Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82401) air válasza DeathAdder (#82397) üzenetére


air
nagyúr

Ne sajnáld! Semmit nem ér. Legalábbis a Waze-hez képest semmi pluszt nem nyújt. Sőt.
[link]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#82402) drmotto válasza Peterhappy (#82386) üzenetére


drmotto
őstag

A sportesemény részre megoldást én is megköszönnék!

(#82403) ollie válasza aprokaroka87 (#82400) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tuti régiókorlátozás lesz nála. Nálam is mindig nem kompatibilist ír, amikor régiókorlátozás van.

***

(#82404) Probert75 válasza DeathAdder (#82399) üzenetére


Probert75
addikt

Szeretnél egy kémprogit a telódra? :DD

A cikkben azt írják, hogy butított WAZE. Nem jobb lenne inkább azt feltenni?

(#82405) [lAyCsI] válasza aprokaroka87 (#82394) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

böngészőből használom a FB-ot, az ottani videókkal küzdök...
igazából nem tudom hogy ezek flash alapuak-e...
próbáltam amúgy XPosed framework-ből telepített Awesome Video Playert is,
ami meg random érzékelte csak a videókat és indult el... kb 5-ből 2-t :)

kipróbálom az UC-t is, kösz a tippet!

-= No way back from Here =-

(#82406) bucihost válasza DeathAdder (#82399) üzenetére


bucihost
senior tag

Ez az app hibája. Nekem IGO Szülinapp-al volt ilyen, hogy nem engedte leszedni minden telefonra, mondván nem kompatibilis. Az app lementéses dolog működhet. (pl play downloaderrel) :R

(#82407) aprokaroka87 válasza [lAyCsI] (#82405) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

az m.facebook.com az url cím?

(#82408) [lAyCsI] válasza aprokaroka87 (#82407) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

szia,
igen...
de közben felraktam UC-t és működik :K

köszönöm Ollie a tippet :R

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#82409) laleeee


laleeee
őstag

Sziasztok ! Egy ideje a smart keyboard pro-n hiába nyomok rá a mikrofon billentyűre, feljön az ablak, de beszélhetek neki akármit ,nem hajlandó begépelni.Tudja valaki,hogy mi lehet ez ?

[ Szerkesztve ]

(#82410) aprokaroka87 válasza ollie (#82403) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát lehet
bár a telepitést lehet engedi

(#82411) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Köszi mindenki, valóban a waze jobbnak tűnik :R

(#82412) Bozek válasza DeathAdder (#82399) üzenetére


Bozek
nagyúr

Alsó kép: "Ezt az elemet nem lehet telepíteni az eszköz országában". Ezen mit nem lehet érteni?

(#82403) ollie: Persze, hogy régiókorlátozás, hiszen ott is van a képen.

[ Szerkesztve ]

(#82413) #79335424 válasza aprokaroka87 (#82410) üzenetére


#79335424
törölt tag

A manuális telepítést a régiókorlátozás nem befolyásolja. Úgy el kell induljon. Az más kérdés, hogy az alkalmazáson belül van -e beépített korlátozás. De, a Rutin -nál ez sztem csak Playes korlátozás, ami valamennyire érthető. Minek világviszonylatot engedélyezni egy országon belüli érdekeltségű alkalmazásnál? Sztem nem csak nálunk vannak ostoba userek. Csomó negatív értékelést kapna fölöslegesen az app.

[ Szerkesztve ]

(#82414) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

rutin app

a rutin app kimentve akit érdekel

viszont ha külföldi vagy nem biztos hogy müködik...izé külföldön tartózkodsz :)

[ Szerkesztve ]

(#82415) aprokaroka87 válasza #79335424 (#82413) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát ez attól függ mert ha pl egy kis határontúli kiruccanásra mentél..befele jövet hasznos lehet

másfelől meg honnan tudhatod hogy mikor fogsz pl az adott országban nyaralni...ami régió korlát alatt van a playen?

[ Szerkesztve ]

(#82416) vacs válasza arti1121 (#82267) üzenetére


vacs
veterán

Szia.

Le tudnád írni, hogy milyen Xposed modulokat használsz 5.1.1-en?
Én jelenleg 4-et használok (Nexus 5-ön): Gravitybox+Lock screen widget+Xstana+Youtube background playback.

