Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81501) Mr Dini válasza #46372352 (#81500) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Szerintem a lan plugin, ami neked kell. Ezzel eléred az smb-s megosztásokat. Pc-n csak annyit kell tenned (winfoson), h jobbklikkelsz mondjuk a C-re(v a megosztani kívánt könyvtárra) majd tulajdonságok > megosztás > speciális megosztás. Asszem itt kell engedélyezni, h utána a mobil is lássa. (Jelenleg linux van bootban és nem akartam szórakozni VMekkel a PXE miatt :DDD)

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#81503) powerwade válasza air (#81481) üzenetére


powerwade
senior tag

Steamen szokott akcio lenni ;) Viszont nem csak a program a lenyeg, hanem a mogotte levo YNAB "filozofia".

Mondom mindezt, miutan szinte mindent kiprobaltam. Meg excel tablat is keszitettem, amibe androiddal is vittem fel kolteseket napkozben :)

[ Szerkesztve ]

(#81504) air válasza powerwade (#81503) üzenetére


air
nagyúr

Kösz, de inkább kihagyom. Egy "filozófia" sem ér 60 dollárt.
Az oldalon nincsenek normális screenshotok, amiből látni lehetne, hogy milyen a program, mire képes stb. Ellenben van egy olyan idióta elefántos videó, amitől nem kíváncsi leszek a programra, hanem olyan messze szaladok, amennyire csak tudok.
Ráadásul ez az ár nem éppen a magyar buxához van szabva. Azt sugallja, hogy ne is akarjam még kipróbálni sem.
Hát én nem is akarom.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#81505) cintula187


cintula187
addikt

Sziasztok.

A chromeban ha több ablakot nyitok meg nem tudok váltani a frissítés óta közöttük.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#81506) SharpSA válasza cintula187 (#81505) üzenetére


SharpSA
veterán

A Chrome beállításai között lehet bekapcsolni a lapok régi kezelését az 5-ös android óta.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#81507) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

üdv!
A Facebook Messenger-ben levő matrica csomagokat le lehet valahonnan tölteni külön?
Használhatóak a Messengeren kivül is?

(#81508) cintula187 válasza SharpSA (#81506) üzenetére


cintula187
addikt

Köszönöm!

Akkor még egy olyan kérdés, hogy az S naptárban hogy lehet kikapcsolni a widgetben a 7 napos időjárás előrejelzést?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#81509) zseko válasza #46372352 (#81500) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem próbáld ki az x-plore progit, nem kell szórakozni pluginokkal, valamint magától is megtalálja a megosztott mappákat nem kézzel kell beállítani ip címet meg mindent, mint a TC alatt. Az amennyire jó pc-n, annyira szürke androidon (az én véleményem szerint).
Kis pénzmagért cserébe pedig pc-n böngészőből is elérhetővé válik a telefon, és lehet másolgatni wifin, valamint két telefon között is.

HR24.hu

(#81510) SharpSA válasza cintula187 (#81508) üzenetére


SharpSA
veterán

Szerintem a szinkronizálandó naptárak közül vedd ki a pipát amelyik nem kell. Viszont akkor sehol sem fog látszani. Vagy keresel az áruházban másik widgetet, amiben ezt lehet állítani. Ebben például lehet.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#81511) cintula187 válasza SharpSA (#81510) üzenetére


cintula187
addikt

A naptárak között nem látok ilyen időjárás jellegű naptárat. A samsung naptárak ki vannak kapcsolva.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#81512) Jumbozorz válasza SharpSA (#81472) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Van olyan költségvetés app, mely normálisan kiimportálja az adatokat, hogy pl. excelben tudjak készíteni az adatokból egy átlátható kimutatást?

(#81513) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Tudtok ajánlani vmi jó app telepítőt. Mert a telon gyárilag nincs rajta.
thx

風林火山

(#81514) beg válasza Shingen (#81513) üzenetére


beg
veterán

Hogy mi nincs?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#81515) atike válasza Shingen (#81513) üzenetére


atike
nagyúr

....file managerre gondolsz...? :U

(#81516) ollie válasza Shingen (#81513) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs google play store?

