Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76901) alex devil


alex devil
senior tag

Tabletre milyen e-book olvasót ajánlanátok?

S23

(#76902) Bozek válasza alex devil (#76901) üzenetére


Bozek
nagyúr

Moon+ Reader

(#76903) dokee78


dokee78
félisten

Pont pár perce akartam kérdezni tudtok-e oldalra tologatható billentyűzetet,
mert nagy az 5 inch és kicsi a kezem.

És lám a feltelepített Swiftkey is tudja:

(#76904) air válasza dokee78 (#76903) üzenetére


air
nagyúr

A Swype is tudja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76905) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Olyan progit keresek amivel ki lehet menteni az fb üzeneteket. A message backup for fb nem működik egy ideje sajnos....

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#76906) dokee78 válasza air (#76904) üzenetére


dokee78
félisten

Biztos tudja,de így nem kell másik appot feltennem.
Bár a Swiftkey elég bugosan működik.

(#76907) zeon.hu válasza dokee78 (#76906) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

annyiból biztosan jobb a swype, hogy tökéletes a diktálás, írásjeleket is hibátlanul felismeri.
ami a bánatom, hogy (a swype által bevallottan) huawei-en néha meghülyül, ilyenkor csak a diktálás használható. ezért swiftkey-t is használok, ha a diktálás nem megoldható.

#?*@&!

(#76908) Kékes525


Kékes525
félisten

Sziasztok!

Olyan jó launchert keresnék Samsung Galaxy S6-hoz (nem rootolt), ami indításkor nem változtat meg semmit, rám bízza, hogy mit szeretnék megváltoztatni és ha semmi sem tetszik, akkor visszaállítja az indulás előtti állapotot, vagy amit éppen megváltoztattam. Nova Launcher-t használtam, de mindent elállított és uninstalláskor is egész mást kaptam mint eredetileg volt. Persze lehet hogy én szúrtam el, soha nem használtam még launchert.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#76909) dokee78


dokee78
félisten

Az UC Browser tud több fokozatban szövegtördelést?

(#76910) air válasza Kékes525 (#76908) üzenetére


air
nagyúr

Mit értesz az alatt, hogy "indításkor nem változtat meg semmit"?

Ugyanazt a kinézetet mint amit a beépített launcher ad, nem tudja átvenni. Egy teljesen "üres", alapbeállítással indul, amit aztán a saját kedvedre úgy változtatsz meg ahogy akarsz.
Uninstall után viszont vissza kell kapnod az eredeti launcher beállításait és kinézetét, olyan állapotban ahogy legutoljára használtad.
Ha több launchered van és egyiket sem teszed alapértelmezetté, akkor a Home gomb megnyomásakor minden alkalommal eldöntheted, hogy melyik töltődjön be.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76911) atosan válasza Kékes525 (#76908) üzenetére


atosan
addikt

Az S6-nál nincs olyan lehetőség, hogy a gyári launcher beállításokat menteni? Vagy próbáld úgy, hogy míg zeszteled az általad kiválaszott launchert, addig ne tedd alapértelmezetté. Párat próbáltam én is, de nem piszkálták a gyári kezdőképernyő beállításait. Igaz nem S6-om van.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#76912) Kékes525 válasza air (#76910) üzenetére


Kékes525
félisten

Sajnos a Nova launcher induláskor mindent megváltoztatott, például a widgetteket a szokásos módok egyikével sem tudtam elérni, programok eltüntek és uninsalláskor sem kaptam vissza az eredetit. Gyári visszaállítást kellett csinálnom. A legújabbnál többen írták a playen, hogy nagyon rossz a legújabb verzió. Lehet hogy ezért volt?

(#76911) atosan: Nem tudok ilyenről. Rögtön alapértelezett lett, mert amikor telepítés után elindítottam mindent megváltoztatott. Hoppá, lehet hogy a beállításokban vissza kellett volna tennem az eredeti launchert alapértelmezetté. Csak nem tudom hogy hol kell. Ezt majd megnézem. Mi is a launcher magyar neve?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#76913) atosan válasza Kékes525 (#76912) üzenetére


atosan
addikt

Kezdőképernyő, azt hiszem. Régebben használtam Novát, pár hónapja, akkor még volt olyan beállítás benne, hogy kezdőképernyő importálása, tehát a gyári widgeteket, mappákat, parancsikonokat tette sajátjának. A launchereknél tudni kell, hogy pl a gyári időjárás widgeteket nem támogatják, tehát azt nem is tudod használni, ez az én tapasztalatom, ha azóta valami változott, remélem kijavítanak.
Bármelyiket próbáltam, a gyári launcher nem változott, érdekes jelenség ez nálad.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#76914) Kékes525 válasza atosan (#76913) üzenetére


Kékes525
félisten

A gyári beállításon elég sokat változtattam és ha nem jó ezt szeretném visszakapni, de amikor leszedtem, akkor maradt az elvarázsolt felület. Azt hiszem a playen az eltávolítást használtam.

