Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76501) #79335424 válasza Szmeby (#76500) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez egy kicsit bonyolultabb, mivel a TC csak kliens, a Foldersync -hez meg egy futó szerver kell a PC -n. Mondjuk egy Filezilla. Ezt lehet még licitálni egészen addig, hogy a szinkronizálás időpontjában a teló automatikusan indítja a PC -t. A mappakészítés (meg a többi fájlművelet) lehetősége pedig benne van a kernelben. Ez az mkdir shellparancs. Csak root kell hozzá. Ha nincs root, akkor lehet, hogy egyszerűbb lenne PC -n megoldani az automatikus mappázást.

(#76502) ctibor


ctibor
senior tag

Esetleg ERRE valaki?

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#76503) Syd69 válasza air (#76493) üzenetére


Syd69
aktív tag

Igaziból beszürkül, mint mikor értesítés jön be /délután 4-kor nem hinném az éjszakai módot/

Alma

(#76504) Eastman


Eastman
őstag

Üdv Uraim,

a telefonomon az Aktív alkalmazások között újra és újra megjelenik a G. Play Zene. Soha nem használtam még és nem is tervezem. A saját beállításaiban nem tudom tiltani. Ha leinstallálom tartok tőle, hogy hiányolja majd a rendszer. Így meg csak fogja a ramot meg a cpu-t.

Hogyan lehetne eltűntetni onnan?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#76505) Danny365 válasza Eastman (#76504) üzenetére


Danny365
őstag

Töröld nyugodtan, nem fog az hiányozni senkinek/semminek.

(#76506) zhata válasza unravel (#76496) üzenetére


zhata
senior tag

FTP szerver Pro. Wifi kell hozzá, de tökéletes. Régóta használom.

(#76507) air válasza Syd69 (#76503) üzenetére


air
nagyúr

Akkor passz. Ilyen funkciót nem ismerek benne.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76508) RAZERXX


RAZERXX
tag

Sziasztok ! olyan progit keresek ami nem fogadott hívás esetén felébreszti a képernyőt kiabál stb !
a Google playen találtam egy párat de egyik sem teszi a dolgát normálisan !!!

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#76509) Jabby válasza RAZERXX (#76508) üzenetére


Jabby
őstag

Én erre a NoLed app-ot használom, a beállítható elmulasztott dolgokat jelzi ikonnal, hanggal.

(#76510) RAZERXX válasza Jabby (#76509) üzenetére


RAZERXX
tag

szia köszi de ebből a no ledből is van több fajta melyik a jó ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#76511) Jabby válasza RAZERXX (#76510) üzenetére


Jabby
őstag

Én ezt használom.

(#76512) RAZERXX válasza Jabby (#76511) üzenetére


RAZERXX
tag

nemjó :W

[ Szerkesztve ]

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#76513) scream válasza RAZERXX (#76512) üzenetére


scream
veterán

Milyen droidon próbálod? Értesítésekhez adsz hozzáférést az appnak?

(#76514) #79335424 válasza RAZERXX (#76512) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha meguntad a kínlódást, akkor ott az E-Robot. Ez is hasonlóan bonyolult parancs, mint a tegnapi.

(#76515) dlaj válasza Eastman (#76504) üzenetére


dlaj
őstag

Fölösleges alkalmazás.A Google pénzbegyűjtő akciója.
(Vigyázz, ha letörlöd soha többé nem fog a droidos telefononod zenét lejátszani. :) )

(#76516) llaszlo


llaszlo
veterán

Van ilyen program droidra? Papírra nyomtatott billentyűzet. [link]

RAZERXX: Tedd fel az e-robot-ot. Magyar fejlesztés és ráadásul működik is.

[ Szerkesztve ]

(#76517) 7Sony7


7Sony7
addikt

Üdv Mindenkinek. Rootoltam a telót Vroot -al, amit a saját honlapjáról töltöttem le. Azon kívül, hogy telepakta a pc-t szeméttel, a telón kínaiul írja ki, hogy mi van, de én ezt nem értem. Hogy lehetne ezt helyrehozni? Másik root progi? Ezt előtte uninstallálni kell? Valami tipp?

