Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76101) Fall-N válasza vadászcsiga (#76044) üzenetére


Fall-N
veterán

Ez érdekes mivel nálam a Chrome nem fogyaszt sokat, ellenben az UC nálam mindig a háttérben futott. Chrome nem fut ha nem hasznalom. Opera nyilván ugyanúgy teljesít, mivel az Opera is Chromium project.

(#76102) ollie válasza muszor (#76097) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kétlem, hogy ennél többre képes a hardver (fényérzékelő áramkör), szóval nem a kamera szoftvertől függ.

***

(#76103) vicze válasza #79335424 (#76099) üzenetére


vicze
félisten

Még mindig nem. :) Te se olvastad végig, félreérted a képességet.

BT Low Energy vagy BT 4.0 vagy BT Smart, mind ugyanaz csak más néven. A BT mindig profilok gyűjteménye semmi más, mindegyik verzió profilok, vagy profil verziók gyűjteménye.

BLE Peripheral Mode a következőre jó: "Apps can use this capability to broadcast their presence to nearby devices — for example, you can now build apps that let a device to function as a pedometer or health monitor and transmit data to another BLE device."

Nem tudsz BT 4-en hangot átvinni, nincs ilyen profil a kiterjesztésben, ehhez átvált 3.0 vagy 2.0-ra attól függően milyen profil verziót támogat. A "perifériaként" működés pár kis adatigényű profilra értendő, nem tud kést eszközt a valóságban összecsatlakoztatni, ahogy azt te gondolnád.

(#76104) muszor válasza ollie (#76102) üzenetére


muszor
tag

És ha én most találtam egy ilyet, akkor lehet jobb lesz a fénymérés nem?:)

zsoltee

(#76105) vadászcsiga válasza Fall-N (#76101) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én mindössze annyit érzékelek hogy ha chrome-mal böngészek, délutánra kb 20%-ra esik az akku töltöttsége, ha UC-vel akkor kb 55-re és estig siman kibírja.

(#76106) gacsoi válasza muszor (#76104) üzenetére


gacsoi
senior tag

Oké, de a szimpad melyik részén fog fényt mérni ? Elég sok fajta világítás van a képen. Lehet, hogy el tudod érni, hogy a fehér ingek ne világítsanak annyira, de akkor a szinpad két oldalánál lévő kék fények fognak eltünni. Ezt még egy komolyabb kamerával is necces lenne megoldani szerintem.

(#76107) Viktor0610 válasza muszor (#76104) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem tedd el a kamerát/telefont, és élvezd a koncertet! :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#76108) Gsx-rr válasza vicze (#76094) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ezt ,hogy érted ,hogy nem működik 2 telefon között?
Bármilyen Ios 8-at futtató eszközön működik. Akár telefon akár tab vagy asztali Mac Yosemite rendszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#76109) Viktor0610 válasza Gsx-rr (#76108) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gsx-rr:
Tehát két iOS 8-at futtató iPhone között is működhet? :)

Somatom:
Nekem a material design kifejezetten tetszik, sokkal inkább ez, mint ez a számomra lényegtelen feature. :)

Szerintem egyébként a felhasználók igen kis része használja ki ezt a feature-t az iOS-ben. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#76110) #79335424 válasza vicze (#76103) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor marad az okos óra. :) Mondjuk, material design helyett pont megoldhatta volna akár ezt is a Google.

(#76111) muszor válasza gacsoi (#76106) üzenetére


muszor
tag

Igazad van. Legközelebb ha videózni akarok, akkor közelebb megyek :)

zsoltee

(#76112) muszor válasza Viktor0610 (#76107) üzenetére


muszor
tag

Ez is jogos, legközelebb az lesz :D

zsoltee

(#76113) air válasza muszor (#76104) üzenetére


air
nagyúr

Nem. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76114) Gsx-rr válasza Viktor0610 (#76109) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Persze! Mukodik is. Tobbszor hasznaltam ugy is.

(#76115) #79335424 válasza Viktor0610 (#76109) üzenetére


#79335424
törölt tag

Előbb a hibajavítás, majd a funkciók, utána a design. Ez a helyes sorrend. Különben csak egy nagy lufi lesz az egész, ami annyit sem ér, mint egy Ló (lli) popója.

[ Szerkesztve ]

(#76116) golyós válasza muszor (#76104) üzenetére


golyós
őstag

Ha jól látom ez az egyik kedvencem volt, CameraFV 5 ?
Nekem is Samsungom van de nekem nem müködik sajnos pedig szerettem nagyon mert pl MTK procis telefonok vagy gyengébb kamerával rendelkező telefonoknál jelentősen javította az elkészült fényképeket.
Samunál pont az általad akart expozició kompenzáció nem müködik.
Viszont kipróbálhatod mert leteszteltem Evolveo Strongphone telefonon sötétített szobában úgy, hogy a tv adásra fókuszáltam a fénymérést.A kezdeti világos paca, ha levettem -2 értékre érintéssel kijelölt fényméréssel akkor tökéletes képet csinált.
(remélem érthető volt ahogy leírtam) :)

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#76117) dokee78


dokee78
félisten

Szerintetek van létjogosultsága egy "Navigáció okostelefonokra" topikot nyitni?