Van olyan program, ami menti az éppen aktuális, testre szabott gyári launcher beállításait?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#76915) saelin válasza #79335424 (#76900) üzenetére


saelin
veterán

Bocsi, csak akkor követem a topicot, ha kell valami vagy bajom van. :B

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#76916) air válasza Kékes525 (#76912) üzenetére


air
nagyúr

Nem minden gyári widget működik 3rd party launcherrel.
A launcher induláskor nem változtat meg semmit, hanem a saját alapértelmezett beállításival indul. Egyes launcherek tudják importálni más launcherek beállításait, de abból sem mindent.
Ha az eredeti launchert alapértelmezetté teszed, akkor minek van fent mellette másik?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76917) Kékes525 válasza air (#76916) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem arról volt szó, hogy nem találtam vagy nem működtek az egyes widgettek. Az összes gyári és feltelepített widgeteket (könyvtárát) nem tudtam elérni a szokásos módon, ahogy azt S6-ban kell. Az persze hogy nem probléma, hogy megváltoztatja a kinézetét, de bármikor visszaállíthassam arra a telót, ahogy a launcher telepítése előtt hagytam.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#76918) air válasza Kékes525 (#76917) üzenetére


air
nagyúr

"nem tudtam elérni a szokásos módon, ahogy azt S6-ban kell"

Persze, hogy nem, mert az S6-on alapból, gondolom, még mindig az a hulladék TouchWiz felület van, a Nova launcher meg másként működik. Pont ez a launcher lényege. A homescreen és az app drawer felületét és működését változtatja meg.
A Nova pedig nem rontja el az eredeti launchert. Bármikor visszatérhetsz, ahogy azt korábban leírtam, és olyan lesz az eredeti felület és működés ahogy azt korábban beállítottad.
Ha nem ezt tapasztaltad, akkor az nem a Nova hibája. Legalábbis én eddig soha, semmi ilyesmit nem tapasztaltam vele.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#76919) Kékes525 válasza air (#76918) üzenetére


Kékes525
félisten

"Bármikor visszatérhetsz, ahogy azt korábban leírtam, és olyan lesz az eredeti felület és működés ahogy azt korábban beállítottad." Ezt szeretném, de valószínűleg én szúrtam el valamit. :W Csak a playen keresztül távolítottam el, nem a beállítások közül állítottam vissza az alapértelmezettre, mert nem tudtam hogy az hol van.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#76920) meone válasza Debilon (#76892) üzenetére


meone
tag

Pontosan nem tudom, csak annyi feladatot kaptam keressek ilyen alkalmazásokat.
A TXT azért lenne fontos, mert a későbbiekben ezt egy másik rendszerben felszeretnénk használni.
Adatbázisba beépíteni.
A TXT-t ugye könnyebb konvertálni más adatbázis típusokba, csak ezért.

[ Szerkesztve ]

Elnézést kérek mindenkitől a helyes írásom ért :)

(#76921) aelod válasza Kékes525 (#76919) üzenetére


aelod
veterán

Beállítások-eszköz- és kezdőlap. Ha teszel fel több launchert is ott tudsz váltogatni köztük.
Am. nem értem, hogy minek teszel fel launchert ha a gyári felületet akarod azon is nézni?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#76922) Kékes525 válasza aelod (#76921) üzenetére


Kékes525
félisten

A gyári felület kinézetével és nem a használhatóságával van gondom. Szinte mindenütt az alapszín a fehér és én a feketét (sima, kép nélkül) szeretném fehér betűkkel. Témával csak részben oldható meg, másrészt a talált témák ikonjai nem tetszenek. Sima fekete wallpapert tettem fel, ez részben megoldotta a dolgot, de maradt a beállítások és a telefon és üzenetek rész. A telefont részben dialerrel megoldottam, de hívás befejezésekor már fehér az alapszín és az üzeneteknél is fehér, másrészt a tárcsázó nem a legjobb. A beállítások alap fehér színét pedig egyáltalán nem tudom megváltoztatni.

