Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76051) tybsen válasza rjg (#76043) üzenetére


tybsen
addikt

Értem, a béta verzióval kapcsolatban nincs tapasztalatom, de lehet hogy majd kipróbálom, köszi az infót.

(#76052) m_kovacs válasza #79335424 (#76050) üzenetére


m_kovacs
tag

Köszönöm !!
m_kovacs

(#76053) junkpod válasza nyuszi123456 (#76034) üzenetére


junkpod
nagyúr

Na hát ez az: magától felveszi az ismerősöket... Nahát, nahát...

Box's don't touch!

(#76054) junkpod válasza #79335424 (#76040) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ez egy értékelhető vélemény, adok a whats-nak egy esélyt...
Koszi.

Box's don't touch!

(#76055) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

Mivel/hogyan tudok a lockscreen-re ilyesmi óra/időjárás widgetet kitenni a gyári óra helyett (Nexus 5, lollipop 5.1)??

(^)(>.<)(^)

(#76056) Foose


Foose
addikt

Van bárkinek ötlete? Samsung galaxy s4, gyári samsung apps nálam első perctől tiltva. Most engedélyeztem, bele néztem. Aztán adatok törlése, tiltás. De azóta ha netet kap a telóm, azonnal fut, Greenify szerint. De miért? Hogyan, ha tiltva van!? Esetleg törölhető? Root ugye van.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#76057) -PLevi- válasza vacs (#76055) üzenetére


-PLevi-
senior tag

A kép alapján szerintem a Chronus (cLock a CyanogenMod-ban) lesz a keresett alkalmazás.
Azt viszont nem tudom, hogy ki lehet-e rakni a zárképernyőre.

(#76058) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Regen hasznaltam egy alkalmazast, akkor fotozott ha mozgast erzekelt. Tudok ilyen appot?

(#76059) air válasza OgKush (#76058) üzenetére


air
nagyúr

Honnan tudjuk, hogy te tudsz-e? :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76060) Deck válasza air (#76059) üzenetére


Deck
titán

Ezért, becsapós a kérdés.. ;]

PS5

(#76061) tybsen válasza air (#76059) üzenetére


tybsen
addikt

:DDD :DDD :DDD

(#76062) OgKush válasza air (#76059) üzenetére


OgKush
senior tag

Heh :C
Tudtok ilyen terfigyelo appot?

(#76063) S e t h válasza vacs (#76055) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én most ezt próbálgatom.
[link]
Van ingyenes verzió is.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#76064) #79335424 válasza S e t h (#76063) üzenetére


#79335424
törölt tag

De az ingyenesből pont a lényeg hiányzik. Ez viszont szerintem is jó cucc, bár már nem használom, mert a gyári, flip tok fölöslegessé tette.

(#76065) nyuszi123456 válasza #79335424 (#76040) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Tényleg van voice a WhatsApp-on. Még sohasem használtam. Inkább Viberen hívnak.

"VOIP -ot használok, nem GSM -et. 6Ft/percért hívom az EU bármelyik mobilját" - kiváló. Melyik VOIP, ha szabad kérdezni?

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#76066) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

van arra lehetőség, hogy az egyik eszközön bejövő hívást a másikon tudjam fogadni?
mondjuk wifin vagy bluetoothon keresztül.
(tehát nem szolgáltatói átirányítás)

#?*@&!

(#76067) air válasza zeon.hu (#76066) üzenetére


air
nagyúr

Gyakran visszatérő kérdés.
Még nem volt konkrét, működő megoldás rá.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76068) zeon.hu válasza air (#76067) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szomorúan hallom.
Kösz!

#?*@&!

