Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82151) beg válasza #94477440 (#82150) üzenetére


beg
veterán

A google szerverre ha betörsz, láthatod. Telefonon nem tárolódik olvasható formában.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#82152) user01 válasza #79335424 (#82149) üzenetére


user01
aktív tag

Köszönöm szépen! Ez a megoldás!
Bár reméltem, hogy megúszhatom az értesítési sáv bámulását, de szerencsére nincs szükség sűrűn erre a nézetre. :)

(#82153) #94477440 válasza beg (#82151) üzenetére


#94477440
törölt tag

Okés, köszi!
Akkor ha hazaértem nekiállok a szerver-hekkelésnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#82154) #79335424 válasza user01 (#82152) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nekem el sem tűnteti a sávot. Csak mindent, ami rajta van. De a fekete sáv marad. Meg tudnám oldani, de nem használom fullscreen -ben a Dolphin -t. Ha van root jogod, akkor a Dolphin beállításaitól függetlenül is el tudod tűntetni (legalábbis 4.4 -ig. Lollit nem ismerem).

(#82155) user01 válasza #79335424 (#82154) üzenetére


user01
aktív tag

Köszi! Nekem így most jó! Teljes képernyős módban nincs értesítési sáv (fekete sem), ha pedig kikapcsolom, akkor van, de legalább állandóan látszanak a fülek, és gyorsan tudok közöttük váltani.
Sok böngészőt kipróbáltam, de a Dolphin magasan a legjobb az én szempontjaim szerint.

[ Szerkesztve ]

(#82156) Mr Dini válasza hviiick (#82143) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Pushbullet

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#82157) Mr Dini válasza #94477440 (#82150) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Mobilon foggalmam nincs, h meg lehet-e, de PC-n igen.

Szinkronizáld a telód krómját a gugli szervereivel, amit most törtél fel ;] aztán lépj be pc-n azzal a fiókkal, várj a szinkron végéig, azt nézd meg.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#82158) bostone


bostone
addikt

Sms-eket, hogyan tudnám lementeni akár a felhőbe, akár máshová a legegyszerűbb és legbiztonságosabb módszerrel? Hangouts képes erre?

(#82159) ollie válasza Ver'alor (#82130) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A chrome a legnagyobb akku gyilkos, senkinek sem ajánlom. Viszont az UC browser nagyon keveset eszik.

***

(#82160) ollie válasza hviiick (#82143) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi ez a flash vagy buborék üzenet?

Sms-t pl tudsz küldeni, ahhoz nem kell extra app.

***

(#82161) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Valahogy be lehet állítani, hogy a bejövő hívás modul mire tegye ki a hangot automatikusan?
Bluetoothra teszi ki alapból, pedig a B1 elvileg csak akkor veszi át a hangot, ha kiveszem az óraszíjból.
(4.4.2, root van)

#?*@&!

(#82162) géeles válasza bostone (#82158) üzenetére


géeles
aktív tag

erre van szükséged
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.idea.backup.smscontacts&hl=hu
:)

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#82163) Bozek válasza #79335424 (#82138) üzenetére


Bozek
nagyúr

Azért még ránézek, mert már engem is zavar, hogy most meg nem tudom megoldani. :)

(#82143) hviiick: Keress rá a Play-en, hogy Flash SMS.

(#82160) ollie: Az SMS megmarad a memóriában, ez meg nem. Gyakorlatilag ha a flash része működik, akkor az csak simán felvillan a kijelzőn (bármilyen program is fut), aztán eltűnik. Ebből a szempontból jobb a popup, mert ott rá kell nyomni, hogy eltűnjön.

