Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81801) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Felraktam a Sygicet playről, leszedtem a Magyaro., Horváto. térképeket, elkezdtem használni, erre kiírja, h 7 napom van hátra. (Mindig is szerettem volna hosszú életű lenni, de ha nem hát nem... :DDD) Szóval miez? Utána mi lesz velem? Navi nélkül maradok?

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#81802) Dottore válasza Jazz (#81798) üzenetére


Dottore
addikt

Én nem azt a következtetést vontam volna le a hozzászólásomból, hogy nem értem, de hát ez van. ;)

(#81803) gatto_ válasza Mr Dini (#81801) üzenetére


gatto_
senior tag

A Sygic fizetős program. Amit letöltöttél az a 7 napos próbaverzió. Utána nem fog navigálni, csak offline térképként működik tovább amíg meg nem veszed.

(#81804) ollie válasza Mr Dini (#81801) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Használd a Here Maps-et, az teljesen ingyenes.

***

(#81805) #79335424


#79335424
törölt tag

(#81806) BenszeT válasza #79335424 (#81788) üzenetére


BenszeT
tag

Értem.
Esetleg érdemes jelszóval védetni az érdekesebb appokat. pl. gmail, FB.
Telón elvből nincs nálam netbank,... stb. app, de azért a privát szférát őrizném.

(#81807) zseko válasza gatto_ (#81803) üzenetére


zseko
veterán

Ugyanúgy fog navigálni, csak pár egyéb mellett a két legjobb dolgot letiltja, a sávváltási asszisztenst és a hangos navigálást.

HR24.hu

(#81808) #79335424 válasza BenszeT (#81806) üzenetére


#79335424
törölt tag

A FB -ot nem ismerem. A Google alkalmazásai eleve titkosítottan tárolják az adatokat.

(#81809) ollie válasza BenszeT (#81806) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mások is használják a telefonodat? Ha nem, szerintem felesleges.

***

(#81810) zseko válasza Dottore (#81659) üzenetére


zseko
veterán

Értem, tehát ingyenes program nem lehet összecsapott, csak a fizetős, és aki hobbiból programoz az olyat ír amilyet akar, és azt csak dícsérni lehet, szidni nem. 'Összecsapta': nem kell mindent szó szerint venni. Az asztali TC nagyszerű funkcionalitásaitól messze van. Ugyanakkor a szintén ingyenes x-plore köröket ver rá minden tekintetben, és ha esetleg pár száz forintot adományozol, kapsz plusz jól használható funkciókat.

HR24.hu

(#81811) Dottore válasza zseko (#81810) üzenetére


Dottore
addikt

Nem, nem érted.

(#81812) BenszeT válasza #79335424 (#81808) üzenetére


BenszeT
tag

és #81809 ollie:
Köszönöm a válaszokat.

(#81813) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

Van egy Prestigio 7600 duo telóm. Érdemes lenne átváltani az ART környezetre? Anno az Alca nál nem lehetett észrevenni a váltást.

üdv

(#81814) capulet75


capulet75
addikt

Sziasztok. Tud esetleg valaki olyan alkalmazást vagy módot amivel fixálni tudom a képernyőt? Pontosabban azt szeretném elérni hogy amikor a gyerek pl a repülőn mesét néz, akkor bármit csinál vele, ne tudjon kilépni, nyomogatni, ect...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#81815) Foose


Foose
addikt

Tud valaki valami pöpec windows phone launchert? :U Jelenleg ezt raktam fel...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#81816) #79335424 válasza capulet75 (#81814) üzenetére


#79335424
törölt tag

Van erre célalkalmazás, de az E-Robotba is kértünk Tamástól ilyet. Amikor hirtelen többen is kérték a dev verziót, akkor megkérdezte, hogy mire jó ez, hogy ekkora rá az érdeklődés. :)
Azt nem tudom, hogy kell -e hozzá root.

(#81817) capulet75 válasza #79335424 (#81816) üzenetére


capulet75
addikt

Oké. Én sima mezei user vagyok mobil szinten, azt sem értem miről beszélsz. :B :N Ha kicsit bővebben kifejtenéd... :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#81818) atosan válasza nagyfejü (#81813) üzenetére


atosan
addikt

Nem éri meg, ennél sem veszed észre a külömbséget.

Maine coon

(#81819) vicze válasza capulet75 (#81814) üzenetére


vicze
félisten

Ha 5.0 akkor van alapból app pining.

(#81820) zeon.hu válasza #79335424 (#81816) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Jó hogy említed, volt ilyen parancsom, de nem találom felhőben se, meg a parancs beállítását se.
Végül csak dev maradt?

#?*@&!

(#81821) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

iOS-re van Opera Coast böngésző, amit még androidon nem tett elérhetővé az Opera. Tudtok valamilyen alternatívát rá?

Üdv. Johnny

(#81822) #79335424 válasza zeon.hu (#81820) üzenetére


#79335424
törölt tag

Dehogy. Kijelző -> screen filter és érintés tiltás pipa.

capulet75:
Értem. Akkor itt van kettő. Egyiket sem teszteltem.
LINK
LINK.

