Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81851) Viktor0610 válasza Syl (#81849) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

400 darab könyvjelző? :Y :D
Az egész internetet bekönyvjelzőzted? ;]

Samsung Galaxy A54

(#81852) tybsen válasza air (#81848) üzenetére


tybsen
addikt

Számomra az anmoney sokkal praktikusabban kezelhető.

Az expense iq még mindig nem oldotta meg (a látható rendszeres frissítések ellenére sem) több különböző pénznem kezelését, nálam már itt elvérzik sajnos.

De vannak apróságok, amik szerintem például jobban vannak megoldva az anmoney-nál, pl. egy kiadás bevitelénél az EIQ-nál először a kedvezményezetthez ugrik a kurzor és előugrik a billentyűzet. Ha nem akarok bevinni kedvezményezettet, akkor meg kell nyomni a vissza gombot, hogy eltűnjön a billentyűzet, aztán beleklikkelni az összeg mezőbe, ilyenkor ugrik csak elő a numerikus billentyűzet (De ha kiválasztok egy kedvezményezettet, akkor sem tűnik el az abc-billentyűzet, csak miután a következő beviteli mezőbe nyomok.. addig a fél kijelzőt elfoglalja).

AM-nál eleve az összeg megadásával kezdődik egy tranzakció bevitele.

De vannak apróságok, talán egyszer összeírom ha lesz időm - bár ha valamilyen funkciók nem hiányoznak Neked vagy valakinek EIQ esetén, akkor nyilván tényleg nincs értelme egy másik alkalmazást használni.

Persze az AM sem tökéletes, ráadásul nem is frissíti a fejlesztő :(

[ Szerkesztve ]

(#81853) S e t h válasza kovacs65 (#81850) üzenetére


S e t h
nagyúr

Google playen ha be vagy jelentkezve akkor megtalálható az összes általad korábban letöltött app listája.
Én is szoktam keresgélni a "múltban" ha vmi. régi appra van szükségem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#81854) Lefty


Lefty
addikt

Sziasztok,

olyan zarkepernyo alkalmazast keresek, ami kiteszi a gyari naptar es ebreszto kovetkezo jelzeset. Tudtok segiteni?

(#81855) zeon.hu válasza kovacs65 (#81850) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Bármelyik automatizáló tud ilyet is.
Nálam E-robot a nyerő (de van más is), millió más dologra is használható.

#?*@&!

(#81856) kovacs65 válasza S e t h (#81853) üzenetére


kovacs65
senior tag

THX
Ott az elmúlt sok-sok év még több progija van. Több száz vagy ezer. Lehetetlen megtalálnom.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#81857) kovacs65 válasza zeon.hu (#81855) üzenetére


kovacs65
senior tag

Probálgattam azzal is, de nem megy igazán.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#81858) #79335424 válasza kovacs65 (#81857) üzenetére


#79335424
törölt tag

Komolyan nem értem, hogy mi a túrón akadtál el. Tök egyszerű. Új parancs -> elnevezed. Mi az eseményed? Az, hogy a kijelző bekapcsol. Van olyan menüpont (Magyarul), hogy "kijelző". Azon belül meg olyan, hogy "kijelző bekapcsolva". El sem hiszem, hogy van olyan ember, akinek ez nem egyértelmű. Milyen műveleteket kéne végrehajtson erre az eseményre? Bizonyos hangcsatornák némítása. Sztem elég világos, hogy az "audió" menüpont alatt kell keresgélned. "Hangerő beállítása". Felül felsorolja a csatornákat, csak ki kell pipálnod, amiket módosítani szeretnél. Az értékre meg világosan írja, hogy %. Letekered 0 -ra és leokézod. Aztán alul, a floppy ikonnal mented a parancsot. Bocs, de sztem ez tök egyértelmű. A visszaállítás pedig egy új parancs, ami ennek a reciproka. "Képernyő ki" esemény és visszaállítod a kívánt % -ot.

