Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81651) Freeman007 válasza #79335424 (#81642) üzenetére


Freeman007
aktív tag

Lehet, hogy picit off, de talán mégse: havernak LG G2-je van és működik a dupla kopp-os kijelző ébresztés - nem tudom milyen kijelző van benne..

"A mai ember azon a pénzen, amellyel nem rendelkezik, megvesz egy sor olyan dolgot, amire nincs szüksége, hogy iriggyé tegyen vele olyan embereket, akiket nem szeret."

(#81652) dugynok válasza Freeman007 (#81651) üzenetére


dugynok
senior tag

LG-nél kernel szinten van megoldva úgy tudom.

(#81653) zseko válasza #79335424 (#81638) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem egy normális filekezelő kell neki :) Az androidos TC ebből a szempontból egy szar. Amíg X-Plore (és a többi filekezelő) alatt Egy sima 'LAN > Új szerver > Letapogatás' használattal megkeresi és kilistázza az elérhető hálózati gépeket és megosztott mappákat, addig TC-n kézzel kell beírni egyenként az elérni kívánt gép(ek) ip címét. Feltéve persze ha tudod, ha nem, akkor így jártál. De gondolom ezt tudod, nem kell elmondanom neked. Kőkorszaki, fapados megoldás, én azt gondolom ghisler az asztali TC sikerére alapozva összecsapott egy androidos verziót hogy legyen, ami végülis működik, de fele akkora durranás (és fele annyira jó) sem lett mint pc-n. A legtöbb androidos filekezelő már alapból megtalálja a megosztásokat és nem kell mindenféle pluginokat telepítgetni egy normális használhatósághoz, a TC ennyire elmaradott.
Egyébként TC-vel is simán elérem a megosztott mappáimat, nem kell semmiféle név/jelszó/csoport bűvészkedés, csak a gépem ip címe.
Szerintem neki sem kell (ha normális megosztás van nála), csak túl lett bonyolítva a segítségadás :) köszönhetően a TC nem felhasználóbarát lan elérésének.

Dantre, szerintem próbáld ki az x-plore progit, ha van megosztott mappád megtalálja (mint ahogy több másik filekezelő is), könnyebben mint amit a TC-vel szenvedsz, de arra gondolok hibának, hogy az LG programja máshogy építhette fel a kapcsolatot a gép és a telefon között, és lehet ezért nem találod.

HR24.hu

(#81654) drmotto válasza drmotto (#81640) üzenetére


drmotto
őstag

(#81656) Amur


Amur
addikt

meerkat-ot használ valaki? (mobil stream applikáció).
Nekem valamiért nem továbbitja a képet, csak egy színes ugráló kockás maszlagot, a hang tökéletesen kimegy. Mi lehet a gond?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#81657) arti1121 válasza aprokaroka87 (#81647) üzenetére


arti1121
senior tag

igen már azt is kiprobáltam de semmi, számomra érthetetlen. a tiszta telepítést követő en az első bekapcsolás után egyből megprobáltam de semmi.

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#81658) fukyu válasza Mr Dini (#81650) üzenetére


fukyu
tag

Azt jól láttam, hogy a Chrome-ban nincs ilyen beállítás?

(#81659) Dottore válasza zseko (#81653) üzenetére


Dottore
addikt

Már nem használom én sem az androidos Total Commandert, részben az általad említett okok miatt, de egy dologban nem értek egyet veled. Majd ha fizetsz érte és szar, akkor összecsapta. Amíg ingyen van és állítása szerint ez egy hobbi projekt számára, addig szerintem ez nem így van.

(#81660) kaciokos válasza fukyu (#81658) üzenetére


kaciokos
őstag

Jól láttad, tényleg nincs ilyen beállítás, bár jó lenne.

Én azt szoktam csinálni, hogy amikor befejezem a böngészést, kilövöm a Chrome-ot, akkor mindig a kezdőoldallal indul, ahol a bal alsó sarokban van egy csillag, ami a könyvjelzőkhöz visz.

(#81661) syluccy


syluccy
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom megfelelő topicba írok-e ha nem, tudnátok segíteni, hova írjak?

