Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76751) Probert75 válasza #79335424 (#76750) üzenetére


Probert75
addikt

Lollipoppon biztosan nem tudja váltani a wifi-t automatizálva. Nekem LG G3-on a LLama, csak roottal váltja.

[ Szerkesztve ]

(#76752) dokee78 válasza #79335424 (#76750) üzenetére


dokee78
félisten

Rootolt a telóm.

(#76753) air válasza dokee78 (#76749) üzenetére


air
nagyúr

OneDrive, Gdrive, Box vagy esetleg itt olvashatsz a többiről is.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76754) #79335424 válasza dokee78 (#76752) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor viszont nincs akadálya a kapcsolásnak.
A véleményem pedig az, hogy amennyit itt kérdezel, abból számomra az jön le, hogy eleget foglalkozol az Androiddal ahhoz, hogy a sok különálló megoldás helyett, praktikusabb legyen számodra egy olyan, amivel több dolgot megoldhatsz. Ez a Wifi kapcsolgatás sem bonyolult a Robotban. Szívesen segítek, vagy akár megcsinálom helyetted és exportálom, hogy lásd, mennyire egyszerű és logikus lépésekből áll.

[ Szerkesztve ]

(#76755) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Most vettem egy Moto E-t. Gyári youtube app-ban max 480p-re van lehetőség, 720p nincs. Valahogy nem lehetne engedélyezni? App verzió: 10.18.55, Android 4.4.4

(#76756) air válasza HollyBoni (#76755) üzenetére


air
nagyúr

Mivel ez csak 540-es felbontású készülék, ezért nincs értelme a 720-as videóknak, legalábbis a Google szerint.
Így minden esetben a YT app, csak a készülék specifikációjának megfelelő legnagyobb felbontású videót ajánlja fel.
Vagyis röviden nem lehet. Esetleg módosított YT app-pal vagy, alternatív lejátszókkal megkerülhető, de ilyet én még nem próbáltam.
Valahol értelmesnek találom a fenti megoldást, mert a nagyobb felbontású videót úgyis "lebutítja" a készülék a megjelenítés közben, ugyanakkor sokkal több adatmennyiséget vesz igénybe a letöltéskor.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76757) HollyBoni válasza air (#76756) üzenetére


HollyBoni
veterán

:(

Tudom hogy kisebb a natív felbontása a készüléknek mint 720p, de mégis látni egy kis különbséget.

[ Szerkesztve ]

(#76758) llaszlo


llaszlo
veterán

10 USD-s google play gift card használható itthon is? Úgy értem, hogy fel tudom vele tölteni az egyenlegem és tudok vele vásárolni a google playen? Mert minden HUF-ban van kiírva, és ráadásul jóval olcsóbb is, mintha USD-ben lenne.

Szerk: Ha átváltok az USA store-ra, akkor le tudom vásárolni vagy kérni fogja hozzá a bankkártya adataimat? Mert iOS-en ugye bannkártya nélkül simán le lehet vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#76759) llaszlo válasza llaszlo (#76758) üzenetére


llaszlo
veterán

Átváltottam USA-ra és minden működik. Bankkártya adatokat nem kért csak kell hozzá a goolge wallet.

(#76760) dokee78 válasza HollyBoni (#76757) üzenetére


dokee78
félisten

Tedd fel a Viral Popupot.

(#76761) zseko válasza air (#76756) üzenetére


zseko
veterán

Akkor ezért nem engedte az a szemét youtube kipróbálni a 4k-t a tableten. Értem én az elvét, de ne egy f... programozó döntse már el mert 'ő szerinte nincs értelme'. Majd én eldöntöm hogy számomra van-e értelme.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#76762) #79335424 válasza zseko (#76761) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem biztos, hogy ezért. 1080 -as telón sem engedi az 1080p -t, csak a 720 -at. Xposed modul, vagy TubeMate kell a megkerüléséhez.