(#81823) zeon.hu válasza #79335424 (#81822) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!
De hogy hova tűnt a parancs...:)

#?*@&!

(#81824) capulet75 válasza vicze (#81819) üzenetére


capulet75
addikt

Bekapcsoltam a pint, de hiába érintem meg a képernyőt, nem történik semmi.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#81825) wanted5


wanted5
őstag

üdv!

meg tudná valaki mondani. hogy egy google maps vagy waze kb mennyit "fogyaszt"? mondjuk egy 100km-es navigálás alatt?

+ bocs, kicsit off
androidon van valami lehetőség arra, hogy egyszerűen, gyorsan letiltsam hogy elkezdje "enni" a megákat ha bekapcsolom a mobilnetet? auto szink kikapcsolásán kívül (egyszer próbáltam és a háttérben elkezdett ügyeskedni magától)

(#81826) vicze válasza capulet75 (#81824) üzenetére


vicze
félisten

Ezt csináltad? Ugye nem lock screen PIN? :)

(#81827) capulet75 válasza vicze (#81826) üzenetére


capulet75
addikt

Igen, ezt. Youtube vagy MX Player-nél (esetleg egyéb médialejátszó) szeretném ha menne a mese, de a gyerkőc ne tudja baxtatni a képernyőt.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#81828) tybsen


tybsen
addikt

Viberen az utóbbi napokban már a harmadik spam jön valami külföldi számról. Az elsőt letiltottam, de most egy másik számról jött valami napszemüveg reklám.. Ezt a számot is letiltottam. Ti szoktatok ilyesmiket kapni? Nem lehet jelenteni az ilyen számokat, csak mindig letiltani?

(#81829) vicze válasza capulet75 (#81827) üzenetére


vicze
félisten

De mit ne tudjon csinálni? :)
Mert a "semmit", az úgy eléggé a lehetetlen kategória, mert akkor te se tudsz semmit csinálni. :)
MX-ben ha jól emlékszek szintén van lockolás, hogy ne tud véletlen megnyomni. Balra lent a lakat, és jobbra fent kell nyomni, hogy megint lehessen irányítani, szóval ez se 100%.
App pinning és ennek a kombója a max. amit szerintem SW-vel lehet.

De a legegyszerűbb, ha gyerek és a tablet távolsága nagyobb mint a keze hossza, az a tuti. :)

(#81830) junkpod válasza #79335424 (#81795) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nem gondoltam volna, hogy az Art-ra váltás bármilyen veszéllyel járna... Ez most komoly?

Box's don't touch!

(#81831) junkpod válasza Katicakatica (#81800) üzenetére


junkpod
nagyúr

Bocs, hogy belevau, de ha a telefon saját menujebol be lehet valamit kapcsolni, és ettől elromlott, akkor az garis. Ne rakják bele ha nem szabad nyomkodni.

Box's don't touch!

(#81832) canniball


canniball
nagyúr

Olyan alkalmazást keresnék, amivel szerkeszthető a share menu. A gugli szerint az Andmade Share a tuti, de az nálam (Asus Memopad HD7, 4.2.2) csak annyit csinált hogy betelepült a menübe, így most még egy opcióval több lett ott. :W
Tudnátok olyat ajánlani ami működik?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#81833) junkpod válasza wanted5 (#81825) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nagyon aktívan waze használó vagyok. Múlt hónapban 100mega, de abban frissítés is volt amikor nyelvi csomagot is töltött, előtte 2 hónapban is 30-50mega/ho.
Szerintem kisfogyaszto, böngészés sokkal többet visz.

Box's don't touch!

(#81834) #79335424 válasza junkpod (#81830) üzenetére


#79335424
törölt tag

Minden alkalmazás (beleértve a rendszeralkalmazásokat is) másképp tárolódik és másképp fordul le programkódra. Egyesekkel ellentétben, én nem parázok attól, hogy a root, vagy a SELinux kikapcsolása miatt veszélybe kerül a telóm, viszont még egy OTA frissítést sem engedélyeznék teljes rendszermentés nélkül.

Cannibal:
Pontosan mit szeretnél? Sztem nagy hiba, de nem tudsz bármilyen alkalmazást hozzáadni a menühöz.

[ Szerkesztve ]

(#81835) Bozek válasza vicze (#81829) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért nem teljesen lehetetlen. Az AutoInput tudja ezt a funkciót, hogy letilt minden gombot (kivéve a Power-t), érintést, stb. Utána hosszan kell a gombra nyomni, majd elvileg dupla katt kell (ami nálam néha 4-5 nyomásra aktiválta a gombot), hogy használni tudd. Na, ezt a gyerek biztos nem fogja így kezelni. Kipróbáltam, eltartott egy ideig, mire visszaállítottam, hogy tudjam kezelni a telefont.

Gyakorlatilag nem erre lett kitalálva, hanem arra, hogy tudd például figyelni a hangerő fel-t és amikor azt nyomsz, maga a Tasker (AutoMagic, E-Robot, stb.) rendeljen hozzá funkciót.

