Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99301) beg válasza Sperafico (#99297) üzenetére


beg
veterán

Launcher adat törlés az alkalmazásoknál. Bukod a beállításokat, de visszakapod a gyári appokat. Lenovo saját launcherével sajnos lehet ilyet bűvészkedni :)

Esetleg tegyél fel egy Nova-t, Apex-et és nem lesz ilyen gond.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99302) Sperafico válasza beg (#99301) üzenetére


Sperafico
tag

Köszi! Sikerült! Ezer hála! :R

(#99303) siofok


siofok
őstag

Sziasztok!arra van vmi alkalmazás,hogy letudnák szedni egy videót a mediaklikk.hu oldalról?

OnePlus nord 2t

(#99304) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Létezik olyan progi, ami részletesen megmutatja, hogy a rendszer által felhasznált RAM területet (ami nemelérhető a programok számára) milyen komponensek (kernel, zram, vram, cache-ek, bufferek, stb.) használják?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#99305) unravel


unravel
őstag

Helóka

A króm tud olyat hogy induláskor ne töltse be az utolsó látogatott oldalt? :(

¯\_(ツ)_/¯

(#99306) Sungoo válasza air (#99286) üzenetére


Sungoo
addikt

Ez nagyon egyszerű, pöpec app, Köszi! :R

(#99307) vadászcsiga válasza unravel (#99305) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem. Keves dolgot tud de azt jól.

(#99308) kovisoft válasza unravel (#99305) üzenetére


kovisoft
őstag

Annyit tudsz tenni, hogy létrehozol egy parancsikont, ami egy üres oldallal indítja a Chrome-ot. Így kell csinálni:
- beírod a Chrome címsorába azt, hogy about:blank, ez behoz egy üres oldalt
- a menüből kiválasztod az "Add to Home Screen" parancsot (angolul használom, nem tudom, hogy van magyarítva)
- létrejön egy parancsikon a launcherben, ha ezzel indítod a Chrome-ot, akkor az üres oldallal jön be.

Sajnos nem tökéletes a megoldás, mert a háttérben ott lesz(nek) a korábban látogatott oldal(ak), de azok legalább nem töltődnek be, csak ha átváltasz rájuk.

(#99309) Mr.C válasza kovisoft (#99308) üzenetére


Mr.C
őstag

amúgy szerintem asztali gépen kellene beállítani és szinkronizálja a beállításokat.
Bár lehet két külön böngészőnek kezeli, bár a flag-ek beállítása az mind a kettn megtörténik (ha olyan a flag)

sudo rm -rf /*

(#99310) Potrien válasza kovisoft (#99308) üzenetére


Potrien
senior tag

Ez hasznos újdonság volt nekem,köszönöm! :R

(#99311) enginev3.0 válasza zeon.hu (#99300) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam is hibát írt

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#99312) zeon.hu válasza enginev3.0 (#99311) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz, akkor nem nálam van gond!

#?*@&!

(#99313) beg


beg
veterán

After nearly a year of rumors, teardowns, a vague announcement, and a false start, Google Play's Family Library is finally going live today. It will begin rolling out over the next few days to users in Australia, Brazil, Canada, France, Germany, Ireland, Italy, Japan, Mexico, New Zealand, the United Kingdom and the United States. Other countries will surely join the list in time, but those will be the first. Family Library will allow up to six family members to share purchased content with each other without paying for additional copies.

[link]

Elindult a családi megosztás, először csak a felsorolt országokban, de folyamatosan bővül.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99314) air válasza beg (#99313) üzenetére


air
nagyúr

Mostanában akartam kérdezni, hogy mi történt ezzel a beharangozott funkcióval.
Ezek szerint jól kezdődött: "and a false start" :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99315) xSide válasza air (#99314) üzenetére


xSide
őstag

Biztos túl sok lett a kamu e-mail cím, eddig 'megoldottuk' az ismerősök közt a fizetős appokat :D

(#99316) nyisziati válasza Bici (#99304) üzenetére


nyisziati
veterán

Igen, van.
Memoryinfo & swapcheck. (Roehsoft)

Indïtás után jobb fönt helyi menü és memory details.

(#99317) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Előfordul, hogy a Facebook app nem ajánlja fel telepítés után, hogy megjegyzi a jelszót. Így mindig be kell írogatni. Régen segített, hogy újratelepítettem az appot és akkor felajánlotta a megjegyzést, most nem akarja.

Mit lehet vele csinálni? Mintha egyszer valahol láttam volna, hogy be lehet írni a jelszót és megjegyeztetni vele, de sehol nem találok ilyet a Facebook alkalmazásban.

(#99318) HoTaZo válasza air (#99286) üzenetére


HoTaZo
őstag

:R

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#99319) Deck


Deck
titán

Legjobb facebook app kliens?