***

(#81517) Shingen válasza atike (#81515) üzenetére


Shingen
addikt

Nem tudom, hogy a file kezelő telepít is.
Arra gondolok felteszek az sd-re egy apk kiterjesztésű file-t, ami egy appot tartalmaz.
Progi megkeresi az sd-n magától és feltelepíti az appok közé.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#81518) Quasi_modo válasza Shingen (#81517) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szóval War ez....
Ejnye.

valami

(#81519) aprokaroka87 válasza Shingen (#81517) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

bármilyen fájlkezelő látja az apk fájlt.
a csomagtelepitő végzi az apk telepitést,nem a google play Store

de nem értem én sem igazábol

[ Szerkesztve ]

(#81520) beg válasza Shingen (#81517) üzenetére


beg
veterán

Innen-onnan felmàsolgatott apk telepítéséről érdeklődj az apk forrásánál. De itt ne várj segítséget.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#81521) aprokaroka87 válasza beg (#81520) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát nem tudom hogy az innen onnan?
az minden esetben warez-e?

A rendszer eleve engedi hogy bármilyen apk fájlt feltelepits.

Persze ha az fizetős vagy tört verzió az inkább warez.

De lehet hogy csak én látom így.

(#81522) SharpSA válasza cintula187 (#81511) üzenetére


SharpSA
veterán

Nálam pedig ott van a google naptárak között az Időjárás...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#81523) SharpSA válasza Jumbozorz (#81512) üzenetére


SharpSA
veterán

Ebből csv-be lehet exportálni, de a benne levő kimutatások is bőven jók nekem, mivel bármit meg lehet nézni benne.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#81524) beg válasza aprokaroka87 (#81521) üzenetére


beg
veterán

Xda-ról, apk mirror-ról tudsz így letölteni, igen. De az azokat látogatók 99%-a képben van az android csomagkezelésével. Ezért feltételeztük azt, amit.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#81525) aprokaroka87 válasza beg (#81524) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

mármint úgy hogy az apk-t töltöd le?

(#81526) beg válasza aprokaroka87 (#81525) üzenetére


beg
veterán

Igen. Xda-n a fejlesztők szoktak publikálni akár ingyenesen is, (pl. Betterbatterystats), a mirror meg aláírt google és egyéb apk-kat tesz elérhetővé verziószám alapján.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#81527) Bozek válasza beg (#81524) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ha ő pont abba az 1%-ba tartozik? Vagy a Google kereső adta ki neki, úgy meg még csak ismerni se kell az XDA-t vagy az APKMirror-t. Nem kell mindenkiről a rosszat feltételezni.

(#81528) aprokaroka87 válasza beg (#81526) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ilyen elven müködik pl az ingyenes appokat kináló 1 mobile market is,de pl az Aptotide is.
sőt tulajdonképpen a Google play store is apk-t tölt le,csak abból a végén lesz apk ha jól tudom.
De a hivatalos áruház a play store valóban,viszont néha megbolondul...ezért használom egyre inkább az 1 mobile marketet.

(#81529) cintula187 válasza SharpSA (#81522) üzenetére


cintula187
addikt

Nekem nincs. Ki kellett raknom a samsung időjárás widgetet és akkor engedett belemenni az időjárás beállításokba az S naptár.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#81530) junkpod


junkpod
nagyúr

Nektek nem keveri véletlenszerűen a Ready Contact a nevjegyekhez tartozó kis képeket a listakban ?

Box's don't touch!

(#81531) dave0825 válasza Quasi_modo (#81518) üzenetére


dave0825
őstag

Nem biztos, hogy War ez... :) XDA-n is csomó .apk van, ami nem War ez... Meg Play-ről is le lehet szedni gépre .apk-ban, de akár másik telóról is át lehet küldeni .apk-t, ami egy telepített app-ból van (pl. Android Assistant-tal) backup-olva.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#81532) #79335424 válasza dave0825 (#81531) üzenetére


#79335424
törölt tag

Valamint a saját készítésű alkalmazások, a Play -ről száműzött alkalmazások, a fejlesztőtől, e-mail csatolmányként kapott tesztverziók, stb, stb.

[ Szerkesztve ]

(#81533) aprokaroka87 válasza dave0825 (#81531) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

pontosan,én eleve offline telepitem vissza az appjaimat.
A rendszer ezt mengedi,tehát nem warez,csak kerülőút.

(#81534) csadi0011


csadi0011
őstag

(#81535) nrbx


nrbx
tag

hello, a napokban vettunk egy Samsung S5 Mini-t. a Facebook alkalmazasban a gorgetes eleg szaggatottan megy. ez ilyen minden androidos telefonon? (videok automatikus lejatszasat kikapcsoltam)
Csak az en WP8.1-es telommal (HTC 8S) tudom osszehasonlitani, ahol nem szaggat. koszonom.

