Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76351) spiritex válasza darvinya (#76350) üzenetére


spiritex
veterán

Igen, az otthoni saját wifi-met. Ugyanaz a gmail fiók, csak a telefon 4.1.1-es a tablet pedig 4.4.2-es. Ezzel lehetett valami szerintem.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#76352) jonnyjoker01 válasza spiritex (#76349) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez érdekes :F

Üdv. Johnny

(#76353) zeorsdfd válasza Bass (#76338) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Böngészőtől függ:

Chrome-chrome: szinkronizálsz

chrome-dolphin:
Chrome-ból kiexportálod htmlbe
telepíted a Bookmarks to SD-t
bemásolod a html filet a SD/TunnyBrowser/Bookmarks alá
importálod a fenti kieggel

chrome-egyéb böngésző:
x

(#76354) Szigma70


Szigma70
addikt

Nálam a dolphinnal semmi baj nincs, pedig csak 1giga ramom van. LG V490

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#76355) #79335424 válasza zeorsdfd (#76353) üzenetére


#79335424
törölt tag

Valamint van PC -s plugin, amivel Dolphin -ra és Firefox -ra lehet szinkronizálni (lehet, hogy másra is). Egyébként érdekes, hogy nincs ilyen program Androidra. Látszik, hogy az alkalmazások készítői között kevés olyan van, aki el tud szakadni a Google dokumentációjától. Csak a gyári böngészőhöz (és talán még a Chrome -hoz) van API. Megnéztem a gyári, a Firefox és a Dolphin adatbázis file -jait. Nem tökéletesen ugyanaz a kiosztásuk, de egy alkalmazás sztem símán össze tudná fésülni az elrendezést. Az elérési utak is fixek. Lehet, hogy root kéne ahhoz, hogy egy alkalmazás a másik állományához hozzáférjen, de ez a megkötés még mindíg jobb, mint a mostani állapot.

(#76356) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

sziasztok, olyan zenelejátszót keresek, amiben van lehetőség cimkéket beállítani a zenében, s a így egy zeneszámban a cimkék, vagy megjelölt részek között tudok ugrálni.
Zenész vagyok, s megvan a hangfelvétel a darabokról, és így, hogy csak bizonyos részeket hallgatok áeg, könyebb megtanulnom a darabot.
(Nem szeretném megvágni a zenét.)
Köszönöm! :R

(#76357) darvinya válasza spiritex (#76351) üzenetére


darvinya
titán

Nem.
Egyszerre csak 1 elfogadó van fizetéskor, a telo „felsőbbrendű” mint a tablet.
Ilyen esetben csatlakoz le a teloval net-ről.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76358) realist


realist
őstag

Járt már valaki úgy alkalmazás vásárlásnál, hogy visszautasítják hasonló szöveggel?
For your protection, Google cancelled this order. The transaction was considered fraudulent.

Egyéb alkalmazásokat simán enged megvenni. Írtam google-nak, elvileg úgy 48 óra amíg reagálnak...

(#76359) beg válasza realist (#76358) üzenetére


beg
veterán

Nem kell írogatni, google fordító használata bruttó egy perc. Google fordító, fraudulent=csaló

Óvatosabban válassz alkalmazást, most a google védett meg téged, hogy nem engedte telepíteni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76360) Narxis


Narxis
nagyúr

Wear Fap Counter :D

Thanos was right.

(#76361) kisspall válasza Narxis (#76360) üzenetére


kisspall
aktív tag

Tehát erre jó az okosóra, végre megtudtam.....:)

(#76362) Teszla_


Teszla_
senior tag

Sziasztok!

Egy másik topicban tettem fel a kérdésem, onnan irányítottak át ide :)

Tud esetleg valaki segíteni a LINE nevű programmal kapcsolatban? A kérdésem: [link]

(#76363) jonnyjoker01 válasza Narxis (#76360) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Wtf lol

Üdv. Johnny

(#76364) #79335424 válasza Teszla_ (#76362) üzenetére


#79335424
törölt tag

Jó lett volna, ha linkelted volna. Ez a netes chat/hívó lenne az? Ragaszkodsz ehhez? Mert ebben a témakörben sztem vannak jobb/ismertebb lehetőségek is. Maga a téma viszont elég összetett. Külön topikja is van. Az sem mindegy, hogy milyen funkciót szeretnél használni. Más a chat és más a hívás. A netcsomagod is befolyásoló tényező lehet (VOIP tiltás).

