Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76251) beg


beg
veterán

Megyek, felveszem az alufólia sapkámat és megkeresem a Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topikot. Nem láttátok valahol?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76252) benjoe1 válasza Tesztelo.hu (#76243) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Ami itt van, az miért nem jó?

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#76253) zseko válasza air (#76244) üzenetére


zseko
veterán

Na jó, de sem a chat, sem az oldal, sem a kérdés nem volt köthető hozzájuk :) ráadásul még szívatni is akart először, még szerencse hogy előtte körbejártam a témát így nem hagytam magam átverni. Ezután kezdett el 'trollkodni' azzal hogy megmondta hol lakom. De végül csak segített :)
Na de én is befejezem mert már nagyon sok off :)

HR24.hu

(#76254) Bozek válasza zseko (#76253) üzenetére


Bozek
nagyúr

"megmondta hol lakom. De végül csak segített"

Nem találtál haza? :D

(#76255) tonnni1


tonnni1
tag

Sziasztok!

Névnap alkalmazást keresek van több is, de egyiket sem ismerem. Esetleg valaki használ ilyen appot? Melyiket ajánljátok?

(#76256) 7Sony7 válasza tonnni1 (#76255) üzenetére


7Sony7
addikt

Névnap - LEHO. Én ezt használom, egyszerű, de testreszabható.

-

(#76257) tonnni1 válasza 7Sony7 (#76256) üzenetére


tonnni1
tag

Köszi, tesztelem.

(#76258) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello
Nem tudom jó helyre írok-e,de azért leírom a problémám hátha valaki tudja a megoldást.

Amikor play-ről akarok telepíteni vagy lefrissíteni egy alkalmazást ezt a hibaüzenetet kapom.
Már próbáltam törölni play alkalmazás adatait/gyorsítótárát illetve google fiókomat is töröltem és újra hozzáadtam,de nem lett jobb.

(#76259) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok.

Pc-ről Szeretnék telepíteni a Google Play-ről táblára. Ott fel van sorolva az eddigi készülékeim, de pont az uj nincs. Ez a kérdés lényege, hogy miként lehet a már nem használt készülékeket törölni, és az újat meg engedélyezni?

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#76260) laszlohu válasza ToBeY (#76258) üzenetére


laszlohu
addikt

Semmi

[ Szerkesztve ]

(#76261) dlaj válasza tonnni1 (#76255) üzenetére


dlaj
őstag

Én ezt használom. Ha kiteszed a widgettet, akkor a legjobb. A widget jobb oldalára bökve az alkalmazás nyílik meg, ha a bal oldalára tapicskolsz, akkor a widget felületét tudod konfigurálni, élég alaposan.
Szerintem profi munka!

(#76262) tonnni1 válasza dlaj (#76261) üzenetére


tonnni1
tag

Ok, letöltöm ezt is. Köszi

(#76263) scream válasza oncsi (#76259) üzenetére


scream
veterán

Sajnos törölni nem tudsz eszközt, csak a Beállításoknál tudod "Megjelenítés a menükben" opciót választani (checkbox-ból kivenni a pipát).

Hozzáadni meg úgy tudod, hogy bejelentkezel az új eszközről a Play-be (Google fiók).

(#76264) Quasi_modo válasza tonnni1 (#76255) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én ezt: [link]

valami

(#76265) darvinya


darvinya
titán

Keresek fényképre dátum égető app-ot( lehetőleg beépülő modul lenne, hogy nem utólag módosítja a file-t)

(#76258) ToBeY

Régi a Play és Play szolgáltatások, emiatt nem frissít, de lehet az Op. rendszer öreg.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76266) ToBeY válasza darvinya (#76265) üzenetére


ToBeY
nagyúr

És mi a megoldás rá?Mert eddig szépen ment,csak ma digi hozott egy saját routert és azóta nem megy.

(#76267) darvinya válasza ToBeY (#76266) üzenetére


darvinya
titán

Reset router és telon újra felvenni a kapcsolatot(utána restart telo).
De ettől a Play cuccok frissítése kell hozzá.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76268) kukinyo


kukinyo
addikt

Érdeklődnék hogy az AppMgr III (App 2 SD) alkalmazás lollipop alatt igényel root-ot?