-

(#76518) Viktor0610 válasza dlaj (#76515) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

dlaj:
"(Vigyázz, ha letörlöd soha többé nem fog a droidos telefononod zenét lejátszani. :) )"
Remélem, tudod, hogy hülyeséget írtál. Bármely zeneprogram helyettesíti ezt, illetve, ha mégis ezzel hallgatnád a zenéket, akkor letölthető a Playből.

llaszlo:
Marha "jó" dolog ez a papírra nyomtatott billentyűzet, bár kétlem, hogy bármikor is így próbálnék meg gépelni. :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#76520) RAZERXX válasza #20749568 (#76519) üzenetére


RAZERXX
tag

Köszönöm mindenkinek az e robot király !

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#76521) Jabby


Jabby
őstag

EBBEN valaki tudna segíteni?

(#76522) dejvid8


dejvid8
őstag

Sziasztok!
Az lenne a gondom, hogy édesapám sajnos frissítette az LG L90 típusú telefonját android 5.0.2-re, persze belassult mint a huzat,de azt megoldottam,volt factory reset,aztán hard reset stb.
Azt kéne még megtudnom, hogy hogyan lehet kikapcsolni a távolságérzékelő (proximity) szenzort?
Ugyanis ha feloldja a telefont, és a tetejénél fogja meg ,vagy véletlen eltakarja a kezével a szenzort,egyből lezár a kijelző. Ki lehetne ezt valahogy kapcsolni?
Persze hasznos a proximity a hívásoknál, hogy kikapcsol ha odaemeli a füléhez, de ez nem tetszik neki hogy vigyáznia kell nehogy a szenzor "meglássa" a kezét, és lezárja a képernyőt.
4.4.4-ben még nem volt ez,hogy így kikapcsoljon.( Ez legalább még 1 jel arra hogy ne frissítsem az M8-am lollipopra.)
Root nélkül megoldható a szenzor deaktiválása?
Köszönöm előre is!

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#76523) Bozek válasza #79335424 (#76482) üzenetére


Bozek
nagyúr

Támogatja az E-Robot a Twilight plugint? Én azt használom Tasker-el, mert éjjel nem kell nagy fényerő. :)

(#76501) Somatom: Az SMB nem jó? Az fut folyamatosan és a FolderSync is tudja. Szerintem felesleges az FTP.

(#76524) #79335424 válasza Bozek (#76523) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem merültem bele a beállításaiba, de telepítés után, ha a Robotban egy új eseményt adok egy parancshoz, akkor a külső alkalmazások menüpontban kiválasztható a Twilight és a beállító felület is megjelenik. Ez arról szól, hogy tudja az aktuális napkelte/napnyugta idejét és ehhez lehet időeltolást beállítani a fényerőállítás időeseményéhez? Ez autóban hasznos lehet, de lakásban lehet, hogy praktikusabb a reggeli indulás időpontja, vagy az otthoni wifitől elszakadás + az időpont.

Az SMB is jó, de nem tudom, hogy egy kezdőnek melyiket könnyebb konfigolni. Ha most odaültetnének egy Win7, vagy 8 elé, akkor bajban lennék az SMB megosztás konfigjával (pl. munkacsoport és hasonló marhaságok, amik Linux/Android alatt ismeretlenek). De egy Filezilla FTP szervert sztem 5 perc alatt beüzemelnék.

[ Szerkesztve ]

(#76525) dlaj válasza Viktor0610 (#76518) üzenetére


dlaj
őstag

+ Aweriot

:) : ez azt jelenti, hogy vicceltem. Értsd úgy, hogy nem igaz.

(#76526) dokee78


dokee78
félisten

Létezik már úgy mond "dual camera" app?
Ami egyszerre képes fotózni az elő és hátlapival?