PS5

(#99320) Bici válasza nyisziati (#99316) üzenetére


Bici
félisten

Köszi szépen! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#99321) w.miki


w.miki
veterán

Némító widget gombot, bevált programot tudnátok ajánlani?
Samsung A310 rezgőn marad akkor is, ha lehúzzuk 0ra a hangerőt.
Kéne valami ami teljesen némává teszi.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#99322) Gabeeeeen


Gabeeeeen
csendes tag

Sziasztok!

A tesóm kapott egy, a Google Play áruházban beválható promóciós kódot, amit ő nem tud felhasználni mivel almás telefonja van, ezért nekem adta, mivel androidos készülékem van. A baj ott kezdődik, hogy ezt Németországban kapta egy vásárlás után, amit én így magyar sim kártyával nem tudok beváltani. Erre van valamilyen megoldás hogy mégis hogy tudnám beváltani? Esetleg tesóm sim kártyáját beletéve a telefonomba, majd egy új gmail-es email cím létrehozásával és az appok letöltése után is megmaradnak (használhatóak?) lesznek, ha már a saját sim kártyám lesz benne?
A válaszokat előre is köszönöm! :)

(#99323) ViharVadász válasza Deck (#99319) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szerintem a Swipe for Facebook. Nem foglal sok tárhelyet, sok sok módon lehet személyre szabni a programot. :)

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#99324) Deck válasza ViharVadász (#99323) üzenetére


Deck
titán

Ejj ha. Ez igen. Végre egy normálisan használható facebook app. El se hiszem :D Nagyon köszönöm!
Megis veszem a prot!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#99325) Mr.C válasza Deck (#99319) üzenetére


Mr.C
őstag

válogass

De a swipe lassabb, mint az original app. Legalábbis többen mondták.... hogy mennyire igaz, azt majd te eldöntöd.

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#99326) Deck válasza Mr.C (#99325) üzenetére


Deck
titán

Nem lassabb, nálam villám gyors. Kikapcsolhatom a kiket ismerek hülyeséget, reklám sincs, van hírfolyam nézetben időrendi nézet, sok téma, alig foglal, energiatakarékos mód, megy a böngészős nézet, van ujjlenyomatvédelem stb.. Stb..

Ez egy nagyon fasza app! :D

PS5

(#99327) Mr.C válasza Deck (#99326) üzenetére


Mr.C
őstag

örülök neki.... de például a csoportba való megosztás hiányzik (úgy olvastam) meg még egy pár feature (amivel persze együtt lehet élni)

sudo rm -rf /*

(#99328) Deck válasza Mr.C (#99327) üzenetére


Deck
titán

Mármint? Tudok csoportokba megosztani. Kipróbáltam vásárlás előtt és nem találtam olyat ami ne menne rajta. De ha írsz konkrétumot akkor kipróbálom.

PS5

(#99329) Mr.C válasza Deck (#99328) üzenetére


Mr.C
őstag

köszi de hagyd, engem nem érdekel annyira szitu :)

sudo rm -rf /*

(#99330) shunter


shunter
aktív tag

Sziasztok. Egy kérdés....
A www.apkmirror.com mennyire biztonságos oldal? Mi a tapasztalat? Köszi előre is! :)

(#99331) Deck válasza shunter (#99330) üzenetére


Deck
titán

Megbízható.

PS5

(#99332) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Tegnap kaptam meg az első okostelefonomat és el is olvastam az összefoglalót mibe szerepel hogy a play árúházból ajánlott a letöltés és ott is csak úgy ha odafigyelünk az engedélyekre és a letöltések számára.

Ezzel kapcsolatban két kérdésem lenne!

Mire figyeljek oda az engedélyeknél?

Letöltések számának alsó határa ahol már nem ajánlott a programot letölteni?

Továbbá szeretnék a you tube-ról mp3-at letölteni pontosabban dalokat,és azokat konvertálni mp3-a!

Tudtok ajánlani ilyen programot ami a fentebb leírt feltételeknek eleget tesz és így egyben látok is példát mire kel odafigyelnem?

(#99333) #79335424 válasza Teodor52 (#99332) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az összefoglalóban vannak ajánlott alkalmazások, amik lefedik a fontosabb területeket. Ezeket nyugodtan telepítheted, mi is ezeket használjuk, így kerülhettek az összefoglalóba. Ha van vmi spec. igényed, akkor inkább itt kérdezz!
A YT letöltés egy ilyen speciális terület, mert a Google kitiltott a Play -ről minden olyan appot, ami erre képes. Ilyen pl. a TubeMate, ami régen Play alkalmazás volt.

(#99334) Probert75 válasza Teodor52 (#99332) üzenetére


Probert75
addikt

Pl. arra, hogy egy zseblámpa alkalmazásnak miért kell a Fotók és Videókészítéshez hozzáférni? Vagy épp ugyanezeknél, minek a Teljes hálózati hozzáférés vagy a Hálózat kapcsolatok megtekintése?