(#76269) air válasza kukinyo (#76268) üzenetére


air
nagyúr

Mire akarod használni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76270) kukinyo válasza air (#76269) üzenetére


kukinyo
addikt

SD-re telepíteni a programokat, játékokat.

(#76271) oncsi válasza scream (#76263) üzenetére


oncsi
őstag

Köszönöm.

Újabb kérdésem is lenne.
CM 10.1 alá kellene egy olyan Samsung szerű alkalmazás kezelő, ami kijelzi a futó programok memória foglalását, és egyesével ki is engedi kapcsolni azokat.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#76272) air válasza kukinyo (#76270) üzenetére


air
nagyúr

Arra ez nem jó.
Egyrészt csak már telepített alkalmazást lehet átmozgatni.
Másrészt:
"Note
* Move apps function may not work on your device as manufacture removes the function of moving apps to SD from Android system"

vagyis az átmozgatás nem működik abban az esetben, ha a készülék gyártója ezt a funkciót eltávolította az Android rendszerből.
(Zárójelben jegyzem meg, hogy ha a funkció benne van a romban, akkor nincs szükség erre az alkalmazásra. :U)

Amit javaslok az a Link2SD, a GL to SD vagy a Folder Mount alkalmazások tanulmányozása.
Azonban egyik sem működik root nélkül.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76273) darvinya


darvinya
titán

Keresek fényképre dátum égető app-ot( lehetőleg beépülő modul lenne, hogy nem utólag módosítja a file-t).
Vagy külön kamera app-ott, ami tudja és minőségi fényképet készít.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76274) gipsztigris válasza darvinya (#76273) üzenetére


gipsztigris
addikt

Az eddigi legjobb választásom kamera témában.

A Better Camera Pro

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#76275) kukinyo válasza air (#76272) üzenetére


kukinyo
addikt

Ha jól értem azt mondod hogy ha ez a funkció benne van a romban, akkor ugye egyértelmű hogy működik.
Ha pedig nincs benne akkor csak root-tal oldható meg.

(#76276) darvinya válasza gipsztigris (#76274) üzenetére


darvinya
titán

Tudja amire nekem kell?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76277) #79335424 válasza darvinya (#76273) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem próbáltam, csak találtam. Timestamp Camera. Tiszta olcsóság. De én biztos nem csúfítanék el egy képet ilyesmivel. Inkább az EXIF -ben rögzíteném a képinfókat, hisz arra találták ki.

(#76278) darvinya válasza #79335424 (#76277) üzenetére


darvinya
titán

Kösz, de ennyit nem ér meg a felirat.
Én is jobban szeretem, de hitelesítés érdekében kellene.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76279) #79335424 válasza darvinya (#76278) üzenetére


#79335424
törölt tag

Némi kompromisszummal és trükközéssel megoldható másképp is. Az előbb nyomtam a kamera nézőképre egy screenshotot és működik. Ha fullHD a kijelző, akkor 1920x1080 -as képet tudsz lőni. Sztem meg lehet oldani, hogy a nézőkép fullscreen legyen, a dátumot meg floating widget -ként rá lehet varázsolni. Azt nem állítom, hogy elegáns megoldás.

(#76280) gipsztigris válasza darvinya (#76276) üzenetére


gipsztigris
addikt

Igen.

Ilyen stamp-et csinál.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#76281) air válasza kukinyo (#76275) üzenetére


air
nagyúr

Pontosan.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76282) darvinya válasza gipsztigris (#76280) üzenetére


darvinya
titán

Kösz.
Már most melegük van. :)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76283) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!Az mitől lehet hogy a Play áruház végez egy alkamazás frissités letöltés részével,majd telepitéskor a play áruház leállt hibaüzenetet dob?az egészet kezdhetem újra.

(#76284) kukinyo válasza air (#76281) üzenetére


kukinyo
addikt

Értem :)
Köszönöm szépen a felvilágosítást. :R

(#76285) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok.
Lenne egy fura kérdésem: szeretném "kiszedni" egy rádió appból a live stream címét, hogy ne kelljen mindig a telefonomon hallgatnom, hanem gépen is menjen.
Külföldi rádió, az oldalukon elég furán van megoldva a stream, mert videóval egybekötött és a munkahelyen gyakorlatilag 2 percenként megáll ff és ie-vel is. [link]
Volt egy stream link, amit találtam neten, de az két hónap után teljesen behalt és nem találok másikat.