(^)(>.<)(^)

(#82417) #79335424 válasza aprokaroka87 (#82415) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahha. Mi a Rutin megfelelője, mondjuk Spanyolországban? Ha nem tudod, akkor hogyan keresed a Playen? Ha odamennék nyaralni, akkor utána kérdeznék. Ha tudom a választ, akkor sztem nem kellene sok idő az alkalmazás megszerzéséhez sem. Vagy, a Waze, GTérkép is tökéletesen használhatók.

[ Szerkesztve ]

(#82418) aprokaroka87 válasza #79335424 (#82417) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

na jó igen ez is igaz :)

(#82419) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Gmail kinézete/háttere változtatható valahogy?
Hócipőm tele már a fehér-material-flat sz..okkal.

#?*@&!

(#82420) plaschil


plaschil
aktív tag

Sziasztok!

A MindigTV alkalmazás működik külföldön? Hazai mobilnet elég hozzá? Vagy hogy működik ez?

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#82421) dokee78


dokee78
félisten

Avast használóktól kérdezem:
Települ egy alkalmazás a Play Áruházból.
Utána ugye átnézi az Avast és kitesz az értesítési sávra egy "Tevékenység napló"-szöveget.
Ez idáig OK.
Viszont,ha kihúzom azt az értesítést oldalra akkor is megnyitja.
Be lehet állítani,hogy ne tegye ki ezt az értesítést?

Segítő hozzászólásokra van szükségem,nem ilyenre:
Minek vírusirtó androidra és hasonló reakciók.

Android 4.4.4
EMUI 2.3.

(#82422) plaschil válasza plaschil (#82420) üzenetére


plaschil
aktív tag

Tartalom védelmi okokból az élő műsorok és a video tartalmak a Dunaworld műsorának kivételével csak Magyarországon érhetőek el! :(

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#82423) aprokaroka87 válasza zeon.hu (#82419) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

amúgy nekem is...
de mondjuk úgy hogy tanulhatna sokmindent a google ilyen téren a külső app fejlesztöktől
a black és white téma támogatás minimum szinten benne van sok appban
de pl az exdialer tud időzitett téma váltást is.

(#82424) Viktor0610 válasza plaschil (#82420) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Külföldön én kerülném az internetes tévét, illetve szigorúan letiltott GPRS-roaminggal és kikapcsolt adatforgalommal, mert elég adatforgalom igényes alkalmazás, megspékelve a csillagászati GPRS-roaming árakkal, tuti eladósodás. :D

(Kolléga ismerőse laza másfél milliós számlát dobott össze külföldi netezéssel. :D )

Samsung Galaxy A54

(#82425) Viktor0610 válasza dokee78 (#82421) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mindamellett, hogy szerintem felesleges a vírusirtó Androidra (bocs, magas labda ;] ), ha az értesítésen hosszan nyomsz, majd alkalmazásinformációk, és ott kiveszed az értesítések mutatása vagy hasonló szöveg mellől a pipát, az megoldás? :)

Bocs, nem akartam duplázni, azt hittem, másik topikba írtam az előbb. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#82426) dokee78 válasza Viktor0610 (#82425) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#82427) plaschil válasza Viktor0610 (#82424) üzenetére


plaschil
aktív tag

Összesen 1 napra lenne szükségem kb. 300 MB adatforgalomra. Pont akkor leszek külföldön (buszon) mikor lesz a magyar - román és nem bízom a busz wifi-jében. :( Bár, ha az jó lenne, még akkor is ott van, hogy a csatornát csak magyar IP-ről tudom nézni.

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#82428) aprokaroka87 válasza dokee78 (#82421) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

az alkalmazáson nincs erre valami kikapcsoló opció?
illetve eltávolitod,de visszadobja?
a statusbaron van külön ikon neki vagy csak akkor látható ha lenyitod a statusbart?

(#82429) #79335424 válasza Viktor0610 (#82425) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az Avast nem csak vírusírtó. Nekem most nincs telepítve, de úgy általánosságban, az alkalmazások ikonja az értesítési sávon nem csak az értesítések miatt fontos. A futás prioritásához is szükséges. A Robot ikonját is csak úgy tudnám onnan eltűntetni, ha a Robot beállításaiban csökkenteném a prioritását. Az pedig sanszos, hogy az Avast is magas prioritással kell fusson, különben alacsony memóriánál kilőné a rendszer.

(#82430) dokee78 válasza aprokaroka87 (#82428) üzenetére


dokee78
félisten

Már látom EMUI-ban kikapcsolom az Avast értesítéseit.