(#82164) #79335424 válasza zeon.hu (#82161) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha a BT beállításoknál rányomok az egyik eszköz (nyilván audio eszköz, pl. a PNA -m) kapcsolati beállításaira, akkor van két, kapcsolható lehetőségem. Teló hang és média hang. Még nem teszteltem, hogy ezek pontosan mikre vannak hatással. Az is lehet, hogy a "teló hang" csak a rendszerhangokra vonatkozik és a hívás mindenképpen kimegy. Egy próbát megér, de sztem Neked nem itt kell keresni a megoldást. Sztem Robottal kéne varázsolnod valamit, méghozzá az audio -> kényszerített használat beállításánál.
Amikor ez megjelent a Robotban, akkor jeleztem Tamásnak, hogy nekem hiányosnak tűnik. Kiderült, hogy Tamás "csemegézett" a lehetőségekből, nem mindegyik került be a menübe. Ezt nem értettem és jeleztem, hogy én igényt tartanék az összes elérhető opcióra. Az előbb megnéztem, de most is csak ugyanazok a lehetőségek vannak. Szvsz. vázold Tamásnak a problémát, kérdezz rá ezekre a funkciókra, meg arra, hogy egy csatlakozott, híváskezelésre is képes, BT. A2DP eszköz, az audióbeállítások szempontjából fejhallgatónak minősül -e!

[ Szerkesztve ]

(#82165) Doggy dog válasza Ver'alor (#82148) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Nem próbáltam,de szerintem simán lehet.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#82166) zeon.hu válasza #79335424 (#82164) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

beállítást néztem.
média alapból ki van kapcsolva, elvileg akkor megy át a hang, ha médiát futtatok és kiveszem a bt fülest a szíjból. ugyanez érvényes a gsm hívásra is, mégis bt-on megy a hang most ki.
Tamás szerintem azért nem tette be mindet, mert sok a bt protokoll és nem mindegyik hajlandó az együttműködésre, ezt pl én is teszteltem, mikor küldött teszt alkalmazást. az eszközök között szerettem volna váltani, de az 5-ből csak 2 működött. maradt a manuális váltás. ami vicces volt, hogy az a 2 egyszerre is tudott kapcsolódni!

#?*@&!

(#82167) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok,

op3ndott (mtk6582) telefonhoz keresek screen video recordert.
Örülnék, ha a telefonon online nézett videónak vagy hallgatott online rádiónak a hangját is tudná rögzíteni a videó, de a külső hang rögzítés nem feltétel.
Tudnátok vmit ajánlani? Már rootolt a teló, ha ez számítana.
kösz, Peti

(#82168) hviiick válasza Bozek (#82163) üzenetére


hviiick
csendes tag

ok, rákerestem, eddig szuper, de én azt szeretném elérni, hogy a számítógépről wifin keresztül tudjak ilyen pop up üzenetet küldeni, sms nélkül!

Szóval számítógépről küldeni, pop upot androidra...

Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#82169) #79335424 válasza zeon.hu (#82166) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem sokkal "prózaibb" a magyarázat. Elfelejtette és mivel részemről csak egy vélemény volt, nem akadályozott semmiben, ezért én sem "erőltettem" (igazából, nekem is csak most jutott eszembe).
Én úgy vagyok vele, hogy ha sok lehetőség van, akkor lehet kísérletezgetni (meg, a topikjában kérdezni). De nem megjelenő opciót akkor sem lehet kiválasztani, ha éppen az jelentené a megoldást.
Persze, ez is nézőpont kérdése, mert ha a Google dokumentációban kikeresem a szükséges funkció intent -jét, akkor a Robotban meg lehet adni manuálisan is. De, ahhoz már tényleg hardcore geek -nek kell lenni, hogy vkinek szimpi legyen ez a módszer és ne hiányolja a menüből kiválaszthatóságot. :)

(#82170) ollie válasza hviiick (#82168) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak, hogy te azt írtad, hogy 2 android eszköz között akarsz ilyen üzenetet küldeni. Pc-ről nincs sok választásod. Sőt, szerintem csak android emulátorral lehet megoldani, már ha meg lehet.

***

(#82171) #79335424 válasza ollie (#82170) üzenetére


#79335424
törölt tag

Így is sok lehetősége lenne, de a "program telepítése nélkül" kritériumnak az általam ismertek közül, egyik sem felel meg. Nem is nagyon értem, hogy azt hogyan lehetne. Nem tudok olyan kliensalkalmazásról, ami alapból benne lenne egy telóban és képes lenne ilyen módon kommunikálni.

(#82172) Mr Dini válasza hviiick (#82168) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Mondom, pushbullet. Annak van chrome beépülője, azzal elküldöd és a teló megkapja.