Szóval adott ez az android app, aminek a forgalmát az os monitor appal figyeltem, de nem nagyon találtam hasznos címeket benne.

Szerintetek megoldható ez vhogy?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#76286) Oldman2 válasza Zirowe (#76285) üzenetére


Oldman2
veterán

Ma a video ezen a címen érhető el:

deejay.it

Esetleg ez az oldal nem jobb?

[ Szerkesztve ]

(#76287) KTU válasza Zirowe (#76285) üzenetére


KTU
addikt

http://mp3.kataweb.it:8000/RadioDeejay

pl. windows, Winamp URL megnyitás Ctrl + L, most kipróbáltam és biztosan müködik,
:U

(#76288) Edenyke
akkor user error :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#76288) Zirowe válasza Oldman2 (#76286) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sajnos a linkelt embeded is szakad, nem is értem hogyan tudtak ilyen rossz minőségű oldalt csinálni. :S

A másik oldal, mint az összes többi streamek gyüjtő oldal, nem képes elindítani az adást.

Most felraktam ezt az appot, ami az os monitor szerint konstansan ehhez a címhez kapcsolódik: tcp6 213.92.16.82:8000, dns: mp3.kataweb.it, ami már emlékeztet a régi stream linkre (http://mp3.kataweb.it:8000/RadioDeejay), de ez se tölt be winampon.

KTU: igen, ez a régi link, ami sajnos már nem megy.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#76289) Devas


Devas
őstag

Üdv visszatértem androidra ismét.

Melyik ingyenes alkalmazásokat töltsem le?

-offline navi
-időjárás
-video lejátszó
-filekezelő

Köszi szépen!

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#76290) spiritex válasza Devas (#76289) üzenetére


spiritex
veterán

- maps.me
- időkép
- mx player
- es file explorer

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#76291) Zirowe válasza KTU (#76287) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kipróbáltam most a linket mobilnettel mx playerrel, és azon tényleg megy.
Gépen viszont vlc és winamp is hibát dob. :S
Érdekes.
Kicsit jobban utána nézek a dolognak.

Mindenesetre köszi mindenkinek. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#76292) Oldman2 válasza Zirowe (#76291) üzenetére


Oldman2
veterán

Én gépen a KMplayer-t használom. Abban és Chrome alól is megy a stream gond nélkül!

(#76293) spiritex válasza Zirowe (#76291) üzenetére


spiritex
veterán

Kipróbálhatod még a screamer és a tapinradio ingyenes progikat is.

Szerk.: Ja hogy videó is van a stream-ben? Akkor nem szóltam... ezek csak hang stream-re valók.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#76294) Bozek válasza Zirowe (#76291) üzenetére


Bozek
nagyúr

"a munkahelyen gyakorlatilag 2 percenként megáll"

A munkahelyen dolgozni kell, nem videókat nézegetni. :) Amúgy meg beszélj a rendszergazdával, hogy mi lehet a probléma, mert valószínűleg ez nem a stream hibája, hanem a céges hálózaté.

(#76295) sanya9321


sanya9321
újonc

Üdv, végzős hallgató vagyok és a szakdolgozatomat Android Alkalmazásfejlesztés témában szeretném írni de egyszerűen nem jut semmi az eszembe :( Arra szeretnélek titeket kérni, hogy pár ötlet morzsát biggyesszetek ide :)

(#76296) Tyer válasza sanya9321 (#76295) üzenetére


Tyer
őstag

miylen szak, mert töriböl más kell, mint infóból:D
Matekból meg megint más:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#76297) Bozek válasza Tyer (#76296) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mert töri meg matek szakon tényleg sok alkalmazásfejlesztés óra van. :D

(#76295) sanya9321: Milyen nehézségűnek kell lennie?

[ Szerkesztve ]

(#76298) air válasza sanya9321 (#76295) üzenetére


air
nagyúr

[link] :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76299) Bozek


Bozek
nagyúr

Létezik olyan galéria alkalmazás, ami kezeli a tömörített fájlokat is, nem kell kicsomagolni őket?

(#76300) junkpod válasza tonnni1 (#76255) üzenetére


junkpod
nagyúr

Az alap Google naptárban bekapcsol ható, semmit nem kell telepíteni.

Box's don't touch!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.