(#76527) air válasza dejvid8 (#76522) üzenetére


air
nagyúr

Röviden nem.
Mekkora lapát keze van, hogy használat közben eltakarja a szenzort?
Egyébként ha csak simán letakarod, attól nem kapcsol ki a kijelző. Ott valami proximity screen off alkalmazásnak kell lenni, ami például a flipes tok miatt folyamatosan figyel. De lehet hogy a rendszerben van ilyen opció, akkor azt kell kikapcsolni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76528) gacsoi válasza dokee78 (#76526) üzenetére


gacsoi
senior tag

Aha !!! :)
[link]

(#76529) Bozek válasza #79335424 (#76524) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, arról szól a Twilight. Persze jogos az is, hogy induláshoz kapcsolva se rossz, de készülődés közben úgyse nagyon nézegeti a kijelzőt az ember. Bár este is lehetnek gondok, én múltkor jártam úgy, hogy levettem minimumra a fényerőt (Xposed modul segítségével az alapértelmezett minimumnál is lejjebb), aztán a Spar-ban nem is láttam, hogy mennyi az idő. :D

A Windows megosztás meg kb. 1 perc, míg azért egy program telepítése több időt vesz igénybe. Nem is igazán ajánlanám, mert ismerve az ingyeneseket, minden sz*rt felraknak mellé. Na, az átlag felhasználó csak a Tovább gombot ismeri, így problémát okozhat a későbbiekben.

(#76530) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok adott egy Asus phonetab, 4.4.2. van rajt, az egyik gond az SD card kezelése, amit megoldanék, de root kéne, sajnos a towelroot nem müködik a tabomon, tehát rootlni szeretném, hogyan? A másik alapba nem találom a élesztést koppintással, tehát, hogy ha kialudt a kijelző akkor ne kelljen a bekapcsoló gombot használnom. (a tok miatt nehezen hozzáférhető) Tehát melyik app kéne nekem?

(#76531) _stick_


_stick_
őstag

Hali!
Este fogadom német ismerősömet, vonattal érkezik és vonatra kell átraknom. Nem beszélek egy szót sem németül. Kellene valami szótár vagy egy olyan app, (ha létezik ilyen) ami szövegértéssel lefordítja a másik nyelvre és oda vissza. Nincs mobilnetem, olyan kellene, ami nem igényel folyamatos kapcsolatot.
Tudok ajánlani ilyet? :R

(#76532) #79335424 válasza _stick_ (#76531) üzenetére


#79335424
törölt tag

Net nélkül a szinkronfordítás nem fog menni. Legfeljebb a szótár.

Bozek:
Lehet, hogy igazad van és egyszerűbb, csak a NAS -tól én már "elkényelmesedtem" és az Android miatt ez az egész Wines környezet nekem már idegen. A NAS -on alapból fut az SMB, FTP, WEB, stb. szerver. Csak ki kell választanom, hogy melyik átvitelt szeretném.

[ Szerkesztve ]

(#76533) air válasza _stick_ (#76531) üzenetére


air
nagyúr

Google fordító. Egyszerű mondatokat és kifejezések is fordít. A szótárai pedig letölthetők offline használatra.
Persze "gépelni" kell majd.
Hangos értelmezés és fordítás nem létezik offline.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76534) _stick_ válasza air (#76533) üzenetére


_stick_
őstag

OK, köszönöm urak!

(#76535) pucz


pucz
senior tag

Szevasztok!

Alternatív youtube alkalmazást keresek. Illetve, ha megy esetleg google szolgáltatások nélkül, az is megfelel. Kerdes adott, ugyebár.

G'App-t szeretném kikerülni.

(#76536) dokee78 válasza pucz (#76535) üzenetére


dokee78
félisten

Viral Popup

(#76537) oncsi válasza dunc (#76530) üzenetére


oncsi
őstag

A koppintásos élesztés csak AmoLED-es kijelzőn működik (nemtudom az Asus-on mi van). És azt sem, hogy van e közelség érzékelő. Asszony Sony M telefonján már hónapok óta rossz a bekapcsoló gomb. Így ő éleszteni csak Gravity Screen on/off al tudja. De az annyira jól működik, hogy nem is engedi javítani a gombott, pedig garis a készülék. Mindent újra kellene tenni, meg sokminden tud az app is, amit a teló magában nem.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#76538) Fecogame


Fecogame
veterán

Két alkalmazást keresek:

Az egyik egy torrent kliens, aminek van webes felülete is, és távolról tudok hozzáadni torrent fájlokat. Ugyanaz, mint az uTorrent +WebUI, csak ez androidra.