(#76365) Teszla_ válasza #79335424 (#76364) üzenetére


Teszla_
senior tag

Igen, azt hiszem egyről beszélünk, EZ lenne az :)
Igazából egy netes játékban bekerültem egy csapatba és ott ezt használják. Emiatt mindenképpen erre lenne szükségem. Szerintem csak chat-elés lenne, én pedig wifin keresztül használnám, lehet SIM kártyát se raknék a telefonba. Az iPhone 5-ömre is elérhető lenne, ha nem 6-os szoftververziót használnék. De azt semmiképp sem akarom frissíteni. Kerestem a program topicját, de sajnos nem találtam. Nekem elég lenne, ha a hardveres követelményeket tudnám és már mennék is telefont venni :)

(#76366) realist válasza beg (#76359) üzenetére


realist
őstag

Polar Beat
[link]

Ez egy sport alkalmazás több százezer felhasználóval, amit egy igencsak ismert cég készít. Szóval nem védtek meg semmitől.

A fraudulent tudom mit jelent, van némi közöm a "bankoláshoz".

Amit sem én, sem a polar cég support-ja nem ért, hogy a google miért nem engedi a vásárlást. Más ügyféltől nem kaptak ilyen jellegű jelzést. Ezért is javasolták, hogy keressem meg a google-t a problémámmal.

(#76367) beg válasza realist (#76366) üzenetére


beg
veterán

Ha ezt előbb leírod, nem kapsz ilyen választ.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76368) ForgoLajos


ForgoLajos
csendes tag

Sziasztok,

Lehet rossz topicba irok, de majd kiderül.

Melyik a leg kisebb hardverigényű Android rendszer? Illetve, ha van egy nem csúcskategóriás tabletem, akkor mit javasoltok, melyik Android rendszerrel telepítsem? Esetleg van egyedi ROM is?

Köszi előre is a Helpet!

A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

(#76369) #79335424 válasza Teszla_ (#76365) üzenetére


#79335424
törölt tag

Úgy látom, hogy keresésnél van jelentősége az Android verziónak. 2.3 -tól (Gingerbread) csak chatszobára tudsz keresni, 4.1 -től (Jellybean) üzenetre is. Egyébként ehhez nem kell Android. Működik PC -ről is. Azt nem néztem, hogy kliensből, vagy webes felületen.

(#76370) air válasza ForgoLajos (#76368) üzenetére


air
nagyúr

"melyik Android rendszerrel telepítsem? "

Amelyik rá való.

"Esetleg van egyedi ROM is?"

Eszköze válogatja.

Az Android nem Windows. Nem lehet bármelyiket, bármely eszközre telepíteni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76371) zseko válasza ForgoLajos (#76368) üzenetére


zseko
veterán

Ez nem egészen így működik ahogy gondolod. A tabletet azzal az androiddal tudod használni amivel kiadták, ha nincs rá frissítés, vagy nincs rá custom rom készítve. Ez nem olyan, hogy lecserélem másikra kényem-kedvem szerint.

HR24.hu

(#76372) spiritex válasza ForgoLajos (#76368) üzenetére


spiritex
veterán

Mert most milyen van rajta? Csak azt ne mondd, hogy semmilyen...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#76373) Teszla_ válasza #79335424 (#76369) üzenetére


Teszla_
senior tag

Meglestem, működik PC-ről is, kliensből, de mindenképpen regisztrálnom kell valamilyen telefonos oprendszerről :( mivel az iOS nekem ki van lőve, így beszerzek valami olcsóbb droidos készüléket. Köszönöm a segítséged :R

(#76374) llaszlo


llaszlo
veterán

Melyik appal lehet megváltoztatni a telefon típus kijelzését? Tudom, hogy a build.prop fájlban is át lehet írni, de van erre valami app is. Az lenne a legjobb, hogyha reboot nélkül meg lehetne oldani, hogy bizonyos appok más típusúnak lássák a telefont.