(#81859) beg


beg
veterán

Manapság ritka fehér holló:
Encore Music: an Open Source, Extendable Music Player

"Encore Music is free, ad-free and open source. There are no analytics or tracking libraries, and it respects your privacy by only using the Internet for what it needs to play your music. "

Rengeteg hasznos funkcióval ígéretes alkalmazzanak tűnik.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#81860) beg válasza beg (#81859) üzenetére


beg
veterán

Szerk. idő, play link lemaradt

Most már found, köszi :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#81861) Quasi_modo válasza beg (#81860) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Not found

valami

(#81862) kovacs65 válasza #79335424 (#81858) üzenetére


kovacs65
senior tag

Így van ezeket csináltam.
Mentés volt, még reboot is, de utána csak egyszer hajtotta végre. Hiába kapcsolgattam ki be a kijelzőt többet nem reagált.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#81863) #79335424 válasza kovacs65 (#81862) üzenetére


#79335424
törölt tag

Mindkét parancsot megcsináltad? A Robot nem Tasker. Ha beállítasz egy műveletet a képernyő bekapcsolására, attól még semmi sem fog történni a kijelző kikapcsolásakor. Azt külön meg kell adni a Robotnak, hogy mit csináljon, ha kikapcsolod a kijelzőt. De, ha akarod, akkor megcsinálom és elküldöm Neked a két parancsot.

(#81864) kovacs65 válasza #79335424 (#81863) üzenetére


kovacs65
senior tag

THX
Kezdek belejönni.
Először a némítás paranccsal próbáltam, és bekavart a "ne zavarjanak" és az "előnyben részesített" mód.
A hangerő állításos módszer OK.
Eddig még csak egyszerűbb profilmódosítás-szerű parancsokat barkácsoltam össze.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#81865) zeon.hu válasza kovacs65 (#81864) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Menni fog az! :)
Van itt E-robot topik, ha mást is szeretnél majd.

#?*@&!

(#81866) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Sziasztok.
A Facebook app miért nem jelez nalám semmit? Minden be van kapcsolva az értesítéseknél...

Samsung Galaxy S23

(#81867) #79335424 válasza canniball (#81832) üzenetére


#79335424
törölt tag

Pedig jó alkalmazással próbálkozol. Úgy tűnik, hogy az Andmade -et kell alapértelmezetté tenni az adott művelethez. Ezután a rendszer választómenüje helyett, az Andmade fogja dobni a sajátját, amiben már tudsz szűrést csinálni, hogy mi ne jelenjen meg. Próbáltam és nálam működött ez a funkció. Sajnos, nekem pont nem erre lett volna szükségem, hanem arra, hogy olyan alkalmazást is ki tudjak jelölni, ami a rendszer listájában nem szerepel.

(#81868) canniball válasza #79335424 (#81867) üzenetére


canniball
nagyúr

Köszi, ezzel sikerült alapértelmezetté tenni. Viszont a problémám továbbra is adott, mivel a YT app. share menu-jére úgy látszik ez nincs hatással. :F Pedig nekem alapvetően ott kéne egy takarítás. Erre esetleg tudsz/tudtok megoldást?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#81869) simico válasza wanted5 (#81825) üzenetére


simico
aktív tag

77 km-re lévő helyre mentem, odafele Waze, visszafelé Google Maps navigált. Mindkettő kb ugyanannyi adatot, 4,5 MB-ot forgalmazott. Napi 2x 10 km ingázás Budapesten alkalmanként kb 2 MB Wazeval.

(#81870) Foose válasza simico (#81869) üzenetére


Foose
addikt

Ilyen keveset eszik a waze? :Y Bár nincs autóm,de azt hittem több forgalmat generál. Lehet hogy pár nap múlva kell a waze mert utazok haza 400km-re...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#81871) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok!
Kérdésem az lenne ki milyen zenelejátszót használ, kedvel?

(#81872) siofok


siofok
őstag

Sziasztok!milyen progival tudnék képet kimenteni a teló által készített videóból?

OnePlus nord 2t

(#81873) SidCorky válasza Komi28 (#81871) üzenetére


SidCorky
senior tag

Spotify :))

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#81874) Lefty válasza SidCorky (#81873) üzenetére


Lefty
addikt

Csak lezabalja a netet, plusz ha valahol rossz a terero akkor akad.