(#81536) kaciokos


kaciokos
őstag

Láttátok a CPU-Z legújabb frissítését? Random előugró, teljes képernyős reklámok, a becsukó gomb 5 másodpercig visszaszámlál, mielőtt kattintható lenne, és mindeközben reklámvideót játszik hanggal. Veszettül örültem, amikor csendes környezetben elindítottam az appot, aztán éghettem. :(

(#81537) SharpSA válasza cintula187 (#81529) üzenetére


SharpSA
veterán

Az S naptáron belül annak beállításaiban nincs benne sehol, hogy mely naptárak jelenjenek meg a google naptárak közül?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#81538) quailstorm válasza #46372352 (#81500) üzenetére


quailstorm
nagyúr

X-plore cuccosra nézz rá. Ha WinMO-s vagy Symbianos voltál ismerős lesz.

Semmi plugin, semmi fasság, alapból működik és kész. Hálózatozást is tudja, meg felhőszolgáltatókat is.

(#81539) Bozek


Bozek
nagyúr

Melyik fájlkezelő működik úgy, hogy ha áthelyezek egy fájlt, akkor nem másolni akarja, majd utána törölni? A Solid Explorer kiírta, hogy nincs elég hely, mert nagyobb volt a mérete...

(#81540) atosan válasza Bozek (#81539) üzenetére


atosan
addikt

T.C biztos tudja a mozgatást, ha erre gondolsz.

Más: hasonló alkalmazással van tapasztalatotok, tudnátok hasonlót ajánlani?

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#81541) vicze válasza Bozek (#81539) üzenetére


vicze
félisten

Egyik se. Elmeséled hogy szerinted hogyan kéne működjön technikailag adatok áthelyezése, ha nem a leirt módon?

Amikor pl PC-n tapasztalod ezt akkor ott csak a file rekord mutatója íródik át. De ugye itt a fàjlrendszerhez konkrétan az MBR-hez nincsen API így áthelyezése sincs.

[ Szerkesztve ]

(#81542) Quasi_modo válasza Bozek (#81539) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Hogy kellene áthelyezni?

valami

(#81543) vicze válasza vicze (#81541) üzenetére


vicze
félisten

Nem MBR, hanem MFT vagy bármi is az ext4 megfelelője.

(#81544) Bozek válasza vicze (#81541) üzenetére


Bozek
nagyúr

1. Pontosan úgy gondoltam, mint ahogy PC-n működik, hogy csak a fájl rekordot írja át.
2. Nem ext4-ről van szó, hanem mondjuk exFAT-ról, mivel a memóriakártyán szeretnék mozgatni adatokat. De ha más megoldás nincs, akkor használom hozzá a PC-t.

(#81545) air válasza Quasi_modo (#81542) üzenetére


air
nagyúr

Előbb törölni, aztán másolni. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#81546) vicze válasza Bozek (#81544) üzenetére


vicze
félisten

Mindegy a fàjlrendszerhez API nélkül csak másolás és törlés van. :(

(#81547) Bozek válasza vicze (#81546) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ez mondjuk így elég gáz... De mindegy, ez van.

(#81548) #79335424 válasza vicze (#81546) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem pont ugyanúgy működik, mint PC -n. Partíción belül csak átcímzés van, nincs valós adatmozgás. Ha előbb másolná, akkor egy 4GB -os fájlt már nem tudnék áthelyezni, mondjuk, a Download -ból, a Movie -ba, mert duplikálva nagyobb a két fájl, mint a teljes felh. -i tárhelyem. Ha SolidExplorer -ben, partíción belül alkalmazom a kivágást/beillesztést, akkor a művelet azonnal végrehajtódik. Másolással ez képtelenség lenne ilyen rövid idő alatt.

[ Szerkesztve ]

(#81549) atike


atike
nagyúr

A MobilKresz-en kívül létezik valamilyen kresz oktató és/vagy gyakorló program androidra...? Lehet fizetős, nem lényeg, hogy ingyenes legyen....

(#81550) Land


Land
veterán

Érdemes a Chromet lecserélni egy másik bongeszore plusz kijelzoido reményében? Ha igen, mire?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.