(#76118) nyuszi123456 válasza dokee78 (#76117) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

sztem nincs. Itt lefedtük a teljes spektrumot a napokban. Épphogy geocaching fotókkal nem szórakoztattuk egymást.

Somatom, köszi, beindítom. A vonalas számot másik voip kapcsolattal is tudod használni? Vagy csak a norvéggal?

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#76119) air válasza dokee78 (#76117) üzenetére


air
nagyúr

Összes platform, összes navi? Fene tudja.
Van navigációs "nagy" fórum.

(#76118) nyuszi123456

Azért ezt ilyen kategorikusan nem jelenteném ki.
Ez csak Android fórum, és persze nem beszéltünk annyira részleteibe menően mindenről.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76120) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Olyan gépelőknek akik már nagyon profin nyomják ajánlom a Fleksy-t. Direkt úgy van megcsinálva hogy a vakon gépelést javítja, olyan algoritmusokat használ ami a gépelni kívánt szóban a betűk helyzetét nézi, 1-2 karakteres távolságban bármit kijavít. Pl. Nivolzekedib automatikusan mobiltelefon-ra javítódik. A magyar szótár még béta, igekötős szavakkal van gondja, de szerintem nagyjából rendben van. Az angol szótár pedig kiválóan működik.

Üdv. Johnny

(#76121) Viktor0610 válasza dokee78 (#76117) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A szerver elbírja, az idő meg eldönti. ;)

HAJRÁ(F)!!! :D

Samsung Galaxy A54

(#76122) dokee78 válasza Viktor0610 (#76121) üzenetére


dokee78
félisten

Megnyitottam,majd még alakítjuk az első hozzászólást téma összefoglalóvá.

(#76123) #79335424 válasza nyuszi123456 (#76118) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem tudom, hogy pontosan mire gondolsz. A Reenger kliens hagyományos SIP protokollt használ (5060 -as port). Más SIP kliensben is lehet használni. Maga a Reenger kliens is tulképp egy CSimple klón. Ha kimenőre gondolsz, akkor a Reenger számot be lehet regelni a Dellmont -nál, hogy ha MobileVOIP kliensből hívsz, akkor a hívottnál a Reenger számod jelenjen meg. De SIP klienssel nem tudsz hívni szolgáltatói VOIP tiltós csomaggal. Azt csak MobileVOIP -pal lehet, amin viszont nincs hívásfogadás. Tehát hívásfogadáshoz csak úgy tudsz Reenger számot használni, ha nem vagy tiltós csomagban.

(#76124) Oldman2 válasza dokee78 (#76122) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!

(#76125) mouzrr válasza mouzrr (#76100) üzenetére


mouzrr
őstag

Mégsem oldotta meg :(

(#76126) nyuszi123456 válasza #79335424 (#76123) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

A bejövőre gondolok. Adnak egy vonalas számot, amin hívásfogadás zajlik - a saját sip szerverükön át? Vagy más sip szerverrel is lehet használni a vonalas számot?
Ideálisan: választok egy olcsó voipot, egy másikban pedig kapok egy vonalas számot. Azon hívnak az általam választott voipon belül.

Most a voipot is engedi már a Vodafone. Nagyon gáláns.

[ Szerkesztve ]

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#76127) CB


CB
senior tag

Üdv!
Vettem egy IPEGA game controllert. Szerintetek melyik a legjobb autóverseny manapság?
Ill. szívesen játszanék valami lövöldözős repülőgép szimulátorral.

Ajánljatok játékokat hozzá.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#76128) air válasza CB (#76127) üzenetére


air
nagyúr

Itt!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76129) KTU válasza dokee78 (#76117) üzenetére


KTU
addikt

Van már ilyesmi :U
GPS "okosba" - tapasztalatok, trükkök telefonon

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#76130) dokee78 válasza KTU (#76129) üzenetére


dokee78
félisten

Ha nem lesz aktív,töröltetem,amit nyitottam.

(#76131) Viktor0610 válasza KTU (#76129) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A topikba beleolvasva ez inkább MTK-GPS fika topik, nem a navigációs szoftvereket tárgyalja ki. :U

Samsung Galaxy A54

(#76132) zseko válasza muszor (#76104) üzenetére


zseko
veterán

Ezt a beállítást éppen tudja a gyári fényképező program is :)

HR24.hu

(#76133) darvinya


darvinya
titán

Szellem a androidban. :D

Frissítés jelzés kint.
Play app-ban semmi.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76134) laszlohu


laszlohu
addikt

Kijött az új Osmand 2.0

szokni kell, de a sebessége iszonyú gyors lett, mivel el kezdte támogatni az OpenGL - t,
a GPS info alapból ki van kapcsolva, az előző verziónál alapból be volt kapcsolva,
ennek az opciónak a megtalálása nehezemre ment a beállításokban,
de végül megtaláltam, ugyanis ez jelzi, hogy hány műholdhoz csatlakozott a telefon.

utóirat : meg persze a korábban említett hajós térkép támogatás, ami pluginként van benne és le lehet
tölteni, akinek szüksége van rá,

amit az alábbi linken bójákkal lehet bővíteni mind a Balaton, mind a Tengerek esetében :

[link]

(#76135) #19784448


#19784448
törölt tag

Hali! Tudnátok ajánlani valami jó fm rádió appot? Az 5.0.2-es android gyári alkalmazásával nem vagyok kibékülve. Sokkal gyengébben talál jelet és recsegősebben szól mint a 4-es android rádiója.

