Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99751) darvinya válasza Chris Kiki (#99750) üzenetére


darvinya
titán

Naptár

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99752) 7Sony7


7Sony7
addikt

Bocs az offért, de nem találtam jobb helyet: Működő telefon leesett, széthullott. Azóta nem látja semmi, windows sem az SD kártyát. Win Annyit írt ki, hogy használat előtt formázni kell a meghajtót. Ilyenkor mi van?

Szerk: A Minitool azt írja rá, hogy Bad Disk, és nem aktív semmilyen művelet.

Ennyitől meghibásodott volna?

[ Szerkesztve ]

-

(#99753) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Sürgősbe tudna valaki segíteni?
A lényeg annyi, hogy kellene egy olyan zenelejátszó, ami belövi a zenékhez a megfelelő képet!
Vagy akár olyan, aminél betudjuk állítani hogy melyik zenéhez melyik legyen..
Droid 4.4.4-es rendszerem van, nem tudom számít-e.

Press "F" to pay respects.

(#99754) Mr.C válasza Imilenni (#99753) üzenetére


Mr.C
őstag

PC-re tudok segíteni:
Musicbrainz Picard tag-be írja az infókat

sudo rm -rf /*

(#99755) Deck válasza Imilenni (#99753) üzenetére


Deck
titán

Tageld őket.

PS5

(#99756) pikszel válasza Deck (#99755) üzenetére


pikszel
őstag

Nem arról van szó, hogy egy olyan lejátszóra lenne igény, ami a borítót, vagy akár dalszöveget letölti és beállítja magától? Van olyan egyáltalán, amelyik ezt nem tudja?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#99757) Zolorado


Zolorado
tag

Helló!

Egy olyan fotóalkalmazást keresek, amivel lehet hosszú záridővel timelapse képeket készíteni.
Az ajánlóban említett Camera FV-5 külön-külön tudja ezt a funkciót, de egyben nem, a Camera Zoom FX szerint a hardver nem tudja állítani a záridőt, a többiben nem találtam ilyen funkciót.

Tudtok ajánlani valamit?

Hullócsillagokat szeretnék megörökíteni. :)

(#99758) Imilenni válasza pikszel (#99756) üzenetére


Imilenni
addikt

Sajnos, Samu alap zenelejátszója :/

Press "F" to pay respects.

(#99759) beg válasza Zolorado (#99757) üzenetére


beg
veterán

Amúgy tényleg tudja a hardver a hosszú záridőt?
Ja, fv5 tudja, csak a timelapse-al együtt nem. Akkor csinálj sok-sok képet vele és fűzd össze külön programmal, kész a timelapse.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99760) Chris Kiki válasza darvinya (#99751) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

A naptár kezeli a névjegyzékben beállított dátumokat? Widgetként ki lehet tenni, hogy csak akkor jelezzen, ha esemény van?

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#99761) Arween


Arween
senior tag

Olyan alkalmazást keresnék ami a status báron mutatja a fel/le töltött adat forgalmat.Az se baj ha fizetős.

(#99762) beg válasza Arween (#99761) üzenetére


beg
veterán

Van root? Akkor az xposed keretrendszer és a gravity box modul tudja ingyen. Xda-n keresd a keretrendszert.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99763) rjg válasza Arween (#99761) üzenetére


rjg
őstag

Internet Speed Meter

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#99764) batai15


batai15
félisten

Udv,eddig mx player fan voltam,de sajnos egyre többször bele futok hogy nem viszi a hangot.
Van rá megoldás ,vagy valami más ajánlott player ?

(#99765) PH-User válasza Jakuu (#99743) üzenetére


PH-User
addikt

Nem attól telt be mindig.
Korábban nem is próbáltam a Link2SD programot mégis teleírta a Play szolgáltatások.
Annyit csináltam, hogy a L2SD progin belül alapértelmezett memóriának a belső memóriát aftam meg, azóta enged telepíteni bármit.
Úgy néz ki, hogy most jó lesz! :R
Ha esetleg mégsem, akkor kipróbálom a másik progit.
Köszi a segítséget ALL!

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#99766) Deck válasza batai15 (#99764) üzenetére


Deck
titán

Van hozzá codec xdan azzal visz minden hangot.