"Beállítások-eszköz- és kezdőlap." Ilyen nincs nálam.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#76923) Bozek válasza Kékes525 (#76922) üzenetére


Bozek
nagyúr

"maradt a beállítások és a telefon és üzenetek rész"

Azt soha nem fogod megoldani launcher-el, felteheted akármelyiket. Ezek külön alkalmazások a telefonban, azokon belül kellene átállítani a színt, amire nagy valószínűséggel csak mókolással van lehetőség. Gyártója válogatja, a Sony-ban például lehet témával is változtatni ezeket.

(#76924) Kékes525 válasza Bozek (#76923) üzenetére


Kékes525
félisten

Csak az a Knox, csak azt tudnám feledni! :((

Sajnos én is erre gondoltam. Olyan kinézetet szeretnék mint amilyen NeatROM alatt volt. Azt használtam az S2-ön. S6-ra még nincs. Sőt még alig vannak custom romok. Knox ugárs nélküli a PingPong root. De hát elképzelhető, hogy miként az S5 esetében is volt csak az elején működik, a következő frissítésekben bezárták a rést. Elképzelhető, hogy itt is így lesz.

Előbb, utóbb roortolni fogok, csak először várok, hogy jöjjenek ki az esetleges hibák és persze ismerjem meg a telefont.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#76925) royalka


royalka
őstag

Sziasztok, áz áruházba feltüntetett árakra még rájön az áfa is?

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#76926) atosan válasza royalka (#76925) üzenetére


atosan
addikt

Nem, esetleg az árfolyam ingadozás, de az minimális és nemjellemző. Ha a playre gondolsz.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#76927) ollie válasza royalka (#76925) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Attól függ, hogy a fejlesztő/forgalmazó hol található. Ha EU-s cég, akkor a végleges árat látod, ha EU-n kívüli, akkor szinte biztos, hogy jön még rá áfa. Ezen kívül a playen lehetőség van regionális árazásra, vagyis lehet, hogy nem ugyanazt az árat látod különböző IP címeken, ill. bejelentkezve.

***

(#76928) atosan válasza ollie (#76927) üzenetére


atosan
addikt

Mindig tanul az ember :R

Maine coon

(#76929) aelod válasza Kékes525 (#76924) üzenetére


aelod
veterán

Én rootoltam igaz nem s6 de samu ez is és nem ugrott a knox. De am átérzem a nyűgöd. Én novázok coconut themmel aztán majd ha lesz cm a telefonra nem kérdés h váltok :)

Korlátozottan am. apróbb színbeállításokat stb xposed keretrenszerrel is lehet végezni. Pl. Gravity box.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#76930) royalka válasza ollie (#76927) üzenetére


royalka
őstag

:R köszi az infót.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#76931) dokee78


dokee78
félisten

Egy funkció gazdag akku alkalmazást keresek.
Ingyenes legyen és nem árt a magyar nyelv.
Widget nem érdekel,az se baj,ha nincs.

(#76932) otto14


otto14
senior tag

Üdv!

Samsung Group Playhez hasonló alkalmazást tudtok? (net használat nélkülit!)

asd

(#76933) Imi1981 válasza Kékes525 (#76922) üzenetére


Imi1981
veterán

Én úgy tudom az s6-nál lehet sokféle témát letölteni ami megváltoztatja a quickpanel /tárcsázó /beállítások menü és a névjegy háttér színét is! Gyárilag van benne nem kell semmit mókolni. Nincs s6-om úgyhogy nem tudom hol keresd de biztosan van! Ismerősömnek pont sötét téma volt beállítva és tök jól nézett ki.

[ Szerkesztve ]

(#76934) ollie válasza dokee78 (#76931) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit jelent a funkciógazdag? Mit kell tudnia?

***

(#76935) unravel válasza Viktor0610 (#76859) üzenetére


unravel
őstag

Igazad volt. A 2.8 -al (asszem még nincs hivatalosan a google storeban) visszahangosodik.

Hihetetlen ez a Spotify developer team. Minden frissítéssel elb>$ߤ valamit.

