Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99601) zhata válasza SharpSA (#99600) üzenetére


zhata
senior tag

Nem számottevő.

(#99602) ux1 válasza SharpSA (#99600) üzenetére


ux1
addikt

Semennyire. Még kevésbé mint a Gmail.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#99603) Totheground


Totheground
addikt

Aki esetleg otthon van az iOS és az Android világában is és ismeri a Tweetbot-ot: mi az annak leginkább megfelelő kliens androidon? Egyszerűen mindegyik, amielyiket eddig próbáltam, kevés. Vagy hülyén néz ki és alig configolható, vagy lagol (egy OnePlus 3-on) vagy nincs rendes push notification... Amiket eddig néztem: Tweetings (ez volt a lagolós, főleg ha képeket zártam be illetve zavartak a placeholderek förgetés közben), Falcon Pro (a notification-ök nagyon nem az igaziak), official app (ez még talán a legjobb, de sok az add és béna a listakezelés).

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#99604) F34R válasza Totheground (#99603) üzenetére


F34R
nagyúr

Nezz szet az alternativak kozt [link]

(#99605) brownus válasza krt-823 (#99597) üzenetére


brownus
veterán

Es file explorer

(#99606) csrobcsi


csrobcsi
csendes tag

Első androidos telefonom így lehet láma kérdés: eddig windowsos mobilom volt, ahol egyszerűen hozzáadhattam google, outlook, facebook, skype, yahho, stb fiókokat, és ezek szépen szinkronizálódtak is. Így a névjegyeim telefonszámot, fényképet, email, skype, lakcím, stb adatokat is tartalmaztak, attól függően ki hogy töltötte ki a különböző szolgáltatásokban a profiljait. Ezt az egészet exportáltam a microsoft fiókomból, majd importáltam a google fiókba. Összes név és tel szám megvan, OK. Az összes többi mező, fénykép, email, cím, stb üres mivel ezt a facebook, skype, stb profilok adták hozzá a névjegyekhez. A gondom az hogy most van egy nyamvadt google fiókom, semmilyen más fiókot nem tudok hozzáadni, hogy 4-500 kontakthoz meg nem kezdem el egyenként beírogatni az emil címeket és egyebeket az meg biztos. Van erre valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#99607) bigrock válasza SunMount3r (#99591) üzenetére


bigrock
addikt

Ez engem is érdekelne...

(#99608) ollie válasza csrobcsi (#99606) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel az outlook, facebook, skype, yahoo, stb nem részei az oprendszernek, ezért nem tudsz hozzáadni ilyen accountokat. Viszont ha felteszed az említett appokat, akkor az appokon belül bejelentkezel a fiókjaidba, és máris elérhetőek lesznek.

***

(#99609) Fall-N válasza Totheground (#99603) üzenetére


Fall-N
veterán

Én a Talont vettem meg és szerintem a legjobb a kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#99610) csrobcsi válasza ollie (#99608) üzenetére


csrobcsi
csendes tag

Tehát ha mailt akarok küldeni akkor nyissam meg a face-t keressem meg a személyt, jegyzeteljem ki egy papírra a mail címét, utána nyissam meg gmailt, pötyögjem be, stb? Egy kontakthoz legyen társítva pl a facebookos profilképe az is lehetetlen? Ez akkor is jó mikor a tóth pétereket (5 db van) személyenként úgy tudom hívni hogy fejből tudom mi a számuk? Mert egy profilképpel sokkal egyszerűbb. Sosem volt droidos telefonom, de ha ennyit tud, menekülök vissza a csempéhez. Egyébként itt van egy ismerősöm, galaxy s4, Android 5.0 és minden fiókot kezel. Akkor csak az én telefonom kukába való?

(#99611) Sungoo


Sungoo
addikt

Létezik az, hogy csak én nem tudom a FB appot lefrissíteni? :F Sokadjára próbáltam, 505 hibakód. 5.1-em van.

(#99612) brownus válasza csrobcsi (#99610) üzenetére


brownus
veterán

Miutan telepitetted a fb appot, megkerdezi, hogy szinkronizalja-e a nevjegyzeket, ha igent nyomsz akkor kesz is. Ott kell lennie a nevlistaban.