(#76069) darvinya válasza zeon.hu (#76068) üzenetére


darvinya
titán

Ha ismersz olyan fejlesztőt aki ír neked app-ot, akkor lesz amit te akarsz.
Egyszerű lenne ilyen app-ot csinálni, csak root megléte kötelező.
Mert a fogadó készüléknek úgy kellene viselkednie, mint egy Headset-nek.
Ez viszont kémkedésnek számít, ezért eleve tiltva van.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76070) tobias40 válasza zeon.hu (#76066) üzenetére


tobias40
veterán

Ezt két telefonon gondoltad,vagy hogyan?
És mire lenne jó ez a megoldás?(ha szabad tudni..) :Y

(#76072) quailstorm válasza #20749568 (#76071) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hívást nem tudom, de SMS-re ott vannak a pcsuite-ok.
Pl.: MyPhoneExplorer.
Gépre, telóra felrakod, BT-t tud.

(#76074) #79335424 válasza nyuszi123456 (#76065) üzenetére


#79335424
törölt tag

MobileVOIP klienst használok, jelenleg Browsercalls account -tal, de itt a Dellmont accountok ártáblázata.

[ Szerkesztve ]

(#76075) nyuszi123456 válasza #79335424 (#76074) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Köszi, nagyon kedves tőled. Freecall, voipstunt ismerős még pc-ről. Ha már többet próbáltál, van számottevő minőségi különbség a szolgáltatók közt? Van köztük olyan, amelyik lassú internet vagy folyamatos mozgás esetén is jó hangminőséget biztosít?

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#76076) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Olyan programot keresek amelyik képes benzin fogyasztást átlagolni/számítani. Régi kocsi van a családban és kezdő sofőrként kíváncsi vagyok a fogyasztásra. Tehát ha tankolásnál beütöm a belerakott mennyiséget és kilómétert akkor a következő tankolásnál (vagy amikor épp szeretném) tudjon mutatni nekem egy átlag értéket.
Tudtok ilyen alkalmazást?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#76077) #79335424 válasza zeon.hu (#76068) üzenetére


#79335424
törölt tag

(#76078) zeon.hu válasza darvinya (#76069) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

tőlem kötheti egyező google fiókhoz, akkor kizárt a kémkedés.

igen, 2 telefon között gondoltam. több felhasználási lehetőség is van, hadd ne kezdjem sorolni :)

#?*@&!

(#76079) #79335424 válasza nyuszi123456 (#76075) üzenetére


#79335424
törölt tag

N82 -es Nokián kezdtem VOIP -ozni. Eddig FreeCall, SMSDiscount, ActionVOIP, FVD, Browsercalls accountokat használtam. Beszélik ezt is, azt is, de én nem tapasztaltam köztük különbséget. Mindegyik ugyanattól a cégtől van. Csinálnak egy klónt vicc árakkal, aztán elkezdik emelni, majd kihoznak egy újat. A Browsercalls kb. 1Ft/perccel startolt, Magyar mobil irányban, kb. másfél éve. Most kb. 6Ft. Na de én feltöltős vagyok és kizárt, hogy aláírjak bárkinek 2év béklyót. Így kb. 45Ft/perc lenne, úgyhogy nekem nagyon megfelel ez az egekbe emelt, 6Ft -os tarifa. Egyébként most néztem, hogy a kedvesem spanyol mobilját 3Ft/percért hívhatom. Minőséget úgy tudsz javítani, ha vmi jobb/kevésbé terhelt szerver hátterű szolgáltatót választasz. Ezek viszont drágábbak. Sokan használnak otthon célhardver telefonokat. Ezekkel is javul a minőség. Az én tapasztalatom az, hogy ha erős a vas, van elegendő RAM és megfelelő net, akkor a Dellmont klónokkal sincs baj. Nekem az LTE nagyon sokat dobott a VOIP -on, úgyhogy az sztem kötelező (vagy wifi, normális sávszélességű nettel).

[ Szerkesztve ]

(#76080) tomy86 válasza aelod (#76076) üzenetére


tomy86
addikt

Én már évek óta a My Cars progit használom. Ebben az egyéb költségeket is lehet dokumentálni.
De ha csak a tankolások nyilvántartására kell, akkor lehet válogatni.

