Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76099) #79335424 válasza vicze (#76098) üzenetére


#79335424
törölt tag

Olvastad, amit #76077 -ben linkeltem?

"We introduced BLE peripheral mode in Android 5.0 Lollipop. Nexus 6 and Nexus 9 are the first two production Nexus devices that support BLE peripheral mode. Due to hardware chipset dependency, older Nexus devices (4/5/7) will not have access to the feature on Lollipop."

Más.
Az iménti Dolphinos kérdés kapcsán átnéztem a beállításokat és kiderült, hogy a háttérben fagyasztás miatt, a telómon nem tudott frissülni a Dolphin, megragadt 11.4.6 -nál. Gyorsan orvosoltam a problémát és úgy tűnik, hogy ez az időjárás alkalmazás nem csak engem zavart, mert a 11.4.9 -ben már kikapcsolható (azért írtam a verziószámokat, mert lehet, hogy ezek béták. De ha kell vkinek, akkor feltöltöm).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.