En par eve raszantam egy delutant es pc-en, webes feluleten felvittem mindenkit egyesevel, (csalad/keresztnev/vagy vmi spec azonosito) plusz lakcim, stb... Evente egyszer le is mentem a felhobol, biztos ami biztos.. (azota meg mindent a google fiokba mentek)

[ Szerkesztve ]

(#99613) Drughi válasza csrobcsi (#99610) üzenetére


Drughi
addikt

iOS-en én a Sync.ME nevű appot használtam. Egy próbát megér.

(#99614) brownus válasza csrobcsi (#99610) üzenetére


brownus
veterán

Hmm, most neztem meg mert lett ket uj ismerosom a fb-on es nincsenek benne... Szoval az elozo hsz-em nem teljesen okes, sry. megnezem ezt a sync dolgot...

(#99615) csrobcsi válasza brownus (#99614) üzenetére


csrobcsi
csendes tag

Köszi! Teljesen kész vagyok. Hallottam egy olyat hogy november óta a fb nem engedélyezi az android rendszernek ezt a dolgot. Win és Ios-en zavartalanul működik...

(#99616) csrobcsi válasza Drughi (#99613) üzenetére


csrobcsi
csendes tag

Köszi, nagyjából működik. Lesz mit bogarásznom :W

(#99617) dokee78


dokee78
félisten

#cerberus

Ha előfizetek 1 évre az,hogy működik?

1. A lejárat után értesít,hogy újítsam meg?
2. Addig vonja az éves díjat,amíg le nem mondom?

(#99618) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

a wifi hot-spot nem igazán működik maradéktalanul a telón. MTK 6577 dual sim 4.0.4 android.

Be van kapcsolva a "hot spot bekapcsolva tartása" opció.

A net önmagában sosem megy el.

De, állandóan ki-be kell kapcsolni ha akarok valamit.
- van hogy mások nem tudnak csatlakozni, miközben nekem jó és megy róla a játék pl. A másik gép látja az eszközt ugyan, de nem csatlakozik hozzá, ilyenkor ki-be kell kapcsolni a megosztást.
- van hogy böngészek, indítanék steam-et, de nem tud csatlakozni a steam. Megint csak a ki-be kapcsolás segít csak.
- megy a steam-es játék, megy a letöltés, megy a torrent is, de böngésző lapot már nem nyitja meg. Megint csak ki-be kapcsolás segít csak.
- megy minden, böngész, játék, de nem nyitja meg a battle net ablakot, megint csak ki-be kapcsolás segít csak.
stb...

Próbáltam azt is hogy soha ne kapcsoljon ki a kijelző, de nem változott semmi, nem ott van a baj.

Ha a gépen nyomok egy hibaelhárítás/javítást a wifin, mindig az lesz az eredmény, hogy "nem sikerült megoldani a hibát, hiányzik legalább egy hálózati protokoll a számítógépről".
Ez persze nem lehet, mert hogy ha rendes routerre csatlakozok wifin, nincs semmi probléma.

Van valami tipp, megoldás, külön program, vagy engineer menü-ben való turkálás bármi?

Köszi!

free your mind

(#99619) F.E.K.. válasza dokee78 (#99590) üzenetére


F.E.K..
senior tag

A súgójából ollóztam. Mindenképpen ott van valahol a sim kezelés (ha máshol nem akkor a névjegyek megjelenítési beállításain belül).

Legalábbis még nem látam olyan telefont ahol kohagyták volna...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#99620) Sungoo válasza dokee78 (#99497) üzenetére


Sungoo
addikt

(#99621) zebede


zebede
őstag

Olimpiára nem jött ki most valami app, Magyar nyelvű, Magyar eseményekre szűrhető?

(#99622) dokee78 válasza Sungoo (#99620) üzenetére


dokee78
félisten

Nincs Sim import opció.

(#99623) Sungoo válasza dokee78 (#99622) üzenetére


Sungoo
addikt

Hmmm, érdekes telefont sikerült kifognotok. Hívást tudtok kezdeményezni, ha benne van a készülékben a SIM kártya? Így laikusként olyan, mintha nem érzékelné, hogy van benne kártya.

(#99624) dokee78 válasza dokee78 (#99622) üzenetére


dokee78
félisten

Persze hívás minden működik,gyári Samsung 6.0.1 Android.
Kedden vásároltuk,semmi mókolás nincs rajta.

(#99625) tomy86 válasza dokee78 (#99624) üzenetére


tomy86
addikt

- Tárgytalan -
Úgy látom, hogy mindenképpen a sim-re akarjátok importálni a számokat és nem a telefonra. Az nem megoldható, hogy a simet beteszitek egy másik telefonba és ott megcsináljátok az importot?