PS5

(#99767) darvinya válasza Chris Kiki (#99760) üzenetére


darvinya
titán

Persze, ha szink -va van felhőbe kapcsolat, ami már össze van kapcsolva a naptárral.
Különben nem találja ki mikor van szülinapja, max. kézzel írod be.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99768) Fall-N válasza ignisz (#99732) üzenetére


Fall-N
veterán

A KWGT a Zooper ellenfele, a KWLP meg jobb annál, élő háttereket lehet készíteni a végtelenségig személyre szabva. Én épp mostanában csinálok egyedi komponenseket hozzájuk. (Mindkettővel működik.) Ha kész lesz mind majd (feltöltöm G+-ra + Dropbox) belinkelem ide. Van jó pár élő háttérem is KLWP-hez, ha igény van rájuk majd megosztom azt is. Elsőként vettem meg mindkettőhöz a Pro kulcsot. Support is első osztályú.

Zoopert régen megvettem, de egy bugos 💩. Még egy normális zenelejátszó widgetet sem lehet csinálni vele, mert nem működik. Újabban a helyre is azt írja, hogy "Ismeretlen". Megy is a kukába.

[ Szerkesztve ]

(#99769) zeon.hu válasza Fall-N (#99768) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam még azért egész jó a zooper :)
Zenelejátszó csak néha nem reagál, de ritkán is használom zooperből.
Helyfelismerés pontos.

A kész widgetek engem is érdekelnének amúgy.

#?*@&!

(#99770) atosan válasza Fall-N (#99768) üzenetére


atosan
addikt

Majd szólj.

Maine coon

(#99771) Chris Kiki válasza darvinya (#99767) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Se szink, se felhő. Nem használok ilyeneket. Olvassa ki a kapcsolatokból, ilyen kellene.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#99772) Fall-N válasza atosan (#99770) üzenetére


Fall-N
veterán

Ezt használom most élő háttérnek. G+. Innen lehet letölteni. 🙂

Komponenseket is elkezdem holnap felrakni.

[ Szerkesztve ]

(#99773) Arween válasza beg (#99762) üzenetére


Arween
senior tag

Nincs root. :(

(#99774) #61600768 válasza Chris Kiki (#99771) üzenetére


#61600768
törölt tag

Talán ez ha jól olvasom.

(#99775) Fall-N válasza #61600768 (#99774) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez biztos hogy tudja, régen használtam. Most már inkább én is beírtam kézzel ami fontos a Google naptárba.

(#99776) Chris Kiki válasza #61600768 (#99774) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Köszi, feltettem, de nem vált be. Viszont találtam ezt. Ez sem tökéletes, de egyelőre nincs jobb.

[ Szerkesztve ]

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#99777) #68216320


#68216320
törölt tag

Aki használja a Poker Magyarország alkalmazást és még nem frissítette a mai, új verzióra, valahogy ki tudná szedni a telepíthető apk fájlt? Totál elszúrták az új verziót.

(#99778) Deck


Deck
titán

Keresek egy egyszerű notes appot, az evernote-ot cserélném le.

Ami fontos:
- material design
- google fiókos szinkronizáció
- reklámmentes (nem baj ha fizetős)
- lehessen benne félkövérrel is írni amikor akarok, színezés, dőlt betűzés
- aes256 előny

Ki mit ajánlana?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#99779) darvinya válasza Deck (#99778) üzenetére


darvinya
titán

GNotes

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99780) Deck válasza darvinya (#99779) üzenetére


Deck
titán

Nem találom bennea formázási lehetőséget. Hol van?