Anyum Sony Xperia E telefonjával szenvedek havonta azon, hogy elfogy a hely az alkalmazások számára.
A stock alkalmazásokon kívül 1-2 van csak felrakva, de már a stock alkalmazások frissítésével is bőven kifut a helyből a telefon.
Ilyenkor állandóan le kell törölnöm az alkalmazások frissítéseit, de kb. napokig marad használható a telefon, mígnem letölti újra a frissítéseket.
A bosszantó az egészben az, hogy mindenféle SD kártya nélkül is 2GB összes helyet mutat, tehát még bőven lenne mit használni. Csatoltam screenshotot, látszik a szürke részen, hogy mennyi szabad hely van még.

http://prohardver.hu/dl/upc/2015-08/13/108999_sdakes2mifwyw1rk_screenshot_2015-08-13-12-31-43.jpg

Hogyan tudnám én ezt felhasználni? Rootolni kell hozzá a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#81662) ollie válasza syluccy (#81661) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért nem kapcsolod ki az automata frissítést? Amúgy mindig kell maradnia valamennyi szabad helynek, különben a rendszer nem maradhatna működőképes (ez minden OS esetében így van, a Windows is meghal, ha elfogy a szabad hely a merevlemezen). Ezért van az, hogy hiába van még valamennyi szabad terület, a rendszer már nem enged telepíteni semmit.

[ Szerkesztve ]

***

(#81663) csadi0011


csadi0011
őstag

Van rá mód, hogy a playre frissen feltöltött alkalmazásokat, játékokat nézhessük? Elég gagyi, hogy csak azt dobja ki a play új dolgoknak, amik már kellő ideje és jól értékelve vannak fent...

Én speciel szivesen böngészném a frissen publikált appokat. Unalmas az áruház, hogy mindig csak a neves dolgokat dobja ki újnak. Kell egy valós időrend.

(#81664) air válasza csadi0011 (#81663) üzenetére


air
nagyúr

Nincs. Mint ahogyan semmiféle rendezési sorrendet nem lehet megadni a listában.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#81665) aprokaroka87 válasza csadi0011 (#81663) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én ma felléptem a play-re böngészőben
A saját appjaim frissitéseit nem jelzi,pedig telefonon meg jelzi.

(#81666) csadi0011 válasza air (#81664) üzenetére


csadi0011
őstag

Az áruházon kívül sem létezik ilyen? Mint pl az app-sales tudja a leárazásokat. Mondjuk más dolog, de picit rokon.

(#81667) aprokaroka87 válasza csadi0011 (#81666) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

va pl ilyen hogy "új ingyenes" vagy " új felkapott"

De kategórián belül is van pl

te nem erre gondolsz?

(#81668) ollie válasza aprokaroka87 (#81665) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért kéne jeleznie a böngészőben? Ha 10 androidos készüléked lenne, akkor minden készülékre kéne külön mutatnia?

***

(#81669) aprokaroka87 válasza ollie (#81668) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ha jól emlékszek korábban mutatta
amúgy 1 van.

(#81670) Viktor0610 válasza aprokaroka87 (#81669) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem volt benn ilyen feature. ;)

Samsung Galaxy A54

(#81671) aprokaroka87 válasza Viktor0610 (#81670) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

akkor csak nekem rémlik úgy.
Igazábol nem használom nagyon böngészőben

(#81672) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Adblockot érdemes felrakni? Hatásos ugyan úgy mint pc-s böngészőn?

(#81673) aprokaroka87 válasza StarKiller89 (#81672) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát igen
Bár én a Lucky Patcherrel blokkolom a reklámokat

(#81674) teo77 válasza aprokaroka87 (#81673) üzenetére


teo77
őstag

Ez a módja a reklámok blokkolásának minden appban megszűnteti a reklámokat? Apponként, egyesével kell csinálni?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#81675) aprokaroka87 válasza teo77 (#81674) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

a hosts fájlt modositsa
viszont van olyan app amiből elég nehéz tiltani a reklámot,egy üres activity akkor is ott marad.

ha az alkalmazásokban külön tiltod a Google reklámokat az segíthet.
Viszont pl a Mobile 1 market állandóan statusbaros reklámokat dobál,amivel nem is lenne bajom,ha egy jobbra swipe mozdulattal el lehetne tüntettni.

(#81676) nagyfejü válasza ollie (#81633) üzenetére


nagyfejü
őstag

Prestigio POP7600

(#81677) user2211


user2211
tag

Üdv!

Arra esetleg van valamilyen alkalmazás, amivel le tudom tiltani az appok automatikus elindulását a háttérben? És természetesen a bootoláskori indulást is tiltani szeretném. Szóval csak akkor legyen aktív, amikor tényleg használom. A háttérben folyamatosan zabalják az akkumulátort, de törölni nem akarom, mert gyakran használom őket.