(#81875) Jazz


Jazz
veterán

Könyvtárak méretét adott alkönyvtárban kilistázni hogyan lehet ES file explorerrel, vagy TC-vel? (Úgy mint ha egy PC-s TC-n nyomnál egy space-t az összes könyvtárra.)
Ha nem lehet, van valamilyen app ami ezt tudja? (én nem találtam bennük ilyen opciót, max annyit lehet csinálni hogy egyesével adott könyvtárra klikk, tulajdonságok, részletek...de hát ez nyilván felejtős)
Thx!

free your mind

(#81876) Deck válasza Komi28 (#81871) üzenetére


Deck
titán

Poweramp

PS5

(#81877) #79335424 válasza Komi28 (#81871) üzenetére


#79335424
törölt tag

Otthon, asztali környezetben (nálam az is ARM Android) GoneMad Music Player -t, telón pedig Music Folder Player -t.

siofok:
Ebbe a Photo Editor -ba nemrég került bele ez a funkció. Sztem egyébként is egy könnyen kezelhető, jó képszerkesztő. A fejlesztő neve már önmagában garancia. :)

[ Szerkesztve ]

(#81878) wanted5 válasza simico (#81869) üzenetére


wanted5
őstag

akkor ez simán jó, köszi az infót

van "hagyományos" gps-em is, de kicsit elegem lett, hogy az utóbbi időben 2x is beleszaladtam egy-egy helyzetbe ami után várhatom a sárga csekket :(((
nem vagyok gyorshajtó, de aki vezet, az tudja hogy a legszemetebb helyeken tudják felállítani mind a fix, mind a mobil trafikat, arról nem is beszélve, hogy, ha 1 évben egyszer járok egy adott úton...

jövőhéten letesztelem, már csak azt kell valahogy beállítanom, hogy ne zabálja le a telefon azt a pár megás keretet, ha felengedem mobilnetre

(#81879) Syl válasza Viktor0610 (#81851) üzenetére


Syl
nagyúr

Már 52 könyvjelzőt sikerült neki szinkronizálnia (Dolphin Browser)! Hurrá! Még pár év és meglesz mind! ;]
Nagyon megbízható egy program...
A'sszem maradok a Firefox-nál :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#81880) #79335424 válasza wanted5 (#81878) üzenetére


#79335424
törölt tag

Háááát.... Arra sztem nem a Waze, vagy a Térkép a legtutibb. De, legalábbis a háttérben érdemes a Traffi Hunter -t futtatni. Magyar alkalmazás, 10 ezer feletti letöltés mellett, 4,7 -es értékeléssel. Én nem használom, de a haverjaim is dícsérik.

[ Szerkesztve ]

(#81881) SidCorky válasza Lefty (#81874) üzenetére


SidCorky
senior tag

Nekem le vannak töltve offlinera azok amiket sokat hallgatok (kb 1600 zene, és csak 6-7GB-ot foglal), semmi netet nem eszik, és nem akad sehol...még a 60 napos próbaidőszakban kezdtem használni, de azóta előfizetek rá és nem is használok mást

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#81882) Lefty válasza SidCorky (#81881) üzenetére


Lefty
addikt

Amikor en probaltam, mindig az volt, hogy megkivantam olyat ami nem volt letoltve.

(#81883) dokee78


dokee78
félisten

Na mi történt?
Cerberus honlapja írja:
A Cerberus próbaverziója 15 nap múlva lejár. Liszensz vásárlása!

Pár évig jó volt most meg mi lett?

[ Szerkesztve ]

(#81884) #79335424 válasza Syl (#81879) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem gondolod, hogy ilyen mennyiség manageléséhez érdemes lenne vmi komolyabb cuccot használni? Pl. Xmarks. Van Dolphin addonja (premium account kell hozzá).

[ Szerkesztve ]

(#81885) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Sziasztok.

Van olyan alkalmazás amely segítségével a cpu adatokat tudom figyelne egy pc-ről?

(#81886) vadászcsiga válasza wanted5 (#81825) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha a google mapsben letoltod a térképet nem eszik semmit

(#81887) #79335424 válasza vadászcsiga (#81886) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azt hogy kell? Mondjuk, egy hazai térképállomány esetében?

(#81888) air válasza vadászcsiga (#81886) üzenetére


air
nagyúr

Csak offline módban nem lehet vele útvonalat tervezni és navigálni. Nem utolsó sorban Magyarországon nem működik az offline letöltés.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#81889) tybsen válasza dokee78 (#81883) üzenetére


tybsen
addikt

Nálam rendben van minden.

(#81890) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Múltkor Horvátországba mentünk 74-esen Letenyén át, itthon átnéztem az útvonalat, majd másnap elindultunk a g.mapsel navigalva. Par km múlva kikapcsoltam a mobilnetet, ennek ellenére szépen elvitt a határig. Onnan kikapcsoltam. 180 km-t navigalt net nélkül gyönyörűen. Később volt egy olyan lehetőség hogy térkép letöltése offline navihoz de azt azota nem tudom elhozni.