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#82173) silboy


silboy
aktív tag

Sziasztok!Nekem olyan problémám lenne,hogy a gyári naptár alkalmazás Xperia M2-n nem jeleníti meg a PC google naptárában egyébként látható névnapokat.Tudnátok erre valami megoldást ajánlani?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#82174) Ver'alor válasza silboy (#82173) üzenetére


Ver'alor
tag

Úgy tudom, hogy a gyári nem is tudná, próbáld a google naptár telefonos appját

May the 4th be with you!

(#82175) ignisz


ignisz
senior tag

Szép estét. Régen szó volt egy ikon készletről, Zooper widgethez. Vonalasan mutatta, a nyitó képernyő aljára lehetett kirakni a telefon, névjegyzék... stb. Már egy ideje keresem, a keresőbe is többféle módon beírtam, de semmi. Ha valaki tudna segíteni, megköszönném.

(#82176) ignisz válasza ignisz (#82175) üzenetére


ignisz
senior tag

Megoldódott.

(#82177) junkpod válasza #94477440 (#82150) üzenetére


junkpod
nagyúr

PC Chrome - bán a beállításoknál elérhetők.

Box's don't touch!

(#82178) Tyer válasza szimi57 (#77200) üzenetére


Tyer
őstag

Waze tudja

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#82179) air válasza Tyer (#82178) üzenetére


air
nagyúr

3 hónapos kérdésre válaszolsz, ráadásul tévesen? :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#82180) neil_mullen


neil_mullen
aktív tag

sziasztok, létezik olyan app amivel az akksi elhasználódottságát/kapacítását százalékban meg tudom nézni (mint az aida64 a laptop akksit)?

:R

Privát üzenetre illik válaszolni!!!

(#82181) #79335424 válasza Bozek (#82163) üzenetére


#79335424
törölt tag

Eljátszottam vele, hogy kiismerjem. Hááát... ez sem "csodaszer". Dophin -ból kilépés volt a tesztművelet.
1.: Nem "látja" a floating felületeket és a rajtuk végzett beviteleket (a logjából egyértelműen látszik). Ha a delfin ikonra bökök, akkor megjelenik egy floating felület. A logban csak az ikonra bökés van meg, utána semmi. Tanuló módban sem látja, nem listázza a gombok szövegeit. Aktiváltam Dolphin -ban a kilépés gesture -t. Ezt használva, egy más típusú kilépő ablakot dob a Dolphin. Azon minden felületet és szöveget be tud azonosítani.
2.: Próbáltam miniPC -vel is. Na, ott totál csődöt mond a tanuló mód, ugyanis minden egérmozdulatot bevitelként érzékel. Így nem tudok megmutatni neki egy ikonra bökést. Viszont, ha a Dolphinos floating felület fölött mozgatom az egeret, akkor totál "vak". Ahogy arrébb viszem az egeret a felületről, rögtön érzékeli a "bevitelt".

[ Szerkesztve ]

(#82182) junkpod


junkpod
nagyúr

Sziasztok, az mitől lehet, hogy adott felhasznalonev és jelszóval be tudok lépni Gmail fiókba, de a Chrome - öt nem tudom ezzel beleptetni ?

Box's don't touch!

(#82183) Ver'alor


Ver'alor
tag

Van valami alkalmazás, amivel be lehet állítani, hogy USBs egér melyik gombja mi legyen (pl a görgő a két ujjas közelítés)

May the 4th be with you!

(#82184) atillaahun


atillaahun
veterán

Van már valami megbízható guglis (vagy gugli tárhelyre szinkronizáló) jelszó tároló app?

(#82185) rjg válasza atillaahun (#82184) üzenetére


rjg
őstag

Safe In Cloud

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#82186) SharpSA válasza atillaahun (#82184) üzenetére


SharpSA
veterán

Password Safe Pro

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#82187) Syl válasza atillaahun (#82184) üzenetére


Syl
nagyúr

KeePass2 - open source, mindenre van.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#82188) jena2


jena2
tag

valaki ha erre jár tudna segíteni 1 tippel, olyan APP kellene nekem, ami elutasítja az összes bejövő hívást egy sms kíséretével. Mivel korlátlan sms-em van így kézenfekvő lenne hogy aki hív, annak menne egy sms hogy mikortól leszek elérhető.
Bárhogy keresem nem találok ilyet