(#82431) aprokaroka87 válasza #79335424 (#82429) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ha jól tudom bizonyos services folyamatok müködésének feltétele az hogy az adott app valamilyen "ikonja" ott legyen a statusbaron...de lehet rosszul tudom

(#82432) #79335424 válasza aprokaroka87 (#82431) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem nem a működésükhöz kell, mert pl. a Robotnak is ugyanaz a háttérszolgáltatása fut, csak nem ugyanazzal a prioritással. Sztem itt arról van szó, hogy ha értesítési sávon, vagy pláne a rolón van az ikon, akkor azt előtérben levő folyamatként kezeli a rendszer és nem lövi ki.

dokee78:
Figyeld majd, hogy miként hat rá. Egyszer teszteltem egy ilyen eltűntetősdit. Gondoltam, kéznél van a Robot ikon. Nem volt túl jó ötlet. Állandóan leállt a Robot.

Apropó. Nem tudja vki, hogy mivel lehetne blokkolni a MyTV értesítéseit? Eddig akármit próbáltam varázsolni, mindíg megjelent. Az AppSettings Magyar fordításából számomra nem derül ki, hogy melyik opció az értesítés blokkolás. A jogosultságai között nem szerepel külön az értesítés. Fura.

(#82433) aprokaroka87 válasza #79335424 (#82432) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

gravityboxban is van olyan funkció
illetve a lucky patcher is segithet szerintem

(#82434) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Sziasztok!
Ha nem jo helyen teszem fel a kerdest nyugodtan kovezzetek meg, keresem csak annyi elobb a nagyokkal,hogy essunk tul rajta, aztan a kavicsokkal,
Van 2 teljesen egyforma telefon. Az egyik bekapcsolas utan kb mikor mennyivel elkezd kidobalni az elinditott alkalmazasokbol. A paromat mondjuk a candy crush miatt idegesiti csak, hogy ujra kell inditani a telefont ilyenkor, de kidob az alap galeriabol, a fenykepezobol is. A beallitasok - alkalmazasok szerint az egyiken szabad 260 mbyte a masikon 130 korul. Mindket telefonra ua. van telepitgetve. Kerdesem: a beallitasok - alkalmazasok - futo alkalmazasok a valos futo progikat mutatjak-e (mindkettonel ua.) vagy lehet valami megbujva a memoriaban amit igy nem latni? Ha igen van olyan alkalmazas amivel ezt kiderithetnem? Koszonom

Addig jutottam, hogy mindkettore feltettem a titanium backupot, A backup/visszaallitas alatt osszehasonlitottam a futo alkalmazasokat. Ami jo azon van egy android rendszer.com 1399372285 sor, amelyik memoriagondokkal kuzd abban nincs. Vissza tudom varazsolni valahogy rendszervisszaallitas nelkul, vagy egyaltalan lehet ez a gond?

(#82435) aprokaroka87 válasza Bendegúz98 (#82434) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát....
milyen tipusú telefon is az?

szabad mbyte?
A ram vagy a tárhelyre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#82436) Bendegúz98 válasza Bendegúz98 (#82434) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Pontosabban ez hianyzik
android system 4.2.2-eng.scm 1399372285

Jiayu s2-k RAM

[ Szerkesztve ]

(#82437) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

scm?
amúgy javaslom a system tuner appot.
abban taskmanagernél kapcsold be lent a system és kernel részt
bal alsó sarokban meg válaszd ki "memory" rendezést.
viszont szerintem az ott megjelenő dolgok kb 70%-ol fogalmad sem lesz hogy micsoda

bocsi bendegúznak ment volna

[ Szerkesztve ]

(#82438) Shingen válasza Viktor0610 (#82424) üzenetére


Shingen
addikt

Kolléga ismerőse laza másfél milliós számlát dobott össze külföldi netezéssel
Kemény..........

風林火山

(#82439) Mr Dini válasza plaschil (#82427) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Használj magyar VPN-t! ;)

Egyébként nekem van olyan stream urlem, ami megy régiófüggetlenül.

De ha teheted ne netezz külföldön, mert nem 300 mega lesz az. Később is le tudod szedni. ;]

Én most voltam külföldön, kb 4 gigát neteztem le és marhanagy lett a számla... :/

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#82440) dokee78 válasza #79335424 (#82432) üzenetére


dokee78
félisten

Hiba volt itt kérdezni az Avastot.
A fülébe jutott és míg aludtam 52 fokra főzte az akkut. :DDD
Pár óra alatt 5%-ra szívta az akkut.