(#76375) #79335424 válasza Teszla_ (#76373) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ahogy gondolod. De nem biztos, hogy ehhez feltétlenül kell venned egy Androidos készüléket. Van PC -re is Android, ami lehet "natív", vagy emulált (pl. Bluestacks). De egy reghez elég egy haver droidja, vagy vmi áruház polcán levő bemutató darab.

[ Szerkesztve ]

(#76376) zseko válasza junkpod (#76319) üzenetére


zseko
veterán

:) Én kb. már három éve is használtam, csak valamiért eltűnt, de emlékem szerint már akkor is importálnom kellett. Vagy csalnak az emlékek :) Végülis mindegy, működik.

HR24.hu

(#76378) napocska2 válasza Viktor0610 (#76340) üzenetére


napocska2
senior tag

Ha megdöglött a Pvstar+ és a uListen is egyik napról a másikra, akkor mi maradt alternatívaként? :F
Ki mond nekem esti mesét kikapcsolt kijelző mellett, ha már ezeket sem lehet használni? :O

(#76379) KTU válasza napocska2 (#76378) üzenetére


KTU
addikt

FireTube esetleg :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#76380) kovacs65


kovacs65
senior tag

Van Google naptáram, hozzáadtam a névnapok naptárat is.
A telómon egyik naptár app sem (teszteltem vagy 10-et) hajlandó ezeket megjeleníteni (be van kapcsolva). Még a gyári Google sem.
Vajh miért nem?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#76381) #79335424 válasza napocska2 (#76378) üzenetére


#79335424
törölt tag

BS Player, Kodi, vagy TubeMate -tel bármelyik lejátszó.

(#76382) tomy86 válasza kovacs65 (#76380) üzenetére


tomy86
addikt

Az okát nem tudom, de nálam sem jelenik meg pár napja. Sem a google naptárban (webes felületen látszik), sem a Business Calendar 2-ben. Két napja még hibátlanul megjelentek a névnapok.

(#76383) kovacs65 válasza tomy86 (#76382) üzenetére


kovacs65
senior tag

THX
Ez jó hír (nem én vagyok a hülye).
Éljen a Google!

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#76384) napocska2 válasza #79335424 (#76381) üzenetére


napocska2
senior tag

Már kezdtem örülni a TubeMate-nek, aztán kikapcsoltam a kijelzőt és elhallgatott...
Emellett az a bajom a legtöbb sima lejátszóval, hogy nem tudom beállítani, hogy hány perc múlva fejezze be a lejátszást, mert ugye elalszom és nem szeretném fél éjszaka hallgatni az éppen aktuálisat.
Azért köszönöm a tippeket neked is és KTU-nak is. :R

szerk: FireTube is ugyanúgy halálozik el, mint a uListen és a Pvstar+. :o

[ Szerkesztve ]

(#76385) Gedeon31


Gedeon31
addikt

A lolipopnál nem működik a Wakelock Detector. Tudnátok ajánlani valami másik alkalmazást, ami mutatja melyik app hányszor ébreszti fel a telefont?

(#76386) tomy86 válasza kovacs65 (#76383) üzenetére


tomy86
addikt

Több módszert is próbáltam. Töröltem a naptárt, majd újra felvettem, illetve importáltam a naptárt egy másik google fiók naptárjába. Eredmény ugyanaz. Webes felületen megjelenik, droidon nem.

(#76388) Devas válasza spiritex (#76290) üzenetére


Devas
őstag

Köszi szépen!