(#76763) petipetya válasza #79335424 (#76762) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam simán engedi a 1080p-s videók lejátszását a YouTube az 1080x1920-as felbontású telón.

Gyári rom, semmi root és egyéb cucc.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#76764) Gedeon31 válasza petipetya (#76763) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nálam szintén.

(#76765) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Nemrég még használtam nagy megelégedéssel a supertube (play áruházban nincs fent) de már sajnos unsupported üzenetet dob :-( . A gyári YouTube alkalmazás persze fent van és működik de sokkal jobban szerettem a supertube-ot, mert ott akár hd-ra is tudtam állítani (és azonnal át állt)és hiába kisebb felbontású a kijelzőm, sokkal szebb volt úgy a kép! De más szempontból is jobban tetszett mint a gyári. Van még hasonlóan jó YouTube alkalmazás (remélem más is használta) mint a supertube? Utálom a gyári YouTube appban, hogy mindig először (jó netnél is sokszor) alacsony felbontáson kezdi a lejátszást és később vált nagyobbra.

[ Szerkesztve ]

(#76766) #79335424 válasza petipetya (#76763) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor már feloldották ezt a korlátozást.

Update: Összekevertem az infót. HDMI -n nem engedi az 1080p -t.

"This is the behavior of the YouTube app, it won't allow you to watch 1080p with hdmi plugged in. There is a xposed module for this ( http://repo.xposed.info/module/uk.co.villainrom.pulser.youtubeallowfullscreenhdmi), if you are willing to root your device. Otherwise use another YouTube app."

[ Szerkesztve ]

(#76767) dokee78 válasza Imi1981 (#76765) üzenetére


dokee78
félisten

5-el feletted írtam.

(#76768) Imi1981 válasza dokee78 (#76767) üzenetére


Imi1981
veterán

Azt láttam és le is töltöttem és nem is rossz de a supertube jobb volt. Valahogy az kényelmesebb volt és többet vagy inkább számomra jobb dolgokat tudott. De ha nincs más marad a viral.

(#76769) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
Van olyan program,mellyel a kijelző tev€kenységét lehet felvenni video formájában egy beállitott időszakra?Értsd jól egy műveletsorozatot rögziteni.mint amikor képernyőmentést csinálunk,csak itt pl egy 10 mp es video gormájában.

[ Szerkesztve ]

(#76770) dokee78 válasza Imi1981 (#76768) üzenetére


dokee78
félisten

Supertube nekem bugos sajnos.
Ha a feliratkozásra nem mutatja őket.

(#76771) xSide válasza Remekelek28 (#76769) üzenetére


xSide
őstag

AZ Screen Recorder fullos, root alapból van nem tudom szükséges-e.
Időzítési lehetősége Somatom asztala ;)
Nekem marad a pöcre indítás és kijelző kikapcskori megállítása...
Szerk.: Lollin próbálva megy!

[ Szerkesztve ]

(#76772) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok! Apám htcjén az internet alkalmazásban mindig az accu weather Weboldal nyílik meg és nem is lehet eltüntetni,csak menü+ kezdőlappal.pedig a google a kezdőlapja.ez kéretlen baromság?vírusirtó nem talált semmit.szóval hogy tudom eltüntetni?

Mr.Brightside

(#76773) xSide válasza Pocee (#76772) üzenetére


xSide
őstag

Kezdőlap beállításai?
Gyakoriak, Egyéni, Utoljára látogatott lehetőség lenne?

(#76774) zseko válasza #79335424 (#76762) üzenetére


zseko
veterán

Xposed sajna kizárva, új a tab és egyelőre nem rootolnám :), a TubeMate pedig (legalábbis amit én találtam) semmire nem jó, de reklámokat azt nyomatja...
Galaxy Tab S 10.5 a tablet 2560x1600 felbontással, az 1440p eszméletlen jól néz ki az 1080p-hez képest (pedig az se csúnya), ezért kíváncsi lettem volna a 4k-ra.