[ Szerkesztve ]

(#99626) dokee78 válasza tomy86 (#99625) üzenetére


dokee78
félisten

Simről akarok.
Mert fater előző telón valamit elcseszett,mert az új telóra semmit nem tudott a google leszinkronizálni.
Gondolom hátha van a SIM-en pár szám.

Van olyan,hogy csak a telón vannak a számok mentve?

[ Szerkesztve ]

(#99627) tomy86 válasza dokee78 (#99626) üzenetére


tomy86
addikt

Akkor exportálni akarsz sim-ről? Igaz, hogy 5.1, de nálad nem ilyen a kontakt eport-import menü?

Esetleg sim kártyát beteszed másik telefonba és ott próbálod meg az exportálást?

Vagy ezek közül valamelyik program? Bár gondolom ezekre rákerestél.

"Van olyan,hogy csak a telón vannak a számok mentve?"
Persze. Én már butatelefonon sem tároltam névjegyeket a sim kártyán, legalább 10 éve.

[ Szerkesztve ]

(#99628) PH-User


PH-User
addikt

Sziasztok!

Van egy LG F70 eszközöm aminek nagyon kicsi a belső memóriája és szerettem volna a Link2SD programmal átlinkelgetni egy már előzőleg létrehozott ext4 partícióra az alkalmazásokat de a "Link2SD package invalid" hibaüzenetet kapom.
Rootolt az eszköz.

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#99629) ollie válasza dokee78 (#99626) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van olyan,hogy csak a telón vannak a számok mentve?

Persze. A SIM-ről importálás meg valszeg azért nincs, mert már rég elavult technológia.

***

(#99630) rgeorge válasza dokee78 (#99497) üzenetére


rgeorge
addikt

A névjegyzékben látszanak a SIM-en lévő számok (lehet szűrni csak a SIM-en lévőkre)?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#99631) promagus00


promagus00
tag

Sziasztok!
Távirányitó appot keresnék,egy olyan lg lcd tvhez,aminek elveszett a távirányitója,és nem kapcsolódik wifihez.
Mit ajánlotok?
(Oneplus2-n használnám)

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#99632) Sungoo válasza promagus00 (#99631) üzenetére


Sungoo
addikt

Van egy pár...
Természetesen feltétele az infra.

Úgy látom, ebben nincs.

[ Szerkesztve ]

(#99633) promagus00 válasza Sungoo (#99632) üzenetére


promagus00
tag

Hol tudom megnézni h 1 adott telóban van-e infra,vagy nincs?

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#99634) Mr.C válasza promagus00 (#99633) üzenetére


Mr.C
őstag

Aida64, vagy a play-be beírod, hog sensor, vagy beállításokban hardver teszt (ha van), vagy tárcsázóban *#*#*7378423#*#* esetleg...

sudo rm -rf /*

(#99635) snowdog válasza promagus00 (#99631) üzenetére


snowdog
veterán

Jobban jársz ha veszel egy programozható táviránytót. Én annak idején a Lidl-ben vettem, és tökéletes. Jobbak a gombjai, mint egy gyári távszabályzónak (annál biztosan jobb, mint amit nekem adtak a Panasonic TV-hez).

(#99636) tordaitibi válasza dokee78 (#99622) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Bar kicsit mas, de nalam dualsimes a keszulek, es simrol simre nem lehet masolni,
viszont ha az egyik simrol beviszem a telefonmemoriaba, attol kezdve barhova masol, ha kell szinkronmizal, vcf fajlt csinal, stb.
Simrol semmit nem tud, meg kontakthoz csengohangot sem csak hivast inditani.

(#99637) ollie válasza promagus00 (#99633) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy OnePlus készülékben sincs infra, viszont 1000 Ft egy univerzális távirányító.