Pár kérdés felmerült közben:
-Miért nem a Here navigációt ajánlottad?
-Ha uninstallálom a maps.me-t, akkor a térképeket is törli vele együtt (nem raktam még semmit SD-re)?
-Melyik az az időjárás alkalmazás, ami mókás állatkákat mesebeli tájat rak ki a kezdőképernyőre (widgetként?)? Asszony imádná szerintem.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#76389) #79335424 válasza napocska2 (#76384) üzenetére


#79335424
törölt tag

A TubeMate -nél nem a belső lejátszóját kell használni, hanem át kell adni olyan külső lejátszónak, ami ismeri a kívánt funkciókat. Bevallom, hogy ezt most nem tudtam kipróbálni, mert az elvárásaidnak nálam csak a BS Player felel meg, de az valamiért nem jelenik meg a TubeMate listájában. Az MX -ben nincs elalvás időzítő, a VLC -ben meg a háttérben lejátszás opcióit nem találtam. De tulképp a TubeMate kihagyható. A BS Player elég. Beállítod, hogy menjen a háttérben, meg amit akarsz. Aztán megkeresed a videó linkjét (pl. böngészővel) és megosztással átadod a BS Playernek. Az előbb teszteltem. Rácsuktam a videóra a tok fedelét, megvártam, amíg kialszik az kijelző és a hang ugyanúgy ment tovább.

(#76390) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok.
Frissült mostanában a youtube app? Kb 5-6 hete csínálta, hogy a video megakadt, míg a hang ment tovább. Visszaraktam a gyári Samu KK verziót (5.7.38), azzal jó volt. Két hete frissitette megint, és úgy tünt jó. Sajnos nem néztem a verziót, de most frissült megint és újra megakad. Ez most megint el let rontva, vagy esetleg nálam a baj? (Persze a frissitést eltávolitva megint jó)

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#76391) napocska2 válasza #79335424 (#76389) üzenetére


napocska2
senior tag

:R Köszönöm szépen a részletes megoldást! Délután ki is fogom próbálni, hogy este ne legyen problémám az elalvással. :)

(#76392) napocska2 válasza #79335424 (#76389) üzenetére


napocska2
senior tag

Csak nem vártam délutánig és kipróbáltam a Bsplayeres megoldásoda, tökéletesen működik.
Nagyon örülök neki, köszi!
Már csak linkeket kell előre betáraznom és újra helyreáll az alvási menetrendem. :D

(#76393) aelod


aelod
veterán

Sziasztok! Olyan progit keresek amivel lehet piszkálni a cpu órajelét ilyesmi. Főleg az előre beállított profilok érdekelnek. A nofrillsben nem találtam ilyen opciót. Esetleg valami más?( Rootolt telefon.)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#76394) #79335424 válasza aelod (#76393) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha a governorokra gondolsz, akkor manuális váltáshoz az Elixír2 -t, automatizálthoz pedig az E-Robotot javaslom. De nem mindegy, hogy milyen telón szeretnéd használni. A Samsungok dinamikusan kezelik a governorokat. Ha jól tudom, akkor ennek a kikapcsolásához custom kernel kell.

napocska2:
A linkekhez a Clipper plus -t javaslom. Ez egy vágólap kezelő, de én már a jegyzeteimet és a könyvjelzőimet is ebben tartom. Sztem zseniális alkalmazás és nagy segítség.

[ Szerkesztve ]

(#76395) aelod válasza #79335424 (#76394) üzenetére


aelod
veterán

Governort nem állítanám csak az órajelet.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#76396) 7Sony7 válasza aelod (#76395) üzenetére


7Sony7
addikt

SetCPU

-

(#76397) air válasza aelod (#76395) üzenetére


air
nagyúr

Lehet, hogy hülye kérdés: de minek?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76398) aelod válasza 7Sony7 (#76396) üzenetére


aelod
veterán

(#76396)
Thx! teszek egy próbát.

(#76397) air

Nincs hülye kérdés. Mert én ezt szeretném :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#76399) nonsen5e válasza napocska2 (#76392) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ez a Bsplayer szimplán a háttérben lejátssza a videókat, vagy a képsávot eldobva csak zenét játszik?
YouTubeot mobilról 99,5%-ban csak zenehallgatásra használok, fene fogja 2 videóval megenni a havi adatforgalmát, otthon meg vannak a hatalmas monitorok meg erősítők, miért nézném mobilon?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#76400) nyuszi123456 válasza tomy86 (#76386) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

A Google naptárban a b szinkronizált és a megjelenített naptárak közt is kapott pipát a névnap?
A Google naptár alkalmazás pár napja lassan dolgozik, időnként üres. Frissítés nincs playen.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.