ONEPLUS 11

(#82189) #79335424 válasza Ver'alor (#82183) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sajnos, ettől sokkal kaotikusabb az egér kezelése Androidon. Örülnék, ha a menü gombot sikerülne összehozni floating gomb nélkül. Rockchipes miniPC -khez van Finless rom. Abban van "mouse wheel zoom" opció. Nyomvatartott egérgörgő tekergetésre zoomol. De ott, ez a ROM része. Sehol máshol nem láttam ilyet. De néhány appban (pl. Térkép, Dolphin) működik az egyujjas nagyítás és van, amelyikben külön +/- gombok vannak hozzá.

jena2:
E-Robot biztos, hogy tud ilyet, de úgy rémlik, hogy talán még az OS -ben, a hívás opcióknál is van vmi automatikus válasz SMS lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#82190) jena2 válasza #79335424 (#82189) üzenetére


jena2
tag

olyan van gyárilag hogy mikor kicseng akkor ha elhúzom egyik irányban akkor dob egy sms-t, na ez kellene nekem autómatában hogy ne kelljen 3 percenként ezzel bsazakodni, hanem megcsinálja sajátmaga

ONEPLUS 11

(#82191) #79335424 válasza jena2 (#82190) üzenetére


#79335424
törölt tag

Várj egy kicsit, hátha vki ír egy ilyet tudó híváskezelőt! Hétköznap nagyobb esélyed lenne rá. Ha nincs ötlet, akkor E-Robot (meg némi support, mert a feladathoz egy helyi változóval kell dolgozni, amibe sanszos, hogy elsőre beletörne a bicskád. Hacsak nem vagy programozó :) ).

[ Szerkesztve ]

(#82192) echterion


echterion
nagyúr

Sziasztok!
Most vettem nemrég egy android box-ot, 3D iso lejátszásához ki milyen lejátszót használ? Leginkább BD50 vagy esetleg BD25-ös filmeket fogok rajta nézni.
Előre is köszi a segítséget.

**********

(#82193) junkpod válasza junkpod (#82182) üzenetére


junkpod
nagyúr

User error volt. Attól, hogy a Chrome belep a gmailban, az nem azt jelenti hogy a mentett jelszóval teszi...

Box's don't touch!

(#82194) junkpod válasza echterion (#82192) üzenetére


junkpod
nagyúr

Kodi, semmi más.

Box's don't touch!

(#82195) echterion válasza junkpod (#82194) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi szépen. Kipróbáltam. :R

[ Szerkesztve ]

**********

(#82196) citkar


citkar
addikt

Üdv!

Egy kérdésem van a Google "Saját útvonalak" appal kapcsolatban.
Készítettem egy útvonalat a mobilommal, a mobilon látom a útvonalat és statisztikát, de ha feltöltöm a google drive-ra és a linket valahogy megnyitom csak a térképet látom, a részletes infókat/statisztikát nem. Ez is megtekinthető/megosztható valahogy?

(#82197) Ver'alor


Ver'alor
tag

gReaderben meg lehet csinálni, hogy a híreknél rakjon ki képet is, mikor még nem nyitom meg (amolyan "címkép" szerű kéne)? Mint böngészőben. Bizonyos oldalaknál van, de vannak olyanok, amiknél a böngészőben van, itt nincs. Vagy esetleg tudtok egy jobb app alternatívát?

[ Szerkesztve ]

May the 4th be with you!

(#82198) tomy86 válasza citkar (#82196) üzenetére


tomy86
addikt

Ha a saját útvonalak (My Tracks) által készített kmz fájlra gondolsz, akkor azt a google Earth be tudja olvasni és megjeleníti (droidon és pc-n is).

(#82199) citkar válasza tomy86 (#82198) üzenetére


citkar
addikt

magát az útvonalat elmenti kmz file-ba igen. De ha megnyitom PC-n csak magát az útvonalat látom, ez ennyit tud maximum, vagy pl a távolságot, időintervallumot, maximális/átlagos sebességet egyéb adatot nem ment?

(#82200) tomy86 válasza citkar (#82199) üzenetére


tomy86
addikt

Miben nyitod meg? Nálam Google Earthben minden látszik (pc-n). Távolság, teljes idő, haladási idő, átlagsebesség, mx. sebesség, haladási tempó (perc/km), stb....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.