¯\_(ツ)_/¯

(#76936) ratobi válasza dokee78 (#76931) üzenetére


ratobi
senior tag

GSam Battery monitor

(#76937) Flind válasza dokee78 (#76909) üzenetére


Flind
senior tag

Persze, csak ki kell hozzá kapcsolni Settings -> Font & Layout-ban az Enhanced Layout-ot.

(#76938) darvinya


darvinya
titán

Megvettem Link2SD-t, átlinkeltem.
De semmi értelme nem volt, mert nem működik!

Vagy én csinálok rosszul valamit?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76939) junkpod válasza meone (#76886) üzenetére


junkpod
nagyúr

Google saját útvonalak app.

Box's don't touch!

(#76940) Kékes525 válasza aelod (#76929) üzenetére


Kékes525
félisten

Az S6-ot is lehet még rootolni Knox ugrás nélkül. A [ROOT] PingPongRoot ***S6 & S6 Edge Root Tool*** -al. Persze lehet, hogy mint az S5-ben később ezt a lehetőséget becsukják. Még várok, hogy derüljenek ki az esetleges hibák, ismerjem meg a telefont, majd utána jöhet a root (kb. 6 hónap). xposed-hez kell root? S2-ön használtam, de ott root volt. Nem tudom root nélkül működik e?

(#76933) Imi1981: Jól tudod, a beállítások között van néhány, és onnan a netre ugorva a téma áruházból lehet még letölteni, de azok a nagyon gagyik vagy katasztrofálisak, legalábbis nekem. Reménykedek, hogy később lesz. Van egy ígéretes, ami színben tetszik, de az ikonjaik olyanok mind azoknak a kínaiak, akik először látnak kínait (minden kínai egyforma). Kerek ikonok vannak és a jellegzetességük, a különbözőségük a körön belül egy pici részben van, ezért elsőnek mind egyformának tűnik.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#76941) Bozek válasza darvinya (#76938) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van másodlagos partíció az SD kártyán? A Link2SD-nek elvileg az is kell. Én csak a külső fájlokat raktam át SD-re FolderMount-al, ez egy GoF2-nél mondjuk nagyjából 1 GB. :)

(#76942) darvinya válasza Bozek (#76941) üzenetére


darvinya
titán

Nincs, de nem kérte.
Egyszerűen megcsinálta a link-et.
NFS MW 2Gb-ot raktam át, de így nem működik.

Más

Mivel lehetne monitorozni, hogy GPS-t mi használja?
2x fordult elő, hogy bekapcsra zárképernyőnél látom pillantra GPS jelet StatusBar-on.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76943) KTU válasza darvinya (#76938) üzenetére


KTU
addikt

Link2SD azaz, hogy rakhatod az összes Appod SD-re [link]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#76944) darvinya válasza KTU (#76943) üzenetére


darvinya
titán

Kösz

Csak 2 dolog miatt nekem nem fog menni.
1. Nem a telefonon át csináld a partícionálást hanem KÁRTYAOLVASÓT használj!!!! - ez ami nincs
2. Maximum 2 GB ajánlott. - ez nagyon kevés, mert NFS MW-nek több, mint 2Gb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76945) Bozek válasza darvinya (#76944) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor ajánlom a FolderMount-ot. Igaz, az APK-t nem rakja át, de az a legkevesebb. Az ingyenes három párt képes létrehozni elvileg, ha több kell, akkor meg kell venni.

(#76946) dokee78 válasza ollie (#76934) üzenetére


dokee78
félisten

Hőfok,mi használja.

(#76947) aelod válasza Kékes525 (#76940) üzenetére


aelod
veterán

Xposed keretrendszerhez kell root.
Igen azért nem árt ha az ember kiismeri a telefonját mielőtt bármit mókolna rajta.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#76948) Imi1981 válasza Kékes525 (#76940) üzenetére


Imi1981
veterán

Én úgy csinálnám, hogy leszednék a témaáruházból olyan témát ami színekben megfelelően alakítja át a dolgokat, és felraknék egy Nova launchert amihez olyan ikontémát szedsz le a play áruházból amilyet akarsz.

(#76949) darvinya válasza Bozek (#76945) üzenetére


darvinya
titán

Mi az a három párt képes létrehozni?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#76950) Bozek válasza darvinya (#76949) üzenetére


Bozek
nagyúr

Három mappát tudsz áthelyezni a külső SD-re. Csak párnak nevezik, mert van a belső mappa, amit párosítasz egy külsővel. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.