A másik egy sávszélesség-kezelő, adott időpontban adott sávszélességre korlátozza le a teljes rendszert. Valahogy így: [link]

Köszönöm előre is :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#76539) #79335424 válasza oncsi (#76537) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem is tudtam, hogy Amoledes a telóm. :) A funkciónak semmi köze sincs az Amoledhez. Kevered valamivel. Az kell hozzá, hogy kikapcsolt kijelzőnél is aktív maradjon az érintésérzékelés. Tudomásom szerint ez a kernelben van definiálva.

Fecogame:
Nem használok torrentet, de miniPC -s topikban ez vilt már téma. Azt írták, hogy Trorrent pro -val megoldható. A sávszélesség korlátozás felejtős. Lehet csinálni csomageldobásos trükközést, de az nem csökkenti az össz használatot. Csak Hotspotnál van rá lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#76540) Deck válasza oncsi (#76537) üzenetére


Deck
titán

Nagy hülyeség. IPS-es a telefonom és működik..

PS5

(#76541) air válasza Deck (#76540) üzenetére


air
nagyúr

Persze, hogy működik.
De olyan készüléken, ahol a kijelző és a digitizer kizárólag egyszerre vezérelhető, ott nincs értelme használni.
Ugyanis ezeknél a digitizer csak akkor érzékel, ha megy a kijelző is. Ebben az esetben a fogyasztás ellehetetleníti a készülék normális használatát.
Hiába venné le a program a háttérvilágítást, a kijelző folyamatosan megy és fogyaszt.
Azért szokták inkább csak Amoledes készülékre javasolni a használatát, mert ott simán kikapcsolja a pixeleket, és nincs fogyasztás, még ha megy is a kijelző.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76542) Deck válasza air (#76541) üzenetére


Deck
titán

Aha, a lényeg, hogy van és nagyon jó dolog :D

PS5

(#76543) kátú


kátú
őstag

Sziasztok! Valaki tud olyan appot, amelyik a Samsungok kapacitív gombjait használja értesítési lednek?

It still works!

(#76544) Scale


Scale
őstag

Sziasztok!

Most kaptam kézhez az új tabletem és egy fura jelenség, hogy messenger valamiért waiting for network-öt ír folyamat, lehet azért mert proxy mögött ülök de küldeni lehet üzenetet meg fogadni is, de valamiért nincs folyamatosan csatlakoztatva, telefonon ugyanígy proxy mögül nem csinál ilyet, bár telefonon proxydroid-dal van megoldva a proxy beállítása, tableten meg a rendszer proxy kezelőjét használom.

Erre valami ötlet?

(#76545) Probert75 válasza kátú (#76543) üzenetére


Probert75
addikt

Nekem Galaxy Ace-en rootolt főzött romon a BLN Pro-val ment az érintő gombok villogtatása.(BLN beállítása: Nem csak engedélyezni kell a telefonon a működését, hanem be kell kapcsolni a beállításaiban, hogy villogtasson (Blinking). A Missing Call-t se felejtsd el bekapcsolni.)

(#76547) csongi


csongi
veterán

Sziasztok. Olyan alkamazást vagy lehetősgét keresek, amivel lehet követni merre mozgok, és ennek megtekintésére engedélyt tudok adni általam meghatározott személyeknek.
mit javasoltok? Akár google saját berkein belül.
A követés lehet gps jel alapján vagy a sim hálózata alapján.

(#76549) gipsztigris válasza csongi (#76547) üzenetére


gipsztigris
addikt

Cerberus. Hozzá a Cerberus klienssel (jelszó és fióknév birtokában) bármilyen telefonról vagy pc-ről szemmel tarthatod az adott telefont.

Avast Anti-theft is jó, csak annak nincs droidos kliense.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#76550) #79335424 válasza csongi (#76547) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem használtam ilyet, de mintha a Google -nek is lenne vmi megoldása erre. Talán ez a Saját útvonalak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.