[ Szerkesztve ]

(#76081) tobias40 válasza zeon.hu (#76078) üzenetére


tobias40
veterán

Legalább pü-ben leírhatnád,had okosodjak! :C

(#76082) darvinya válasza zeon.hu (#76078) üzenetére


darvinya
titán

Mivel root említem, ezért nem fiókhoz van kötve a dolog.
Pont ezért nincs közvetlenül alap droid hívás adatfolyam rögzítés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76083) mouzrr


mouzrr
őstag

Dolphin browserben miert lep ki magatol facebookbol es mobilarenarol? Nincs bekapcsolva adatok torlese kikapcsolaskor.

(#76084) Bozek válasza darvinya (#76082) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kell lennie, különben hogyan oldaná meg root nélkül a Sony az Üzenetrögzítőt?

(#76085) zeon.hu válasza tobias40 (#76081) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ok, pl egyszerű hétköznapi okok:
gyerek játszik/filmezik a telefonomon és közben bejövő hívásom van, amit a másikon fel tudok venni.
gyenge a térerő mondjuk zárt helyen, ezért x helyre teszem az egyik telót, ahol jó a vétel, de hívásnál nem szeretnék odaugrálni mindig.
stb :)

#?*@&!

(#76086) tobias40 válasza zeon.hu (#76085) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi! :C

De ettől függetlenül egy ilyen megoldással valóban lel lehetne hallgatni más telefonját és gondolom ezért nem csinálnak erre egy legális app-ot! :R (csak futtatni kellene egy app-t az 1-estelón,egy klienst a másikon és kész a lehallgatás ha jól gondolom..)

(#76087) Gsx-rr válasza zeon.hu (#76085) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Samsungnak nincs saját megoldása erre?

Mert amúgy jó ötlet ,én is használom Ios eszközökön!

(#76088) #79335424 válasza mouzrr (#76083) üzenetére


#79335424
törölt tag

Facebookot nem tudom. Mobilarena -ról biztosan nem lép ki. 3 droidon használom Dolphin -nal. Belépési felületen három pipa megvan?

(#76089) zeon.hu válasza Gsx-rr (#76087) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nincs samsungom.
ios hogy oldja meg?

erre írtam, hogy lehetne mondjuk play fiókhoz kötni, akkor max magamat hallgathatom le.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#76090) mouzrr válasza #79335424 (#76088) üzenetére


mouzrr
őstag

Nincs,viszont mashol nem jelentkeztem be.

(#76091) Gsx-rr válasza zeon.hu (#76089) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azonos wifin kell legyel es azonos Apple id-val kell bejelentkezve lenned az eszkozokon.
Nekem nagyon jo dolog. Neha azt se tudom hol a telefon a tab meg a pulton mindig. Igy fel tudom venni a hivasokat.

[ Szerkesztve ]

(#76092) darvinya válasza Bozek (#76084) üzenetére


darvinya
titán

Egyes gyártók a fw nem változtathat.?
Ráadásul ez a ficsör 1 típus családra igaz és gyári app végzi.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76093) zeon.hu válasza Gsx-rr (#76091) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

na,ezt valaki áthozhatná droidra :)
kösz!

#?*@&!

(#76094) vicze válasza zeon.hu (#76089) üzenetére


vicze
félisten

Ez pusztán technikai jellegű probléma, elég bonyolult amúgy.
iOS gyakorlatilag AirPlay-en keresztül(nyilván bővítve a protokollját), azaz maga a Handoff, ami végső soron, adja át a hívást. iCould-on keresztül történik az azonosítás tehát AppleID-val, így azonos AppleID kell legyen mindegyik eszközön és azonos Wi-Fi hálózaton kell legyenek. Tudtommal nem működik két telefon között.
A BT 4.0 amúgy a közelségérzékelés miatt kell, semmi köze semmilyen hang átvitelhez.

