Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82751) Deck válasza CoolBoy323 (#82749) üzenetére


Deck
titán

1. Rootolható gari vesztés nélkül
2. Az android még root nélkül is okosabb mint a wp valaha is lesz

PS5

(#82752) CoolBoy323 válasza aprokaroka87 (#82750) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Naná :(

Es hogy rootolhato? Nezzek utana a topikjaban?!

(#82753) Deck válasza CoolBoy323 (#82752) üzenetére


Deck
titán

Igen, vagy xda.

PS5

(#82754) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!
Most váltottam Opera-ra és érdekelne, hogy van valami módja, hogy szinkonizálni tudjam a Chrome-os könyvjelzőkkel és Google Accounttal?

Néztem , de nincs semmi Chrome Add on és ugyan lézetik "Opera profile", de semmire nem jó.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#82755) joci86 válasza #79335424 (#82745) üzenetére


joci86
senior tag

Az Audio Profiles egész egyszerűnek tűnik, próbaképpen feltettem. Igaz nem időzíthető, le legalább nem 2013-as frissítésű :)

Somatom és aprokaroka87, köszönöm a segítséget! :)

(#82756) #79335424 válasza joci86 (#82755) üzenetére


#79335424
törölt tag

A választás lehetősége a tied, de vmi nem stimmel. Megnéztem és az Elixír2 minden összetevője és az E-Robot is 2015 -ös frissítésű. Egyébként, mindkettő Barta Tamás munkája, aki itt, a fórumon is elérhető, az E-Robot topikban. Szóval, egyáltalán nem elhanyagolt alkalmazásokról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#82757) Dottore


Dottore
addikt

Most olvasom, hogy a Quickpicet megvette a Cheetah Mobile.
Többek között ők adták a világnak pl. a CleanMaster-t is és még számtalan crapware appot. :(

[ Szerkesztve ]

(#82758) beg válasza Dottore (#82757) üzenetére


beg
veterán

Erre szokták mondani, hogy van az a pénz.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82759) #40351744 válasza Dottore (#82757) üzenetére


#40351744
törölt tag

1 perc néma csend a Quickpic-ért. :(

(#82760) #79335424 válasza #40351744 (#82759) üzenetére


#79335424
törölt tag

A reményhal meg utóljára. A Whatsappot kedvelem, a FB viszont ellenség. Nagyon fájt a megvásárlás, de szerencsére, semmilyen változást nem tapasztaltam innen, abba az irányba. A FB felől nem érdekel. Remélem, hogy a Quickpic is megússza. Kár lenne érte.

(#82761) joci86 válasza #79335424 (#82756) üzenetére


joci86
senior tag

Nem az általad említett appokra értettem, hogy 2013-as frissítésű, hanem több időzíthető profile manager alkalmazásra.
Nem azért választottam ezt, mert az Elixír2 vagy az E-Robot nem szimpatikus, hanem mert ez faék egyszerűségű kis alkalmazás, amit pont arra találtak ki, amire szükségem van. :)

Még egyszer köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#82762) #79335424 válasza joci86 (#82761) üzenetére


#79335424
törölt tag

OK. Kedvelem Tamás hozzáállását, elfogult Robot és Elixír fan vagyok. Ezért gyorsan kontráztam, nehogy vmi rossz pletyka kezdjen terjedni elhanyagolt Robotokról, meg Elixírekről. :)

[ Szerkesztve ]

(#82763) cappa72 válasza Dottore (#82757) üzenetére


cappa72
nagyúr

Eh.... innentől a frissítés kimarad.
Aki tudja, mentse le az utolsó Cheetah Mobile-mentes verziót, és tegye fel pulbikus helyre... hátha az még nem az új tulaj keze nyomát viseli.
Persze még nem harangoztak, de a klínmászter után .... no izé nem ragozom.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#82764) Dottore válasza cappa72 (#82763) üzenetére


Dottore
addikt

Dehogynem, ennek annyi. Pénzt fizettek érte, profitot kell termelnie és mivel nem fogják fizetőssé tenni marad a másik módszer. Ha elolvasod a cikket a hivatalos válaszban benne van a lényeg. Szeretnék összekapcsolni a saját felhő szolgáltatásukkal, aminek az üzemeltetésében nagy tapasztalatuk van.
QuickPic 4.5.1

[ Szerkesztve ]

(#82765) NandorHUN válasza Dottore (#82757) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ezidáig nem is ismertem a Cheetah Mobile-t, Quickpic viszont a kedvenc képnézegető programom. Gyakorlatilag az egyetlen normális alternatíva, ahol egyszerre tudok kizárni is ÉS elrejteni is mappát + jelszóval levédetni. Nagy kár lenne érte, de max. nem frissítem többet.

