androidot, és ha azzal is faszán működik, akkor nyugodtan megveheted.

***

(#99538) Rigormortiis válasza ollie (#99534) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Rendben, köszi. Még egy deezeres kérdés: Csak stream minőségben szedtem le a dolgokat, nem is figyeltem rá, aztán rájöttem, hogy magasabb minőségben is tud menteni. Azóta ez már okés, viszont ha megcsinálom a memóriakártyás áthelyezős újratöltős dolgot, akkor a régen sz.r minőségben leszedett számokat is a legjobb minőségben szedi majd le (ergo nem kell számonként állítgatni, hanem ez a beállítás minden letöltendő zenére érvényes lesz)?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#99539) ollie válasza Rigormortiis (#99538) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy szedi le, ahogyan épp akkor be lesz állítva a deezerben, vagyis ha ott a legmagasabb minőségre állítottad, akkor úgy.

***

(#99540) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Nálatok szinkronizál a SwiftKey. Nálam sem magától nem akar, sem akkor ha rányomok, hogy Szinkronizálás most.

Kiírja, hogy nem lehet szinkronizálni, próbálja újra rövid idő múlva.

(#99541) Deck válasza rayoliviero (#99540) üzenetére


Deck
titán

Ugyanaz.

PS5

(#99542) beg válasza rayoliviero (#99540) üzenetére


beg
veterán

Adatszivárgásuk volt, ciki, ideiglenesen felfüggesztették a cloud sync-et amíg nem javítják. Felhasználók látták egymás mentéseit, emailcímeket/jelszavakat is akár.

SwiftKey Suspend Cloud Sync Service After Data Errors

"SwiftKey report that only a few customers noticed unexpected predictions and only a rare number saw other email addresses appearing in their keyboard. For the time being and given the security implications, SwiftKey have disabled their Cloud service and updated their applications to remove email address predictions."

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99543) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Köszönöm a válaszokat.

(#99544) acsati válasza acsati (#99528) üzenetére


acsati
aktív tag

Erre nem tud senki megoldást?
Vagy csak nekem működik így, másnak jó?

(#99545) d@minator


d@minator
addikt

Sziasztok! Telefonról szeretném a PC-met látni, mi a teendő és milyen progi kell hozzá? Nem wi-fi-n hanem mobiliterneten keresztül.
Az sem baj ha ki-be tudnám kapcsolni a PC-t.

[ Szerkesztve ]

(#99546) beg válasza d@minator (#99545) üzenetére


beg
veterán

Linux? Windows? Wake on lan be van állítva? Teljes vezérlés vagy csak a fájlok?
Ssh, teamviewer, rdp, ftp és még van pár ha tudunk konkrétumot.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99547) d@minator válasza beg (#99546) üzenetére


d@minator
addikt

Win10. Köszönöm!

(#99548) beg válasza d@minator (#99547) üzenetére


beg
veterán

Akkor a linux és az ssh szavakat húzd le az előző hsz-emből és a maradékra is jó lenne válasz :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99549) Fall-N válasza Krystal_s (#99453) üzenetére


Fall-N
veterán

Nincs véletlen fent az új verzió, amíg a régit akarod telepíteni? Új verzióra sosem enged régebbit manuálisan telepíteni (ha egyezik az aláírás, módosítottal megy).

Szóval töröld le, majd próbáld úgy a régit felrakni.

(#99550) Fall-N válasza HREH (#99536) üzenetére


Fall-N
veterán

KWGT-t ajánlom. Sokkal jobban testre szabható, és vannak hozzá letölthető komponensek. Jó a support és gyakran frissül.

Ha meg többet akarsz akkor ott az élő háttérnek a KLWP. A fejlesztő ugyanaz és még több lehetőség van benne. Lehet animálni az elemeket, feltételekkel testre szabni. Például egy elem pl. háttér este 8-tól sötét színű (HEX kód alapján) legyen.

Én ezt a kettőt vettem meg és használom. KLWP Nem eszi az akksit sem.

Ha gondolod csinálok videót róla, hogy mit lehet kihozni belőle.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.