Ahhoz hogy ezt meg tudd csinálni rendszerszintű API támogatás kell, ez nincs alap Androidban. A gyártók a saját frokjukban adhatnak hozzá +API-kat, ahogy teszik ezt különböző módon a gyártók. Ehhez hasonló funkcionalitással csak a tablet és telefon között illetve telefon és PC között működik, "Samsung SideSync" amúgy. Alap API hiányában minden gyártó maga kell elkészítse eddig csak a Samsung tette meg.

Google maga amúgy szinte kizárólag ChromeOS és Android között lenne képes megvalósítani, mert Windowshoz vagy OSX-hez semmi közük.

(#76095) zeon.hu válasza vicze (#76094) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz a kimerítő választ!
ezek szerint egyhamar nem lesz.

#?*@&!

(#76096) #79335424 válasza vicze (#76094) üzenetére


#79335424
törölt tag

Csak annyi kéne, hogy egy teló, vagy tablet perifériaként is tudjon kékfoggal csatlakozni. Mint egy headset. A lehetőség technológiailag adott, tehát a hiány csak szándékos blokkolásból eredhet.

(#76097) muszor


muszor
tag

Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni.
Galaxy s4 i9505-öm van. Egy esti koncerten nem tudtam elég közel kerülni a zenekarhoz, és videófelvételt készítettem.
A gyári kamerával túl fényesen látszódott a fehér inges zenekar. A fehéregyensúly auto -ra volt állítva, A kamera beállításoknál a fényértéket levettem a miminumra (-2.0), akkor lett volna tökéletes, de amint elkezdtem újra felvételt készíteni, megint fényesebbé vállt a zenekar ruhája:

A Zoom nem sokat segített. Olyan kamera alkalmazást keresek, amely megoldja ezt a problémámat.

Előre is köszönöm ha valaki tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

zsoltee

(#76098) vicze válasza #79335424 (#76096) üzenetére


vicze
félisten

"tablet perifériaként is tudjon kékfoggal csatlakozni. Mint egy headset."
:N

Ezt maga a protokoll nem támogatja, ezért kell saját API wi-fin. Ha támogatná akkor simán tudnád a telefonodat alapból a tablethez csatlakoztatni. Maga a BT technikailag kiesik, vagy a protokollt kéne bővíteni egy megfelelő profillal, ami nem ütközik a többivel. Illetve ezzel nem oldanád meg a sok eszköz problémáját, vagy csak két eszköz között működik mint a SideSync, vagy kell egy netes felhő, ami vezérli az egészet mint iCould.

Mondom technikailag nem olyan egyszerű ez, ahogy gondolja az ember.

[ Szerkesztve ]

(#76099) #79335424 válasza vicze (#76098) üzenetére


#79335424
törölt tag

Olvastad, amit #76077 -ben linkeltem?

"We introduced BLE peripheral mode in Android 5.0 Lollipop. Nexus 6 and Nexus 9 are the first two production Nexus devices that support BLE peripheral mode. Due to hardware chipset dependency, older Nexus devices (4/5/7) will not have access to the feature on Lollipop."

Más.
Az iménti Dolphinos kérdés kapcsán átnéztem a beállításokat és kiderült, hogy a háttérben fagyasztás miatt, a telómon nem tudott frissülni a Dolphin, megragadt 11.4.6 -nál. Gyorsan orvosoltam a problémát és úgy tűnik, hogy ez az időjárás alkalmazás nem csak engem zavart, mert a 11.4.9 -ben már kikapcsolható (azért írtam a verziószámokat, mert lehet, hogy ezek béták. De ha kell vkinek, akkor feltöltöm).

(#76100) mouzrr


mouzrr
őstag

Na kikeptem chrome-on belul az adott oldalakbol es ugy tunik ez megoldotta a problemat,eddig nem jelentkezett ki magatol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.