(#76136) Bozek válasza #19784448 (#76135) üzenetére


Bozek
nagyúr

Spirit2

Hogy jó-e, azt nem tudom, de más alkalmazás tudtommal nem létezik, ami az FM rádiót használná.

(#76137) harry3 válasza Fall-N (#76101) üzenetére


harry3
őstag

Nekem a Chrome nagyon szívta az aksit. Most váltottam Operára és 1-1,5 órával több a SOT. Sőt nekem a Chrome egyfolytában fut a háttérben. Szóval tényleg érdekes, hogy ennyire másként működik.

[ Szerkesztve ]

(#76138) Foose válasza laszlohu (#76134) üzenetére


Foose
addikt

Fel is tettem... Ég és föld amit mutat az igo szülinapp-hoz képest. Igo ment is a levesbe. Igaz csak gyalog használom, de ez még azt is mutatja, melyik busz hol jár. Nekem meg ez pont jól jön, közel egy éve vagyok ebben a városban, még idegen. Marha jól néz ki hogy jelzőlámpát is mutat, járdák is jobban láthatóak. És, pillanatok alatt talált műhold jelet, míg az igo csak keresett. Pedig ablakban voltam. Köszi hogy szóltál! :)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#76139) laszlohu válasza Foose (#76138) üzenetére


laszlohu
addikt

Nálam mind2 fenn van, főleg a poi keresés miatt van fenn az igo, bár lehet,
hogy már azt is megírták rendesen az Osmand - ban.

Az automatikus követés ideje - nél lehet a gps érzékenységét állítani,

Az alábbi térképszerkesztőn meg be lehet írni a hiányzó utcákat, ha találsz olyat :
[link]

link2 - ről meg le lehet hozzá tölteni a világ összes térképét

[link2]

az "_2" őt a végéről el kell távolítani, majd felülírni, ha van már létező

[ Szerkesztve ]

(#76140) Jakuu válasza laszlohu (#76134) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem tudom, nalam egyaltalan nem lett gyorsabb, pedig en meg az 1.8.2-t hasznaltam.
Viszont az uj design miatt szokni kell.

[ Szerkesztve ]

(#76141) laszlohu válasza Jakuu (#76140) üzenetére


laszlohu
addikt

Akkor úgy fogalmazok, hogy az előző verziónál klasszisokkal gyorsabban fut nálam,
Android 4.4.2 -n

(#76142) Jakuu válasza laszlohu (#76141) üzenetére


Jakuu
őstag

Az nekem nem segit, hogy nalad gyors.
A maps.me az brutal gyors, Osmandrol ez nem mondhato el nalam.

(#76143) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!Az mx playernél alapértelmezetten mindenkinek gondja van az ac3 hangfájlok kezelésével?
Ugyanis nálam az 1.7.39-es verzió ugyanúgy játsza az ac3-at is Avi fájlokban,nem használom az XDA-s custom codec packot

[ Szerkesztve ]

(#76144) #41133696


#41133696
törölt tag

(#76145) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

TB-ban hogy lehet csak bizonyos alkalmazások adatait menteni?
utolsó rom csere után visszaállítva az appokat licensz gondok jelentkeztek pár appnál, megint rom csere lesz ezért lenne jó csak az adatokat menteni és visszaállítani, miután visszakerült minden alkalmazás a playről.

#?*@&!

(#76146) air válasza #41133696 (#76144) üzenetére


air
nagyúr

Én még várom a lélegeztető alkalmazást.:D
Olyan mikor lesz, ami percenként 12-16x bemondja, hogy "belélegez - kifúj" ?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76147) #79335424 válasza air (#76146) üzenetére


#79335424
törölt tag

Alapvetően igazat adok neked, az ember legyen önálló. De ezt akkor is jó ötletnek tartom. A folyadékbevitel fontos dolog és hajlamosak vagyunk megfeledkezni róla. Ez nem olyan, mint hogy ha nem lélegzel, akkor megfulladsz. A problémák nem azonnal keletkeznek.

zeon.hu:
Azok a licenc -problémák nem a romolás miatt megváltozott Android ID miatt, voltak?

[ Szerkesztve ]

(#76148) Vertigo18 válasza #79335424 (#76147) üzenetére


Vertigo18
addikt

Szerintem azért a fórumtárs hsz-ében elég sok volt a mókás irónia... :B

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#76149) #79335424 válasza Vertigo18 (#76148) üzenetére


#79335424
törölt tag

Minden viccnek van alapja.

(#76150) J00hnny


J00hnny
aktív tag

+1 Osmand

"There are 10 types of people in this world. Those that understand binary and those that don't."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.