Letöltések száma nem nagyon releváns, mert ha egy progi új és kevés letöltéssel rendelkezik, attól még az lehet jó.

[ Szerkesztve ]

(#99335) #79335424 válasza Probert75 (#99334) üzenetére


#79335424
törölt tag

A fotó és videókészítésre egyszerű a válasz. A Google "elfelejtett" külön API -t készíteni a vaku kezeléshez. Ezért kell, hogy "fotóalkalmazás" legyen, mert így fér hozzá a vakuhoz. A hálózatot nem tudom, de sanszos, hogy arra is van ésszerű magyarázat.

[ Szerkesztve ]

(#99336) Probert75 válasza #79335424 (#99335) üzenetére


Probert75
addikt

De a többihez akkor minek?!
Ennyi nem elég neki?

Magyarázni meg mindent meg lehet. :)

[ Szerkesztve ]

(#99337) aprokaroka87 válasza Probert75 (#99336) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csak egy óvatós szösszenet.
Szerinted az alkalmazás hogy tud pl úgy hirdetéseket megjeleníteni ha nem fér hozzá a hálozathoz?
Nagyon sokmindenhez kell az engedély.

(#99338) Probert75 válasza aprokaroka87 (#99337) üzenetére


Probert75
addikt

Akkor a 3. képen lévő alkalmazásnak miért nem kell?

(#99339) aprokaroka87 válasza Probert75 (#99338) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Tartalmaz pl hírdetést az amiről szó van?

(#99340) beg válasza aprokaroka87 (#99339) üzenetére


beg
veterán

Nem, de nem ez volt az alap kérdés.

Probert75: Ez még annyira nem vészes, amikor SMS és névjegyhez kér engedélyt, akkor van inkább gond :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99341) #79335424 válasza Probert75 (#99338) üzenetére


#79335424
törölt tag

A neve alapján pl. azért, mert egy widget, ami korlátozott lehetőségekkel bír. Pl. csak touch inputtal aktiválható, nincs nyílvános intent -je. Nem lehet vele megtenni azt, hogy az aktiváló intent -jét hozzárendelem a telóm dedikált kameragombjának hosszan nyomás funkciójához. Ezzel nálam nem kell a képernyőt feloldani, de még a flip tokot sem kinyitni a zseblámpához. Csak hosszan rátapicskolok a kamera gombra, és lőn világosság.

(#99342) shunter válasza Deck (#99331) üzenetére


shunter
aktív tag

Ok. Köszi :)

(#99343) Teodor52 válasza #79335424 (#99333) üzenetére


Teodor52
senior tag

Okés!

Szeretnék irodai csomagot telepíteni.

Nos látom is azt az OfficeSuite+pdf editort.

Elég sok funkciója van így nem tudom hogy jobban járnék-e Adobe Acrobat Reader-el és Tiny Scanner - PDF Scanner App-al alternatívával?

[ Szerkesztve ]

(#99344) Probert75 válasza #79335424 (#99341) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönöm a felhomályosítást! :C
Nem használok ilyen progikat már elég régen, mert a két legutcsó telóm a rólóról gyárilag tudja ezt. Csak akartam valami példát neki és ezekre emlékeztem.

[ Szerkesztve ]

(#99345) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ott van pl az Aida64 alkalmazás,a leírásban ott van levezetve hogy melyik engedély miért kell.
Én egyszerűen kötelezővé tenném ezt!

Kezdthetné a sort pl a Google,a saját alkalmazásaival.

(#99346) #79335424 válasza Teodor52 (#99343) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az office alkalmazások nem az én asztalom, de szubjektív, hogy mi a "jó". Pl. attól is függ, hogy mennyire kéne hasonlítson egy PC -s csomaghoz. Pl. az AndrOpen Office elég "PC -s".

[ Szerkesztve ]

(#99347) Deck válasza Teodor52 (#99343) üzenetére


Deck
titán

A hivatalos Microsoftos nem jó?

PS5

(#99348) DS39 válasza Teodor52 (#99343) üzenetére


DS39
nagyúr

WPS Office?

(#99349) #79335424 válasza Deck (#99347) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez is szubjektív. Annál a szerkesztéshez nem kell regisztrált MS Office, meg MS fiók?

(#99350) Teodor52 válasza Teodor52 (#99343) üzenetére


Teodor52
senior tag

Félreértés ne essék biztos jó program amit ajánlotok az összefoglalóban, de a funkcióinak több mint a felét nem használnám.

Nekem igazából csak a pdf scanner-re,olvasásra szerkesztésre van szükségem.

Jó választás lenne az adobe acrobat reader, és a tiny scanner ingyenes verzióban?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.