Egyébként az, hogy megvásárolták szerintem nem jelenti feltétlen azt, hogy tele lesz szemetelve, bármint egy képnézegetőt max hirdetésekkel tudják elb...ni szerintem. Akkor meg max megveszem, 1x belefér vagy Addaway.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#82766) beg válasza NandorHUN (#82765) üzenetére


beg
veterán

Azután majd jön a boost és clean kéretlen alkalmazás a frissítéssel, majd pedig a "Telefonon talált 4 zsiráfos kép 30%-al lassítja a föld forgását. Kattintson ide a gyorsításhoz" bannerek. De ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82767) cappa72 válasza beg (#82766) üzenetére


cappa72
nagyúr

Félő, hogy igazad lesz. :(((

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#82768) NandorHUN válasza beg (#82766) üzenetére


NandorHUN
addikt

Most néztem meg tőlük a CM Browsert azaz app, pl. teljesen rendben van. Én még bízom benne, hogy nem rontják el teljesen.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#82769) aprokaroka87 válasza beg (#82766) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

vagy a full screen-es "virusod van" felirat középen egy nagy sárga felkiáltójellel! :)

a kedves user nagy örömére

(#82770) aprokaroka87 válasza NandorHUN (#82768) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát szerintem egy browser-ben ne legyen reklám....mármint ilyen formában:)

(#82771) Jim74 válasza beg (#82766) üzenetére


Jim74
nagyúr

De jó, hogy beszélgettek erről... Ezeket a felugró sz*rokat hogyan lehet eltüntetni? Pl. az időkép alkalmazásánál is, amikor képernyőt váltok, akkor néha egy egész ablakos hirdetés ugrik be.

Előre is köszönöm a segítséget :R

(#82772) aprokaroka87 válasza Jim74 (#82771) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ha jól emlékszek akkor adaway bár az root és xposed feltételes.

bár nálam luckypatcheres reklámblokk egész jól müködik

de a pontos megoldást az ilyen fullos popupra nem tudom,mert ugyebár van a google hirdetések és a többiek

(#82773) aprokaroka87 válasza aprokaroka87 (#82772) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

szerk:az adaway nem xposed modul
bocsánat!

(#82774) Jim74 válasza aprokaroka87 (#82772) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm.
Adaway biztosan kiszedi ezeket a full screenes pop-up-okat?

Kezd olyan mértéket ölteni ez a fajta reklám, hogy az ember elgondolkodik platform váltáson... :U

[ Szerkesztve ]

(#82775) aprokaroka87 válasza Jim74 (#82774) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

bevallom nem tudom ezekre melyik a jó
mert nálam eddig ritkán volt olyan app
én luckypatchert illetve minminguardot használok

(#82776) S e t h válasza aprokaroka87 (#82769) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azon kívül, hogy a text reflow nem minden android verzión működik/ami nálam alap/.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#82777) Mr X válasza Jim74 (#82774) üzenetére


Mr X
veterán

Mi dobálja fel egyébként ezeket? Nálam sosem volt ilyen, nem rootolt telón sem.

(#82778) beg válasza Mr X (#82777) üzenetére


beg
veterán

"Kedves" alkalmazások.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82779) aprokaroka87 válasza Mr X (#82777) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

az a bibi hogy több ads szolgáltató van
van pl google ads ezek általában a képernyő alján...tetején stb helyen jelennek meg
aztán vannak a többiek..admob,doubleclick...stb
na ezek azok amik adott esetben feldobják az ilyen felugugrokat.
a minminguard pl tudja ezeket szürni,de a luckypatcherben is van rá mód ahogy én tapasztalom
bár ahogy látom sokszor az app fejlesztők tudnak kerülő utakat

(#82780) #79335424


#79335424
törölt tag

(#82781) R19


R19
senior tag

UC Browser Mini vagy Opera Mini.
Kinek melyik jön be jobban és miért?

(#82782) antal750 válasza R19 (#82781) üzenetére


antal750
aktív tag

Lassított netnél nem is kérdés, opera mini. Amit az uc be sem tölt, (legalább is nálam) azt a opera simán viszi.. ☺
Az uc browser teljes verziója viszont oké, igaz csak wifivel....

(#82783) kaciokos válasza Jim74 (#82774) üzenetére


kaciokos
őstag

És a teljes képernyős reklám után még van tovább: a CPU-Z véletlen időközönként teljes képernyős video reklámot dob fel, színes-szagos, de legfőképp hangos, és a bezáró gomb 5 másodpercig inaktív, magyarán ennyi ideig mindenképpen nézned kell.

Én még talán ezt is megérteném, ha lenne 1 dollárért fizetős, reklámmentes változat, de nincs. Piszok gyors uninstall lett belőle, az első alternatíva, amit találtam, tökéletesen helyettesíti. Csak hát kár érte, PC-n régóta megszokott és megbecsült app. :(

(#82784) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok.