PS5

(#99781) #70516736


#70516736
törölt tag

Találkozott már ilyennel valaki?
Nem indul a play áruház
Már töröltem a fiókot, az alkalmazás adatokat de csak ezt kapom

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#99782) brownus


brownus
veterán

üdv,

mondjatok kérlek jó zenelejátszó appot, lehetőleg mindent vigyen, kivéve flac.(az nem fontos) mert a gyári google app pár mappát nem hajlandó mutatni, eltűnt pár albumom is. köszönöm :R

(#99783) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Valaki segítsen legyen szíves..!
Aquamail… hogyan tudom beállítani, hogy a 4 fiókomból az exchange kiszolgálós push ütemezésű legyen. Tehát 3 fiókom 5 percenként szinkronizáljon, a munkahelyi meg egyből jelezzen, ha új üzenet érkezett. Persze, minden egyes üzenetnél rezgéssel, és hangjelzéssel is jelezzen mind a 4 fiók. Egyszerűen nem jövök rá, és fontos lenne.
Köszönöm előre is!
:R

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#99784) beg válasza brownus (#99782) üzenetére


beg
veterán

Amik az összefoglalóban vannak, azokat már próbáltad? ;)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#99785) brownus válasza beg (#99784) üzenetére


brownus
veterán

nem :B
nem gondoltam volna, hogy ilyen korrektül összerakott az első hsz, megnézem őket, köszi.

közben találtam egy ilyet is, pulsar

(#99786) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! Tegnap teljesen kiborultam a következőtől. Ugye kötelezővé tették a rohadt messenger használatát, amit én és párom utálunk, mert chrome böngésző alatt szeretjük megnézni egy helyen az üzeneteink, és facebookozni is. Egy csellel az asztali webhely kérése bekapcsolásával el tudtuk kerülni, hogy a messenger kelljen, és ugyanúgy tudjuk nézni üzeneteink. Na már most pár napja frissült a chrome és szétbasz minket az ideg, mert az asztali webhely kérése bekapcsolása után szétesik az egész chrome, nagyítani kicsinyíteni kell, nem passzol a méret mint idáig, nem rakja boxba az oldalt, hanem szétvan esve. Ezt most miért kellett?! Azért használtuk amúgy a chrome-ot, mert az a legyorsabb, legdinamikusabb görgetésnél, és sokat görget nem akad, alul nincsenek totál feleslegesnyilak meg minden szar mint sok más böngészőnél, meg fent se foglal 2 sornyi helyet mint más böngészőknél szintén, most úgy néz ki váltanunk kell mégis másik böngészőre, tudtok olyat, ami az asztali webhely kérése bekapcsolása után nem esik szét benne a kép, vagy ami eleve engedi, hogy az ünezeteket ugyanúgy a böngészőjéből nézhetjük normálisan, és nem erőszakolja ránk ezt a szar messengert? Köszönöm a választ előre is! :W

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#99787) batai15


batai15
félisten

közbe vlc lett a nyerő . köszönöm azért!

(#99788) Feri1977 válasza brownus (#99782) üzenetére


Feri1977
senior tag

NRG player, musicamp. NRG ingyenes és rohadt jó.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#99789) tordaitibi válasza Feri1977 (#99786) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Miert nem torlod a bongeszot, es a regi verziot teszed vissza?
Oldapps oldalakon keresgelj. Es az adott app frissiteset tiltsd le.
Hasonlo okokbol nekem tobb alkalmazasom 1-2 eves, es tokeletesen jo.

Szerk, a fb.messengerem is vagy 10 verzioval regebbi, meg nem eszi az akkut, stb.

Szerk2,
Degyors vagy! :-) :-)
Ha torlod a frissiteseket, akkor arra a verziora all vissza, amelyikkel indultal,
azaz nem az elozore, hanem lehet 5-10-el regebbire.
Ugyanez okbol en az Opera frissitesekkel l megalltam 5 honapja, nekem az a verzson jott be, es marad is.

[ Szerkesztve ]

(#99790) Feri1977 válasza Feri1977 (#99788) üzenetére


Feri1977
senior tag

Bocsi, poweramp, nem musicamp, de az nrg nagyon jó tényleg és ingyenes!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#99791) Feri1977 válasza tordaitibi (#99789) üzenetére


Feri1977
senior tag

Én is ezen gondolkoztam már, hogy törlöm a frissítéseit, akkor utána jó lesz tuti, de a frissítések nem véletlen vannak, lehet többet zabálja a régi verzió az aksit, meg számtalan dolgot nem tud, vagy nem így van? +Megnézem amit írtál köszönöm, de írj kérlek erre még.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#99792) Feri1977 válasza tordaitibi (#99789) üzenetére