HR24.hu

(#76775) Remekelek28 válasza xSide (#76771) üzenetére


Remekelek28
őstag

Köszi,az egyikez kipróbáltam,de elforditva csak kis képernyőn rögzitett.

(#76776) LordRajZoL válasza Pocee (#76772) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Leht hogy az internet parancsikon van cserélve, illetve áttálitva.
Napokig szoptam én is Pc-n mire istasurf-nél rájöttem hogy az inditót cserélte le :D

zZz

(#76777) szabi510


szabi510
tag

Valakinek ötlet Hide Sms app-ra ami egyszerű? Annyit kell tudjon hogy bizonyos számról jövő smsek ne a fő üzenet kezelőben landoljanak hanem az appban. Néztem egy-kettőt de mindegyik inkább bonyolult volt mint egyszerű. .. az mennyire valós hogy csak egy alkalmazás kezelheti az smseket? Vagy csak félre értettem valamit?

(#76778) #07400704


#07400704
törölt tag

Tud valaki olyan univerzális, megbízható távirányító(infra) alkalmazást, amiben audió eszközök is vannak?
Pl. erősítő.

[ Szerkesztve ]

(#76779) Bozek válasza Remekelek28 (#76769) üzenetére


Bozek
nagyúr

SCR Screen Recorder Pro

A Google Play-ből törölték, ezért a teljes verziót ingyen elérhetővé tette a fejlesztő. Az alapot ajánlom felrakni, abban is benne van a Lollipop-os felvétel root nélkül. Persze én root-al használom, így magának az alkalmazásnak a hangját is tudja menteni, külső zajok nélkül. Természetesen ehhez nem lehet lenémítva a hang.

(#76780) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!
Olyan appot keresek, amivel a lányom wifi használatát tudnám óra szerint korlátozni. Szeretném ha megtanulná, hogy mindennek ára van, az élet nem csak a neten zajlik. Nem tudja hol a határ. Állandó veszekedés a wifi kikapcsolása. Ezért szeretném, hogy ha havonta kapnak mondjuk napi 2-3 órát, amit bármikor felhasználhat napközben és azt osztaná be. Mint a mobilnetnél, ahogy az adatforgalmat lehet követni. Ha elfogy, akkor így járt ;] Jó lenne ha jelszóval védeni lehetne, hogy nem tudja nullázni az eltelt időt.
Tudtok segíteni?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi note 7

(#76781) dokee78 válasza Bozek (#76779) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#76782) KTU válasza grafikus17 (#76780) üzenetére


KTU
addikt

Routeren tudnád ezt beállítani,
Netgear-nek van Parental Controls Center (Szülői felügyelet központ), itt nagyon jól lehet konfigurálni, melyik mac, mikor, mit akarsz szűrni, milyen szinten, stb.

Persze nekem Netgear routerem van. :U

Szerintem telefonon az alkalmazás kijátszható. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#76784) air válasza grafikus17 (#76780) üzenetére


air
nagyúr

Nagy tisztelettel mondom, a nevelés egy alkalmazással nem helyettesíthető.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76785) #79335424 válasza grafikus17 (#76780) üzenetére


#79335424
törölt tag

A kérdés az, hogy mennyire szeretne nethez jutni. Minden megoldás kijátszható. Tulképp egy életpályát is mutathatsz ezzel, mert a hekkerkedés lehet kifizetődő. Vagy egyszerűen nem talál haza, mert máshol van Wifi. Nem tegnap voltam tini, de így, felnőtt fejjel, nem irigylem a szüleimet azért a korszakért. A legnemesebb trófea volt egy-egy tiltás kijátszása.