Ismertek olyan képszerkesztő programot, mellyel egyszerű módon lehet két képet "összemosni"?(Nem photoshop)

Köszönöm

(#82785) vicze


vicze
félisten

Aki esetleg használ Opera Beta-t az megerősítené, hogy a lap tetejére és aljára való ugrás lebegő gombok eltűntek?
A "simában" még megvan, és nagyon remélem, hogy ez bug és nem feature. :(

(#82786) -juc- válasza vicze (#82785) üzenetére


-juc-
aktív tag

Eltüntették, hogy pukkadnának meg.

(#82787) zeon.hu válasza Jumbozorz (#82784) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

[Pixlr]

Szerk.
Fotó betölt-Adjusment-Double Exposure-Browse új kép betölt-Blend és amelyik tetszik, utána Apply.
Kézzel állítható, forgatható, nagyitható.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#82788) aprokaroka87 válasza kaciokos (#82783) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

és gondolom streameli...a mobilnetesek nagy örömére?

(#82789) Dottore válasza kaciokos (#82783) üzenetére


Dottore
addikt

Ugyanez a bajom ezekkel. Értem, hogy meg kell élni, de akkor had fizessek érte. Viszont azt meg nem lehet. így vagy marad a reklám, vagy letörlöm, pedig sok esetben simán megvenném.

(#82790) kaciokos válasza aprokaroka87 (#82788) üzenetére


kaciokos
őstag

Nyilván valahonnan letölti, ami még akkor is plusz gáz, hogy ha egy adott reklámot egyszer tölt le és többször játszik le.

(#82789) Dottore - Én nem is értem ezt a hozzáállást, nem hiszem, hogy a reklámokból, még ha ilyen orbitálisan tolakodóak is, bejönne annyi pénz, mintha fizetnék az appért.

(#82791) twine válasza kaciokos (#82790) üzenetére


twine
addikt

"nem hiszem, hogy a reklámokból, még ha ilyen orbitálisan tolakodóak is, bejönne annyi pénz,,,"

Erről a reklám dologról kérdezd meg a Googlet, hogyan vélekednek...szerintem megéri ;] :DDD

(#82792) Dottore válasza kaciokos (#82790) üzenetére


Dottore
addikt

Nem vagyok ebben biztos. Rengetegen nem fizetnek alkalmazásért, sok esetben eleve úgy hiszik, hogy ez ilyen és kész, ez van, ezt kell szeretni. Azt gondolják, hogy az app nem termék amiért fizetni lehet, vagy kell, esetleg illene. A cipő az termék, a telefon is, meg tudod fogni, a tiéd, de egy program nem és ehhez sajnos sokan így állnak hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#82793) Deck válasza Dottore (#82792) üzenetére


Deck
titán

Elég szánalmas az a hozzáállás.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#82794) Pocee


Pocee
senior tag

Srácok!

Szükségem lenne egy egyszerű könyvelő/nyilván tartó progira,a cél az lenne hogy ketten lássuk,én vezetem,de a főnök bármikor rá tudjon nézni,hogy mik a bevételek kiadások. Szóval mi erre a legközelebbi megoldás? Javasolták hogy drive on osszak meg állományt,jó lehet? Van jobb? Budget book tud ilyet? Előre is köszi

Mr.Brightside

(#82795) NandorHUN válasza aprokaroka87 (#82770) üzenetére


NandorHUN
addikt

Milyen reklám?
CMben ahogy elnézem jobb a reklámblokkoló, mint az Operaban, Dolphinban vagy Chromeban (ugyanolyan, mint az UC browserben).

Bár lehet nálam azért van csak minden rendben, mert fent van az Addaway is.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#82796) air válasza NandorHUN (#82795) üzenetére


air
nagyúr

CM és a reklámblokkolás? :D Ez jó. Joke of the day.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#82797) Jim74 válasza Mr X (#82777) üzenetére


Jim74
nagyúr

Pl. az Időkép alkalmazása. Teljesen rootolatlan a készülék, csak Playről töltök alkalmazást, semmi kétes eredetű.

Szerk.: természetesen most, hogy le szerettem volna fotózni, nem csinálja...

[ Szerkesztve ]

(#82798) Narxis válasza NandorHUN (#82795) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én az AdBlock Plus Browser-t használom.

Thanos was right.

(#82799) GML válasza tobias40 (#82716) üzenetére


GML
őstag

Nálam a JRiver van fent a gépen. Annak a remote progija (Gizmo) az tudja streamelni a zenét a telefonra. Igaz eléggé gyenge minőségben, bár BT-re jó az... ;]

(#82800) aprokaroka87 válasza NandorHUN (#82795) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a maxthonban is van
amúgy én úgy látom hogy a böngészők az utobbi időben háborut inditottak bizonyos reklám dolgok ellen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.