Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59995) #79335424 válasza Imdre (#59991) üzenetére


#79335424
törölt tag

Értem és nem kételkedek abban, hogy nálad rossz, hisz különben miért írnál ilyet. De ha nálunk ezek a hibák nem jelentkeznek, vagyis nem általános, ismert Dolphin problémáról van szó, akkor sztem érthető, hogy nem tudjuk, hogy mihez képest és mennyivel korábbi verziót szeretnél. A letöltési könyvtár váltás működésképtelensége pl. ismert hiba, viszont egyáltalán nem tudok olyan korábbi verzióról, aminél működne. Nálam azért nincs ennek jelentősége, mert sztem egy böngészőbe integrált letöltő csak egy alap cucc. Apróságokhoz jó, de komolyabb feladatra kell egy letöltésvezérlő alkalmazás. Abban mindent be lehet állítani és mivel megjelenik a böngésző megosztás menüjében, ezért semmivel sem bonyolultabb a használata, mint a beépítetté. Jelszavas tapasztalatom sincs, mert jelszavakat soha nem tárolok, semmilyen böngészőben sem. Erre van nálam a LastPass, ami miatt egyébként anno felfigyeltem a Dolphinra. Annyit tudok neked segíteni, hogy ha van Tibid, akkor az utolsó öt Dolphin verzióból, bármelyiknek a mentését fel tudom dobni tárra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.