(#76786) Superhun válasza grafikus17 (#76780) üzenetére


Superhun
addikt

Ezt valóban a routeren érdemes beállítani. Nézz szét a neten, talán a te routered is tudja ezt a funkciót. A telefonnal az a baj, hogy egy gyári visszaállítással simán törölni tud bármilyen beállítást.

(#76787) grafikus17


grafikus17
senior tag

OFF!
Mindenkivel egyetértek.
De akkor amikor kap a nagymamájától egy ezrest, és egyből a mcdonaldsban elkölti az utolsó fillérig, mert tőlünk erre nem kap, vagy a 3000 ft-al feltöltött telefont egy hét alatt lebeszéli, nem hogy 3 hó mobil netre költené, és messengeren beszélne, vagy facebookozna szükés esetén. Hogy tanítsam meg, hogy ha nagy lesz, akkor ki kell fizetnie a telefon számlát, az albérletet a rezsit és utána, ami marad azt lehet elkölteni. Ő pont fordítva csinálja, amíg van addig költ. Utána a mi telefonunkon telefonál .Na ez így nem működik. Meg kell tanulnia, hogy a pénz véges.

Xiaomi Redmi note 7

(#76789) grafikus17 válasza #20749568 (#76788) üzenetére


grafikus17
senior tag

Venne új ruhát, mcdonalds kaja, egy csomó mű kaja, mozi, és nem enne semmit a következő 6 napban. Ez a baj.

Xiaomi Redmi note 7

(#76790) Just_Reboot válasza grafikus17 (#76789) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hány éves a leányzó?

(#76792) grafikus17 válasza Just_Reboot (#76790) üzenetére


grafikus17
senior tag

15 éves.
Megtaláltam a Tplink parental control beállítás leírását, valószínű ez fogom megcsinálni, ha nincs más.parentel control

Xiaomi Redmi note 7

(#76793) karldergroße válasza grafikus17 (#76787) üzenetére


karldergroße
senior tag

Késő. Ez már egy (rossz) "eredmény". Innen csak durva konfliktusok árán van visszaút.

(#76794) air válasza grafikus17 (#76792) üzenetére


air
nagyúr

Nem gyermeknevelési topik, ezért csak annyit mondok, hogy ha 15 évesen már így gondolkodik és viselkedik, akkor már elrontottad a nevelési kérdést. Elég csekély eséllyel korrigálható a dolog.

Osztom karldergroße véleményét. Gyermeknevelésben az első 10 év a legfontosabb, és főleg a minta, amit a gyerek maga előtt lát.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76795) S e t h válasza #07400704 (#76778) üzenetére


S e t h
nagyúr

Galaxy universal remote, tévé, hifi, légkondi, csak amit én vezérlek vele és ezen belül több típust, hálás alkalmazás.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#76796) quailstorm válasza grafikus17 (#76792) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A technikai megoldás ezen részével egyetértek, így a legegyszerűbb, plusz hiába reseteli a telefonját.
Egyébként van olyan teló, ami cserélhető, vagy virtuális MAC címre képes, meg olyan is, ami minden bekapcsoláskor random generál. De gondolom ez nem áll fenn.

[ Szerkesztve ]

(#76797) KTU válasza quailstorm (#76796) üzenetére


KTU
addikt

Ha változtat a mac-en, akkor meg soha nem engedi fel. :U :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#76798) petipetya válasza S e t h (#76795) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mit akarsz az androidos appoddal? Nem látod, hogy ez már egy gyermeknevelési topic lett? :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#76799) #07400704 válasza S e t h (#76795) üzenetére


#07400704
törölt tag

Köszönöm!
Megtaláltam a Play-en, de ebből csak a fizetős verzió létezik?
Jó lett volna előbb kipróbálni, hogy tényleg viszi-e az erősítőmet, és csak utána megvenni.

(#76800) KTU válasza #07400704 (#76799) üzenetére


KTU
addikt

30 perc, ha jól tudom, de majd javítják,
ha valami nem jön be, uninstall és jön vissza a pénz.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.