Meg van:[link]

[ Szerkesztve ]

(#81891) canniball


canniball
nagyúr

Ha már GMaps: olyat lehet-e (és ha igen miként?), hogy PC-n megtervezem az útvonalat, majd ezt valahogy átküldöm a telefonnak ami az alapján navigál?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#81892) Syl válasza #79335424 (#81884) üzenetére


Syl
nagyúr

>Nem gondolod, hogy ilyen mennyiség manageléséhez érdemes lenne vmi komolyabb cuccot használni?

Nem gondolom. :N
400 db könyvjelző nem egy mennyiség, pláne, hogy a chrome is és a firefox is gond nélkül veszi az akadályt.

>Pl. Xmarks. Van Dolphin addonja (premium account kell hozzá).

Aha, majd fizetek azért, amit más program ingyen tud.
Akkor inkább hanyagolom ezt a zöld böngészőt :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#81893) rjg válasza Jazz (#81875) üzenetére


rjg
őstag

Es File Explorer-nél menü, majd SD kártya elemző.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#81894) #79335424 válasza Syl (#81892) üzenetére


#79335424
törölt tag

Írhattam volna azt is, hogy nálam működik a szinkron, bár én csak Dolphinok között szinkronizálok. Az Xmarks -t még PC -n használtam és tudom, hogy milyen hasznos volt. Bármilyen gépen elértem a saját könyvjelzőimet. Aztán elérte a csőd, már kihírdették, hogy X időpontig mindenki mentse a könyvjelzőit. De, az utolsó pillanatban megvásárolta a Lastpass. Nekem ezzel a biztonság is garantált. Én szívesen fizetek ilyen színvonalú szolgáltatásért. De, ha inkább Firefoxot használnál, azt is megértem. Nekem is bejön. Tán még fő böngészőnek is előléptetném, ha úgy működne benne a nagyítás/tördelés, mint Dolphin -ban.

(#81895) Syl válasza #79335424 (#81894) üzenetére


Syl
nagyúr

Xmarks-ot akkor használtam, amikor még a Firefox nem tudott szinkronizálni. Ha jól emlékszem, abban az időben még Foxmarks-nak hívták. Utána megjelent a beépített sync, az Xmarks meg átment fizetősbe.

Az androidos Firefox-szal két bajom van. Eléggé "darabos" a működése és béna a nagyítás.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#81896) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok! Olyan alkalmazást keresek ami offline navigálna engem Szlovákiába mobilnet és wifi nélkül! Köszönöm előre is! :R

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#81897) rjg válasza Balazska15 (#81896) üzenetére


rjg
őstag

Sygic vagy Here.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#81898) wanted5 válasza #79335424 (#81880) üzenetére


wanted5
őstag

megnézem, köszi :R

igazából nem vagyok se nagy telefonos, se nagy androidos, úgyhogy jól jönnek az ilyen app ajánlatok, főleg hogy a playen annyi van mint égen a csillag... (kis túlzással persze :D )

(#81899) Jazz válasza #79335424 (#81894) üzenetére


Jazz
veterán

De ezzel csak az mnt\sdcard-on belüli mappákat tudod elemezni.... :(

free your mind

(#81900) #79335424 válasza Syl (#81895) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én úgy tudom, hogy az Xmarks (mint ahogy a Lastpass is), PC -n továbbra is ingyenes. Csak a mobilos verzió prémium accounthoz kötött.
Én azt tapasztaltam, hogy a "darabos" működés az erőforrás tartalékokkal függ össze. Definiálva van, hogy milyen szabad RAM mennyiséget, mennyire foglalhat be. Sok ramnál smoothabb, de ekkor hihetetlen mértékben "elterpeszkedik". Meg "about:config" alatt is be lehet vetni pár trükköt. A nagyításban egyetértünk. Sztem is szörnyű. Főleg a Dolphin -hoz képest, aminek meg sztem kifejezetten erőssége ez a funkció. Pláne, az új Jetpack -kel behozott, duplakoppos, egyujjas nagyítással.

Jazz:
Sajnos, még azt sem, mivel az egy könyvjelzőkhöz való, böngésző kiegészítő. Sztem benéztél vmit. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.