[ Szerkesztve ]

(#81836) vicze válasza Bozek (#81835) üzenetére


vicze
félisten

Igen én is ilyesmire gondoltam, csak ez nagyon macerás azért, illetve az előbbi kettőnél jóval bonyolultabb.
És egy gyerek csodákra képes ez ne felejtsd el. :D

[ Szerkesztve ]

(#81837) darvinya


darvinya
titán

Üdv

Tudom nem ebbe a topikba tartozik, de az a topik kihallt.

Miért van az, hogy microSDHC, microSDXC, miniSD, miniSDHC külön funkcióként tüntetik fel olvasónál?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81838) #79335424 válasza Bozek (#81835) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Robotot ne vedd bele! Sajnos, ez a funkciója nem Robot kompatibilis. Nem tudok érintési műveletet eseményként használni. Csak a műveletei indíthatók Robotból.

(#81839) Bozek válasza #79335424 (#81838) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ja, tényleg, erről már beszéltünk is korábban, csak kiment a fejemből.

(#81840) wanted5 válasza junkpod (#81833) üzenetére


wanted5
őstag

köszi, :R
akkor nekem néhány út havonta simán belefér a keretbe

(#81841) llaszlo


llaszlo
veterán

Melyik app tudja ezt?
Megkeresi a régi programok szemétjeit? Temp fájlok és hasonlók? Most töröltem egy nagy méretű obb fájlt amit még egy tavaly törölt app hagyott ott.
A clean master tudom, hogy uninstall esetén rákérdez, hogy törölje-e az ilyeneket, de nekem olyan kéne ami így utólag megkeresi.

(#81842) darvinya válasza llaszlo (#81841) üzenetére


darvinya
titán

SD Main

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#81843) #79335424 válasza llaszlo (#81841) üzenetére


#79335424
törölt tag

Darvinya véletlenül elírta. Az SD Maid -ről lenne szó.

(#81844) air válasza darvinya (#81842) üzenetére


air
nagyúr

SD Maid, de késő van. Vagy korán. :)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#81845) SidCorky


SidCorky
senior tag

Sziasztok!

2 alkalmazást keresek, remélem van mindkettőre valami bevált tippetek :)

1. A beosztásomat szeretném mobilon nézegetni, de nem a lefotózott papírt, hanem erre kitalált app formájában. Ne legyen túl bonyolult a kezelése, és azért nézzen ki valahogy, szóval ne a GB-es korszakból fennmaradt sufnifejlesztő rég elfeledett appja legyen :D Nem kell bele se értesítés se semmilyen extra, de nem baj ha vannak benne plusz dolgok is, annyit tudjon, hogy naptár nézetben az egész havi beosztást lássam, pl szürkével jelölje mikor kell menni, fehérrel mikor nem. Lehessen megadni kezdő és vég dátumot, és úgy kb ennyi :)

2. A fizetésemet szeretném átlátható formában nyomon követni, nem kockás füzetben vezetve. Olyasmit keresek, amiben pl fix dolgokat előre beírok (pl. BKV bérlet, számlák névvel ellátva, étkezés, félrerakott pénz, stb.) és azt csak hozzá kelljen adni, elég legyen csak kiválasztani és beírni hogy mennyit költöttem xy dologra, és ezeket havi bontásban lássam. Nem kell, hogy konkrétan így működjön, csak a lényeg legyen ez, és ugyanaz vonatkozik rá mint az előzőre, mai szemmel is normálisan nézzen ki és ne legyen túlbonyolítva.

Remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm :R

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#81846) tybsen válasza SidCorky (#81845) üzenetére


tybsen
addikt

A második kérdésedre válaszolva egy korábbi hozzászólás.

Szerintem az Expense IQ megfelelne az igényeidnek.

[ Szerkesztve ]

(#81847) canniball válasza #79335424 (#81834) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem hozzáadni szeretnék, hanem ellenkezőleg: kitakarítani. Csomó felesleges szemét van ott, így amit viszont tényleg használok azt keresgetni kell.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#81848) air válasza tybsen (#81846) üzenetére


air
nagyúr

Az utóbbi hetekben legalább 10 alternatív alkalmazást próbáltam ki, de egyik sem nyújtott semmi pluszt az Expense IQ-hoz, így maradtam annál. Bár a riportjai nekem hiányosak, viszont a többi még funkciójában is kevesebb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#81849) Syl


Syl
nagyúr

A Dolphin böngészőt hogy lehet rávenni, hogy normálisan szinkronizálja a könyvjelzőket?
Firefoxot használok számítógépen, telepítve van rá a Dolphin Connect kiegészítő, mindkét helyen (desktop és mobil) be vagyok jelentkezve a dolphin accountba és mégsem működik. A kb 400 firefox könyvjelzőből 50 db-ot lát a Dolphin :F

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#81850) kovacs65


kovacs65
senior tag

Régebben használtam egy appot, de elfelejtettem a nevét.
Csak annyit tudott, hogy az értesítési és csengőhangot némította, ha be volt kapcsolva a kijelző.
Tudtok javasolni valamit?

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.