[ Szerkesztve ]

(#81678) Tesztelo.hu válasza drnet (#81645) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ahol az adatforgalmat meg tudod nézni (a Beállítások menüben), ott vannak felsorolva az alkalmazások (ha lejjebb görgetsz), és az alkalmazás nevére nyomva lehet beállítani (Háttér-adatkapcs. korlátozása néven általában).

(#81679) drmotto válasza aprokaroka87 (#81675) üzenetére


drmotto
őstag

Ezzel a módszerrel a játékon belüli reklámok is szűrhetők? Pl amikor 2 pálya között bejön egy egész kijelzős reklám, azt megfogja?

(#81680) aprokaroka87 válasza drmotto (#81679) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát ezt nem tudom,de ha jól emlékszek akkor nem képes rá

(#81681) ollie válasza user2211 (#81677) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Greenify, ha nincs root.

***

(#81683) dugynok válasza #46372352 (#81682) üzenetére


dugynok
senior tag

gyári órába beépített?

(#81684) Viktor0610 válasza #46372352 (#81682) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Alarm Clock Xtreme & Timer

Samsung Galaxy A54

(#81685) user2211 válasza ollie (#81681) üzenetére


user2211
tag

Köszönöm. :R Rootolt telefonra van jobb is? Mert rootolva van.

[ Szerkesztve ]

(#81686) Mr Dini válasza drmotto (#81679) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ha benne van a hosts fájlban az adott reklám, akkor megfogja.

Kivétel, ha a reklám beágyazott módon, vagy letöltve szerepel.

Az lp is csak a google reklámokat tudja apponként szűrni.

user2211:

Ha rootolva van az még jobb neki. Xposed is jó ha van! Greenifynél nemnagyon találsz jobbat.

Ha nem jön be próbáld ki az xposedes app settingset!

[ Szerkesztve ]

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#81687) ollie válasza user2211 (#81685) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor is tökéletes, sőt még jobb is.

***

(#81688) StarKiller89


StarKiller89
senior tag

Névnapot hogy tudok a legegyszerűbben a lock screenen megjeleníteni??

(#81689) drmotto válasza Mr Dini (#81686) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi.
A minminguard az megfogja a játékon belüli reklámokat is, de 5.0 és felett az xposed finoman fogalmazva is hagy kívánnivalót. Az adblock meg nem fogja, így pl a talking játékokban 2 percenként ott van valami reklám, egész képernyős, felül kicsi x, a gyerek meg állandóan mellétapicskol, és pörögnek a reklámok.

(#81690) user2211 válasza ollie (#81687) üzenetére


user2211
tag

Rendben. Köszönöm szépen! :)

(#81691) air válasza Mr Dini (#81686) üzenetére


air
nagyúr

"Ha nem jön be próbáld ki az xposedes app settingset!"

Az mit tud?

A funkciói közül melyik utal olyasmire, amit a Greenify tud?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#81692) aprokaroka87 válasza air (#81691) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

az illető nem az app letiltást szeretné
hanem az appok automatikus indulását letiltani,rendszerinditáskor.

android.permissions.BOOT.COMPLETED engedély visszavonása

(#81693) aprokaroka87 válasza user2211 (#81677) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

én autostart gondra a system tunert használom.

(#81694) air válasza aprokaroka87 (#81692) üzenetére


air
nagyúr

A Greenify alternatívájaként lett ajánlva, már nem először.
Azért kérdeztem rá, hogy világos legyen, nem az. :)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#81695) aprokaroka87 válasza air (#81694) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

így van...app settingsben nincs fagyasztás
grenifyre alternativa lehet pl a System Tuner,vagy Titanium Backup...mármint hogy ezekben is van fagyasztás

(#81696) Bozek válasza aprokaroka87 (#81695) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem alternatíva, mivel például a Titanium Backup-al fagyasztott alkalmazásokat csak akkor tudod elindítani, ha azt fel is olvasztottad és az értesítéseket se kapod meg addig. A Greenify-nél ez nem így van.

(#81698) user2211 válasza air (#81691) üzenetére


user2211
tag

Xposed nincs, de egyelőre elég lesz a greenfiy is, egész jónak tűnik. :) A system tunert mindjárt kipróbálom.
Köszönöm szépen nektek is :R

(#81699) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Létezik az mp4 formátumnak hasonló valamilye, mint a jpg-nek az exif? Ha igen, tudtok olyan alkalmazást, ami ezt megjelenítti?
Előre is köszi a válaszokat :R

Maine coon

(#81700) kukinyo


kukinyo
addikt

Sziasztok
Kérdésem az lenne hogy van olyan app amelyik naplózza hogy mi éleszti fel a telefont?
A szitu a következő: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.