***

(#99638) Totheground


Totheground
addikt

Ha egy appot apk-ból felteszek (ingyenes app, de a magyar Store-ban csak a pár frissítéssel hátrébb levo angol verzió érhető el), akkor jól gondolom hogy nem tudom majd a Play Store-ban keresztül frissíteni hanem mindig le kell szedni az új APK-t?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#99639) PH-User válasza PH-User (#99628) üzenetére


PH-User
addikt

Plusz lenne még egy kérdésem...
Semmilyen SuperUser-t nem tudok feltelepíteni, mert azt jelzi vissza a telefon, hogy nincs elég tárhely... 1GB van majdnem szabadon, most volt legyalulva a telefon...... más alkalmazás települ szépen.
Szükségem lenne rá, mit tegyek vele? :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#99640) darvinya válasza PH-User (#99639) üzenetére


darvinya
titán

Egy kicsit káosz van, mert ha root-olt a készülék akkor valamilyen jog kezelő app(SuperSU, stb.) kell lennie a telon.
Ha meg gyalult a rendszer, akkor hely igényre nem hivatkozhatna a hiba üzenet.
Ott valami más gond lesz.

Totheground

Igen, ha nincs fent Play áruházban.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99641) sinci001


sinci001
csendes tag

Sziasztok. Olyan kamera alkalmazást keresnék mi a fotó készítésekor elmossa a hátteret, mint amikor DSLR géppel tág rekesszel fotózol. A Huawei P9 tud ilyet.

(#99642) PH-User válasza darvinya (#99640) üzenetére


PH-User
addikt

towelroot-ot kapott a készülék.
Download módban géphez csatlakoztatva jelzi is szépen, hogy "ROOTED".
A towelroot programot viszont letöröltem róla, de továbbra is maradt rootolva.
Nem telepített egyéb alkalmazást.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#99643) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az appraw mennyire megbízható/legit forrás (sajna a store Horváto-ban nem engedi a cloud VPN-t letölteni)?
Apkmirroron néztem még, de ott csak az előző verzió van fent.

Apropó cloudVPN: meg lehet az ilyenekben annyira bízni, h netbankos adatforgalmat intézzen rajta az ember?

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#99644) air válasza sinci001 (#99641) üzenetére


air
nagyúr

Galaxy S7 is ismeri a mélységélesség fogalmát.
Ami nem csak DSLR sajátosság. Bridge gépek is tudják.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#99645) darvinya válasza PH-User (#99642) üzenetére


darvinya
titán

TowelRoot, csak kinyitja a kaput.
Amikor végzett az eljárással, akkor fenn lévő SuperSU-t indítva elhelyezi a saját dolgait amivel jogokat tudja kezelni.

Download módban géphez csatlakoztatva jelzi is szépen, hogy "ROOTED".
:F
Sz.gépnek semmi köze a telo OS-hez, ezáltal nem tud ilyet külső program nélkül kiírni.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#99646) Totheground válasza darvinya (#99640) üzenetére


Totheground
addikt

Igazából fent van, csak nem a magyar, hanem a japán Storeban (tulképp ugyanaz az app, csak az egyik 4.1.2 a másik meg 3.6.1). Vagy ez olyan, mintha nem is lenne, amíg a magyarban vagyok?

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#99647) t72killer válasza t72killer (#99643) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kapcsolódva, a bevezetőből: "Megemlítendő még az apkmirror és az XDA is, ahonnan korábbi változatokat vagy fejlesztői verziókat tölthetünk le. Más egyéb forrásból származó apk telepítése egyáltalán nem ajánlott biztonsági szempontokból és ezekkel a topik nem foglalkozik, tiltott téma."

Nem túl restriktív ez? Nincs más megbízható forrás?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#99648) FrezeR


FrezeR
senior tag

Lenne egy kérdésem az instagram programmal kapcsolatban, esetleg tudna valaki segíteni benne?

Az a helyzet, hogy az itthoni wifire kapcsolódva nagyon lassan töltenek be a videók, de a képek is a programban. Ha mobilnettel nézem, akkor minden gyors és szép. Nem a net sebességével van gond az biztos.
Mi lehet az oka, hogy wifin keresztül lassú az instagram? De nem csak nekem hanem a családban másoknak is.

(#99649) PH-User válasza darvinya (#99645) üzenetére


PH-User
addikt

Annyi köze van azért hozzá, hogy PC-n keresztül flashelem rá a kdz fájlt.
Ahogy már írtam korábban az LG-nek van egy Download módja és ott jelzi, hogy "ROOTED".
Milyen más módon rootoljam, legyalulnám akkor újra...?

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#99650) KurtCobain válasza PH-User (#99628) üzenetére


KurtCobain
őstag

A Link2SD általában akkor írja ki ezt a hibaüzenetet, ha warez pro verzióval próbálsz átlinkelni.

Mmm'kay?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.