Feri1977
senior tag

Értem értem. :-) Nagyon szépen köszi a választ, rendes vagy, már csak amit kérdeztem azon aggódom, hogy a régi nem tud sok mindent lehet majd, és jobban zabálja mint böngész az aksit is vagy nem tudom, szóval nem gond, hogy régi lesz a böngésző "tusása"?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#99793) desolator


desolator
senior tag

Most vettem egy doogee x5 max pro-t és be szeretném állítani rajta a céges exchange-t. A gyári beépített levelezőt használtam erre eddig, továbbra is ezt szeretném. Marshmallow van rajta. Már beállítottam néhány telefonon, de ilyen hibaüzenetet még sosem kaptam. Azt írja, amikor beírok mindent, hogy "email küldés cannot be used, please try to allow permissions". Hiába adok meg neki minden jogot utána, mindig ezt írja. Itt vannak a képek:

Mi lehet a gond?

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#99794) zeon.hu válasza Feri1977 (#99791) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Régebbi chrome-ot használok, mert a frissítésekből kivettek pár általam használt funkciót.
Szóval nem, nem mindig tud többet az új verzió.

#?*@&!

(#99795) #61600768 válasza zeon.hu (#99794) üzenetére


#61600768
törölt tag

Mik ezek a funkciók amiket kivettek?

(#99796) zeon.hu válasza #61600768 (#99795) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pl amit rendszeresen használok, az a "Kép url-jének másolása".
Ha ezt visszateszik, majd frissítek :)

#?*@&!

(#99797) F_Peter


F_Peter
őstag

Sziasztok!

Létezik olyan alkalmazás, amivel a különböző ujjlenyomatokhoz lehet rendelni automatikus alkalmazás indítást?
Előre köszi a válaszokat!

(#99798) #61600768 válasza zeon.hu (#99796) üzenetére


#61600768
törölt tag

Képre hosszan tapizva ott van hogy link másolása. Ez mindig is benne volt. Plusz megosztás gomb is van menü alatt.

[ Szerkesztve ]

(#99799) Jakuu


Jakuu
őstag

Egy kis kedvesseg a turazoknak tolem.

http://data.hu/get/9903008/Osszesviz.kml

Megtalaltam a modjat, hogy a turistautakrol a magyarorszagi vizlelohelyek pontjait letudjam egyben tolteni.
Ebben benne foglaltatnak a kerekes kutak kozkutak, forrasok egyebek. (tobb mint 10000 vizlelohely)
Igaz a helynevek nem talalhatok az adatbazisban igy a terkepen a nevek nem fognak megjelenni, de a koordinatahelyek rendben vannak igy poi pontokkent megjelenthetoek.
En harom terkepet hasznalok Locus,Osmand,Maps.me, ehhez leirom, hogy mit kell tenni.

A maps.me a legegyszerubb a kml fajlt be kell masolni a MapsWithMe konyvtarba utana meg is jelennek a terkepen a pontok.

A masik ketto programhoz elobb at kell a fajlt gpx formaba konvertalni. Erre tokeletese alkalmas a http://gpx2kml.com/ oldal is.

Osmand az osmand/tracks konyvtarban tarolja a gpx fajlokat, ertelemszeruen oda kell bemasolni a gpx fajlt.
A bal felso sarokban az app inditasa utan latunk egy harom lap for,aju ickont arra rakattintunk, es ott bepipaljuk a gpx utvonalakat es a legordulo listabol hozzaadjuk a gpx fajlt.

Locus: Bal felso sarok beallitasok menu utan a pontok almenuben a pontok tabot megkeressuk, a plusz jellel hozzaadunk egy uj mappat barmilyen nevvel es az uj mappa melletti harom fuggoleges pont beallitasi gombra kattintva, kivalasztjuk az import beallitast. Ezutan barhonnan betallozhatjuk a konyvtarszerkezetbol. Utana mar be is olvashatoak a POI-k.

Kellemes hasznaatot. ,)

(#99800) zeon.hu válasza #61600768 (#99798) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Biztosan hiányzott belőle, itt is kérdeztem.
(Volt screenshot is valahol, csak nem találom)
Ha visszakerült, az örvendetes, kösz!

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.