(#82441) aprokaroka87 válasza dokee78 (#82440) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát lehet hogy virust talált talált az akkumlátorban és felakarta forralni az akksit,hátha azzal kiirtja őket :)

(#82442) Oldman2 válasza DeathAdder (#82399) üzenetére


Oldman2
veterán

Hiszek neked, más alkalmazásoknál egyébként rendben megjelennek a kérdéses eszközök?

(#82443) #79335424 válasza dokee78 (#82440) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jó lenne tudni, hogy mije. Nálam a komplett víruskeresés funkciója ki volt kapcsolva.

(#82444) dokee78 válasza #79335424 (#82443) üzenetére


dokee78
félisten

Nem tudom mi tehette,de több napja volt fenn és égebben is használtam rövid ideig Xperiákon.
De ilyet még sosem csinált.

(#82445) cris78


cris78
őstag

Sziasztok! Tudtok ajánlani egy jó hír alkalmazást.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#82446) #79335424 válasza cris78 (#82445) üzenetére


#79335424
törölt tag

Persze. Ennek a linknek csinálj egy parancsikont a főképernyőn! :)

(#82447) Viktor0610 válasza #79335424 (#82446) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ddddegonosssssz! :P :D

Egyébként meg Hir24, Index, stb...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#82448) #79335424 válasza Viktor0610 (#82447) üzenetére


#79335424
törölt tag

Miért? Tán nem jó hír?

cris78:
Bocsi! Nem bírtam kihagyni. ;]

(#82449) vicze válasza plaschil (#82427) üzenetére


vicze
félisten

300MB-vel kb. 15-20percet tudnál nézni belőle, ha egyáltalán menne, a MinDigTV 720p-ben tolja átállíthatatlanul. :( Azaz adaptálódik a sávszélességhez, de ha a mobilhálózat bírja bizony maxon megy és nem lehet befolyásolni.
A szerzői jogi korlátozások bizonyos sporteseményekre, vagy műsorokra vonatkoztak eddig, elég széles körűen, nem tudom hogy változott ez sajnos mostanában. Én néztem már külföldről gond nélkül pl. magyar bajnoki kézilabda meccset, nagyon remélem, hogy továbbra is fogok...

A M4-re amúgy rengeteg ingyenes stream van, tényleg kismillió(google barátod), nézd meg melyik megy és Flash player, ha 4.3-nál újabb android akkor Dolphin mellé, onnantól gond nélkül nézni tudod, a gyengébb minőségű stream miatt még esetleg bele is férhet a 300MB-be, legalábbis a nagy része.

(#82450) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Segítségre van szükségem. Köszi szépen.

Egy Prestigio Multiphone 4322 DUO okostelefonom van, Jelly Bean androiddal, aminek a verziója azt hiszem, hogy 4,1. Mobilarena cikk a készülékről
Idén májusban járt le a 2 éves garancia a telefonról és én vettem vadi újan.

Most kezdenek az alábbi gondok lenni a telefonnal:
- Nem tudok telepíteni semmit, mert azt írja, hogy nincs elég tárhely, holott kb. 100 MB szabad terület van a belső tárhelyen és az általam beletett 16GB-os micro SD kártyán is bőven van még hely.
- Ez miatt a Google alkalmazások már nem is szinkronizálnak, mert problémáznak a szabad hely miatt.
- Letelepítek néhány programot, de a felszabaduló helyet is felzabálja valami, szerintem maga az android.
- Nincs elég RAM memória sem. A futó alkalmazásoknál leállítok dolgokat, de rögtön betölti a felszabaduló helyet az Android.
- Leállnak alkalmazások, rendszeralkalmazások is. Kiírja, hogy valami része leállt az androidnak, ami miatt nem tudja megjeleníteni az Desktop-ot/Asztalt.
- Nem tudok böngészni, mert egyszer csak kiírja, hogy LOW MEMORY és leállítja a böngészőt.

Mi lehet a megoldás, hogy újra minden rendesen működjön, mint pl. fél évvel ezelőtt ?

Esetleg állítsam vissza gyári beállításokra és telepítsem újra fel azokat, amiket használok ?

Köszönöm szépen.

BEJEGYZÉS SZERKESZTÉS :
Ha kikapcsolom és kb. 5 perc múlva újra bekapcsolom, akkor kicsit jobban működik és kb. 1 órán át nem jelentkeznek a fenti gondok. köszönöm

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.